• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
Markétce všechno nej k dnešnímu svátku.
13. črc 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, komu vám chodí leták do KH do Kauflandu?
13. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a zase já - opět si tu povídám sama se sebou :frowning2:
MC v Čáslavi je v provozu od 27.7 a pouze dopoledne. Běžný režim začíná zase až v září
14. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tě čtu :wink: :slight_smile: :slight_smile: Kdy mi dovezeš ty bobule ? :slight_smile:
14. črc 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
My MC jedině kdyby bylo extrémě hnusně, jinak chci bejt co nejvíc venku. Ale my tady stejně moc nebudeme.
14. črc 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo -zrovna jsem ti chtěla psát SMS, jak jsi na tom zítra dopoledne?
MC - taky když bude hnusně, jak je hezky, tak jsme pořád venku. Rozárka si hraje buď ve stanu - je z něj unešená, nebo se koupe a já u toho alespoň trošku dávám do kupy zahrádku.
15. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme doma do 10,30, pak jedeme s Vendou ke kadeřnici. Ale bude tady moje švagrová, takže by to mohla případně vyřídit ona.

Jo, to jsem ti chtěla říct....byla jsem teď u mojí kadeřnice v Praze a nějak jsme povídali a došly jsme k tomu, že ta kadeřnice, co k ní chodíš v Čáslavi, u tý mojí bydlí, když maji nějaký školení v Praze od Welly.
15. črc 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, prosím tě, nevím jak budu dneska stíhat. Právě se mi ohlásila návštěva, ale budu se snažit. Jestli ne, tak pojedu určtitě zítra - protože prostě do Vilémova musím tak jako tak. Můžu ti zavolat už na tvůj mobil, nebo na tamten?
16. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.. holky díky za přáníčko Markétce k svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Leni, my byli minulý týden na Moravě u našich, tak jsem se neobjevovala... A jak se máte, co Linduška? Jak snášíte ta vedra?
16. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
BArčo,už budu na svym telefonu.
16. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky tak jak je?? Nám teda nic moc. Jinka se musím pochlubit Petruška se ze dne na den zbavila dudlíku a to okamžitě i na noc. Jeden den s ním hrozně zlobila tak sme jí ho sebrali a bylo to už je bez něj týden. Trochu je víc protivná, ale jinka to jde. Spí běz něk dokonce klidněji jen se hůř uspává aby mi spala řes den. :grinning:
23. črc 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Pipet to je fajn,že jste se zbavily dudu,my ho nemáme už asi měsíc,sama od sebe ho nechtěla,takže o jednu starost míň.... :slight_smile: Jinak u nás je to na prd,mám rodinné problémy a jsem z toho pěkně v pytli,je to složité... :frowning2:
Silviku,ty tepla snášíme dobře,je to fajn,je aspon lepší nálada....aspon někdy...... .Silviku nesejdem se někdy???Písni mi prosím do IP tvoje číslo,já dala mobil do opravy,musela jsem dát tu simku do jiného telefonu a některé kontakty mi zmizely... :angry: .Měla jsem nový mobil od února a už je nefunkční.... :angry: .
25. črc 2009 v 00:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caklovko - copak? Zase chlap?

Holky a už se musíme domluvit na to hřiště - tenhle týden teda nemůžu vůbec, ale pak už je mi to vcelku fuk.
26. črc 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik děvčata,tady to ale žije......... :grinning:
25. srp 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No taky si říkám. Tady asi nebude Mattoni!!=)))
27. srp 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, my jsme byli celý prázdniny někde v tahu. Máme se celkem dobře, novinky žádný. TAkže jsem ani nepsala, když jsem se dostala na net.
29. srp 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barke - a co novýho v MC?
Pipetulo - musíme zopáknout to hřiště. A byli jsme s Rozárkou na Seči na trampolíně a bylo to super odpoledne. Tak bysme mohli klidně i tam.
2. zář 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
MC bude začínat 22.9.. Dneska nebo zítra budu rozesílat maily :wink:
5. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruna ok to by bylo fajn já budu teď nsad celý týden doma tak písni jak se to hodí vám!!=)
5. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipetulo - kromě úterý a středy můžu každý den. Tak co třeba ve čtvrtek dopoledne?
6. zář 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no klidně kdyby se něcoo změnilo tak ti dám vědět ju??=)
7. zář 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo. Holky přidáte se někdo?
7. zář 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.. ve čtvrtek dopoledne u nás v Čáslavi na novém hřišti? Možná se tam taky zastavíme.... :wink:
8. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No spíše asi pojedeme na trampolínu na seči. Pokud bude vedro.
8. zář 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se omlouvám, ale dnes mi to na to hřiště nevyšlo... byli jsme u mudra, Barunka se probudila celá puntíkovaná, asi něco virového, takže jsme zalezlí doma... ach jo..... :frowning2:
10. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silviku - buď v klidu, my stejně jeli na tu trampolínu. A bylo to tam super, myslím, že holky se fakt vyřádily. Rozárka teda usnula až před chviličkou, ale byla totálně hotová.
Takže to musíme někdy zase zopakovat.
10. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, a co to je za trampolínu, že je už pro takové malé děti? To je na nějakém hřišti?
10. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silviku - je to na Seči u penzionu Vis. Je to taková ta ohromná trampolína obehnaná sítí. Rozárka tam řádila už loni a fakt si to užívala. Takže ty tvoje holky by si to určitě užily. A navíc si tam můžeš dát kafe nebo něco na zub - ovšem pokud mají otevřeno že? :rolling_eyes: Teď mají jen víkendy a počítám, že tak do konce září a pak už to uklízí na zimu.
10. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak tady to teda zase žije :grinning: :grinning: To tu fakt nejsou žádné čáslavandy a směr Havlíčkův Brod?
Holky, nevíte, jestli už je otevřený krytý bazén v Čáslavi?
20. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo no tady to nějak umírá!!%)
21. zář 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek