• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
Čau, co je? Kde všechny jste?
19. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojky no já sem furt tady, ale co ty ani v MC si se dlouho neukázala?? Copak dělá Rozule??
20. dub 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, když ono je pořád hezky a tak se mi moc nechce dovnitř. Ale zítra se chystám Rozárku vytáhnout. Rozule samozřejmě zlobí a zlobí a zlobí. Ne dělám si srandu, je to s ní den ode dne lepší. V neděli jsme byli v KH na plavání a to byla bomba - je to tam moc pěkný, R. se tam fakt šíleně vyřádila.
A co u vás nového? Čáslavandy, kde jste? Nedáme sraz v Čáslavi na tom pěkném hřišti?
20. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau Baru,
my Čáslavandy tady moc nejsme právě proto, že jsme furt na tom pěkném hřišti :grinning: :grinning: I dneska se tam chystáme s Lenkou Caklovkou.... :wink: Tak přijeďte, je to tam fajn!!! :wink:
21. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

když tu vidím Silvíka, tak jen, nevím kdy do Čáslavi dorazím, záleží jak bude dlouho mamka v nemocnici.....až na moje dožadování se něco začalo dít :wink: Silvi ozvu se a až tam pojedu, tak bychom se mohli domluvit na nějakém srazíku na hřišti :wink:
22. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem pro - včera jsme se domlouvaly s Pipet, že někdy příští týden.
22. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji, budu ráda, když se pak ozveš, třeba to tentokrát vyjde a uvidíme se!! A mamce přeju brzké uzdravení :dizzy_face:
24. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

tak jsem si myslela, že to bude v květnu, ale asi ne, bo mamka v nemocnici bude asi krapet dýl :frowning2: ale hlavně dkyž jí to dají dopořádku a udělají patřičná vyšetření. Jsem ráda, že je v Kolíně :pensive:
Silvi a děkuji :wink:
24. dub 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já vůbec nestíhám jít na net,maximálně do mailu. :frowning2: No ten sraz u nás na hřišti bych taky brala. :slight_smile: Silvik mi o tom říkala.Majko doraž taky brzy,at se konečně seznámíme. :slight_smile: Copak je mamce?Snad nic vážného???
Pavlin,co děláš,máš už nějakou prácičku?
29. dub 2009 v 01:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Práci nemám Leni.Prodávám ty hadry.Zatim,žádnej výdělek,ale ani prodělek,ale aspoň si zadarmo oblíknu děti. :wink:
29. dub 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No aspon něco je to hrozný v dnešní době co se děje a pak nemaj lidi dlužit miliardy kde maj na to brát bez práce,že? :frowning2:
29. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosim, poraďte mi, kde se tady dělaji pasy. V létě letíme do Bulharska, tak bych si to chtěla co nejdřív vyřídit, abych na to nezapoměla :sweat_smile:
3. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj barke,pasy se dělaj v H.Brodě,Pražská ulice.Přijedeš do Brodu,na druhý křižovatce do leva a pak hned do prava,pojedeš pořád dolu a před kruhákem na levo.je to vlastně ta poslední budova u kruháku.Dělají tam občanky i řidičáky.Kousek nad tím je Husqvarna.Snad to najdeš :sweat_smile: :confused:
3. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin, moc děkuju. :slight_smile:
3. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky sháním,levnou zábranu do dveří,nevíte o nějaký. :unamused:
4. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co je to zábrana do dveří??? :sweat_smile: :confused:
4. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Něco jako ohrádka,ale jen jeden díl do dveří,aby ti děti neutíkaly na schody nebo ven,když potřebuješ mít otevřený dveře :wink:
5. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky mohla bych se k vám přidat :sweat_smile: asi jste tu stálá parta,ale já jsem tu nikde jinou diskuzi nenašla :rolling_eyes:
5. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jasně,odkud přesně si? :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dracek mracek vitej klidně se přidej uzavřený určo nejsme!!=) :wink: :wink:
5. kvě 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele Kdo chce tak sem se předběžně dohodla s Barunou a to že bysme v pátek teda pokud nebude pršet nebo foukat moc velkej vítr šli do čáslavi na to krásný hriště nechce se někdo přidat??
5. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem z Kutné Hory,ale bohužel Kutnohorská diskuze tu moc nefrčí :sweat_smile: :confused:

jé vy už máte všechny miminka :dizzy_face:
5. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dracekmaracek, vítej :slight_smile: . To mi připomělo mojí móóc oblíbenou knížku z dětství - Míček Flíček - tam byl drak Mrak :slight_smile: :slight_smile:

Pipet a na jakou hodinu ? Pro mě přichází v úvahu jen dopoledne, protože odpo Lukáš spí tak do 16 hod.. Venda nemá v pátek školu, tak bych jí taky vzala.
5. kvě 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Pipet, ty kecky, jak jsme o nich dneska mluvily, jsou 21. Anglická vel. 5. Teď jsem to posílala mailem, tak se kdyžtak mrkni.
5. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a ještě pro Mráčka.... my se s některýma holkama odsud vídáme v Mateřským centru ve Vilémově. Tak až budeš mít mimčo, tak bys mohla taky doorazit :wink: i když to máš teda trochu zruky, no :sweat_smile: Koukni sem : http://mcvilemov.blog.cz/
5. kvě 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barke: na čase sme se zatím nedomluvili to bude hlavně podle počasí!!

Dracekmravek: jee do Kutný hory jezdím s malou k zubaři!!=)
5. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky, napište, kdy se objevíte, my dorazíme taky, v pátek jsme samy, tak když bude hezky, budeme furt na hřišti :wink:
Vítej Dracekmracek!!! Jsi přímo z KH?
5. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau, mě by se hodilo dopoledne - myslím to hřiště. Protože ráno bych tam jela ještě na jednu firmu kvůli práci.
Dráčku - vítej a gratuluju k těhulkování.
Barke - já myslím, že o pas si může požádat i na MÚ v GJ. Akorát to teda dýl trvá.
6. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, fakt ? To by bylo supr, že bych nemusela do HB. Potřebuju ho až v červenci, tak by mi to nevadilo, kdyby to nebylo hned.
7. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my zejtra nejedeme. Nebudu mít čas. Tak příště....
7. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek