Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

Čáslav - Golčův Jeníkov

Jsem z malé vesnice a je tu trochu nuda :-|
baruna
12. kvě 2009
Hele koukám, tady je zase mrtvo co? :-|
Pipet - hřiště bylo super. A tenisky nedá Rozárka z nohy - akorát že musím sehnat větší, protože tyhle jí jsou fakt natěsno.
silvik
12. kvě 2009
Čau Baru,
vy jste byli tady u nás v Čáslavi na hřišti?
baruna
13. kvě 2009
Silviku - no jasně, v pátek dopoledne 😉 Co byla jsi tam taky a jen jsme se nepoznali?
silvik
13. kvě 2009
Baru, tak my byli dopoledne na náměstí na kolotočích, na hřiště jsme dorazili až po čtvrté odpoledne... tak jsme se minuli... 😞 Tak snad příště.... 😉
caklovka
13. kvě 2009
Ahoj holky,
sem se zas po dlouhé době okázala 😃 .Jak se máš Pavlin a Barke,vás sem neviděla dloooooooooooouho,holky na hřišti ano:-)
Dráček vítej,já su z Čáslavi a do Hory jezdím do práce občas.Trochu mi připadáš povědomá,jak se jmenuješ?Čekáš teprv mimčo,jo? 🙂 Já taky čekala čekala těšíla se a ted mám pěknýho malýho raubíře nebo-li raubířku,užívej dokud je mimi v bříšku 🙂
baruna
14. kvě 2009
Silviku - určitě se ještě domluvíme. Rozárka tam byla nadšená - teda až na ten hic, co zrovna byl.
Caklovko - souhlasím, dokud je prcek ještě v bříšku, tak je to pohoda 😉

Jo a holky, 23.5 - teda příští sobotu bude v Třemošnici prodej dětskýho secondandu - je to v kulturáku a od půl 9.
pavlinautor
14. kvě 2009
Ahoj holky,máme se nic moc.Malá má zase zánět v uších :-| Před měsícem jsme ho mely taky ]-( :-| 😞
Mám pro vás taky pozvánku.Na POHÁDKOVÝ LES v Josefodole,mrkněte na jejich stránky http://www.pohadkovyles.mbcomp.cz Je to tam docela pěkný,ale hodně lidí.My na 90% jedem.
pavlinautor
14. kvě 2009
Tak ta adresa bez WWW =-)
pipetula
16. kvě 2009
Baruna - hele tak sem akortá byla dneska ráno v ypru koukala jsem se ti jestli tam nemaj větší, a bohužel neměli už ani menší :-| !!
baruna
17. kvě 2009
Pipet - jedu zítra do HB, tak se zkusím podívat tam 😉 Ale jsi hodná, že jsi na mě myslela.
Pavlin - tak teda Josefodol mám trošku z ruky. Ale něco podobného má být na zámku ve Žlebech, jen teď z hlavy nevím kdy.
barke
20. kvě 2009
Teda, až na třetí stránce jsem nás našla :-o tady to žije 😃

Jak si užíváte teplíčko ? Já jsem šťastná jako blecha, na tohle jsem čekala od podzimu 🙂

Batrčo, prosimtě, nevíš jak se jmenujou kytky, co má tvoje teta na oknách ?
caklovka
21. kvě 2009
Taky koukám,že je tu ticho po pěšině!!! 😃 😃 😃 .Všichni jste ted radši venku co?Já jsem ted v práci a naštěstí máme klídek,bych to šla nejradši zabalit 🙂 .Jinak to teplo je moc fajn,to ano.Silviku,jak žiješ,co holky a taťka? 🙂
majatob
21. kvě 2009
ahojte, omlouvam se, ze vam sem lezu 🙂
jedeme na vikend na Vysocinu a chtela jsem se vas zeptat jestli nevite o nejakym mc v brode nebo necem podobnym kam se da jit s rocnim ditetem 😉 predem dekuju za odpovedi 😃 😃 😃
barke
21. kvě 2009
Majatob, v HB nevim, já tam nejezdim, tak nemám přehled. Holky tam jezdili do Žabiček na plavčo, ale to je v týdnu, jak to tam je otevřené o víkendu, to nevim.

Ale kdyby jste se zdrželi do úterý, tak máme MC ve Vilémově 😉 😃
pavlinautor
21. kvě 2009
Ahoj majatob,v Brodě je MC Zvoneček,ale nevim adresu.Zkus to vyhledat na netu 😉
majatob
21. kvě 2009
dekuju, jste hodne 🙂
ten zvonecek je jen od pondeli do ctvrtka 😞
barke, od vilemova budeme kousicek, ale do utery fakt neee 😃
pavlinautor
21. kvě 2009
Kde přesně budete,smím-li se zeptat? :-p
barke
21. kvě 2009
Tak jestli budete blízko Vilémova, tak si zajeďte do Čáslavi na hřiště. Maji to tam moc hezky udělaný, vyhraje si tam i roční dítě. Je to za Penny marketem.
majatob
21. kvě 2009
pavlin, v Uh.Pribrami 🙂
barke, diky za tip 🙂
pavlinautor
21. kvě 2009
Uhelná Příbram?To je kousek od Vepříkova a Miřátek.Z Miřátek je můj manžel :-p A z Příbrami je Pavlína Průšová neznáš ji?
majatob
22. kvě 2009
z pribramy je muj muz, ale prej ji asi nezna 🙂
baruna
22. kvě 2009
Majatob - taky mám v Příbrami kámošku 😉 A o víkendu ani nebude MC otevřené žádné. To jedině nějaká restauračka s dětským koutkem nebo třeba bazén. Mimochodem zrovna u Kotliny v HB je super kavárnička s dětským koutkem. Jen nevím, jak se to jmenuje, ale je to přímo nad plaveckým krytým bazénem. Když stojím ke vchodu zády, tak na to koukáš.
Barke - million bells - jen nevím,jestli se to píše s těma dvěma L.
Pavlin - co barák, už je hotovo? 😃
Caklovko - kam chodíš do práce?
pavlinautor
22. kvě 2009
Skoro baru,skoro |-| ,Ale už máme funkční WC :-p 😃 😃 😃
baruna
22. kvě 2009
Pavlin - nejdůležitejší je WC, koupelna a kuchyň. Ostatní už se vždycky nějak dodělá 😉
barke
27. kvě 2009
Barčo dík za info.

Byla jsem V Jeníkově, kvůli tomu pasu a už to tam nedělaji. TAkže musim do HB :-p
baruna
28. kvě 2009
Pipet - doufám, že jsi mě dneska poznala. To byla já, kdo na tebe troubil 😃 😃
Holky a kdy dáme zase hřiště v Čáslavi? Teda samozřejmě až přestane pršet 😉
baruna
29. kvě 2009
Holky, kdo jedete zítra na dětský den do Hostovlic?
barke
30. kvě 2009
Tak to je smůla, že dneska pršelo. Do Hostovlic jsme se chystali, ale lilo, takže nic 8-(
silvik
2. čer 2009
Ahojky, zdravím po delší době....
Leni, byla jsem teď 14 dní s holkama u našich na Moravě, v neděli jsme se vrátili.... máme se fajn, doufám, že i u vás je všechno OK!!

TAky se těším na srazík u nás v Čáslavi na hřišti!! 😉
pipetula
2. čer 2009
no na hřiště můžem začíná bejt zase trochu hezky.Baruna - jasně že sem tě poznla!!🙂 Vykecávla sem se s naším stopařem!!🙂)

Začni psát odpověď...

Odešli