• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
autor
SLUNÍČKO :sweat_smile:
23. kvě 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruš, webík krásnej, Rozárka je sluníško :dizzy_face: :dizzy_face:
Hele a ty jsi potápěčka ?? :astonished: To jsou parádní fotky ! :wink: :wink: Já bych na potápění neměla odvahu a ani mě to nějak neláká. Ta hromada vody kolem mě by mi asi nedělala dobře :confused: :slight_smile:
23. kvě 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin, kdepak máš to sluníčko? Mi teď sice byli dvě hodiny venku, je tam teplo, ale po sluníčku ani památky :frowning2:

Baruš, máš hezkej web. Taky mám na e-stránkách účet, ale skoro nic tam ještě nemám, nějak na to není čas.

Barke, mě by potápění lákalo. Jsme vždycky v Chorvatsku šnorchlovali, ale nikdy jsem se nepotápěla s kyslíkem :frowning2:. Ale i to šnorchlování je paráda :dizzy_face:
23. kvě 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No u nás na chviličku sluníčko vykouklo. :confused: I to mi stačilo ke štěstí :wink: :wink: :wink:
23. kvě 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj děvčata,tak jsme dneska byli v tom Josefodole.Bylo to tam pěkný,ty soutěže pro děi a ta procházka po lese,ale bylo tam strašně moc lidí a u některých stanovišť jsme čekali i přes půl hodiny než na nás přišla řada.A to hlavně kvůli tomu,že tam lidi předbíhali.Kdyby pouštěli po čtvrt hodině tak 20 dětín plus rodiče,tak by tam nebyl takovej chaos. :rolling_eyes: No byla jsem ke konci už docela naštvaná :angry:
24. kvě 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barke - jasně, že se chodím potápět. Je to můj velký koníček :wink: A je to fakt nádhera - ohromný relax. Jen se mi teď poslední dobou nějak nedostává času.
Jinak holky dík za pochvalu webovek. Dalo mi to hroznou práci, protože na tyhle technický věci jsem strašně blbá.
A taky jsem ráda, že je konečně hezky :wink:
Holky a kdo jste dával očkovat Prevenarem? My jsme nedávali a asi ani nebudeme, mě to zatím přijde zbytečný a hlavně mě sere ta příšerná reklama - jako že když nedám Prevenar, tak jsem fakt děsná matka :angry: :angry:
24. kvě 2008 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,já jsem dával malou očkovat Prevenarem,ale né kvůli reklamě,ale protože malej měl od jednoho roku píchaný uši asi 20x,tak jsem nechtěla ,aby si to malá taky prožila. :frowning2: Snad to pomůže,když to stálo takovejch penz. :unamused:
25. kvě 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin - taky jsme čekali, jak na tom bude malá s ušima. Já totiž jako dítě hrozně trpěla na záněty stř. ucha. Ale malá je zatím v pohodě, takže na Prenenar kašlu. Budeme očkovat jen na meningokoka a na žloutenku.
Holky a nechybí vám v Golčáku nějaké hřiště nebo mateřské centrum nebo tak něco? Mě se totiž zdá, že je tam teď hrozně moc dětí, ale není s nima kam jít.
25. kvě 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

baru zkoukla su s dovolením fotečky, moc pěkné:o) Jinak my taky vyčkávali a zatím prevenar nedali :wink:
25. kvě 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych nějaký mateřský centrum brala všema deseti. Když byla Venda malá, tak jsme chodili do takovýho centra a bylo to moc fajn. Bohuže,l nejsem takovej aktér, abych něco takovýho založila :unamused: Koukala jsem že je v Čáslavi, ale je to přeci jen trochu dál. A v Čáslavi jsme objevili nádherný dětský hřiště. Je tam spousta věcí, jak pro menší, tak pro větší děti.
25. kvě 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barke, v Čáslavi myslíš tu kopretinku že? A hřiště máš na mysli jaké? My chodili na to vedle Těhnohlídkový ulice :wink:

Ta kopretinka je dobrá, když jsme tam byli, zrovna plánovali výlet do ZOO a paní říkala, že bus mají zdarma, že si platí jen vstup do ZOO, což je dobrý :slight_smile:
25. kvě 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem z Prahy zpátky doma. Jak jste se tady bavily o tom hřišti, tak já jsem se docela divila, že takový celkem velký město a není tady jediný hřiště pro děti. Teď mají krásný hřišťátka v kdejaký vesnici. Asi by to chtělo napsat na radnici. Kdyby se tam ozvalo víc mamin, třeba by s tím něco dělali. A dětský centrum by se tady taky klidně uživilo.
25. kvě 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky
baru-můj chlaptraky trpěl na záněty a malej to měl asi po něm,tak jsem jí radši dala očkovat.Už dostal poslední dávku,tak uvidíme co je to za zázrak.Naštěstí jsme to nemuseli platit najednou,ale každý měsíc jednu.
Tak o vypadá,že si teď užijeme sluníčka,že? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Co se sejít?Ale nevim teda kdy :confused:
26. kvě 2008 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Pavli, my kdybychom trpěli na záněty tak taky očkujeme, ale ani v rodině nikdo nějak hodně netrpěl, tak zatím nedáme. Nám tady taky krásně svítí sluníčko :slight_smile:

Holky přála bych Vám aby Vám tam udělali nějaké hřiště, to bych do Jeníhokova neřekla, že tam není, vždyť je to poměrně velké a když si vezmu jaké malé vesničky a mají hřiště...
26. kvě 2008 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, Anežce ta růžová mocinky sluší :slight_smile: babička dobře nakoupila :wink:
26. kvě 2008 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda

Majko, díky, jj sluší, konečně vypadá jako holčička. V Praze všichni nakupovali jak divý, jedna teta jí koupila růžový kalhoty a mikinu, další teta nám plete růžovej svetr a babička jí ještě koupila takový bodýčko bez rukávů se sukýnkou na léto.

S tím hřištěm mi to fakt štve. S dětma není kam jít. Akorát chodíme do jednoho parku co je u bytovky. Chodí tam spousta dětí. Já si tam dřepnu na lavičku a malej tam jezdí na kole nebo blbne. Ale kdyby tam byli nějaké houpačky a prolézačky určitě by se mu tam líbilo víc.
26. kvě 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, tak se tam zkuste s maminkama domluvit a dát na úřad žádost, co by jim to udělalo, dát tam alespoň nějakou houpačku a prolejzačku a pískoviště...
26. kvě 2008 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi by jim to snad neudělalo nic, protože na dětský hřišťata většinou dává Evropská Unie dotace.
26. kvě 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli tam budete psát tak hlavně ať Vám to vyjde. Mně už přijde, že dětské hřiště by mělo být automaticky všude, jako malá si pamatuju že v Čáslavi toho moc nebylo, vystačila nám zahrada kde tatínkové udělali pro své ratolesti pískoviště a vybojovali dvě houpačky a to bylo vše. Teď je to už o něčem naprosto jiném. Ne že by v Čáslavi tenkrát nebylo hřiště, ale kdo pustí na druhou půlku své dítě na hřiště když chodí do první třídy... :grinning:
26. kvě 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás taky neni hřiště.Máme tu náves,tam je ale otevřenej rybník,tak tam malýho nechci pouštět,aby tam nespad.Dřív byl oplocenej,ale naše bývalé zastupitelstvo ho nechalo odstranit :angry: .A ani tady neni moc dětí v jeho věku a hlavně to tu je samá holka. :rolling_eyes: .
Konečně jsem zkoukla všechny vaše fotečky-móóóóc krásný dětičky máme :grinning: :grinning: :grinning:
Tak jdu něco dělat,mám tu bordel jak po výbuchu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic my jdeme krmit a připravovat se ven :wink:
26. kvě 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj já už mám připravený na vaření, tak čekám, až Jiříkovi skončí Sezame pojď si hrát a razíme na nákup. Doma nějak vůbec nic není. Aspoň se trošku projdeme. Tak se mějte holky a užívejte pěkný sluníčkový den.
26. kvě 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás teda hřiště je, sice jen asi měsíc, ale je. Na to, že jsme fakt maličká vesnice, je to super. Obec koupila lavičky, prolejzačky a podobně a chlapi to všechno udělali v rámci brigády :wink:
A hřiště v Golčáku je kapitola sama pro sebe. Už tam kdysi petice proběhla, dokonce se MÚ uvolit pustit nějakou tu kačku, ale ve finále se na to maminy normálně vykašlaly a z hřiště je velký kulový. Přeci jen je GJ maloměsto a lidi si tam spíš hrabou na svém písečku, než aby něco udělali pro někoho jiného.
Barke - a vy chodíte ve Vílémově na to hřiště u rybníka? To je docela fajn co? Akorát pro vás trošku z ruky.
MC Kopretina v Čáslavi je super i to hřiště je tam bezva.
Pavlin - bordel jako po výbuchu? Tak vítej do klubu. U nás je to to samé :grinning: :grinning:
26. kvě 2008 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruš, jo jo, chodíme na to hřišťátko, ale jen občas. Ale až trošku povyroste, tak tam budem asi častěji.

Do toho MC do Čáslavi, bych chtěla s malim časem začít jezdit.

A jako po výbuchu to u nás vypadá neustále :frowning2: a já mám tak ráda uklizeno.... škoda, že úklid neni mým koníčkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. kvě 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To by jsme si měly přejmenovat téma na "BORDEL".Já jsem dneska už hotová.Celý den uklízim-budem se stěhovat o patro výš po ségře než si doděláme barák-a ještě jsme letěli dávat do kup seno :rolling_eyes: .Jsem grogy :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
26. kvě 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
dneska to vypadá na další krásný slunný den.

Jinak taky hlásím, že tu mám bordel nad bordel, děs běs :unamused:

barke, tak to se přidávám do klubu, úklid zrovna není mým koníčkem :grinning:
27. kvě 2008 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky já jsem z horek u Čáslavi. Jsem tu celkem nová (bydlíme tu teprve od ledna). Jinak mám 11 měsíční holčičku petrušku :grinning:
27. kvě 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pipetulo, Horkama jsme dneska dvakrát projížděli. A okud jsi původně ?
27. kvě 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem původně z Prahy. Jinka to ste jeli tedy přímo kolem nás. My totiž máme ten žlutý baráček hned vedle parkoviště u benzínky :wink:
27. kvě 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,tady to je samá pražanda :dizzy_face: Máš pěknou fotku pipetulo :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek