• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
Tak chodí sem ještě vůbec někdo? Pipet kdy dáme hřiště? Abych to stihla dřív než porodím :wink:
10. říj 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, omlouvám se, že vám sem lezu ale mám dotaz..jedna moje bývalá spolužačka-kamarádka se odstěhovala s rodinou někam ke Golčovu Jeníkovu a já na ni ztratila spojení. Telefonní číslo neplatí, na maily mi neodpovídá, tak se chci zeptat, jestli ji náhodou někdo neznáte, jmenuje se Eva Dlouhá, za svobodna Jindřichová, má dvě děti, Dominika a Denisu....díky za jakoukoliv informaci....
10. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a kdyžtak prosím o info na mail fidinek@email.cz, díky moc předem!!!
10. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Essi - jak staré má ty děti?
10. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru jo přesně si to nepamatuju, ale má je po roce a chlapečkovi jsou tuším tři roky a holčičce dva....
10. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a měla jít tehdy, když se stěhovali, to bylo letos v dubnu, pracovat do lihovaru jako účetní a admin.pracovnice....
10. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ráda bych se s ní zkontaktovala, hlavně nechápu, proč se mi přestala ozývat...
10. říj 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, do lihovaru? Přemýšlím kam tady mohla jít dělat, teď mě nějak nenapadá, kde by tu byl funkční lihovat. V úterý jedu do MC, tak se zkusím poptat.
10. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru díky. já ten lihovar hledala na netu, co jsem našla v okolí, tak ten název měl něco společnýho s kobylí hlavou :slight_smile:
11. říj 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ruším pátrání, kamarádka se mi ozvala na mail, třikrát hurá, díky Baru za snahu :slight_smile:
12. říj 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Essi - tak to je super. A kámošce vyřiď, ať sem taky někdy nakoukne. Podle všeho máme stejně staré dítko.
15. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru no na hroště to teď asi moc nevidím vzhledem k tomu počasí.=)) jinka já teď byla hodně v Praze Páč nám Petrušku kousnul pitbul od známýho do ruky a tak jsem běhali na chirurgii a na kontroly. V úterý už se snad podívám do MC. JInka jak se holky máte?? :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipet - já si říkala, že jste v Praze. Jela jsem párkrát okolo a u vás stále zabedněno. A má Péťa tu ruku dobrou?
Já v MC nebyla ani nepamatuju, jednak už jezdím úterky na monitor a jednak je tam pořád šílenejch lidí. Mám pak hlavu jako pátrací balon.
Ale do MC do Čáslavi bych jela, nebo co do bazénu? Péťa s tou rukou asi nebude moct co?
18. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tu ruku už má dobrou obvaz už má sundanej a má to už skoro zahojený naštěstí to neprokous to by pak asi trhnul a bylo by to horší byly to jen škrábance a jeden skoro skrz. No můžem se klidně na tu čáslav domluvit. tak hlavně řekni jak se to hodí tobě.J8 tu budu do středy pak jedu do prahy. Musím si zařídit zase na prosinec brigádu.
18. říj 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u mě je to teď těžký, můžu rodit kdykoliv :grinning: :grinning: Ale zjistím, jak jsou v bazénu i v bazénu v KH a ozvu se.
A hlavně že to má jen škrábance - chudák malá. Co se vůbec stalo?
18. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipet - tak co vyvedem příští týden? Středa odpoledne bazén Kutná Hora? Přidá se někdo?
31. říj 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO hele neprovdem nic páč od středy nastupuju na brigádu na listopad a prosinec. Přijedeš v úterý do MC?? Já jen že paks e tu budu dva měsíce ukazovat jen o víkendech a v noci!!=)
1. lis 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsou tu nějaké těhulky z čáslavska?
2. lis 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jovi, myslim, že jediná těhu je tu teď Bača, jestli už se nerozsypala :slight_smile: :slight_smile:

A když jsem u toho, jak se Barčo daří ? Dej hned vědět a přijeď ukázat malýho do centra aspoň na chvilku, až budete v pohodě :wink:
3. lis 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jovi - pojď do porodu, tam jede diskuse porodnice Čáslav. Jinak jsem tu asi jediná těhule¨
Barke - nějak mě to MC poslední dobou fakt neláká. Na mě je tam moc lidí a chodím odtamtud s hlavou jak pátrací balon. Jezdíme teď spíš do Kopretiny, je tam klídeček a hlavně ty paní tam se o prcky starají, takže si tam i odfrknu.¨
Pipet - takže bazén asi až na jaře co? Ale brigáda bude dobrá, alespoň budeš mít koruny na vánoce
6. lis 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, koukám, že se ti to už blíží!!! Tak myslíme na tebe a držíme palečky, ať to máš rychle a v pohodě za sebou a máš už broučka u sebe!!! :dizzy_face: Až budeš moci, tak dej vědět, budeme se těšit na zprávičku! :dizzy_face:
9. lis 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silvik - jj blíží, ale to blížení už trvá nějak dlouho :angry:

Holky a kde všechny vůbec jste? Pavlin, co ty - nebyla jsi tu snad 100 let.
12. lis 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek :slight_smile: , tak co, už máš mimčo u sebe ? Asi už jo, že jo ? Tak co nejdřív napiš :wink:
16. lis 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, tak jak? Už máš určitě chlapečka u sebe, viď? Ještě jste asi v porodnici..... Až budeš mít chvilku, tak dej vědět, co a jak!! :wink:
20. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak holky, kdepak všechny jste? To se od toho úklidu, pečení a shánění dárků nemůžete chvilku trhnout? :confused: :grinning: :grinning: Leni, jakpak se s Linduškou máte? Nejdete některá zítra na rozsvěcení vánočního stromečku v Čáslavi na náměstí?
2. pro 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, přeju dětem krásnýho Mikuláše :slight_smile:

Já už mám pro děti dárky všechny doma, ještě zabalit. Pečení mi nějak vázne, mám jen jeden druh a ten už je z poviny snědenej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Přemlouvám se abych umyla okna, protože už to potřebujou. Jinak ten úklid neřešim. Stejně když uklidim, tak do večera je zas ten samej bordel :angry: , takže to jen udržuju v únosný míře :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

Na rozsvěcování stromu jsme byli tady u nás ve Vilémově, tak do Čáslavi nepojedem.
5. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky... Holky, tak hezký nový rok!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Nejak to tady umírá, kde jste kdo? To ještě slavíte? :confused:

Leni, jak se máte? Co Linduška? Jaké byly vánoce? Přišel Ježíšek?
A co Lukášek, Vendulka, Petruška, byli spokojení s dárečky? :confused:
5. led 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO petruška je stále nadšená dostala vláček co jezdí po kolejích a hlavně krásné piánko tak pořád hraje a moc se tí to líbí :grinning:
7. led 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zrovna jdu napsat pipetule, kde je....co, kdy dorazíš do mc ? jste už doma ?

U nás dárky měly taky úspěch. Nejvíc knížky, dřevěný pexeso, traktor s přívěsem a angličáky. A vlastně ještě míč mu udělal radost. Takže mám o zábavu postaráno, pořád dokola musim číst, hraju pexeso nebo si házíme. A já myslela, že když bude mít nový hračky, že budu mít chvilku klid :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jinak se mi líbí, jak krásně nasněžilo i když je to dost nepohodlný. Ale z okna je to krása :slight_smile:
8. led 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek