• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
autor
Baru-sem :dizzy_face: .Zatim si sama se sebou napovídám,povídám si s Terezkou.Až budeme v Habrech,tak to bude lepší.A v létě to taky bude o něčem jnym.
7. led 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, volala mi Pípetula, že jsou s malou v nemocnici. Dělali jí nějaké testy a budou čekat do pátku na výsledky. Jsou v izolaci, prý mají podezření na salmonelu, tak je Pipet trošku na nervy, že jsou tam zavřené sami.
7. led 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý brďo, tak jí napiš, že jim držim palce a budu na ně myslet. Chudinka malá :frowning2:
7. led 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chudinka.Že na ně taky myslim a držim jim palce. :frowning2:
7. led 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jak je na tom Petruška baru?
8. led 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera Petra psala,že malou cpou smectou a má dietu a stále čekají na výsledky. Tak snad dneska už budou vědět, co malé je.
9. led 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky by měli jít zítra domů, salmonela to není. Malá má prý pořád průjem, ale už je bez horeček. Tak snad to budou mít dobrý a fakt je pustí.
9. led 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,no to je mi taky líto malý Peťuli,ale snad jim to dopadne dobře.
Jinak Baru,jo to by bylo fajn společně na plavčo a pak na kafčo. :grinning:
Holky já asi zůstanu s malou sama,je mi z toho hrozně,ale už to budu muset udělat,včera se stala hodně špatná věc a já takhle dál žít nemůžu,jsem z toho na nervy a to jsem ted v práci,jsem myslela že se složím,když jsem se to dozvěděla,co udělal můj chlap.Nedokážu si sice představit být s malou sama,ale co nadělám. :frowning2: :angry: .
Jinak já jdu 19.1. na operaci,tak nevím jak se tu pak objevím.
11. led 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem d včerejška doma. Malýá byla bez teplot a průjem už taky neměla takže je to v pohodě. Ale je to hukot za tři dny v nemocnici jsem platila 360,-. Já bych toho Julínka kopla někam fakt. Malá prý měla "campilo bakterii" nevím jak se to píše. Ani nevím kde to mohla chytit je to prej bakterie podobná salmonele. Zajímalo by mě kde jsme to chytly. :frowning2:
11. led 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Pipet, to je dobře, že už jste doma :slight_smile: a co v úterý dorazíte do MC ? Nebo ještě mezi děti nesmíte ?

Cakli, to je hrozný a co provedl :astonished: :astonished: ? Jestli jsi to jen od někoho slyšela, tak by jsi si to měla pořádně ověřit, aby to nebyl nějakej kec :unamused: A co ty nechceš v úterý dorazit do Vilémova ? pokecaly by jsme. Tady do éteru to možná pro tebe neni nejlepší.
11. led 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni,vůl zůstane volem-to nezměníš :unamused:

Pipe-hlavně,že jste už v pořádku a nebylo to nic vážnějšího.Malej měl taky něco takovýho,když byl menší.Pomáhal mi obalovat kuře a trochu ochutnal co měl napatlaný na rukách.

Tak pozdravujte v MC :wink:
11. led 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin, Pipet nedávno řikala, že by vás klidně vždycky nabrala, když pojede do MC, tak se domluvte, ať se taky vidíme :zipper_mouth:
11. led 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To by bylo super.
Pipe,tak až budete úplně ok,tak se domluvíme. :wink:
12. led 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo v pohodě třeba příští týden pokud nepojedu do prahy.
14. led 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak super.Tak kdyžtak písni sms v kolik bys přijela. :wink:
14. led 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
no je to s prominutím strašný hovado,který bych nejradši zabila,ale tím si nepomůžu,že. :angry: Fakt by potřeboval pár facek,aby se probral.Já ted totiž nevím,jak śe zachovat,zatím jsem ještě doma a on jen slibuje,ale já mu už nevěřím,stalo se to už víckrát,sice po delší době,ale stalo a taky to stálo za to!!! :angry: Jde o to,že mi prohrál peníze v automatu,které jsem na něco už měla a on mi je prostě sebral a naházel je tam.Vím to od něj Barke a taky mi mohlo být jasný,že to takhle dopadne,když šel do hospody " jen " !!! na pivo.Druhý den už jsem peníze neviděla,měla jsem je samozřejmně doma,jemu na očích.
No co byste na to řekli,mě málem ranila mrtvice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry:
Já holky mezi vás taky někdy dorazím,jak jsem psala,tohle pondělí jdu na operaci,tak na mě myslete. :slight_smile:
14. led 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak to jsem nevěděla, že se tohleto přihodilo, dneska jsi nic neříkala... je mi to líto... sama se budeš muset rozhodnout, co dál..... jenom teď mysli hlavně na sebe, aby ses dala brzičko dohromady /myslím po té operaci/, Linduška tě bude potřebovat....
14. led 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caklavko, to je blbý no... :unamused: , ale to bývá závislost jako každá jiná a měl by vyhledat odborníka. Nedávno o tom bylo v Sama doma.

V pondělí ti budu držet palce, ať je všechno ok :wink: . A jak píše Silvík, buď v klidu, to je pro rekonvalescenci důležitý.

My dneska jedeme do Prahy, zítra jdu s Vendou k doktorce.Ale vracíme se ještě v pátek domů.
15. led 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Caklo,držim palce,ať si co nejdřív fit a ať se ten tvůj změní. :wink:
Holkyneznáte někoho,kdo by potřeboval pohlídat dítě? :sweat_smile: Já už zkoušim všechno,abych něco vydělala.Je to s prachama v ......... :cry: :cry: :cry:
15. led 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silvi,já jsem tě tím nechtěla zatěžovat.Už jsem se z toho trochu dostala,myslím psychicky,ale pořád trvá to,že mě hodně zklamal. :angry:
Barke on se na nějakého odborníka vykašle,prý to není závislost podle něj,to by musel chodit častěji,blbeček!!!! :angry:
Jinak děkuji,že na mě budete myslet,snad to dopadne dobře,jsem docela vystrašená :unamused:
15. led 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jen na skok - kdo jste byli v MC - taky vám prcové zvrací? Volala mi Martina, Pepíček zvrací celý den a právě začala i Rozárka. :frowning2:
15. led 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky se přidáváme. Luky zvrací odedneška od noci, teď k večeru mu vylezla i teplota. Celej den nic nechtěl jíst a co snědl, tak šlo zas ven :unamused:

Caklovko, nezáleží na tom, jestli chodí často nebo ne. Ale spíš, že se nedokáže ovládnout, když má možnost s nějakýma penězma hrát. Můj Petr je alkoholik, v týhle době je stabilizovanej, už čtvrtym rokem se nenapil alkoholu a už nikdy nesmí, jinak by došlo k recidivě. Všechny závoislosti jsou nevyléčitelný nemoci, ale daji se dobře stabilizovat, pokud o to ten člověk opravdu stojí. Petr taky nepil každej den. Byl tzv. kvartální alkoholik, třeba měsíc nepil, ale pak když si líznul, tak to prostě už nebylo v jeho moci to ukočírovat a pil třeba tři dny. Stálo nás to rok psychoterapie a cca 20 tis. ale je to ta nejlepší investice v našem společnym životě. Teď musíme hlídat, aby nesnědl nic, včem by byl alkohol nebo třeba rumová tresť, protože by to mozek i podvědomě zaznamenal a mohlo by to zas védst k tý recidivě. Jsem proškolená ze semináře, kterej pořádala ta psycholožka, ke který chodil :grinning: A věřim, že už do toho nevlítne, i sám řiká, že je mu takhle stokrát líp.
16. led 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Barčo... jak je to s daněma ? Když jsme na mateřský, tak máme podávat přiznání ? Minulej rok jsme měli s Petrem to společný.
16. led 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak to ohledně těch daní by mě taky zajímalo... taky jsme loni podávali společné, teď už to nejde, že? :confused:

Snad budou dítka brzy v pořádku, mě takhle začala ráno zvracet Barunka (ještě před svátky), co snědla nebo vypila, to šlo ven, ale večer už byla OK, měla chuť k jídlu a přestala zvracet ... ani jsme nešli k lékaři... tak to bude třeba taky něco podobného, rychlého :wink:
16. led 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Společné zdanění už je zrušené, ale Baru ten tvůj bude dávat přiznání tak jako tak ne? On je soukromník? Jestli né, tak si zažádá o vyúčtování v práci a tebe si tam uvede jako vyživovanou manželku.
Manželka je vyživovaná v případě, že za rok 2008 neměla příjem vyšší než 68 tis. Do tohodle limitu se počítá mateřská (ten první půl rok), rodičovský příspěvek se tam nepočítá.

Jinak Rozárka dneska už docela v pohodě, sice ještě srandí a jednou se poblila po kojení, ale jinak dobrý. No a zatím nekojíme a já doufám, že už ani nebudeme
17. led 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petr si bude podávat přiznání jako živnostník, takže mě tam teda jen uvede, jo ? A bude potřebovat pro účetní nějaký potvrzení, že jsem na rodičovský ?

Lukáš už je od odpoledne taky bez teploty, ráno ještě zvracel taky po kojení a kadí teda furt. To lítá jedna plína za druhou.

Barčo, tak ať se zdaří odstavení :wink: , to jsem na vás zvědavá. Rozárka je podobnej závislák jako Lukáš. Nás to čeká asi za 4 měsíce :confused: :slight_smile:
18. led 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barke - tak stále nekojíme a už ani nazačnu. Zatím je to docela v pohodě, Rozárce řeknu, že jí nemůžu dát,protože by se poblinkala a je to.
A jak je tobě? Ráno mi psala Martina, že má to samé co děti a já taky. Jsem dneska totálně mrtvá.

Caklovko - až budeme v pohodě, tak musíme domluvit to plavání a pořádně pokecáme.

Jinak příští sobotu - to je 24.1.2008 od 9-14 hodin bude ve Vilémově v MC prodej secondhandových výběrových věcí. Tak kdo byste měl zájem přijet, tak budete vítáni.
18. led 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,hele holky,když takhle všechny zvracíte a kadíte,jdete v úterý do MC? :confused: :confused: :confused: :sweat_smile:
18. led 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
BArčo, nekecej, že jste to s MArtinou taky chytly. Já myslela, že se to dospělejm vyhne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: Já nechciiiii :confounded: :confounded: :confounded: Petr zejtra odjíždí a já tu budu s dětma sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pavlin, my určitě ne. Je to nějakej nakažlivej bacil, tak bych to nerada poslala dál.
18. led 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My asi teda taky nepojedem,aby jsme to taky nechytly. :confounded: Chytit to teda můžek kdekoliv jinde,ale my se z týhle díry moc nedostanem,tak se nám to snad vyhne.
Tak se uvidíme až tahle vlna přežene.Tak se holky držte :wink:
Pipe,tak nekdy jindy,jo?A předem dík. :wink:
19. led 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek