• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
autor
Baru,odkud bere ta tvoje známá věcičky do sekáče?

Kolik vás teda zítra bude holky?
27. lis 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruno moc díky, ale snad už to bude dobrý je to vleklej spor, padlo i něco o rozvodu, al už je zase kldi uvidíme po společně stráveném víkendu. No na pokec se možná zítr stavíme Pavlin, ještě uvidim.

Barke no já mím 91 čisýho na hodinu za ten celej měsíc bych si měla vxdělat asi 5000,-. Platěj mizerně!!=)) Jinak já nebudu za přepážkou, ael taková holka pro všechno na vnitřní služb :sunglasses: u
27. lis 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Stav se pipe,budu ráda :wink:
27. lis 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
O.K.,tak my nějak dorazíme,napíšu ti sms až budem vyjíždět. :wink:
27. lis 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Těšim se na vás holky :wink:
27. lis 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jak jste si to dneska užily ?
Já jsem byla u toho zubaře a překvapivě jsem nic neplatila :sweat_smile: , bylo to komplet na pojišťovnu, tak jsem byla ráda. Ale další návštěvy budou už zas drahý. Do jednoho zubu mi bude dávat čepy a pak ještě nádstavby pod korunky na třech zubech. A pak ještě samotný korunky, to bude taky pálka :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale co se dá dělat, no.
28. lis 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, co ten gyndař Provazník ? Nevíš kdy chystá tu ordinaci tady ?
28. lis 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě se užíváme,Lenka dává spát Lindičku Téra už chrní.Škoda,že jste nepřijely by tu bylo dobrý hemžení mimin :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to byl dnes fajn prožitej den. :wink: Asi ti budu Pavlin vozit Linduši na spaní :grinning: Pro nezasvěcené - Linda mi přes den naspí tak max.3 krát půl hodiny a u Pavlin v Terčině postýlce spala 1 hod. a půl!!! :grinning: :sweat_smile: .No asi čerstvej venkovskej vzduch cítila :sweat_smile: Teď už doma zase řádí jak černá ruka,vyhazuje CD,DVD a další věci z TV stolku,potvora. :grinning:
28. lis 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je dobře, že jste si to hezky užily :wink:
Caklavko, to sis odpočala, co ? :slight_smile: :slight_smile:
28. lis 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klidně caklo,doufám,že se nás příště sejde víc :wink: :wink: :wink:
28. lis 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nejradši odpočívám v posteli Barke :grinning:
28. lis 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruš - jedu k Provazníkovi v pátek, tak se vyptám. Teda pokud mě pustí ke slovu, předpokládám, že dostanu sodu, že už jsem tam dávno měla být.
Pavlin - Alča si pro hadříky jezdí přímo do velkoobchodu a zatím je to tak, že pokaždé do jiného.
Caklovko - je super, že jste si to takhle užili.

Jo Baru, jdete zítra na rozsvědcení stromečku? A je to od 4 že?
29. lis 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, od a jdeme. Dokonce mi volala učitelka, jestli by Lukáš nevydržel v jesličkách, jako Ježíšek, že jim vypadlo dítě do betléma. Ale L. by tam určitě nevydržel, by v půlce začal vylejzat a byla by z toho akorát ostuda :grinning: , takže jdeme jen koukat, vlastně Venda tam bude zpívat koledy, tak aspoň někdo se od nás angažuje :slight_smile: :slight_smile:
29. lis 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
od 4. Mi ta 4 nějak vypadla :sweat_smile:
29. lis 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak rozsvědcení bylo super a přiznávám, že mě dostal Pepíček, že tam vydržel celou dobu ležet. Jsem se ještě na začátku smála a říkala tetě, že to miminko musí být pod sedativy :grinning: :grinning: :grinning:
Pavlin - co ty, dorazíš zítra do MC?¨
Pipetulo - já se tě úplně zapomněla zeptat, kam dáte psa, když budeš v Praze?
1. pro 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je ve hvězdách baruno,ale ráda bych se tam konečně dostala. :wink: :slight_smile:
1. pro 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau,
Pavlin, přijeďte, zítra bude v MC Mikuláš, tak by jste na přivítanou dostali hned balíček :wink:

Pipetula myslim bude každej den jezdit krmit.
1. pro 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chlap zase pojede na barák,ale moh by jet ráno busem.Jenže,když jsem mu to řekla,tak se moc netvářil. :unamused: Od kolika,že to začíná?
1. pro 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin - to je fuk, kdy přijedeš. My většinou jezdíme na tu devátou.
Baruš - a copak dostaneme za balíček? Doufám, že né sladkosti :wink:
1. pro 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne ne, ovoce a jednu Kinder čokoládku, ale tu můžeš sníst ty :wink: :slight_smile:
1. pro 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem ráda, já totiž sladkosti Rozině zatrhla - jednak, po čokoládě se nemůže vykadit a navíc, když se natláská sladkostí, tak pak nechce normálně jíst. Ale jednu čokoládku jí povolím :wink:
Jo Pavlin- a to by jsi ho nemohla hodit na stavbu a pak jet do Vilémova? Teda to ti povím, to máš s tím autem pěkně na prd.
1. pro 2008 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já to nějak vymyslim.Když by jel v 7 busem do Habru,pak bych mu na 12 dovezla auto a jela domu v půl jedný.To by taky šlo.Na devátou bych to mohla stihnout.
1. pro 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky na 99,9%přijedem.Je to na úřadě,naproti hospodě?Mohla by jste na nás některá počkat?Přijedu na 9.
1. pro 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super, já se pokusím dorazit taky na 9, ale tohle fakt slíbit nemůžu. Kdybych tam nebyla, tak půjdeš jako na poštu, ale půjdeš tím průchodem skoro až dozadu, uvidíš schody nahoru, tak po nich a jsou to hned první dveře vlevo. To už uslyšíš :grinning:
1. pro 2008 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin, já tam bejvám vždycky tak od 8,30, tak když přijdeš nahoru, tak tam už budu. Zabloudit fakt nemůžeš :wink:
Tak se těšim ...
1. pro 2008 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky jsem fakt moc ráda,že jsem se konečně dostala mezi vás.Bylo to tam uper,hlavně pro Terezku.Já si nějak nestihla s nikym pokecat,hlavně se teda ještě moc neznáme,ale příště to snad bude lepší. :wink: Ještě mi prosim vás připomeňte další akce.Zaznělo tam něco o balónkách a perníkách.Recept na ně bych mela od tchyně,kdyby jste chtěly.Maj je hned měkký. :wink:
2. pro 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a Terezky favorit byl čertík,ještě v autě dělal blblblblbllll :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin - tak to mě taky mrzí, nestihli jsme si tam vlastně vůbec nic říct. Ale neboj když budeš jezdit častějc, tak určitě i pokecáme.
Jinak každé úterý se tam něco děje. Buď nějaké cvičeníčko s prckama, nebo říkadla, nebo tak něco.
Jo a Rozárka dneska odcházela za ruku s Pepíčkem, před obchoďákem si dali pusu a jeli jsme domů :grinning: :grinning: :grinning: Doma teda okamžitě padla za vlast, spala až doteď - zrovna jí slyším, jak tam už povídá. :wink:
Jsem si alespoň stihla umýt okna a dát v klidu kafe.
2. pro 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to je dobrý baru,to chvilkama vypadalo dost akčně :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek