• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
Barke - ale třeba by ti nam nabídli jiné místo, s lepší pracovní dobou. Ono tady si člověk moc vybírat nemůže.
A zítra už je MC zase na obecním úřadě, nebo se zase slejzáme u Martiny?
Caklovko - sice obchoďáky nemám moc ráda, ale Tesco v Čáslavi si nechám líbit. Konečně to budu mít u nosu :grinning: .
2. bře 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, já už ale asi nechci makat na někoho jinýho. Když začnu někdy pracovat, tak jedině ve svim. Snad :sweat_smile: , jestli jenom nemachruju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Zítra už je MC normálka na úřadě.
2. bře 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruš - a co by jsi chtěla dělat?
2. bře 2009 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic :grinning: :grinning: :grinning:

:slight_smile: , máme s Petrem v hlavě takovej nápad, do kterýho se pravděpodobně pustíme, ale zatim to nebudu zveřejňovat, protože je to zatim ve stádiu ,, nápad ,, :slight_smile: :slight_smile: , až bude o čem mluvit, tak budu hlásit všude :slight_smile: , ať je nějaká reklama :slight_smile:
3. bře 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruš - jó, tak to by se mi taky líbilo - dělat nic. :grinning: :grinning: :grinning: Hele a kdyby jsi pak scháněla účetní, tak jsem k dispozici. :grinning:
3. bře 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, to bude potřeba, jestli to vyjde, teda.... :sweat_smile:

Hele a proč jste dneska nebyly v MC ? Jste marodný ?
3. bře 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne nejsme, ale nějak se nám nechtělo. :wink: Navíc Jirka byl doma a vzal si Rozárku s sebou Seč a já měla chvíli na úklid.
3. bře 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
¨Silviku kde jsi?Chodíš sem ještě?A jak se máte?
5. bře 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..
Leni, dlouho jsem tady nebyla, protože jsme zase nemocní.. jak jinak :cry:
Barunka už byla minulý týden ve školce, v pátek přišla s kašlem, během víkendu se přidala teplota a rýma. Stěžovala si i na bolest ouška. V pondělí jsem proto s ní byla u mudra Špačka, ten nás pak poslal ještě i na ušní. Tam jí zjistili zánět středního ucha.... takže jsem dostali atb, baštíme sirup na kašel, mažeme hrudníček mastí proti kašli, kapeme do ouška... no a samo, že za tři dny začala kašlat i Marki, teď už se jí spustila i rýma... ach jo... asi se z toho fakt nedostaneme... a to do nich cpu vitamíny, laktobacily ...
Za 14 dní máme jet na hory, tak doufám, že se dáme do té doby dohromady... už mě to totiž štve, furt sedíme doma, ven nechodíme a přitom je tam docela fajn.. :unamused:

A co vy, jak se máte, co Linduška, jak roste?
6. bře 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Silviku,
holky vy jste chudáci,je ted teda hrozný období,ale snad bude brzy líp a už nebude tolik nemocí.To jsou ty kolektivy,školy školky.... .Já jdu dnes na noční,tak jsem zvědavá po té dlouhé době jak to tam bude vypadat,snad mi nehrábne :sweat_smile: .Jinak my jsme naštěstí o.k,jen je Lindidlo občas malý zlobidlo. :grinning: Slavily jsme minulý víkend rok,tak bylo veselo.
Běžím si schrupnout,Tomáš hlídá a pak malou odvezu k ségře,mladej jede zítra ráno na hokej.
Mějte se zatím dobře a dostante se z toho brzo.
Papa Lenka
7. bře 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,na nás už taky dolehla nemoc.Já byla celej víkend mrtvá,horečky,strašně mě bolelo na hrudi a zádech až jsem si myslela,že mám zápal plic,ale už je mi líp.Měla jsem doma atb,tak jsem si je hned nasadila.Děti taky už začínaj,malej je teda doma už třetí týden,ale to měl jen kašel a rýmu,malá taky kašle a smrká,ale teď začínaj i teploty u malýho už horečka. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. bře 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin, snad budete brzo ok, držim palce a nezávidim :unamused:
9. bře 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, prosimtě, kam jezdíte se psama na veterinu ? My budeme muset naší Kleu dát operovat, asi se jí rozjela rakovina mléčnejch žláz. Ona měla spoustu let takovou menší bulku u cecku, ale teď jsem koukala, že jí to vyrostlo.

Holky hodim sem odkaz na naše MC stránky : http://mcvilemov.blog.cz/, Čáslavandy koukněte a kdyby jste chtěli přijet na nějakou akci, tak budeme rádi :wink:
11. bře 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné stránky Barke,určitě se někdy přijedem podívat.... :slight_smile:
11. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stránky jsem si hodila do oblíbených, kdyby náhodou .... :wink: Ale nevím, nějak nejsme schopni dojít ani tady do našeho čáslavského MC, byli jsme tam všehovšudy jenom jednou... :pensive: Barunka bude celý březen doma, ouško nemá dobře zhojené, musíme zase na kontrolu na ušní za 14 dní, kapat dále kapky .. takže se školka nekoná.... a nekonají se většinou ani jiné aktivity jako pobyt venku, návštěva MC a tak podobně :cry: Ach jo...

Tak všem hodně zdravíčka a taky už co nejvíce sluníčka :grinning: :grinning:
11. bře 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za pochvalu :dizzy_face: určo přijeďte :slight_smile:
Silvi, snad už budete mít ouško brzy v pořádku. Lukáš byl na píchání už dvakrát, ale už je to víc jak rok, tak snad se nám to už bude vyhýbat.
11. bře 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barke já jezdím se zvířátkama do čáslavi a jsou tam moc milý. A přijde mi že ani nejsou drahý. http://www.neovet.cz/
:sunglasses:
12. bře 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipet, v Neovetu jsme už byli, ale slyšela jsem ,že jsou tu i levnější a taky dobří. Ale dík :slight_smile:
12. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barke, taky jezdíme do Neovetu. Dřív jsme jezdili k Váňové, ale je strašně drahá, takže jsme přešli sem a maximální spokojenost. :wink:
Pavlin - já ti ještě neposlala ty fotky viď. To musím napravit. Ale jestli se chceš podívat, jsou všechny na stránkách MC - teda myslím. :wink:
Jo čáslavandy, nechodíte někdo ve čtvrtek sem? http://ddmcaslav.cz/index.php?nid=5151&lid=CZ&oid=694729 Docela mě to láká, ale potřebovala bych někoho, kdo už má vyzkoušeno :wink:
12. bře 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Fotky jsou pěkný baru :wink:
A stránky taky,jste šikovný :slight_smile:
13. bře 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jak se všici máte?Já mám malou zase trošku nachcípanou,kašle a má trochu rýmičku chuděra:frowning2: Hodně ted přemýšlím o tom Prevenaru,moje pojištovna na něj přispívá slušné peníze,asi bych nepřežila,kdyby se jí něco takového přihodilo........ .
18. bře 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co je? Kde všechny jste?
Caklovko - už bude brzy jaro a určitě bude po nemocech. Já Prevenar nedávala, ale teď půjdeme na žloutenku a dr. nám doporučit i meningokoka - ale tam ještě nejsem úplně rozhodnutá.
19. bře 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,jak se vede? :slight_smile:
Baru,prosim tě,kam jezdí ta tvoje kamarádka pro sekáč?A neznáš nějaký stránky sekáčů?Myslim hlavně velkoobchodů.
Taky už se těšíte na velikonoce?Já už začala dělat kraslice :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. bře 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin, koukni sem http://www.texpocz.com/index.php , ale nevim jaký to maji, jen jsem to našla na netu.
20. bře 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin, zatím jezdí různě a vybírá od koho bude brát nastálo. Vybírá normálně podle reklamy na netu.
A ten odkaz jak dávála Barke - pokud si tam chceš objednat přes net, tak to jde, ale jinak myslím, že paní už nebere.
21. bře 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,v Texpu už beru,ale chtěla jsem se podívat ještě po něčem.Zatím teda nic nenakupuju,jen se koukám.Nechám to asi až budem v habrech,protože,takhle to je na prd,dávat to na net a jezdit s tím za známejma. :unamused: Tak uvidim,jak to pak dopadne,
21. bře 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin - ale z Texpa jsou pěkný věci ne? Hele a MC pořádá někdy v dubnu sekáček s dětským, tak by jsi tam třeba mohla něco dát - co Baru?
21. bře 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já už mám jen pár věcí pro 8-10letý slečny.
V texpu má pěkný věci,ale chtěla jsem mrknou i jinam.Ještě jsem jednou brala z Prima máma,ale to se mi moc nelíbilo,bylo to drahý a nic moc.
22. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
JAsně, do toho bazaru může dát každej co chce dětskýho. Akorát to bude omezený asi na 30 ks. :wink:. Podrobnisti budou brzy na MC webu.
22. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin - Prima máma je překupnice, ty lepší věci si prodá sama, takže u ní nemáš šanci na super kousky. Musíš vybírat ty velkoobchody, které nemají vlastní prodejny - ty mají většinou nejlepší zboží.

Jo a v sobotu je v MC ve Vilémově od půl 9 opět prodej second hand Karkulka.
23. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek