• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
No asi v úterý dorazíme. Jo už mám po práci. jen Jsem v úterý nemohla páč jsem si s manžou nechala v pondělí propíchnout jazyk a tak sem v úterý nemohla vůbec mluvit a zůstala ještě v praze. :grinning:
9. led 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: Kuk :dizzy_face: Koukám, že by to chtělo už to jaro, aby se tady zase diskuze rozjela, že? :sweat_smile:
4. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,omlouvám se,že jsem sem dlouho nic nenapsala,ale nějak ani nevim co.jak se všecky máte?Koukala jsem,že tady už dlouho nebyla baruna,jak se jim vede?A co v MC?Občas kouknu na vaš stránky,ale jen letecky.Jediná moje novinka je,že už bydlíme v Habrech.Mějte se papapa :slight_smile:
6. únor 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
POTŘEBUJI POMOCI: hledám kontakt na osobu jménem Zdeněk truhlář z Golčova Jeníkova,pokud byste ho někdo znal moc prosím napište na můj mail Dokoupilova4@seznam.cz.
26. únor 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pavlin, zrovna jsem si řikala, že jsem tě tu dlouho neviděla.

Dokupilova, Truhláře neznám, jsme náplavy :slight_smile:
28. únor 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dnes jsem tu poprvé nejste náhodou někdo z Čáslavi, mám 6,5 měs. kluka a ráda bych se s někým seznámila :fearful:
2. bře 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Daninko, vítej mezi námi, já jsem z Čáslavi a ještě i Cáklovka... :wink: Jinak holky jsou z okolí Čáslavi, občas se vídáme v mateřském centru nebo když je hezky, tak na hřišti u parku... :wink:
2. bře 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to je počasíčko :dizzy_face: , konečně jsme se dočkali :slight_smile:

Daminko vítej, máš hezkýho chlapečka :slight_smile: . Pocházíš z Čáslavi nebo jsi se přistěhovala ?
My jsme z Vilémova u Golčova Jeníkova, ale jsme tu teprv 2,5 roku.
25. bře 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj barke. Já se do Čáslavi přistěhovala z hnusného Kolína. Jinak přes Vilémov jezdíme k našim rodičům ke Žďáru. Máš štěstí, že bydlíš ve vesnici roku. :grinning:
26. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daminko, jo jo, vesnice roku :grinning: , akorát ten náš palác oprýskaný to tady vzhledově kapku kazí :grinning: .

V pátek jsem byla v Čáslavi pro léky a rovnou jsme zašli s Lukáškem na hřiště. Parádně si tam vyhrál.
29. bře 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ráda bych se k vám přidala. Do Čáslavi jsme se přistěhovali před třemi měsíci z Pardubic. Bohužel jsem se ještě s nikým nestihla seznnámit. Budu ráda, když to tu trochu ožije a já též :slight_smile:
11. kvě 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Lenka.pce :slight_smile: . Jestli to tu ožije nevim, nevim..... je to tu už delší dobu dost tichý :slight_smile: .
Zrovna včera jsem byla s malým v Čáslavi na hřišti. Jen na chvilku, než nám jel autobus a rozhlížela jsem se, jestli tam někoho známýho nezahlídnu, ale nikde nikdo. Nebo si ty tváře nepamatuju :confused: , ani si nejsem jistá, jestli bych holky Čáslavandy poznala :zipper_mouth: :slight_smile: . Jsem ostuda, ale dlouho jsme se neviděly .......

A jak se vám v Čáslavi bydlí ? V jaké části jste ?
12. kvě 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Barke, bydlíme u rybníka, kousek od hřiště, které je u Penny. Jsem tady moc spokojená, s Pardubicemi se to nedá srovnat. V nich jsem s krátkými přestávkami sice žila 26 let, ale ani mi nechybí. Čistý vzduch, klid, seženeme tu všechno. Jen mi právě chybí kamarádky, ale až dokojím, tak nebude problém za nimi zajet. Stejně zatím všechny pracují, takže toho času taky nemají nazbyt. Tak až se budete zase chystat do Čáslavi, tak se klidně ozvi, můžeme jít na hřiště společně. Nebo třeba do Kopretiny, včera jsem tam byla a bylo to fajn.
13. kvě 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,jo, ozvu se. Nechceš si hodit do fotoblogu nějaký fotky ? Abych tě kdyžtak poznala :sweat_smile: .
16. kvě 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, muzu se k vam pridat? bydlime v Zehusicich ale predtim sme bydleli v Caslavi. rodila ste tam nektera?
16. čer 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj @camelinka tady to už nějak nežije. Já rodila v Brně a podruhý v Praze, takže ti neřeknu. Ale kdybych se měla rozhodnout, kde rodit tady v okolí, tak bych určitě volila Brod.
23. čer 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky baby, prosim vas, ktora byvate v g. jenikove uz dlhsiu dobu, hladam tam kamosku z detstva som zo sr a ona sa tam prestahovala, prosim kontaktujte ma niektora cez IP, dakujem.
3. lis 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
NA FCB je založena skupina Miminkování Čáslav a okolí, kdo chcete, tak se přidejte ;)
27. bře 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj radi bychom se prestehovali do hermanic u Vilemova ale nejak nemuzeme vymyslet jak budeme deti dostavat ze skoly kdyz tam nejede zadny bus , rano alespon jeden ale odpoledne jede jeden v 13 h a pak ani ranu , mate s tim nejake zkusenosti , diky .
23. říj 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek