• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
PAvlin, určitě musíš jezdit častějc, jindy tam neni tolik lidí, tak se dá i trošku pokecat.

BArčo, já bych taky měla umejt okna, ale vůbec se mi do toho nechce :rolling_eyes: , stejně, když zaprší, tak to bude okamžitě stejný, jako teď :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
2. pro 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jste si užili Mikuláše koukám :slight_smile: No my měli v plánu jít k nám ve čtvrtek do MC na Mikuláše,ale asi to nevyjde,jelikož já jsem po noční a to ještě nevím jestli vůbec do práce půjdu,protože malá měla te´d večer horečku a už delší dobu často kašle i když jí dávám sirup,tak zítra jdeme pro jistotu k Dr.Tak uvidíme :unamused:
2. pro 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caklavko, tak snad se brzy vykurýrujete :zipper_mouth: , chudák malá, se z toho nemůže furt vyhrabat, že jo ?
2. pro 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin, tak jsem si tě přidala v mailu do skupiny MC, takže už ti budou chodit info maily :wink:
3. pro 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To jsem ráda barke. :wink:
3. pro 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruš - já budu mít už v pátek konečně PC se svojí starou adresou. Teda počítám, že tam budu mít asi tak 1500 mailů, tak se tím budu muset nejdřív prokousat, ale prostě už by to mělo být funkční.
Caklovko - jak jste dopadli u dr.? Kam vůbec chodíš, ke Špačkovi?
Pavlin - jo oni s Pepíčkem se nejdřív hodinu mydlí a pak jsou děsný kámoši :grinning:

My jsme dneska byli v Ikei - Rozárka tam byla v sedmém nebi. Lítala tam na skluzavku a do stanu a na židličky - fakt si to maximálně užívala. Koupili jsme jí tam židličky a stoleček a je z toho děsně unešená :wink:
3. pro 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo a kde je tu nejblíž Ikea ? A je veliká ?
3. pro 2008 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jj Baru chodíme ke Špačkovi,ty ho znáš?Dneska jsme tam byly,tak má chuděra malá spastickou bronchitidu,což je zánět průdušek a zůžení průdušek,takže máme opět ATB a na rozšíření průdušek léky,aby se jí lépe dýchalo.Už jsem z toho fakt přešlá.Barke tys tenkrát něco psala že dáváš malému na imunitu,pomáhá mu to?Já už si nevím rady jak jí jinak pomoct.Ještě mě napadl ten Prevenar jí dát tou vakcínou očkovat,jestli by jí to pomohlo,stejnak to ale stoprocentní není. :frowning2: Za svůj krátkej život už si toho zažila s nemocema dost chudinka.
4. pro 2008 v 01:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruš - Ikea Černý most nebo Brno :grinning: :grinning:
Caklovko - já bych teď Prevenar nedávala, malá je oslabená a mohlo by jí to víc uškodit než prospět.
A ke Špačkovi chodíme taky, jsem s ním spokojená, protože nám dává ATB jen v nejnutnějším případě :wink:
Hele a ještě mě napadlo, zkoušela jsi to otužování? U nás to funguje dost dobře. A hlavně dokud jsme chodili každý týden na plavání, tak měla R. maximálně rýmu.
4. pro 2008 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caklovko, to je mi mal fakt líto :frowning2: , já dávám lukášovi Imufyt, je to sirup. Hele, ale v Čáslavi je dětská doktorka, která je i homeoatka. A můžeš k ní jít i když k ní nepatříte. Adresa je : MUDr. Nosilová, Husova 128, tel. 327 314 514. Já jí volala i kuli tomu Imufytu, ale pro vás by bylo lepší, aby malou vyšetřila a dala jí homeopatika na míru. Bejt tebou, tak to zkusim,za to nic nedáš.
4. pro 2008 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, všem dětičkám přejeme krásnýho Mikuláše a plnou punčochu dobrot :wink: :slight_smile:
5. pro 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nápodobně :wink: A budou u vás vůbec chodit čerti? My je teda mám objednané, ale budou prý hodní :wink:
5. pro 2008 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Barčo - jsem málem zapomněla. Takže dr. Provazník opravdu bude mít ordinaci v Třemošnici. Říkal, že to vidí tak od února. A bude to odpolední ambulance, dopoledne pracuje v Sanusu a odpoledne by byl v Třemošnici a bude se tam střídat se svojí manželkou - mimochodem ta je taky kádr.
5. pro 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru:my už máme od Špačka ATB potřetí :frowning2: A to jí je teprv 9 měsíců.Jaké si myslela otužování?Plavání?My jsme chtěli jezdit na plavčo do Hory s Lindou od půl roku,jak je ten baby club Vodníček,ale nakonec z toho sešlo.Na plavání jsme s ní byly jednou v krytém bazéně sami,jinak ne.A v létě teda ve venkovním bazénku.
Barke:Nosilovou znám,chodila jsem k ní jako malá a upřímně se mi k ní nechce,měla by tu v Čáslavi být ještě jedna homeopatka,ale nevím která to je. :unamused:
Jinak ten Prevenar jsem nemyslela jí dát te´d,ale až by se z toho dostala,to bych musela se zeptat Špačka.Jo a Baru,vy jezdíte až sem do Čáslavi za Špačkem?Ty jsi někde dál od Čáslavi,ne?
5. pro 2008 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, to je supr, že budou v tý Třemošnici. Mohla bys mi prosimtě na něj napsat tel., já bych se k němu přihlásila už teď, kdyby to šlo i po telefonu.

Caklovko, jaká je Nosilová ?
5. pro 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caklovko - otužování - já otužuju Rozárku normálně ve vaně, začínali jsme koupat ve vodě, která měla teplotu těla, pak jsem postupně - vždycky po týdnu - snižovala teplotu vody až jsme koupali v nějakých 29 stupních. Plus teda jsme chodili do Plaváčku.
Jj - bydlím kousek od Golčáku a ke Špačkovi jezdíme buď do Potěh nebo právě do Čáslavi. A jestli vám on dal ATB, tak asi byl důvod. On je fakt bezdůvodně nedává.
Barke - tý jo, já na něj číslo nemám, jen do toho Sanusu - to ti dám v úterý, jen mi to připomeň.
5. pro 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, dík.
5. pro 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde všechny jste?
8. pro 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tady. O víkendu jsme byli na Moravě u Petrovejch rodičů.
8. pro 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak bylo? Zítra jdete? A co Pavlin, dorazíš taky?
8. pro 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,nedorazim,malá má rýmu a na mě taky něco leze. :frowning2:,tak,aby jsme vám tam něco nepřitáhly.
8. pro 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
My zejtra jdeme.
Z Moravy jsme si přivezli jako vždycky plný auto jídla, až se mi to nevešlo do mrazáku :slight_smile: Takže jsme dneska měli domácí jitrničky a jelítka, buchtu od tchýně atd. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :slight_smile:
8. pro 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, tak ať jste brzy v pohodě :wink:
8. pro 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jů Barke, ty ale děláš chutě :grinning:
Pavlin - to je škoda. Hele a co ten tvůj, už má nějakou práci, nebo jak na tom je?
8. pro 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zatim je pořád na neschopence,podnik zatim funguje,tak ani nevim jestli se mu tam chce zpátky.Než šel na neschop.,tak dělal vedoucího,ale až zase půjde do práce,tak asi bude dělat rukama,pan majitel je magor...... :unamused: Kdy by se našla nějaká lepší práce,tak by jí asi vzal.Hlavně,aby bylo dost peněz.
9. pro 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Neznáte někoho kdo dělá pěkný a dobrý dorty pro děti?A stihnul by to do soboty? :rolling_eyes:
9. pro 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin - já si objednávám dorty v Heřmanově Městci - je to teda dost z ruky, ale dělají výborné, takže jezdím tam. Ale super dorty prý dělají v Čáslavi v té cukrárně za Penny marketem, nebo v HB v Horní ulici. Jinak netuším
Barke - plínky jsem ti koupila a snad dobře. Zkoušela jsem ti volat, ale ji pořád mimo signál.
9. pro 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý,díky baru už jsem to zařídila. :wink: Jak bylo v MC?
9. pro 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin - a kde? Šup sem s tipem, kde dobře pečou.
V MC super, Rozárka s Pepíčkem se opět řezali jako koně a pak odcházeli za ruku domů :grinning:
9. pro 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ta co mi bude píct je neteř mojí kámošky.Ona peče jen občas,když si někdo řekne,jinak asi ještě studuje.Ale kdybys něco chtěla,tak se ti zeptám. :wink:
9. pro 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek