• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
Barčo, supr, dík. Já měla vybitej tel. a pojedeš tudy dneska, jak jsme se včera domluvily ?
10. pro 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pojedu odpoledne, jak se R. vyspí. Určitě dám vědět, až budu vyjíždět. :wink:
10. pro 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaká je Nosilová?Já myslela,že jí znáš Barke.Já jí popravdě moc nemusím,nebyla na mě moc příjemná když jsem k ní chodila jako mladinká,ale mamka mi povídala,že mi dávala tenkrát homeopatika.Tak jsem na to narazila u Dr.,když jsem byla ted s Lindou na kontrole a to už tam byla jen sestřička a řekla mi,že Špaček homeopatii neuznává,nevěří tomu.:frowning2: Tak nevím,co s tím.Ale chtěla bych Lindě koupit jeden sirup,který pomáhá obnovit tu zdravou střevní floru,kterou jí ATB zničily.Jmenuje se to Nutrolin.Jinak my už jsme na tom líp,doberem ATB a diobrý,dýchání už máme čistý jen trošku rýmičku,ale to je běžný,že? :slight_smile:
A jak se jinak holky těšíte na Vánoce?Už pečete?Já ještě nic neupekla,u nás se to skoro nejí,tak přemýšlím,že koupíme jen pár kousků na stůl,když přijde návštěva a máme hotovo. :sweat_smile:
11. pro 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Caklavko, já s ní mluvila jen po telefonu. Jinak chodíme k Adamový. Mě se nelíbí, když doktor neuznává homeopatika a věří jen chemkám. Vždyť příroda má velkou sílu a pro člověka je to mnohem přirozenější. Ale někdy ty farmacea nebo jak se tomu nadává :grinning: jsou nutný, já se tomu nebránim.
To je dobře, že už jste v pořádku :wink:

Já mám upečený linecký a mám zadělaný na pískový, ale nemám vykrajovátka, takže je musim zítra někde koupit. Tady žádný neměli. U nás se cukroví docela jí. Já to mám hodně ráda a ostatní celkem taky. Ale budu dělat asi jen 8 druhů. Pět pečenejch a asi tři nepečený. Ale uvidim, možná budu líná a udělám míň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. pro 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caklovko - to je fajn, že už jste v pořádku.
Pečení - nestíhám, ale já mám cukroví objednané v cukrárně, doma upeču jen perníčky a něco málo citronového.
Barčo - prosím tě, nepamatuješ si tu básničku o bramboře? Kačka jí teď říkala v MC? Rozárka pořád dělá velkou bramboru a já si nepamatuju, jak je to celý :wink:

Jo a pro marody, mám super tip. Nakrájet cibuli, zasypat cukrem - cibule pustí šťávu a to pak je super na kašel. Dávala jsem to teď Rozárce a za 2 dny jsme měli pokoj.
12. pro 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, koukni sem, je tam a i sposta jinejch říkadel. http://www.mamca.cz/?pg=basnickypisnicky&zpevnik=5
12. pro 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruš - děkuju. Teda to je úplně super, já o tom vůbec neměla tušení :wink:
12. pro 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, málem jsem nás nenašla, zapadlý až na třetí stránce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Já dneska balila dárky, ale stihla jsem jen část, budu pokračovat večer. Ještě čekám na jeden balíček a už se pak nebudu muset nervovat, jestli pošta všechno stihne do vánoc doručit. Dneska mi přišla pro Vendu peřina a pro lukáše polštář a povlečení. A čekám ještě na termofory - kačenky. Ctěla jsem původně pejsky, ale už nebyly :unamused: , tak snad se jim ty kachny budou líbit :sweat_smile:
Pak musim ještě koupit něco Petrovejm rodičům a zaplatit Lence za hadry pro Petra a mám to letos z krku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :slight_smile:
A co vy ? Jak jste na tom ? Co jste koupily vašim chlapům ? Mě po Petrovejch nedávnejch narozeninám došly oryginální nápady, takže dostane jen oblečení, co potřebuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
16. pro 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barke - zrovna jsem si říkala, že to tu nějak upadá.
Dárky - Jirkovi mám bio-uherák a knížku o letadlech. Rozárce mám všechno, co jsem chtěla a ostatním vyrábím ty žravé dárky. Jen mi chybí košíky, kam to naskládám :wink:
Jo a doufám, že v úterý to klapne a v MC se sejdeme.
16. pro 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,já už mám taky všechno akorát nevim kdy to zabalim,je tady pořád nějaký hemžení :sweat_smile: No,ale dneska bych to možná mohla stihnout,chlap neni doma a malej jeve školce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Včera měli ve školce Vánoční besídku,bylo to moc pěkný......a za rok už bude z malýho školák :cry: To,to letí.
Baru proutěný košíky bys mohla sehnat v Jeníkově,naproti lékárně je obchod s proutěnym zbožim,ale myslim,že ve středu maj zavřeno,nejsem si jistá.
No já se v úterý do MC na 90%nedostavim.Tak vám všem přeju krásné Vánoce a hodně radosti v novym roce. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. pro 2008 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin - vidíš to, jak jsem blbá? Já si na ten Golčák vůbec nevzpomněla :grinning: Dárky taky ještě nemám zabalené, na to jdu dneska večer. Musím zjistit, jestli už mám všechno, abych kdyžtak měla šanci něco dokoupit.

A dneska mám pečíčí - mám zaděláno na perníčky, marokánky a citronové. Dopiju si tady kafe a jdu na pečení.
Jirka hlídá, tak to snad za odpoledne stihnu.
Jo a Baruš, posílala jsem ti mail ohledně toho mladého ječmene.
17. pro 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak a dárky jsou zabalený :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2008 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě nemám, ale mám upečeno. Teda musím ještě jednou udělat raffaela, protože můj chlap mi tu hmotu sežral ještě než jsem stačila udělat kuličky :confused:
19. pro 2008 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baru,co dělá ten tvůj?Podniká?Já jen jestli by neměl nějakou práci,nebo jen brigádu pro toho mého chlapa. :rolling_eyes:
20. pro 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin, jestli je to na mě, tak můj chlap je policista :grinning:
Holky a já jsem se konečně dostala k úklidu - už to bylo fakt potřeba, jen mám strach, že do středy tu zase bude šílený binec.
Jo a nebyl jste někdo v Kolíně v tom novém aqua parku?
20. pro 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak policajta dělat nemůže.Po dvouch operací kolen by ho ani nevzali.Díky :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. pro 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, holky, vy jste se nějak rozkecaly :sweat_smile: , jsem tu zas měla absenci :grinning: . Já jsem dneska chtěla ještě upéct kornoutky, protože mi zbyl krém, ale vůbec se mi nevedly. Dělala jsem je poprvé a bylo to pěkne na H. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning:.Tak jsem se na to vyprdla a krém mlsáme samotnej a z těsta na kornoutky jsem udělala jen takovej plát, kterej jsem rozkrájela a snědli jsme ho k svačině :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
21. pro 2008 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a v úterý, až přijdme z MC, tak odjíždíme do Prahy a vracíme se až 26., mamka by byla doma sama, tak jsem řekla, že přijedeme. Aspoň mě nebude znervózňovat, že to tu nemám na vánoce špígl nýgl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. pro 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo - já si v sobotu dojela pro cukroví do cukrárny a jako za ty prachy (300kg) mám úplně nádherný a dobrý cukroví. Mě se totiž letos doma taky moc nevedlo. Pekli jsme jen perníčky s Rozárkou - ty nemám ještě ani ozdobený.
A na zítřek už se těším.
22. pro 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, 300kg cukroví :grinning: ale já vim....za 300,-, to je supr. Já dostanu ještě krabici cukroví od tchýně, tak jsem to pečení nepřeháněla. nakonec mám 8 druhů - 6 pečenejch a 2 nepečený.
22. pro 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

přišla jsem se na Vás podívat, jak se máte.

Baru, taky jsem letos cukroví objednala u jedné paní a taky 300,- kč za kilčo a teda musím říci super. Máme tři kila a 27 druhů má to krásné a výborné :slight_smile:

V pátek su byla v Čáslavi, ale jeli jsme tam jen na otočku pro mamču.
22. pro 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruš - no hlavně, že jste to pochopili :grinning: Jako 300kg cukroví - to bysme měli tak na 30 let dopředu :grinning:
Majko - já už hrozně dlouho objednávám v Heřmaňáku v cukrárně u Němců a vždycky jsem tam byla hodně, hodně spokojená.
22. pro 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Balíme a jedeme do MC a protože už se sem asi nedostanu.
Holky, krásné a pohodové vánoce :wink:
23. pro 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné a klidné prožití vánočních svátků přeje Andy s rodinou.
23. pro 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, zítra asi se už nedostanu, tak přeji všem moc krásné vánoce, hodně zdravíčka, štěstíčka lásky a aby ten nový rok byl ještě lepší než ten minulý.

Jinak já zrovna dozdobila stromeček aj s Maju, směje se na něj, ukazuje, ale nešahá, stačilo říci, že se může podívat a jen trošku šáhnout a je to v pohodě:o) tak jsem ráda :dizzy_face:

Baru jé na tu cukrárnu už su slyšela chválu od někoho, ale nevím od koho :grinning:
23. pro 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kONEČNĚ MÁM HOTOVO :rolling_eyes:
Všem krásné vánoce,hodně štěstí a zdraví v novém roce,ať "NÁS" nepotká nic zlého.Užijte si poslední dny tohoto roku. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
23. pro 2008 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
VESELÉ VÁNOCE!!!!!!!!!!!!!!!
24. pro 2008 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,jak jste si užily vánoce?my skvěle.Terezka byla celá vykulená co se to děje,tolik dárečků najednou a stromeček......... :confused:
26. pro 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin - jo dobrý. Teda až na to, že jsem v poledne zjistila, že nemáme vajíčka - naštěstí Billa měla otevřeno do 3 - ale jinak Rozárka si to užila a to je hlavní. Já nějak Štědrý den nemusím.
Barča už by se dneska taky měla vracet a co Pipetula? Musím jí napsat SMS, jestli ještě vůbec žijou :grinning: :grinning:
26. pro 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky Caklovka tu dlouho nebyla :wink:
26. pro 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek