• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
Jo hřiště beru - Rozárka je tam nadšená a lepší když bude trošku pod mrakem. Minule byl hic, že jsem myslela, že padnu.
2. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik,tady je zase mrtvo jak po pěšině :grinning: .
Silviku,my jsme celkem v poho.Také bych ti potřebovala něco říct,ale to až osobně.Zítra jdu do práce,mám volný pátek a pak jdu sobota denní a neděle noc,tento měsíc mám nějaký nabitý,ale pak zas bude volnějc,no aspon si něco vydělám...... .Ted je takový počasí,že na hřiště asi nepůjdete,co?Nebo jít do MC,no uvidíme,co?:slight_smile:¨
Jo Baru ptala ses kde pracuji,v nemocnici v Kutné Hoře,já myslela,že to víš:slight_smile:
Holky,už plánujete kam pojedete na dovču?
Zatím se mějte.Lenka
10. čer 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni...
My jsme teď byli zase nemocní, všechny jsme zvracely, Marki ještě není ve své kůži, včera měla ještě průjem, nemá chuť k jídlu, je taková podrážděná... ale pokud by byla v pátek už OK, tak bychom mohli odpoledne na hřiště... ale nic neslibuju, protože nevím, jak Marki.... Barunka v pátek celý den zvracela a v sobotu už chtěla ven :grinning: :grinning:

V létě, v srpnu jedeme do Harrachova na týden :wink:
10. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak holky my jsme také opět nemocní. :unamused: Linda má chuděrka pěknou angínu a horečky do toho,chudinka je úplně vyřízená,bych do toho kopla,radši bychom to vzali na sebe.My mysleli,že to je od zubů,strašně slintala,ale ty horečky moc nešly dolů po čípkách a zábalech tak jsem šli dnes k Dr. a ono tohle :frowning2:
Silviku jedna známá taky měla s klukem malým průjem zvracel.... hrůza.A další kamarádka zase leží s holkou svoji na infekčním v Pardubicích no je to děs jak ty děcka musí kolikrát zkoušet.... .
Pavlin,jak žijete?Co baráček?
15. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda - tady se ale marodí. Rozárka od pátku rýmuje a kašle, tak jí vždycky na noc dám nurofen a zatím dobrý. Řekla bych, že je to tím aprílovým počasím. :frowning2:
A dovolená? Letos asi žádná, nějak nezbývají korunky. :wink:
15. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,včera jsem byla na jedný párty,která se týkala bylinek ze Švýcarska.Můžete se na to podívat na www.justnahrin.cz Jedná se o kosmetiku,koření,oleje,koupele,krémy,kúry,omáčky a bujony,péče o domácnost,o vlasy a spousta dalšího.Tak jsem se chtěla zeptat,jestli by jste si to taky chtěli poslechnou a prohlídnout,popřípadě objednat.Je to trošku dražší záležitost,ale vydrží to na dlouho,stačí malé množství.Myslela jsem,že by jsme to mohly udělat ve Vilemově v MC.co vy na to? Tak dejte vědět a já bych to domluvila.
20. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin - o tom justu jsem slyšela, prý je to dobrý. Ale upřímně? Příšerně drahý. Jo a kdybyste někdo chtěl mám doma načatou chlorellu - pytlík kupovaný za 380,- Kč (chybí asi 10 tabletek, takže teď za 300,-) a u nás to nikdo nechce jíst. Ani já jsem se nepřekonala.
Pipet - myslím na tebe s tím instalatérem. Večer pošlu mailem.
25. čer 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pipe,shání instalatéra?Já jednoho doma mám. :wink: Manžel dělal před pilou instalateřinu a teď se k tomu vrátil.Tak jestli chceš,tak se ho zeptám.
baru,ten just je drahej,to je,ale myslim si,že by to mohlo fungovat. :slight_smile:
25. čer 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin - prdlajs instalatéra, ale topenáře. Jsem fakt totálně mimo :wink: Teda třeba potřebuje i instalatéra, to netuším

Jo a holky v sobotu v Habrech v zasedačce na MÚ je prodej dětského second handu. Je to od půl 9 do půl 12.
25. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Topení by možná taky zvlád :confused:
Sekáč u nás v Habrech?V sobotu budem možná na baráku,tak bych se mohla přijít podívat.
25. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,rada bych se k vam pridala:wink:bydlim v Tremosnici. Termin mam v srpnu.rada bych nasla kamaradku-tehulku ci mamcu
28. čer 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, hlásim se na tu Chlorellu. Moje děti to jedi ve velkym :slight_smile: Budeš mít teď někdy cestu přes nás ? Příští týden jsme doma, pak jedeme na tejden pryč.
Koukám, že budete mít chlapečka, to je supr, mít syna je dobrý, trochu jiný, než mít dceru. Najednou je v rodině další ,,chlap,, kterýho můžeš milovat :slight_smile: :slight_smile:

Smíšku, jasně, přidej se :wink: Do Třemošnice jezdim k zubaři. Můžeš za náma jezdit do Vilémova do MC, ale až od září, teď máme prázdniny. Kokni sem http://mcvilemov.blog.cz/
Kde se chystáš rodit ?

A Barčo, kde ty budeš tentokrát rodit ? Jestli to bude ještě rychlejší, než minule, tak asi doma, že jo ? :grinning:
28. čer 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo - zavolám a hodím ti to tam. No a já bych radši holčičku, ale vlastně je to fuk, hlavně když bude prcek zdravej. No a rodit budu tam, kam dojedu :grinning: To víš, ráda bych do HB, ale přesně - jestli to bude jako u Rozárky, tak budu vděčná i za to, že dojedu do Čáslavi. :wink:

Smíšku - vítej, my jsme se už určitě potkaly na diskusi porodnice Čáslav.
28. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo potkaly jsme se v te diskuzi.ale tam v ni uz holky maji mimisky a nebo to cekaji kazdym dnem
28. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, já si nedovedla představit, že se mi narodí kluk, pořád jsem si přála spíš holku, srovnala jsem se s tim myslim až tak ve třetim trimestru. Ale pak, když se narodil, jsem byla překvapená, jak dobrý to je :sweat_smile:
28. čer 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baru velká gratulace k těhotenství :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Smíšku,taky tě vítám.já se s holkama vůbec nevídám.Jen tady občas pokecáme.Jsem z konce světa a nemám auto a a ni moc času.nebo si ho spíš neumim udělat. :rolling_eyes:
Jakej byl sekáč v Habrech holky?
29. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak se máte holky?Tak ani nevíte jakou mají radost všichni, že čekám kluka - Matýska :wink: U nás jsou jak táta příká samý baby a chce to už prý změnu :grinning: Na ultrazvuku, když jsem se zeptala dr. co to bude tak se jen zasmála a řekla, že at se podívám. A když se mi malej ukázal, a už na mě neukazoval jen zadeček, tak mě tekly po tváři až slzy. ještě aby bylo mimi zdravé. je trochu drobnější, byla jsem na ultrzvuku v 30+6 a malje vážil 1650g.
Tak se tu mějte, já jdu opět odpočívat, dnes je tu nějaké dusno a bolejí mě záda.
29. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevíte jestli mají v MC v Čáslavi otevřeno i přes prázdniny?

Pavlin - já v sekáči v Habrech nebyla, ale Alena tam má fakt super kousky, takže předpokládám, že super. Já vlastně Rozárku oblékám jen u ní.

Smisku - však ty to máš taky už za pár. Prázdniny utečou jako voda a budeš mít malého u sebe.
29. čer 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, to nevim, jestli maji v Čáslavi otevřeno, zkus najít jejich stránky.
29. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin já potřebuju topenáře, kterej mi nejdříve udělá rozpočet, ten donesu na stavební spoření jestli nám daj úvěr a pak by mu to platila až spořitelna víš. u mě je to složitý a momentálně to vypadá že to topení neklapne asi letos.

Jo hoky jinak se musím pochlubit naše malá jako kdyby nás naposled v MC slyšela a od druhýho dne mi začala sama chodit na nočník. už to i docela zvládá bez nehod. a to je to teprve týden :sunglasses:
2. črc 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pipe,to bys teda potřebovala i s fakturo,co?Tak to asi ne,on by dělal melouch.Dělá ve firmě TERMGAS v Havlíčkově Brodě,ty dělaj vodu,topení plyn,tak by se Michal mohl zeptat šéfa,jestli by to udělali.Kdybys chtěla,tak dej vědět.
Gratulace k nočník.My musíme chodit rovnou na záchod,protože na nočníku ji neudržim.Už si i sama řekne :slight_smile:
2. črc 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
v poho nevíme zatím jak to bude se schválení toho úvěru takže zatím nic. :angry:
3. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipet - hele a nezkoušela jsi se podívat jestli byste nedostali taky nějakou dotaci - jak teď vláda mohutně vykřikuje?
3. črc 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenža na to musíš mít nejdříve ty peníze víš. musíš to zaplatit a pak čekat jestli ti dotaci přilklepnou nebo ne a my nemáme ani korunu jestli nám nedaj úvěr nebude nic a momentálně to vypadá že bysme ho stejně nezaplatili, takže zatím nic.
4. črc 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo aha - já se přiznám, že jsem ty dotace zase až tolik nezkoumala. Uvažovali jsme teda o tom, že si vezmeme úvěr na lišku, jenže tím, že Jirka dělá většinu věcí sám, nebo toho spoustu seženeme bez papíru(tudíž levněji), tak zase nemáme ten úvěr čím doložit
Mě by se hodil nějaký solventní strýček, který by do mě chtěl zainvestovat :grinning: :grinning: :grinning:
Barke - až budete doma, ozvi se mi a já ti tam hodím ty zelený bobule :wink:
Smisku - hele, jak snášíš ty šílený vedra? Já se fakt normálně těším až odrodím, protože jinak mě ty hicy zničí. Už nikdy víc nechci bejt těhotná přes léto.
4. črc 2009 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tkaže jsem dneska byla v Čáslavi a MC je otevřené takže tam můžem hromadně zajít!!=) :grinning:
8. črc 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
hlásím se po delší době,nějak nezbývá čas a pak ještě nálada na pc.... :frowning2:
Barun,ty čekáš mimi???Jsem ani netušila:slight_smile:
Koukám,že plánujete MC v Čásce?Že bychom taky zašli se na vás podívat?:slight_smile:
Moje malá už je pěknej čert,tak snad to tam přežijem :slight_smile: Ne,dělám si srandu,není to tak hrozný:slight_smile:
Silviiiiiikuuuuuuuuuuuu,kdepak je Tě konec???:slight_smile:
10. črc 2009 ve 03:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caklovko - no jo už to tak bude. Na podzim bude u nás hodně veselo :grinning:
MC beru,nejlépe až bude fakt hnusně, příští týden má být hic, tak to budeme pořád u bazénu :wink:
10. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik,
tak blahopřeji mamino :slight_smile:
Silviku,přeji Marki všechno nejlepší k dnešnímu svátku.Kdypak se zase uvidíme???:slight_smile:
13. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek