• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
autor
Dobré ranko,tak mala už spí,tak mám chvilku času.Přidala jsem pár fote,tak se mrkněte.Škoda,že tam jdou jen fotky do 700kb,mám jich plno větších. :unamused:
22. kvě 2008 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy - jo,jo - na to je Provazník machr - na předepisování hromady léků :wink: Já ho nemůžu ani vidět, ale chodím k synovi na gyndu a ten je fakt dobrej. Lepšího gyndaře jsem ještě neměla a že už jsem jich vyzkoušela :grinning:
Majko - tak musíš přijet na hodně dlouho a zajdem na kafe
22. kvě 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Mě spadl kámen ze srdce. Napřed mi malého nevzali do školky, tak sem psala odvolání a teď přišlo, že se jim uvolnilo místo, tak ho berou. Tak jsem moc ráda.
22. kvě 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy - do školky v Golčáku? Já mám vybranou školku ve Vilémově, ale my máme ještě tak rok čas :grinning:
22. kvě 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj do školky v Jeníkově. Já jsem žádnou školku nevybírala. Tuhle mám kousek od baráku tak jsem nic neřešila.
22. kvě 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru doufám, že v září tam budu na dýl:o), tak se třeba pak domluvíme:o)

Pavli super fotečky.
22. kvě 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile:
22. kvě 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mně je dneska nějak šoufl :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Snad to přejde :rolling_eyes: .Holky máte svoje baráčky nebo bytečky,nebo bydlíte s rodičema?My bydlíme u našich a už mi to začíná vadit.Neni nad svoje vlastní. :unamused:
22. kvě 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my taky chodili k Provazníkovi, ale po 5ti měs. jsem to nevydržela a našla supr doktorku v Čáslavi ( Adamová ) . U Provazníka mi vadilo, že za celých pět měsíců, malýho ani jednou nezměřil, o hlavičce ani nemluvim. Kdyby nebylo něco v pořádku, tak on o tom nemá ani tucha :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A pak taky mi dost vadilo, jak bere do ordinace třeba tři lidi na ráz a pobíhá mezi nima - tomu koukne do krku, tomu dá injekci, dalšímu vypisuje papír... :rolling_eyes: a další věci, ale to každej, kdo k němu bude nějakou dobu chodit, pozná.... :unamused: , ale někomu to třeba neva, já byla zvyklá na něco jinýho a tohle mě docela šokovalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

Pavlin, máš krásný dětičky a domeček vypadá taky moc dobře :slight_smile:
My občas litujeme, že jsme nekoupili jen pozemek a nenechali postavit něco na klíč. Vyšlo by to finančně nastejno a nemuseli by jsme se tady s tim prdět ještě deset let :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. kvě 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin, my opravujem, vlastně stavíme, protože jsme koupili bývalý sál hospody - takže jen obvodové zdi a podlaha. Jenže zdi se musí podřezávat a do betonový podlahy řezat a kopat základy na na nosný zdi. Okna se měněj a střecha taky. Takže komplet všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to hrozná práce a jde to pomalu. Zvlášť, když je úvěr už vyčerpanej a teď pořizujem všechno jen z toho, co vydělá manža.
22. kvě 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning:
Já jsem na "provaze "už zvyklá.Jeho péči jsem taky přežila,sice je o 28let starší,ale zatim jsme ok.Nás taky neměří,měříme se samy doma.A kdyby bylo něco s hlavičkou,tak si myslim,že to pozná.Kdyby byla nějak moc velká nebo křivá.Ale chápu tě berka.Je to takovej pošuk. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Už bych chtěla v baráčku bydlet.Je to teda spíš stodola,ale my nechtěli malej barák.Ikdyš si teď někdy říkám,že mohl být menší.Jen o kapku :wink: .Ale chci,aby děti měly svý soukromí až budou větší.Já měla svůj pokoj až někdy ve dvaceti :unamused: ,tak nechci,aby se mačkaly v jednom pokojíčku. :wink:
22. kvě 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a dík za pochvalu dětiček. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. kvě 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je možná horší než stavět novej barák.Jedna známá taky předělává starej domek a je s tim hrozná práce.Vždycky se ukáže nějaká skrytá vada :unamused: Jsou z Vilémova-Kláštera.Kousek od hřbitova.
22. kvě 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme taky starší baráček, který si sami opravujeme a rekonstrujeme, firmám nevěříme, takže vše děláme vesměs 2 - 4 lidech. Nejhorší bude až se pustíme do podkroví :sweat_smile:
22. kvě 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petr taky dělá vesměs všechno sám, třeba zedníka by sem na to nepustil. Všechno musí bejt rovný, jako když střelí. A to celkem zdržuje, takže máme sice zdi, za který by se nemusel stydět ani zednickej misrt, ale bydlíme už třičtvrtě roku jen v jedný místnosti :cry:
22. kvě 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
barke to máte fakt veselý, my bydleli v Třebíči a semka jsme dojížděli a o víkendech a pak v létě na tom hodně makali, dřina děs, pak jsme se přestěhovali semka. Nejhorší jsou ty dodělávky, to je šílený kolik toho nemáme:o)))) Teď jsme předělali podlahu v obýváku, páč koberec fakt není nejlepší volba, a měli jsme menší problém a tak se to muselo předělat, to sice trochu naštve, že něco uděláš a pak to po 4 letech předěláváš, ale na druhou stranu, když je někdo tvrdohlavej :grinning:

Jedinou střechu nám opravovala firma a to jsme je ještě upozorňovali co a jak, páč nechat je, tak to nebude tak jak jsme chtěli. Tchán a manžel měli dovču:o) tak si to ohlídali.

Držím palečky aby jste to měli brzy obyvatelný :wink:
22. kvě 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsme tu dneska měli předváděcí akci PROMO TREND nádobí.Pěkný,ale drahý. :unamused: 11000,- za 4 hrnce.
22. kvě 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,tak reakce po očkování je asi až teď :frowning2: Je mrzutá a začíná být teploučká. :rolling_eyes:
23. kvě 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj pavlin. Tak jí dej panadol a ať se prospí kočka, ty reakce na to očkování jsou šílený. Musí to být pro ty drobečky hrozný zásah do tělíčka. Jinak mi dneska v noci měli premiéru. Malá se mi totálně po nočním krmení pozvracela, tak sem jí musela v noci převlékat. Ráno si ještě ublinkla, ale snad to bude v pohodě. Je to asi tím, že má trošičku rýmu a neumí smrkat, tak ty hleny jdou ven jinudy.
23. kvě 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Pavlin, chudinka malá, snad bude brzy v pophodě...

Andy a máš odsávačku na vysavač - Baby-vac ? Je k nezaplacení, mám jí až teď na Lukáška a je to 100% rozdíl.
23. kvě 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barke nemám. Pamatuju si, že jí měla švagrová na synovce a přišlo mi, že mu to musí vysát i mozek z hlavy. Já mám takovou tu klasickou s těm dvouma hadičkama.
23. kvě 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Mozek snad nééé :grinning: :grinning: :grinning: Já mám taky tu klasickou zatim to jde.Akortá mě z toho někdy bolí huba :sweat_smile: ,když je to moc hustý :sweat_smile:
23. kvě 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nejedete zítra do Josefodolu?Je tam Pohádkový les pro děti.Je to i na netu,kdyby jste se chtěli mrknout-WWW.pohadkovyles.wz.cz.My pojedem,když nebude hnusně,ale zítra by už mělo vykouknout sluníško.
23. kvě 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barák máme svůj a stále jen předěláváme. Souhlas s Barke, kdyby jsme stavěli nový, tak už ležíme u bazénu :confused:
Nejvíc mi leze na nervy, že je doma pořád bordel a pořád se přenáší věci z jedné místnosti do druhé. Jirka taky dělá všechno sám nebo s kámošema, na firmu nejsou ani peníze ani nervy :grinning:

Reakce na očkování Rozárka vůbec neměla. Snad jen byla trošku víc spavá. Odsavačku mám taky takovou tu obyčejnou, ale malá ještě pořádně neměla rýmu, takže to ani nebylo potřeba.

Barke a slíbený odkaz k nám na stránky: http://www.veselaci.estranky.cz/ Holky, samozřejmě můžete juknout taky :slight_smile:
23. kvě 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin, původně jsme tam jet chtěli, ale zítra ráno razíme na víkend do Prahy k našim.

Baru, tak to ti závidím, že malá ještě neměla pořádně rýmu. Jiřík není skoro vůbec nemocnej, ale každou zimu má rýmu jako blázen a to už od malička takže jsme si s odsávačkou užili.
23. kvě 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hlavně,že se mu to nedostalo do uší.Náš prcek měl od 1 roku píchaný uši každou chviku.A vždycky obě. :frowning2: Ve dvou a půl letech byl na vyndání mandle,ale za pár měsíců měl zase zánět.Nakonec jsme ho dali očkovat Prevenarem a musim to zaklepat-je klid.Někdy ho v uších bolí,hlavně při smrkání,ale snad to nic neznamená.Proto jsem nechala malou taky očkovat,aby si to neprožila.A hlavně kvůli tý prevenci proti tomu viru.Předtim jsem vůbec nevěděla,že taková vakcína je,to bych Míšu dala očkovat dřív. :unamused:
23. kvě 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naštěstí s ušima jsme problém neměli. Doufám, že si to nevybere Anežka :confused: . K čemu je ten Prevenar?
23. kvě 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď na ten Prevenar koukám na netu. To je docela drahota :unamused: . Nechápu, proč takový věci nepatři do povinného očkování a není to zadarmo. Nj, naše zdravotnictví.

Tak obě děti vytuhli, tak se jdu taky prospat.
23. kvě 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Doktor říkal,že to možná v tom základnim očkování bude.Ale nechtěla jsem čekat.Hlavně,aby to k něčemu bylo,ale snad jo,když už má malej pokoj.A taky kdoví jestli to v tom očkování bude.Nebo by takovýhle očkování mohlo být aspň levnější,kor pro ty děti.Když už jsme u toho zdravotnictví,talk jem zvědavá jestli toho blba Julínka vykopou a kterej jinej blb tam bude :rolling_eyes:
23. kvě 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Huráááááááááá!SLUČKO!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek