Čáslav - Golčův Jeníkov

Jsem z malé vesnice a je tu trochu nuda :-|
sonica
23. únor 2009
leni bydlim v h.bucicich zatim...
sonica
24. únor 2009
koukam nikde nikdo...
caklovka
24. únor 2009
Třeba se známe podle vidění,jestli jezdíš do Čáslavi?Znám spíše Vrdováky díky mýmu chlapovi.V Horních Bučicích myslím bydlí Yvetta Patáková že?
baruna
24. únor 2009
Caklovko - ohrádku hoď na MMB - tam se prodá všechno 😉 A já určitě na spinn jezdit budu. Zítra mi Jirka přinese rozpis služeb na březen a hned se jdu objednávat. A budu jezdit ráno od té 8 hodiny.
K MC - doufám, že se tam už konečně sejdeme, mě se to totiž v Čáslavi moc líbí a hlavně tam není moc mamin. Přeci jen ve Vilémově je nás vždycky hrozně moc a většinou je tam takový šrumec, že není slyšet vlastního slova 😃
Sonico - já taky neporadím. Zkus internet nebo nějakou vývěskovou službu.
Pavlin - když mi pošleš mail, tak já ti pošlu fotky z MC, jak jste tam byli.
No a my jsme se přihlásili na plaváčka, ještě nevím jestli budeme jezdit do Čáslavi nebo KH, ale tak jako tak už se na to fakt těším
Barke - dneska jsem byla u Martiny - a musím říct, že tam by bylo MC jak vyšité. Spousta prostoru a hraček 😃
sonica
24. únor 2009
leni ale jak jsem ti psala tak ja jsem tady naplavenina...to jmeno znam ale holku ne,ja znam tady strasne malo lidicek,byla a jsem tady jak v kleci,to uz vic lidicek znam v chotusicich dik volejbalu.do caslavi jezdim malo,jenom nakoupit a ted plavat a cvicit s tehulkama...
majka07
24. únor 2009
Leni určitě hoď ohrádku na MMB, ty se vždycky prodají, pokud jsou za rozumnou cenu.

Soni v H. Bučicích bydlí moje bývalé spolužačky ze SŠ 😉
caklovka
24. únor 2009
Holky no jo,ale jak tu ohrádku pak někomu eventuelně pošlu bůhvíkam??? =-) Pokud jí tedy vůbec někdo koupí....... .Měla jsem pár věcí na MMB,ale nic tak jsem to vzdala,nebudu to donekonečna obnovovat na to fakt nemám čas,je to na zblbnutí. :-|
baruna
25. únor 2009
Caklovko - tak zkus dát inzerát třeba do MC nebo na vývěsku v Čáslavi. Já zatím na MMB prodala všechno a zrovna ohrádku jsem tam kupovala - přišla zabalená v igelitu a v pohodě.
sonica
25. únor 2009
:-N holky mozna blby dotaz,ale co je to MC co porad spominate?
caklovka
25. únor 2009
Soni,to je mateřské centrum,kam chodíme s prckama :-N .No uvidím,možná to zkusím...... .
pavlinautor
25. únor 2009
Leni,takhle velký věci se posílaj,jako obchodní balík.A nezapomeň do inzerátu,že kupující hradí poštovné.Obchodní balík může stát i 300kč.To by sis pak musela zjistit na poště. 😉
caklovka
25. únor 2009
Ježíš tolik??? =-) To podlemě nikdo nekoupí,protože se mu to vyplatí koupit někde v místě bydliště a nemusí platit poštovný nebo bych musela jít já hodně pod cenu.Stála mě 1300 kč někdy v listopadu a je jako úplně nová,vůbec nic s ní není.Tak proto bych radši zkusila hodit info někde tady at se ozvou lidi z nejbližšího okolí,kam bych to třeba popřípadě i odvezla nebo by si pro ni někdo přijel.Kolik myslíte,že bych za ní mohla chtít???Já se v těhle věcech jakože v prodeji nějak neorientuji,ale myslela jsem že 1000 kč bych mohla chtít,ne??? =-)
majka07
25. únor 2009
Leni, já prodávala ohrádku tuším že za 700,- + poštovné su dala 150 a vyšlo to tak. Jinak jsem jí posílala zabalenou v té průhledné folii jako cenný balík.
caklovka
25. únor 2009
No tak bych to zkusila za 1000 kč s poštovným,to už by snad tak mohlo být,ne???, =-)
majka07
25. únor 2009
Leni, písla su Ti do IP, já letím dělat blbiny s Maju a taky uklízet:o) Tak jak budeš mít čásek tak pak pošli, mně to nic neudělá. 😉
caklovka
25. únor 2009
O.K.,děkuji,hned jak bude chvilku času,tak posílám.Ahojky 😉
baruna
25. únor 2009
Caklovko -určitě to nestojí 300,- - to v žádném případě. Já když jí kupovala, tak jsem platila za poštu něco kolem 60,- Kč. Zeptej se na poště a uvidíš.
majka07
25. únor 2009
Leni, tady najdeš ceník, ale záleží jak to vezmou, mě to braly jako neskladný balík a bylo to okolo 130,- kč, ale rozodně to pošli jako cennost s podacím lístkem, ať jsi chráněná. Dobírky jsou drahý, tam bych věřila, že se poštovné vyšplhá na oněch 300,- ale na dobírku neposílej, pak si to nevyzvednou a poštovné Ti propadne.

http://www.cpost.cz/jetspeed/portal/media-type/...
baruna
25. únor 2009
Holky z Čáslavi - nechodí vám leták z kauflandu v KH? Potřebovala bych vědět jestli nemají v akci mléko a mouku, prosím.
pavlinautor
25. únor 2009
Baru letáky si najdeš na netu pod adresou http://supermarkety.shopy.cz. 😉
baruna
25. únor 2009
No jenže Kaufland tam leták nemá 😞
pavlinautor
25. únor 2009
supermarket,ne supermarkety :-N
No jo,máš pravdu.Na jído tam leták neni.Našla jsem tam jen akční nabídku na různý věci,ale jídlo ne.
Teď by mělo být mléko za 7,90kč v Hypernově.
pavlinautor
25. únor 2009
Tak už ne.Už je tam zase novej.
pavlinautor
26. únor 2009
Čauky holky,sháníme nějakou starší kuchyňskou linku do 3000kč,nevíte o něčem? :-|
barke
26. únor 2009
Pavlin, viděla jsem inzerát na obchodě, tady ve Vil., že někdo prodává. Kouknu na tel.č. a pošlu ti ho. Ale nevim, jestli tam půjdu dneska, kdyžtak zítra.
caklovka
26. únor 2009
Dík holky,zajdu na poštu až to bude aktuální,jakože ji někdo bude chtít a uvidíme.Nebo spíš se radši zeptat dřív,abych věděla kolik napsat cenu poštovného na MMB.
Pavlin : já o ničem bohužel nevím,kdyby ti nevyšla tahle přes Barke,tak se zkusím někde pozeptat.
Barun : my jezdíme do Kauflandu,ted tam měli mléko za 7,90 kč,brala jsem ho kamarádce,ale nevím jestli to ještě platí.Mrknu tady na letákyx a dám ti vědět jo?Jo a mouky jsme měli zlevněný ted v Čáslavi v Penny.Odkud přímo vlastně jsi?Možná už si mi to psala,ale ted fakt nevím.Aby se ti to vyplatilo pro to vůbec jet,víš?A kdybys chtěla a já zrovna byla u nějaké slevy,tak bych ti dala vědět a něco bych ti mohla koupit a vzít k nám domů a přijela by sis,stačilo by mi jen na tebe tel.číslo.Co říkáš?Já jezdím víceméně nakupovat autem do toho kaufu a u nás do billy a pak taky do Tesca do Kolína.
pavlinautor
26. únor 2009
Díky barke,to budeš hodná. 🙂
baruna
28. únor 2009
Caklovko - jsi zlatá dík. Jsem kousek od Golčáku a většinou jezdíme na nákup právě do Kauflandu. Jenže k nám leták nechodí a docela mě to štve, protože samozřejmě spoustu věcí nakupuju jen když je v akci. Kdyby jsi mi dala vždycky vědět, že je v akci mléko a hladká mouka - toho se u nás spotřebuje snad nejvíc 😃
To Tesca jsme taky jezdili - hlavně když byli v akci plínky. Oni mají stavět Tesco i v Čáslavi ne?
caklovka
1. bře 2009
V čÁSLAVI TEPRX tESCO BUDE,ALE NEVÍM KDY,SNAD AŽ ZAČÁTKEM PŘÍŠÍHO ROKU,Sona tady z diskuze tam asi bude pracovat říkala 🙂
barke
1. bře 2009
Čau holky, v Čáslavi bude Tesco, jo ? Já jsem v něm ještě zaměstnaná, ale na filiálce v Praze. Mohla bych si vyřídit, abych nastoupila po mateřský tady, ale je to moc náročný na čas. Určitě bych chtěla na manažerskou pozici a to se maká odnevidim do nevidim :-p tak na to prdim 😃

Začni psát odpověď...

Odešli