• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
A co hodit nějaké oblečky na MMB?To by asi moc nevyneslo nebo jo? :wink:
5. únor 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Prodávám na Aukru a nic moc. :unamused:
5. únor 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jak se máte.

Leni jak je? Doufám, že dobře.

Pavli já párkrát dala taky něco na aukro, ale já tam teda moc spokojená nejsu, mně přijde MMB lepší, samo že nejlepší to maj ti co mají e-shop že:o)))) ale zase pro někoho je lepší něco jiného. Já teda na aukru ještě nic nekoupila, páč se přiznám, že jsem to vždy na MMB našla levněji :grinning:

Ale přeju Ti aby se něco našlo :wink:
5. únor 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky holky :wink:
Možná na MMB taky něco hodim.
5. únor 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek :slight_smile:
tak jsme se dneska vrátili po týdnu z Prahy. Jsem si krásně zarelaxovala :dizzy_face:, nějak jsem si nebyla jistá, jestli se mi chce sem vracet :sweat_smile:
6. únor 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady to teda fakt žije :grinning: :grinning:
Holky, protože v úterý není MC ve Vilémově, tak jsme se s Pipetulou bavily, že bysme mohli vyrazit do MC do Čáslavi - co vy na to?
Teda ještě nevím, jak jsem na tom v úterý s časem, ale na 99% můžu. Nebo co bazén?
14. únor 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik holky,
taky koukám že je tu nějak mrtvo a ticho po pěšině :sweat_smile: .Já jsem zatím ještě u našich,jak už jsem psala a net sem připojili teprv nedávno a převážně je tu synovec tak se sem moc nedostanu a někdy stejnak ani nestíhám,kolikrát jsem večer ráda,že zalehnu :sweat_smile:
Majko,dík za optání,je mi dobře,už bych celkem šla zase chvílema do práce,ale musím počkat do konce měsíce mám neschopenku.
Barke a za kým jezdíte do Prahy?Máš tam rodiče či snad manža?
Silvku chodíš sem někdy?Jak se máte s holkama?
Baruna : to by bylo fajn kdybyste sem dorazili at už do MC nebo kdyby vyšlo to koupání. :slight_smile: Já dnes byla s malou v Hoře na bazéně,jen na hodinku apůl to jí stačí prozatím bohatě.Voda byla chladnější,tak jí chudince chvílema se klepala bradička!!! :sweat_smile:
14. únor 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caklovko - chceš mi říct, že tam malá vydržela celou hoďku a půl? To je teda dobrá.
14. únor 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek :slight_smile:
já v úterý nemůžu, ale klidně jeďte bez nás :slight_smile:

Cakli, já mám v Praze rodinu, jezdíme k mamce.

Barčo, Lukáš byl teď, jak jsme byli v praze, s mojí mámou a Vendou plavat a po dvouch hodinách ho nemohla odtamtud dostat :sweat_smile: , byli v Letňanech, tam jsou růzý protiproudy a pro děti kluzačka do brouzdaliště, takže se vyřádil.
15. únor 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj Barun,byly jsme tam hodku a půl necelou. :slight_smile: A co ten zítřek?Přijedeš aspon Ty Barun s Pipetulou?Silvik taky nemůže,má jednu holčinu nemocnou.
16. únor 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,jak se máte?
U nás neni nic nového :unamused: Pořád sedim doma,a nudim se.Všechny dny jsou stejný :frowning2: :cry: :rolling_eyes:
Sněhu čím dál víc,cestáři třikrát do týdne.... :rolling_eyes:
Už mi tady z toho všeho hrabe :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
16. únor 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
16. únor 2009 ve 22:03 • radus.b.
autor
Ahoj holky,včera jsem vám sem napsala a oni mi to smazali,že prý nemám odbočovat od tématu :angry: To je tady na prd,když vám nemůžu říct,co zrovna chci....
Tak teda nebudu,no...Na plavání nejdem a do mc taky ne. :unamused: :angry:
17. únor 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tady byla ta reklama, na ty akvária, ten tvůj příspěvek tu je , ne ?

My jsme taky doma, jen půjdeme na nákup, asi nejspíš s bobama, protože je hromada sněhu .
17. únor 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To,že u nás neni nic nového?...Já tu pod tim mám ,že to bylo smazáno admin. :fearful: Tak teda nevim.
Já se taky chystám s dětma na sníh až malá vstane.Kluka jsem dneska nechala doma,protože jsem se bála,aby nezůstli někde v závěji.
17. únor 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je počasí co holky?Taky takhle nemohlo být na Vánoce,že? :angry: My jsme dneska koupili malé boby a hned jsme jí svezli,huděra nechápala,ale seděla kupodivu :grinning: Trošku tu prosvítá sluníčko,tak aspon něco.Těším se na léto nebo i jaro,až bude malá moc běhat a řádit na nové tříkolce. :slight_smile:
17. únor 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin Ti teda nezávidím,že trpíš pořád doma,já bych z toho pošla být na malé vesnici a nemět se pořádně kam dostat.V těch Habrech to pak bude lepší,ne?Tam budou aspon nějaký maminy.
17. únor 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás v ulici jich je,caklo,v každym baráku.Ale kdy tam budem bydlet??????Chceme letos,kvůli škole,malej jde po prázdninách do první třídy,tak ať nemusí pořád dojíždět.No snad se dočkáme :unamused:
17. únor 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin, tam pod tvim příspěvkem byl ještě jinej od nějaký cizí holky. Jasná reklama, tak ho smázli :wink:

Mě se ta zima hrozně líbí z okna, ale jinak mě moc nebaví a taky se těšim na jaro už hrozně. Hlavně mě nebaví to navlíkání do oblečení :rolling_eyes:
17. únor 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha,tak to jo :wink:
Mě se ta zima taky líbí.To oblíkání,je sice otrava,ale to se dá vydržet.Škoda,že takhle nebylo na vánoce. :unamused:
Na jaro se taky těšim,třeba se přemůžu a budu jezdit do MC na kole :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :rolling_eyes: :pensive:
18. únor 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin, stačí, když bys dojela do Hostovlic, tam by tě nabrala Lenka Homolková. To je docela kousek ne ? Asi 5 km, to by na kole šlo zvládnout.
18. únor 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je kousek a přes les ještě kratší,ale to bych se asi v dnešní době bála.Když jsme byli malí,tak jsme tam často jezdili za tetou.No nějak to dopadne. :wink:
18. únor 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
Leni, tak jak to v úterý dopadlo, sešli jste se v MC? Pokud jo, tak dej vědět, jak bylo :wink:
My jsme pořád nemocní, začalo to opět Barunka (no jo, byla týden ve školce), pak to skočilo na mě (pořádná rýma) a teď už mám s teplotami i Markétku... dáváme tedy druhé kolo /první bylo cca před 3 týdny/ :pensive: Holky, je to normální, abychom byli zase za tak krátkou dobu znovu KO? A to já brala před těmi 3 týdny i antibiotika.... :rolling_eyes:
Jak se jinak ostatní máte? Taky se tak těšíte na jaro jako já? Leni, jak se cítíš po operaci, je vše OK? A co tatík, dá se to s ním vydržet?
Jdu chystat nějaké občerstvení, přijede mi návštěva...tak se mějte hezky!! :wink: :slight_smile:
21. únor 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silvi přeji brzké uzdravení.

Leni doufám, že se máte ok a je to lepší :wink:

Jinak zdravím všechny :wink:
22. únor 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosim nevite nektera o nejakem slusnem pronajmu z a rozumne penize?rozvadim se cekam brzicko mimiska a manzel mi dela ze zivota peklo.budu vdecna za jakoukoliv pomoc,kdyz tak mi muzete do IPcka.dekuji
22. únor 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nám se teda letos nemoce vyhýbají.Musim to teda zaklepat :wink: Malej taky chodí do školky a vždycky před vánocema to začínalo.A letos ještě nic.Nevim jetli to neni tim,že se to k nám ještě nedostal,nebo Echinaceoým sirupem,který mu dávám.Tak doufám,že to přejdem jen s občasnou malou rýmou. :wink:
22. únor 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
my jsme se dneska vrátili z Prahy. Byla jsem s Vendou na kurzu Baby masáže. TAk jsem proškolená, bylo to fajn, byly jsme tam sami s tou masérkou, tak na nás měla čas. V ceně byla i knížka a olej na masírování, kterej si Venda sama namíchala.

Sonico, o ničem nevim, ale poptám se. Musí to bejt jen v Čáslavi nebo na tom netrváš ?
22. únor 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
barke kvuli tomu ze se budu muset hodne brzo vratit do prace tak kvuli dojizdeni a hlidani,ktere mam zajistene na tehle strane tak bych opravdu potrebovala caslav nebo vrdy
22. únor 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny :slight_smile:
Silvi,dík za optání,je mi dobře,jak kdybych ani na žádne operaci nebyla :wink: V MC jsme se nakonec nesešli,tak snad příště a abys mohla už přijít taky :slight_smile: To mě mrzí,že se z toho nemůžete nějak vyhrabat,to je snad nějaká řetězovka.A tatík to dostal taky?Nebo má tuhej kořínek jako ten náš? :grinning: U nás je to celkem v pohodě,jen Linda má trošku rýmu a trošku kašel,ale nic hrozného.Mě jen občas zaškrábe v krku,jinak nic.Tak at se z toho holky brzo vyhrabete,tohle počasí je fakt záludný. :rolling_eyes: Jinak s tatíkem je to občas na mrtvici,ale už jsem tak nějak zvyklá.Taky bych už ráda jaro,Linda chce běhat a ještě nemůže. :confounded:
Majko taky dík za optání :slight_smile:
Sonica,máš zprávu v IP,jen se chci ještě zeptat,odkud jsi?Tedy kde ted bydlíš?Pokud to není tajné. :sweat_smile:

Jo a holky,potkala jsem Pipetulu,prý přemýšlíte o spinningu v Čáslavi?Já jsem se tam dnes nahlásila na příští pondělí s kamarádkou,tak uvidím jaký to bude.Mají tam prý dost narváno,je o to velký zájem...... .To nás bude hubených :grinning: Teda já mám k hubeným už dlouho daleko :grinning: .
23. únor 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
P.S. Holky,nevíte náhodou o někom kdo by chtěl dětskou ohrádku?My jí použili snad jen třikrát,Linda v ní moc nevydržela,je neporušená,máme jí asi od listopadu.Nechávat si ji se mi nechce,nevím jestli budu mít ještě nějaklý mimi a pokud jo,tak hned to rozhodně nebude.Trošku jsme s eunáhlili s jejím nákupem.Dík za případné tipy.Pa.
23. únor 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek