• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
Tak dneska už je Luky docela dobrej. Byli jsme i na nákupu, ale jel v kočáru. Je chudák zesláblej a nemá pořád ještě chuť k jídlu. Kakal dneska jednou, už nezvrací a teplotu už myslim taky nemá, tak snad se z toho brzy vyhrabe a nepředá to dalším členům rodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
19. led 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
My teda zítra taky v žádném případě nejedem. Rozárka je sice v pořádku, já už taky, ale obě jsme ještě takové nijaké a nerada bych chytla něco dalšího. Takže si dáme ještě týden na rekonvalescenci.
19. led 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Barke - Petr si tě uvede do svého daňového přiznání jako vyživovanou manželku. Stačí ti napsat čestný prohlášení, že jsi na rodičáku.
20. led 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík za ifo.

Lukáš včera odpo měl ještě dost srajdu, dneska mu taky neni moc dobře, tak jsem zvědavá, kdy se z toho vyhrabeme :rolling_eyes:
20. led 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda tak to koukám, že to byl nějakej hustej bacil. On nás to asi nebylo nám nic nebylo ani mě ani malý. Tak snad už se z toho nějak vyškrábete všichni :frowning2: :sweat_smile:
20. led 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipet, vypadá to, že jsme to chytli od Honzíka Homolkovic. On to měl předtim taky, akorát bez teplot.
20. led 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

mám Vás pozdravovat od Lenky (caklovky) je po operaci, leží na JIP, hodně zvracela, dostává léky proti bolesti, tak se to dá zvládnout.
21. led 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majko - dík. To je super, že Lenka už to má za sebou. Jsem na ní pořád myslela, jestli už. A teď už to bude určitě jenom lepší.

Barke - Rozárka už je v pohodě úplně. Lítá jako drak. Já teda ještě moc ne. Martina byla dneska u dr. na výtěrech a čeká na pátek na výsledky. Tak jsem sama zvědavá
21. led 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad bude Caklovka brzy doma.

Barčo, Lukáše se furt drží ten průjem. Dneska už je to šest dní, tak už by to mohlo přejít :rolling_eyes: Na ty výsledky jsem taky teda zvědavá.
21. led 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ještě jsem v kontaktu s tou paní, co prodává ten ml.ječmen. Tak registrace stojí litr, tak to musim odložit. Teď nás čekaji větší výdaje, tak to musí počkat.
21. led 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barke - tak to má Lukášek ještě pořád tu střevní chřipku, jen bez horeček. Ale už by to mělo během pár dní přejít.
Ty jo a litr za registraci? To je docela dost, navíc tady jsou tyhle eko věci téměř neprodejný. Myslím jako ve Vilémově a okolí - lidi ještě nejsou moc zvyklý na nějaký eko. Řídí se hlavně cenou :wink:
22. led 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, Baru není zač.

Aktuální informace

Lenka právě balí a čeká na odvoz domů :slight_smile:
23. led 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majko - tak to je super. Moc jí pozdravuj :wink:

Tak holky, kdo zítra dorazí do MC na sekáček? :grinning:
23. led 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caklovko, tak co, jak je ? Brzy se ozvi :wink:
25. led 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenča děkuje za pozdrav, je ještě u rodičů, páč potřebuje pomoct s malou...ještě jí nemůže tolik tahat a je ještě unavená. Dneska možná semka písne :wink:
25. led 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak brzké uzdravení Leni :slight_smile: :wink:
25. led 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem na skok doma,musela jsem hodit prádlo do pračky,zase se to tady kupí :sweat_smile: .Děkuji,že jste na mě mysleli,je mi už líp,jen teda budu chvilku u našich a pak se snad nějak za nějaký ten čásek domluvíme na tom koupání s prckama. :wink:
Jo a dík Majko,žes tak hezky podala info o mě :wink:
Tak se zatím mějte fajn,at jste všici hlavně zdraví i děti samozřejmně a já zase jedu k malé,dneska teda byla chvílema protivná jak čert,až jsem byla nevrlá i já :frowning2: .Rostou jí horní zubácí nejspíš,tak to bude snad z toho. :grinning:
Papaaaaaaa Lenka.
P.S.Pavli : sehnala jsi už nějakej ten přivýdělek?Bych Ti ráda poradila,ale nevím co..... :frowning2:
25. led 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Cakli, to je dobře, že už je ti celkem dobře. Teď to bude den ode dne lepší :wink:
25. led 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aho caklo,nic jsem nesehnala.Všechny domácí práce jsou na stejný brdo.Za všechno chtěj nejdřív vstupní poplatek a pak bych stejně asi dávala inzeráty jako oni a čekala až se nějaký blbec chytne. :unamused: :angry:
25. led 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak zítra do MC už dorazíme, jak vy ?
26. led 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barke, já ještě nevím, jestli budu mít auto. Jestli jo, tak samozřejmě dorazíme.
Caklovko - super, že už je ti líp a na to koupání se fakt těším
Barke - představ si, že teta chytila tu střevní chřipku od nás, ale měla taková průběh, že skončila v nemocnici :frowning2:
Pavlin - já bych prosím pěkně potřebovala někoho na žehlení a taky někoho na hlídání :grinning:
26. led 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, fakt jo ? :astonished: Chudák . To je nějakej zákeřnej bacil. Jak se i rychle rozšířil mezi dětma, přitom na sebe ani moc nešahaj.
26. led 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Barčo, :grinning: :grinning: :grinning: hele to myslíš vážně? :confused: Se můžem domluvit.Ale nemám auto :unamused: ,tak bys mi to sem musela vozit.A kolik dáš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. led 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A jak bylo v MC?Ještě,že jsem dneska nejela,bych vám tam asi omdlela,už jsem ráno měla na mále :confounded: :confounded: :confounded: .Jsem to dostala a docela to semnou zamávalo-to se mi už hóóódně dlouho nestalo.Ale už to je dobrý,malá naštěstí spala do 9.45h,tak jsem z toho vyspala. :wink:
27. led 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin - si piš, jenže já potřebuju někoho, kdo si to prádlo i odveze. Je to asi úchylný ale já nemám čas to prádlo, ani odvézt. A jako od listopadu jsem nežehlila, jen Jirka si žehlí košile do práce.
A dnešní MC? No holka, dneska všichni odešli nějak brzo, v 11 už tam pořádně nebyla ani noha.
27. led 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jako hele,kdybych měla auto,tak bych i přijela.Je to teda troch dál,ale to by jsme se domluvily na ceně.Hele,já o tom začínám dost silně uvažovat......... :sweat_smile: Třeba nějakou sobotu o víkendu,nebo odpoledne až bych měla doma auto.Rozmysli si to,jak a kdy a za kolik a dej vědět a já to pak proberu s manžou. :wink:
27. led 2009 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
hele Pavlin a nemohla bys třeba zajít někdy třeba do nějakého obchůdku prodávat?Myslím že prodavaček je taky potřeba.Co vlastně jinak děláš za práci,jako čím jsi vyučená?Přeju štěstí at něco najdeš,já si sice přivydělávám,ale splácím dluhy co jsem si nadělala díky Tomášovi,takže z toho mám taky prd,jen Lindě občas koupínm něco lepšího a dražšího.
Jinak holky,já si ještě pobudu měsíc doma.To je prdel co,já jsem na mateřský a mám vycházky!!!!! :grinning: Ted jsem zrovna doma a zas musím letět za malou,vycházky skončily,doma je poklizíno a zase štráduju k našim kde zatím dočasně pobývám. :sweat_smile:
Tak se mějte pěkně a už se těším na to koupálko,až spácháme s ratolestma. :grinning:
30. led 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Leni,s prodavačkama je to tady taky na h.....Jinak jsem vyučená zdraotní ošetřovatelka,ale už 10let ve zdravotnictví nedělám,takže bych musela na nějaký kurz.Ale ani se mi zpátky k pacošům nechce. :rolling_eyes:
30. led 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mě to zase baví :slight_smile: .Tak nevím,co jinak. :confounded:
4. únor 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já taky ne,Leni :unamused: Nelam si s tím hlavu :wink: :wink: :wink:
4. únor 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek