• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
autor
Já mám vánoce moc ráda i při tom spěch a shonu,ale už to tak neprožívám,jako dřív :unamused: Dřív jsem byla na vánoce natěšená už v září a měla takovou tu vánoční náladu,ale teď......Možná je to tím,že toho je na mě už víc než dřív. :rolling_eyes:
26. pro 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin, asi tak. Já nemám ráda vánoce, od té doby, co umřeli naši - nějak na mě o vánocích hrozně padá, to už tady nejsou a většinou je celý prořvu.
A jako letos, jak předěláváme, tak jsem třeba nenašla vánoční ubrusy, vůbec netuším kde je adventní věnec a ták :grinning: Takže vánoční tabule byla improvizovaná, ale docela pěkná.
26. pro 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To s rodičema je mi líto a chápu to baru. :frowning2:
Ubrusy nejsou potřeba,hlavně,že jste se najedli,ne :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. pro 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík - s těma ubrusama - já to beru tak, že je alespoň nemusím prát :grinning: :grinning:
26. pro 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkyyyyyyyyyy :wink:
Se omlouvám,jsem to nějak nezvládala se sem ještě mrknout,až dnes. :grinning: Byla jsem ráda,že jsem stačila rozeslat vánoční smsky. :sweat_smile: Já ty Vánoce už taky tak neprožívám,jsme už dospělí,jako dítě školou povinné jsem na ně taky byla vždycky natěšená a ted už mi to prostě nepřijde a taky jsou hned pryč.Já to už jen beru pro ty děti,protože mě už se ten předvánoční chaos taky týká a já ho nemusím :sweat_smile: No Linda to taky samozřejmně ještě nechápala,co se děje,takže příští rok už to bude taky jinší,to už spolu budem zdobit i stromeček :grinning: .Jen nevím,kde to bude,protože se musím přiznat,že já neměla dobré svátky ze dvou důvodů.Jednak proto,že mezi mnou a mladým je to stále horší (tak možná už budem proto příští rok sami a bůh ví kde:frowning2:( ) a jednak i proto,že mám problémy se žlučníkem a podvakrát mě už chytil žlučník.záchvat,tak jsem až do Štědrého dne chodila na odběry krve do nemocnice a hrozilo mi,že mě tam nechaj.No naštěstí už je to celkem dobrý,ale bojím se,že to přijde zas,je to hnus :frowning2: No každopádně jdu v lednu na operaci,tak uvidíme,jestli to do té doby vydržím bez záchvatu.
Baru je mi líto,že ty máš Vánoce poznamenaný takhle ošklivě :frowning2: Tak hlavně že máš malou,která Ti dělá určitě radost. :slight_smile:
26. pro 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
tak jsme se dneska vrátili od mamky, bylo to supr. Odpočinula jsem si krásně.

Dárečky se líbily, to bylo super, pozorovat to rozbalování. Lukáškovi se to taky hrozně líbilo, tolik papírů mohl trhat:grinning: a z hraček měl taky radost. Venda byla nadšená. Dostala mobil, tak byla v sedmym nebi :grinning:

Barčo, to s rodičema je mi tě hrozně líto :cry: :pensive: . Je to moc smutný.... :pensive: :pensive:
26. pro 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caklavko ahoj,
žlučníkový záchvaty znám moc dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám žlučník venku něco přes tři roky. Musela jsem akutně na vyčištění žlučovodu, protože byl úplně ucpanej, takže mi žluč tekla na játra a to je dost nebezpečný. Pak za pár dní na operaci. Měla jsem tam přes sto kamenů. Některý ve velikosti kukuřičnýho zrna. Teď už mám pokoj, ale občas mě trochu pobolívá ten žlučovod, tak mám strach, že budu za čas muset jít zas na to čištění :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A to s přítelem je mi tě taky líto, to je fakt blbý. :unamused: , drž se. Máš kdyžtak kam jít ?
26. pro 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Barke - no tak to sis musela chudáku užít,no hlavně že to máš za sebou.Jinak jestli tě to pobolívá tak radši řekni svému Dr.až k němu půjdeš at tě pošle na UZ pro jistotu.Já mám teda ve žlučníku jeden větší kámen,měla jsem tam prý drobné kamínky,ale slily se asi v jeden a z toho jednoho to vypadá,že se utrhly nějaké střípky a městnají ve žlučovodu,takže i kdybych byla už bez bolestí tak na operaci musím,aby se to neucpalo postupně a ještě by mi hrozila obstrukční žloutenka,která je zpusobena tím,že jak se to ucpe,tak se žluč.barvivo nedostává ze žluči a v krvi stoupá bilirubin což je to barvivo a způsobuje žloutnutí kůže,no to by mě asi švihlo mít ještě něco takového!!! :rolling_eyes:
Jinak kdybych odešla od přítele,tak bych tu musela v bytě nějaký čas zůstat,než si něco s malou najdem.Mám sice tady v Čáslavi rodiče,ale u nich už bydlí ségra s dvěma dětma,takže i když by byla možnost mít u nich pro nás dvě aspon jednu místnost,tak by to bylo stejnak na prd,protože by nás tam bylo moc a to je na zbláznění,navíc když ségry děti jsou dost živý,takže by nám chyběl především klid.Je ale taky pravda,že o nás stojí jeden kluk,kterého mám ráda,je hodný,hezký,slušný,ale není odsud a já nevím,jestli bych chtěla odsusd odejít někam,kde nikoho neznám i když by nám snad pomáhal,ale co vím,tak je taky každou chvíli v práci.Já vůbec nevím,je to strašně těžký,nechci brát Lindě tátu,ale v tomhle stresu se taky nedá žít,každou chvíli brečím a jsem na dně.Není na mě hodnej a pak se diví,že já už jsem taky hnusná a svádí to na mě,že já jsem vzteklá.Bodejť bych nebyla,když se ke mě chová jak ke kusu hadru kolikrát.Ani na svátky nebyl klid.Teď to píšu a zase brečím,bojím se,že otálením přijdu o své životní štěstí a na druhou stranu se bojím že je pozdě na odchod,já jsem úplně vyřízená,vůbec nevím co dělat. :frowning2:
Omlouvám se,že jsem se tu takhle vykecávala,zas to na mě padlo. :frowning2:
27. pro 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jen su jdu na Vás podívat.

Já si vánoce pořádně užívám až teď co je Maju, sice je tu bordel nad bordel, ale to mi je fuk, hlavně že je Maju šťastná :sunglasses:

Jinak Leni mrzí mě to a přeju hodně sil ať se už rozhodneš jakkoliv, už si si zkoušela s ním o všem promluvit? Pokud ano a nic se nezměnilo asi bych odešla, i ty máš právo na svoje štěstí.

Jinak přeji ať operace proběhne bez komplikací a jsi brzy fit a barke ty taky :wink:
27. pro 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cakli, je to hrozně těžké rozhodování, to věřim :zipper_mouth: , ale co z toho života máš ? Mladá jsi jen jednou a Lindička je ještě maličká, na novýho ,, taťku,, by si zvykla rychle, zvlášť, kdyby vás měl upřímě rád a byl na vás hodnej. A její biologický otec by si možná zas víc vážil toho, když by jí měl u sebe.
Mám kamarádku, která nedávno odešla od přítele s kterým byla asi 8 let. Neměli teda děti, tak to nebylo tolik složité, ale těžké to bylo a je. Ale nelituje. Má nového přítele s kterým je spokojená.
Tak to zvaž všechna pro i proti. A jestli máš toho kluka ráda, tak co ? Trápit se - nebo žít s někým s kým je ti dobře ? Nového bydliště se neboj, já jsem tu něco přes rok a už tu znám spoustu lidí. A díky netu jsem neztratila kontakt ani se starýma známýma. A navíc by jsi se seznámila s jeho známíma.
A kam by jsi se kdyžtak stěhovala ? A on by se nechtěl přistěhovat sem ? Tady ve Vilémově je už delší dobu volný byt v bytovce, tak bych se ti mohla přeptat, kdybys chtěla :wink:
No, nebudeš to mít lehké rozhodování. Já když mám nějaké vážné rozhodování, tak poslouchám srdíčko a instinkt. Ale neškodí poslouchat i rozum :wink: :slight_smile: :slight_smile: TAk na tebe budu myslet a dej vědět, jak se věci maji. A ještě ti chci říct, že NIKDO nemá právo s tebou zacházet, jako s hadrem !! :angry: PA A DRŽ SE
27. pro 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě by jsi si měla ,ale myslim, dost vážně promluvit s přítelem, třeba se sebere a změní se....ale kdyby se nezměnil ani potom, tak bych už na nic nečekala :zipper_mouth: ale radit je o 100% lehčí, než konat, tak držim palce.
27. pro 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caklo - třeba to je jen malá krize po narození malé a zase bude všechno dobré. Přeci jen naše hormony se po porodu zbláznili a my jsme museli svůj život přizpůsobit miminku. Což ti naši chlapi sice museli taky, ale né tolik jako my. Každopádně držím palečky ať se rozhodneš jakkoli.
A ten žlučník ti nezávidím - hele to máš určitě z toho, že málo chlastáš :grinning: :grinning: :grinning: Sorry, jsem dneska fakt děsně vtipná :wink:
Jsem úplně zapomněla-ANDY- jakpak se máte?
27. pro 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mě taky asi brzy chytne žlučník!Jen žeru a žeru.Už jsem přibrala 4kg.Od prvního hubnu :angry:
Caklo,radí se lehce,já vím,ale já bych se takhle tejrat nenechala.Jestli máš tu možnost,tak jdi chvilku k mamce.Třeba si ten tvůj uvědomí,že se s ním nedá žít a třeba se mu v tý palici rozsvítí a změní se a bude se snažit a příjde s prosíkem,aby ses vrátila.A nebo poznáš,že si udělala dobře a budeš moct myslet jen na to,jak to bude s tim druhym.Já to říkám asi moc na tvrdo,ale muj fotr je taky pěknej hajzla máma s ním zůstala jen kvůli nám a celej její život stál za..... :angry: A já ho teď nesnášim.
27. pro 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde zase všechny jste?
Pokud bych se tu zítra neobjevila, tak krásného Silvestra a úspěšné vykročení do roku 2009.
Kde vůbec budete slavit? Já budu doma sama, protože Jirka ma 24-službu.
30. pro 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,neměla jsem zatím moc času napsat,ale teď to doženu :wink:
Děkuji vám všem za podporu a za rady,jste moc hodný,ale já už se rozhodla.Já už jsem se v podstatě naučila žít s jeho věčnýma kecama,ale jsou i chvíle,kdy je to fajn a taky už s ním mám něco vybudováno za těch 5 let,co jsme spolu a neumím si představit opustit to všechno ze dne na den.Je rejpavej a má svoje mouchy,ale popravdě jsem zjistila,že si vůbec nedokážu představit vztah s někým jiným i kdyby byl na nás sebehodnější.Ono prostě někdy stačí si ho nevšímat nebo ho uzemnit a je to lepší.Navíc ho mám pořád ráda i když se kolikrát pohádáme.Musím holt dělat kompromisy a snad by to mohlo vycházet.Mluvit se s ním o tom moc nedá,pořád si mele svou a že má pravdu on,tak ho budu při tom nechávat,ať mám klid.
Navíc jsem se setkala s tím chlapem,který by nás chtěl a i když ho mám ráda,tak je to jen kamarádské.Pár věcí mi na něm nesedělo,tady mám své jisté a nerada bych třeba šlápla z bláta do louže i když hodnej je,ale jak říkám,jisté věci mi na něm neseděli a když mám pochyby tak do toho nepůjdu.Jinak ten dotyčný je z Hradce a taky by se mi to tu nechtělo opouštět.Jinak Baru,už to nějaký ten čásek trvá ty hádky,není to jen po narození malé.
Jinak já jdu 1.1.2009 do práce,takže přeji všem nej nej k Novému roku a hodně štěstíčka,zdravíčka,lásky a hodné manžílky a ratolesti a ještě jednou díky všem,já to ustojím. :wink:
Mějte se zatím.Zdraví vás Lenka a Linduška
30. pro 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já budu na Silvestra taky doma,né teda sama.Budem čučet na bednu,pak si připijem a půjdem chrnět.MOŽNÁ se půjdu podívat do místního šantánu,ale to ještě nevim.
Přeju vám všem krásný nový rok,ať je nám všem .dobře :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
A Leni tobě přeju pevné nervy. :wink:
30. pro 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík Pavli,snad to půjde. :slight_smile:
30. pro 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

přeji krásného Silvestra a pozor na alkohol :grinning: :grinning: :grinning:

Leni jak bude více času tak písnu víc :wink:
31. pro 2008 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju vám i vašim rodinám, ať vše špatné skončí s koncem starého roku a v roce 2009 ať vás potká jen to dobré. Hodně štěstí, zdraví, lásky a pohody v Novém roce přeje Andy s rodinou.
31. pro 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všem přeju krásnej celej příští rok !! :slight_smile: :slight_smile:

My jsme se dneska vrátili od tchánovců, tak jsem si odpočala od vaření.

Caklovko, držim palce :wink:
31. pro 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky přeju vám krásný nový rok. Tak už jsem zase doma. Koukám že jste se měli všichni celekm dobře. U mě to taky šlo i když vánoce byli trochu bouřlivé. :confounded:
2. led 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Pipet, už jsi zpátky? To je super. A copak se dělo o vánocích? A hele jak jsi na tom s časem? Chci už konečně jezdit s R. do bazénu, tak že bysme mohli spolu.
Andy - jak je?
Baru - v úterý už je MC? Mě zase nefachá PC, takže se nedostanu na poštu. Takže kdyby něco, tak písni SMS
2. led 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já se taky přidám s přáním co nejkrásnějšího nového roku, hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky!! A samo, že i co nejvíce radosti z těch našich ratolestí!!
Leni, jsem ráda, že je to už lepší, mužští jsou prostě občas na zabití :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale bez nich by nám asi bylo hůř :pensive: :wink: Jo, a jak to budeš dělat s Linduškou, když budeš chodit do práce? To jí bude hlídat tatík?
Pip, klidné vánoce, to je nuda ne? :grinning: :grinning:
2. led 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim,

hlásim, že od úterý už zas MC funguje, tak doražte :wink: :slight_smile:

Pipet, a jak bylo v práci ? Nesedřeli tě tam ? Co bylo za bouři u vás ?
3. led 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je v celku bouřlivo furt, ale před vánocema a na vánoce to bylo dost drsný. No povím kdyžtak v MC ted mi čučí přes rameno.
V Práci to bylo fajn vidět zase starý tváře a byli na mě všichni strašně moc hodný. Dokonce mi vedoucí dá mimořádný odměny 5000,- a to tak že mi je nemůže dát přes mzdu páč sem dělala normálně na hodinovku s pevnou sazbou tak mi to dá přes kámoščinu vejplatu. Dá je jí do výplaty a ona mi je pošle. Takže jsem maximálně spokojená.
Baruno. nevím jak to ted bude, ale mohli bysme nějak ten bazén prubnout. :sunglasses:
3. led 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
no uvidím,jak to budu zvládat,někdy jsem opravdu docela vyřízená. :frowning2:
Silvi to máš pravdu,jsou sice občas na facku,ale taky si nedokážu představit zůstat sama s malou i když by mi asi nic jiného nezbylo a hned do jiného vztahu by mohlo skončit špatně.Proto se pokouším stravovat jeho občas hnusné chování,já jsem na něj hodně zvyklá a sama někde s malou bych byla bezradná asi. :frowning2: A jak jse už psala,taky bych mohla s jiným chlapem šlápnout z louže do bláta,jestli mi rozumíš.Silvi já chodím do práce už od půlky října,to nevíš?Vychází mi to tak 6 směn do měsíce což je pěkný a Lindu má bud on ten den nebo noc a nebo mamka,která je doma.Mám i tu v´ýhodu,že na mě není tolik upoutaná,aby brečela když mě nevidí,je prostě spokojená všude,kde se o ní dobře postaraj,tak snad to bude tak i potom ve školce. :sweat_smile: K cizím lidem bych jí ale nikdy nedala.
Ještě jednou vám všem přeji pohodový celý rok 2009!!! :wink:
4. led 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak do mateřského centra zítra asi nedorazím. Malá měla celou noc 40 a pokračuje to i přes den doktorka říkala že je to asi vyroza. Je mi jí líto chudinky mojí celou noc proplakala.
5. led 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipet, to je mi jí líto, tak držim palce, ať je brzy v pořádku.
5. led 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já zítra taky nedorazim.Chlap jede zase na barák.A od pondělka se s autíčkem rozloučim úplně,chlap už jde do úpráce,takže budu definitivně odříznuta od světa :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
5. led 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipet - jak je malé?
Pavlin - nejsi z toho, že jsi takhe zavřená doma na palici? Já bych se asi zbláznila, nebo trpěla samomluvou :grinning:
Jinak dneska MC dost dobrý, asi to bylo tím, že tam nebylo tak plno,jako normálně.
Čáslavandy - nechcete se někdy domluvit a jít s prckama do bazénu? By jsme pak třeba mohli někam na kafčo.
6. led 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek