• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
Hele koukám, tady je zase mrtvo co? :unamused:
Pipet - hřiště bylo super. A tenisky nedá Rozárka z nohy - akorát že musím sehnat větší, protože tyhle jí jsou fakt natěsno.
12. kvě 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau Baru,
vy jste byli tady u nás v Čáslavi na hřišti?
12. kvě 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silviku - no jasně, v pátek dopoledne :wink: Co byla jsi tam taky a jen jsme se nepoznali?
13. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, tak my byli dopoledne na náměstí na kolotočích, na hřiště jsme dorazili až po čtvrté odpoledne... tak jsme se minuli... :frowning2: Tak snad příště.... :wink:
13. kvě 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
sem se zas po dlouhé době okázala :grinning: .Jak se máš Pavlin a Barke,vás sem neviděla dloooooooooooouho,holky na hřišti ano:slight_smile:
Dráček vítej,já su z Čáslavi a do Hory jezdím do práce občas.Trochu mi připadáš povědomá,jak se jmenuješ?Čekáš teprv mimčo,jo? :slight_smile: Já taky čekala čekala těšíla se a ted mám pěknýho malýho raubíře nebo-li raubířku,užívej dokud je mimi v bříšku :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silviku - určitě se ještě domluvíme. Rozárka tam byla nadšená - teda až na ten hic, co zrovna byl.
Caklovko - souhlasím, dokud je prcek ještě v bříšku, tak je to pohoda :wink:

Jo a holky, 23.5 - teda příští sobotu bude v Třemošnici prodej dětskýho secondandu - je to v kulturáku a od půl 9.
14. kvě 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,máme se nic moc.Malá má zase zánět v uších :unamused: Před měsícem jsme ho mely taky :angry: :unamused: :frowning2:
Mám pro vás taky pozvánku.Na POHÁDKOVÝ LES v Josefodole,mrkněte na jejich stránky http://www.pohadkovyles.mbcomp.cz Je to tam docela pěkný,ale hodně lidí.My na 90% jedem.
14. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ta adresa bez WWW :confused:
14. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruna - hele tak sem akortá byla dneska ráno v ypru koukala jsem se ti jestli tam nemaj větší, a bohužel neměli už ani menší :unamused: !!
16. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipet - jedu zítra do HB, tak se zkusím podívat tam :wink: Ale jsi hodná, že jsi na mě myslela.
Pavlin - tak teda Josefodol mám trošku z ruky. Ale něco podobného má být na zámku ve Žlebech, jen teď z hlavy nevím kdy.
17. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, až na třetí stránce jsem nás našla :astonished: tady to žije :grinning:

Jak si užíváte teplíčko ? Já jsem šťastná jako blecha, na tohle jsem čekala od podzimu :slight_smile:

Batrčo, prosimtě, nevíš jak se jmenujou kytky, co má tvoje teta na oknách ?
20. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky koukám,že je tu ticho po pěšině!!! :grinning: :grinning: :grinning: .Všichni jste ted radši venku co?Já jsem ted v práci a naštěstí máme klídek,bych to šla nejradši zabalit :slight_smile: .Jinak to teplo je moc fajn,to ano.Silviku,jak žiješ,co holky a taťka? :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 02:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, omlouvam se, ze vam sem lezu :slight_smile:
jedeme na vikend na Vysocinu a chtela jsem se vas zeptat jestli nevite o nejakym mc v brode nebo necem podobnym kam se da jit s rocnim ditetem :wink: predem dekuju za odpovedi :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majatob, v HB nevim, já tam nejezdim, tak nemám přehled. Holky tam jezdili do Žabiček na plavčo, ale to je v týdnu, jak to tam je otevřené o víkendu, to nevim.

Ale kdyby jste se zdrželi do úterý, tak máme MC ve Vilémově :wink: :grinning:
21. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj majatob,v Brodě je MC Zvoneček,ale nevim adresu.Zkus to vyhledat na netu :wink:
21. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju, jste hodne :slight_smile:
ten zvonecek je jen od pondeli do ctvrtka :frowning2:
barke, od vilemova budeme kousicek, ale do utery fakt neee :grinning:
21. kvě 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kde přesně budete,smím-li se zeptat? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jestli budete blízko Vilémova, tak si zajeďte do Čáslavi na hřiště. Maji to tam moc hezky udělaný, vyhraje si tam i roční dítě. Je to za Penny marketem.
21. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavlin, v Uh.Pribrami :slight_smile:
barke, diky za tip :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Uhelná Příbram?To je kousek od Vepříkova a Miřátek.Z Miřátek je můj manžel :stuck_out_tongue_closed_eyes: A z Příbrami je Pavlína Průšová neznáš ji?
21. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
z pribramy je muj muz, ale prej ji asi nezna :slight_smile:
22. kvě 2009 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majatob - taky mám v Příbrami kámošku :wink: A o víkendu ani nebude MC otevřené žádné. To jedině nějaká restauračka s dětským koutkem nebo třeba bazén. Mimochodem zrovna u Kotliny v HB je super kavárnička s dětským koutkem. Jen nevím, jak se to jmenuje, ale je to přímo nad plaveckým krytým bazénem. Když stojím ke vchodu zády, tak na to koukáš.
Barke - million bells - jen nevím,jestli se to píše s těma dvěma L.
Pavlin - co barák, už je hotovo? :grinning:
Caklovko - kam chodíš do práce?
22. kvě 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Skoro baru,skoro :pensive: ,Ale už máme funkční WC :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin - nejdůležitejší je WC, koupelna a kuchyň. Ostatní už se vždycky nějak dodělá :wink:
22. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo dík za info.

Byla jsem V Jeníkově, kvůli tomu pasu a už to tam nedělaji. TAkže musim do HB :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipet - doufám, že jsi mě dneska poznala. To byla já, kdo na tebe troubil :grinning: :grinning:
Holky a kdy dáme zase hřiště v Čáslavi? Teda samozřejmě až přestane pršet :wink:
29. kvě 2009 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdo jedete zítra na dětský den do Hostovlic?
29. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je smůla, že dneska pršelo. Do Hostovlic jsme se chystali, ale lilo, takže nic :rolling_eyes:
30. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, zdravím po delší době....
Leni, byla jsem teď 14 dní s holkama u našich na Moravě, v neděli jsme se vrátili.... máme se fajn, doufám, že i u vás je všechno OK!!

TAky se těším na srazík u nás v Čáslavi na hřišti!! :wink:
2. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na hřiště můžem začíná bejt zase trochu hezky.Baruna - jasně že sem tě poznla!!=) Vykecávla sem se s naším stopařem!!=))
2. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek