• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
autor
Ahoj,když to budu stíhat,tak přijedu,vypadá to,že budu mít i auto. :wink:
24. bře 2009 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Pavlin, to by bylo super - alespoň se zase uvidíme naživo :grinning:
24. bře 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky bych vás ráda konečně viděla naživo,ale nebudu se moc radovat,protože,když se na něco těšim,tak to pak nevyjde :unamused:Od kolika,že to v sobotu je?Od půl 9?
25. bře 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj a zítra je od půl 10 výtvaráček v MC
25. bře 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,tak se v sobotu neuvidíme,dopoledne jedem k babičce a pak jdeme do Habru na karneval.Je od 14h,nechcete přijet? :wink:
27. bře 2009 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já určitě ne - finišuju s daněma :unamused: Ale sekáček byl super, mám novou mikinu pro sebe a pro Rozárku kraťasy a šatky na léto a dvoje kalhoty
28. bře 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
domluvily jsme se se Silvikem,že půjdem ve ST do MC tady v Čáslavi,nechcete přijet?Řekla bych ještě Lence se Sofinkou nebo se můžem domluvit na jindy???
30. bře 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, já bych šla moc ráda, ale zrovna ve středu jedu do Pa na gyndu. :frowning2:
30. bře 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
My asi taky nepojedem. Má se dělat hezky, tak bych chtěla bejt co nejvíc venku.

Barčo, zeptej se, jak to vypadá s tou gyndou v Třemošnici. Já se nějak nemůžu dokopat, abych tam zavolala.
30. bře 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barke - jasňačka zjistím.
Mě teda to MC moc mrzí, protože v Čáslavi to mají fakt super :wink:
Pavlin - a co stavba a chlap - ještě má, doufám, práci?
30. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Odedneška má jinou,dělá instalateřinu.To dělal předtím než šel na pilu.
S barákem to jde pomalu,ale jde.Teď po výplatě budem kupovat obklady do koupelny a na záchod.Chlap dostal odstupný,tak je za co kupovat :dizzy_face:
30. bře 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin - já koukala na nádherný obklady z Polska - byla jsem z nich úplně hotová - měli krásný vzory, jen teda nevím, jak jsou na tom s kvalitou. Jestli chceš jukni www.paradyz.com .
31. bře 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hmm,ty jsou moc pěkný,ale to asi nebude naše cenová kategorie :unamused: Ty co jsme vybrali jsou za necelý 300kc/m2.Jsou ze Sika-Margareta.Ještě nevíme,jak to nakombinujeme. :sweat_smile:
31. bře 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caklovko já ti zejtra zavolám jestli jo páč chci jít s malou ráno na výtěr tak uvidíme od kolika tam tak půjdete??
31. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin - kombinuj jak chceš, ale hlavně si nedávej bílé spáry. Nevím jak u vás, ale my máme příšerně tvrdou vodu a na těch bílých spárách je to hrozně moc vidět.
Pipet - ty ještě žiješ jo? :grinning: Hele dneska jsme přivezli super brikety do krbových kamen. Výhřevnost jako prase a cenově vychází na 45 kg/10 kg balík.
31. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To ještě nevíme jaký spáry,ale asi žlutý nebo oranžový.A nebo světlounce zelený. :confused:
31. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin - to ti jen schvaluju. Kdyby jsi viděla naši koupelnu, ta vypadá, jak kdyby byla snad 15 let stará. Máme ty spáry totálně do rezava. Sem tam to vezmu nějakým přípravkem na vodní kámen, ale za týden je to stejně to samé.
1. dub 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rozárce přeju všechno nej nej k narozeninkám !!! :slight_smile: Hlavně ať jí rodiče nezlobí :wink: :slight_smile:
1. dub 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny

Baru, chtěla jsem popřát malé k narozeninám....hlavně zdravíčko, spoustu hraček a hodný rodiče :slight_smile: Hezkou oslavu :wink:
1. dub 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Přidáváme se ke gratulaci.Hodně zdravíčka a štěstíčka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, děkujeme. Oslava bude až v neděli, dneska jsme nakoupili jen dary :grinning:
1. dub 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ad Provazník: středy odpoledne bude ordinovat v Ronově - začíná 8.4. Pak bude den a půl v Třemošnici - tam teda bude manželka, ale na tu jsem taky slyšela jen samou chválu a pak bude v pátek ordinovat dvě hodiny odpoledne v Prachovicích.
2. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, dík za info.
2. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruno já žiju furt!!=) JInak kde ste koupily ty brikety??
Rozárce přeju všwe nej a Petruška jí dá určitě pusinku až jí uvidí!!
3. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipet - firma Novatop z Dobronína. Je to kousek od Havl. Brodu směr Jihlava. A majitel říkal, že od května do září jsou na brikety slevy, takže vychází ten balík na cca 39,- Kč bez dopravy. A pokud jich bereš větší množství, tak je nějaká další sleva. Větším množstvím myslel něco kolem 3 t
5. dub 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, čáslavandy, jsou ve čtvrtek ráno v Čáslavi trhy? Docela bych jela pro nějaké bylinky. A byli jste vůbec minulý týden v tom MC?
7. dub 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,jak se máte?určitě líp než my :frowning2: Tereza má kašel a rýmu,k tomu se jí přidal zánět spojivek a včera ráno prasknul zánět v uchu :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,a aby toho nebylo málo,tak se jí ještě udělala nějaká vyrážka po celym tělíčku :cry: :cry: :cry:
9. dub 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin - teda, vy si zase užívate. :frowning2:
A kde všechny jste? Tady je totálně mrtvo.
Jo a hezké velikonoce :wink:
11. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky přeju všen krásné velikonoce a málo bolavou prdel :wink:
11. dub 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek :slight_smile:, my se dneska vrátili z Prahy.
Pavlin, tak snad bude malá brzo v pořádku, chudinka :pensive:

Taky přeju pěkný velikonoce :slight_smile:
12. dub 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek