• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
leni bydlim v h.bucicich zatim...
23. únor 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam nikde nikdo...
24. únor 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Třeba se známe podle vidění,jestli jezdíš do Čáslavi?Znám spíše Vrdováky díky mýmu chlapovi.V Horních Bučicích myslím bydlí Yvetta Patáková že?
24. únor 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caklovko - ohrádku hoď na MMB - tam se prodá všechno :wink: A já určitě na spinn jezdit budu. Zítra mi Jirka přinese rozpis služeb na březen a hned se jdu objednávat. A budu jezdit ráno od té 8 hodiny.
K MC - doufám, že se tam už konečně sejdeme, mě se to totiž v Čáslavi moc líbí a hlavně tam není moc mamin. Přeci jen ve Vilémově je nás vždycky hrozně moc a většinou je tam takový šrumec, že není slyšet vlastního slova :grinning:
Sonico - já taky neporadím. Zkus internet nebo nějakou vývěskovou službu.
Pavlin - když mi pošleš mail, tak já ti pošlu fotky z MC, jak jste tam byli.
No a my jsme se přihlásili na plaváčka, ještě nevím jestli budeme jezdit do Čáslavi nebo KH, ale tak jako tak už se na to fakt těším
Barke - dneska jsem byla u Martiny - a musím říct, že tam by bylo MC jak vyšité. Spousta prostoru a hraček :grinning:
24. únor 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni ale jak jsem ti psala tak ja jsem tady naplavenina...to jmeno znam ale holku ne,ja znam tady strasne malo lidicek,byla a jsem tady jak v kleci,to uz vic lidicek znam v chotusicich dik volejbalu.do caslavi jezdim malo,jenom nakoupit a ted plavat a cvicit s tehulkama...
24. únor 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni určitě hoď ohrádku na MMB, ty se vždycky prodají, pokud jsou za rozumnou cenu.

Soni v H. Bučicích bydlí moje bývalé spolužačky ze SŠ :wink:
24. únor 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky no jo,ale jak tu ohrádku pak někomu eventuelně pošlu bůhvíkam??? :confused: Pokud jí tedy vůbec někdo koupí....... .Měla jsem pár věcí na MMB,ale nic tak jsem to vzdala,nebudu to donekonečna obnovovat na to fakt nemám čas,je to na zblbnutí. :unamused:
24. únor 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caklovko - tak zkus dát inzerát třeba do MC nebo na vývěsku v Čáslavi. Já zatím na MMB prodala všechno a zrovna ohrádku jsem tam kupovala - přišla zabalená v igelitu a v pohodě.
25. únor 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: holky mozna blby dotaz,ale co je to MC co porad spominate?
25. únor 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni,to je mateřské centrum,kam chodíme s prckama :sweat_smile: .No uvidím,možná to zkusím...... .
25. únor 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni,takhle velký věci se posílaj,jako obchodní balík.A nezapomeň do inzerátu,že kupující hradí poštovné.Obchodní balík může stát i 300kč.To by sis pak musela zjistit na poště. :wink:
25. únor 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíš tolik??? :confused: To podlemě nikdo nekoupí,protože se mu to vyplatí koupit někde v místě bydliště a nemusí platit poštovný nebo bych musela jít já hodně pod cenu.Stála mě 1300 kč někdy v listopadu a je jako úplně nová,vůbec nic s ní není.Tak proto bych radši zkusila hodit info někde tady at se ozvou lidi z nejbližšího okolí,kam bych to třeba popřípadě i odvezla nebo by si pro ni někdo přijel.Kolik myslíte,že bych za ní mohla chtít???Já se v těhle věcech jakože v prodeji nějak neorientuji,ale myslela jsem že 1000 kč bych mohla chtít,ne??? :confused:
25. únor 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já prodávala ohrádku tuším že za 700,- + poštovné su dala 150 a vyšlo to tak. Jinak jsem jí posílala zabalenou v té průhledné folii jako cenný balík.
25. únor 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak bych to zkusila za 1000 kč s poštovným,to už by snad tak mohlo být,ne???, :confused:
25. únor 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, písla su Ti do IP, já letím dělat blbiny s Maju a taky uklízet:o) Tak jak budeš mít čásek tak pak pošli, mně to nic neudělá. :wink:
25. únor 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
O.K.,děkuji,hned jak bude chvilku času,tak posílám.Ahojky :wink:
25. únor 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caklovko -určitě to nestojí 300,- - to v žádném případě. Já když jí kupovala, tak jsem platila za poštu něco kolem 60,- Kč. Zeptej se na poště a uvidíš.
25. únor 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tady najdeš ceník, ale záleží jak to vezmou, mě to braly jako neskladný balík a bylo to okolo 130,- kč, ale rozodně to pošli jako cennost s podacím lístkem, ať jsi chráněná. Dobírky jsou drahý, tam bych věřila, že se poštovné vyšplhá na oněch 300,- ale na dobírku neposílej, pak si to nevyzvednou a poštovné Ti propadne.

http://www.cpost.cz/jetspeed/portal/media-type/html/user/anon/page/default.psml/js_pane/cenik?show_title=1&ksid=5564&escid=5397&pgtyp=S
25. únor 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky z Čáslavi - nechodí vám leták z kauflandu v KH? Potřebovala bych vědět jestli nemají v akci mléko a mouku, prosím.
25. únor 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baru letáky si najdeš na netu pod adresou http://supermarkety.shopy.cz. :wink:
25. únor 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jenže Kaufland tam leták nemá :frowning2:
25. únor 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
supermarket,ne supermarkety :sweat_smile:
No jo,máš pravdu.Na jído tam leták neni.Našla jsem tam jen akční nabídku na různý věci,ale jídlo ne.
Teď by mělo být mléko za 7,90kč v Hypernově.
25. únor 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak už ne.Už je tam zase novej.
25. únor 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čauky holky,sháníme nějakou starší kuchyňskou linku do 3000kč,nevíte o něčem? :unamused:
26. únor 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin, viděla jsem inzerát na obchodě, tady ve Vil., že někdo prodává. Kouknu na tel.č. a pošlu ti ho. Ale nevim, jestli tam půjdu dneska, kdyžtak zítra.
26. únor 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík holky,zajdu na poštu až to bude aktuální,jakože ji někdo bude chtít a uvidíme.Nebo spíš se radši zeptat dřív,abych věděla kolik napsat cenu poštovného na MMB.
Pavlin : já o ničem bohužel nevím,kdyby ti nevyšla tahle přes Barke,tak se zkusím někde pozeptat.
Barun : my jezdíme do Kauflandu,ted tam měli mléko za 7,90 kč,brala jsem ho kamarádce,ale nevím jestli to ještě platí.Mrknu tady na letákyx a dám ti vědět jo?Jo a mouky jsme měli zlevněný ted v Čáslavi v Penny.Odkud přímo vlastně jsi?Možná už si mi to psala,ale ted fakt nevím.Aby se ti to vyplatilo pro to vůbec jet,víš?A kdybys chtěla a já zrovna byla u nějaké slevy,tak bych ti dala vědět a něco bych ti mohla koupit a vzít k nám domů a přijela by sis,stačilo by mi jen na tebe tel.číslo.Co říkáš?Já jezdím víceméně nakupovat autem do toho kaufu a u nás do billy a pak taky do Tesca do Kolína.
26. únor 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky barke,to budeš hodná. :slight_smile:
26. únor 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caklovko - jsi zlatá dík. Jsem kousek od Golčáku a většinou jezdíme na nákup právě do Kauflandu. Jenže k nám leták nechodí a docela mě to štve, protože samozřejmě spoustu věcí nakupuju jen když je v akci. Kdyby jsi mi dala vždycky vědět, že je v akci mléko a hladká mouka - toho se u nás spotřebuje snad nejvíc :grinning:
To Tesca jsme taky jezdili - hlavně když byli v akci plínky. Oni mají stavět Tesco i v Čáslavi ne?
28. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
V čÁSLAVI TEPRX tESCO BUDE,ALE NEVÍM KDY,SNAD AŽ ZAČÁTKEM PŘÍŠÍHO ROKU,Sona tady z diskuze tam asi bude pracovat říkala :slight_smile:
1. bře 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, v Čáslavi bude Tesco, jo ? Já jsem v něm ještě zaměstnaná, ale na filiálce v Praze. Mohla bych si vyřídit, abych nastoupila po mateřský tady, ale je to moc náročný na čas. Určitě bych chtěla na manažerskou pozici a to se maká odnevidim do nevidim :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak na to prdim :grinning:
1. bře 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek