Čáslav - Golčův Jeníkov

Jsem z malé vesnice a je tu trochu nuda :-|
pavlinautor
23. kvě 2008
SLUNÍČKO :-N
barke
23. kvě 2008
Baruš, webík krásnej, Rozárka je sluníško x-) x-)
Hele a ty jsi potápěčka ?? :-o To jsou parádní fotky ! 😉 😉 Já bych na potápění neměla odvahu a ani mě to nějak neláká. Ta hromada vody kolem mě by mi asi nedělala dobře =-) 🙂
andy80
23. kvě 2008
Pavlin, kdepak máš to sluníčko? Mi teď sice byli dvě hodiny venku, je tam teplo, ale po sluníčku ani památky 😞

Baruš, máš hezkej web. Taky mám na e-stránkách účet, ale skoro nic tam ještě nemám, nějak na to není čas.

Barke, mě by potápění lákalo. Jsme vždycky v Chorvatsku šnorchlovali, ale nikdy jsem se nepotápěla s kyslíkem 😞. Ale i to šnorchlování je paráda x-)
pavlinautor
23. kvě 2008
No u nás na chviličku sluníčko vykouklo. =-) I to mi stačilo ke štěstí 😉 😉 😉
pavlinautor
24. kvě 2008
Ahoj děvčata,tak jsme dneska byli v tom Josefodole.Bylo to tam pěkný,ty soutěže pro děi a ta procházka po lese,ale bylo tam strašně moc lidí a u některých stanovišť jsme čekali i přes půl hodiny než na nás přišla řada.A to hlavně kvůli tomu,že tam lidi předbíhali.Kdyby pouštěli po čtvrt hodině tak 20 dětín plus rodiče,tak by tam nebyl takovej chaos. 8-( No byla jsem ke konci už docela naštvaná ]-(
baruna
24. kvě 2008
Barke - jasně, že se chodím potápět. Je to můj velký koníček 😉 A je to fakt nádhera - ohromný relax. Jen se mi teď poslední dobou nějak nedostává času.
Jinak holky dík za pochvalu webovek. Dalo mi to hroznou práci, protože na tyhle technický věci jsem strašně blbá.
A taky jsem ráda, že je konečně hezky 😉
Holky a kdo jste dával očkovat Prevenarem? My jsme nedávali a asi ani nebudeme, mě to zatím přijde zbytečný a hlavně mě sere ta příšerná reklama - jako že když nedám Prevenar, tak jsem fakt děsná matka ]-( ]-(
pavlinautor
25. kvě 2008
Ahoj,já jsem dával malou očkovat Prevenarem,ale né kvůli reklamě,ale protože malej měl od jednoho roku píchaný uši asi 20x,tak jsem nechtěla ,aby si to malá taky prožila. 😞 Snad to pomůže,když to stálo takovejch penz. :-|
baruna
25. kvě 2008
Pavlin - taky jsme čekali, jak na tom bude malá s ušima. Já totiž jako dítě hrozně trpěla na záněty stř. ucha. Ale malá je zatím v pohodě, takže na Prenenar kašlu. Budeme očkovat jen na meningokoka a na žloutenku.
Holky a nechybí vám v Golčáku nějaké hřiště nebo mateřské centrum nebo tak něco? Mě se totiž zdá, že je tam teď hrozně moc dětí, ale není s nima kam jít.
majka07
25. kvě 2008
ahojky

baru zkoukla su s dovolením fotečky, moc pěkné:o) Jinak my taky vyčkávali a zatím prevenar nedali 😉
barke
25. kvě 2008
Já bych nějaký mateřský centrum brala všema deseti. Když byla Venda malá, tak jsme chodili do takovýho centra a bylo to moc fajn. Bohuže,l nejsem takovej aktér, abych něco takovýho založila :-| Koukala jsem že je v Čáslavi, ale je to přeci jen trochu dál. A v Čáslavi jsme objevili nádherný dětský hřiště. Je tam spousta věcí, jak pro menší, tak pro větší děti.
majka07
25. kvě 2008
Barke, v Čáslavi myslíš tu kopretinku že? A hřiště máš na mysli jaké? My chodili na to vedle Těhnohlídkový ulice 😉

Ta kopretinka je dobrá, když jsme tam byli, zrovna plánovali výlet do ZOO a paní říkala, že bus mají zdarma, že si platí jen vstup do ZOO, což je dobrý 🙂
andy80
25. kvě 2008
Ahoj holky, tak jsem z Prahy zpátky doma. Jak jste se tady bavily o tom hřišti, tak já jsem se docela divila, že takový celkem velký město a není tady jediný hřiště pro děti. Teď mají krásný hřišťátka v kdejaký vesnici. Asi by to chtělo napsat na radnici. Kdyby se tam ozvalo víc mamin, třeba by s tím něco dělali. A dětský centrum by se tady taky klidně uživilo.
pavlinautor
26. kvě 2008
Ahojky
baru-můj chlaptraky trpěl na záněty a malej to měl asi po něm,tak jsem jí radši dala očkovat.Už dostal poslední dávku,tak uvidíme co je to za zázrak.Naštěstí jsme to nemuseli platit najednou,ale každý měsíc jednu.
Tak o vypadá,že si teď užijeme sluníčka,že? 🙂 🙂 🙂 .Co se sejít?Ale nevim teda kdy =-)
majka07
26. kvě 2008
Ahojky

Pavli, my kdybychom trpěli na záněty tak taky očkujeme, ale ani v rodině nikdo nějak hodně netrpěl, tak zatím nedáme. Nám tady taky krásně svítí sluníčko 🙂

Holky přála bych Vám aby Vám tam udělali nějaké hřiště, to bych do Jeníhokova neřekla, že tam není, vždyť je to poměrně velké a když si vezmu jaké malé vesničky a mají hřiště...
majka07
26. kvě 2008
Andy, Anežce ta růžová mocinky sluší 🙂 babička dobře nakoupila 😉
andy80
26. kvě 2008
Ahojda

Majko, díky, jj sluší, konečně vypadá jako holčička. V Praze všichni nakupovali jak divý, jedna teta jí koupila růžový kalhoty a mikinu, další teta nám plete růžovej svetr a babička jí ještě koupila takový bodýčko bez rukávů se sukýnkou na léto.

S tím hřištěm mi to fakt štve. S dětma není kam jít. Akorát chodíme do jednoho parku co je u bytovky. Chodí tam spousta dětí. Já si tam dřepnu na lavičku a malej tam jezdí na kole nebo blbne. Ale kdyby tam byli nějaké houpačky a prolézačky určitě by se mu tam líbilo víc.
majka07
26. kvě 2008
Andy, tak se tam zkuste s maminkama domluvit a dát na úřad žádost, co by jim to udělalo, dát tam alespoň nějakou houpačku a prolejzačku a pískoviště...
andy80
26. kvě 2008
Asi by jim to snad neudělalo nic, protože na dětský hřišťata většinou dává Evropská Unie dotace.
majka07
26. kvě 2008
Jestli tam budete psát tak hlavně ať Vám to vyjde. Mně už přijde, že dětské hřiště by mělo být automaticky všude, jako malá si pamatuju že v Čáslavi toho moc nebylo, vystačila nám zahrada kde tatínkové udělali pro své ratolesti pískoviště a vybojovali dvě houpačky a to bylo vše. Teď je to už o něčem naprosto jiném. Ne že by v Čáslavi tenkrát nebylo hřiště, ale kdo pustí na druhou půlku své dítě na hřiště když chodí do první třídy... 😃
pavlinautor
26. kvě 2008
U nás taky neni hřiště.Máme tu náves,tam je ale otevřenej rybník,tak tam malýho nechci pouštět,aby tam nespad.Dřív byl oplocenej,ale naše bývalé zastupitelstvo ho nechalo odstranit ]-( .A ani tady neni moc dětí v jeho věku a hlavně to tu je samá holka. 8-( .
Konečně jsem zkoukla všechny vaše fotečky-móóóóc krásný dětičky máme 😃 😃 😃
Tak jdu něco dělat,mám tu bordel jak po výbuchu. :-p
majka07
26. kvě 2008
no nic my jdeme krmit a připravovat se ven 😉
andy80
26. kvě 2008
jj já už mám připravený na vaření, tak čekám, až Jiříkovi skončí Sezame pojď si hrát a razíme na nákup. Doma nějak vůbec nic není. Aspoň se trošku projdeme. Tak se mějte holky a užívejte pěkný sluníčkový den.
baruna
26. kvě 2008
U nás teda hřiště je, sice jen asi měsíc, ale je. Na to, že jsme fakt maličká vesnice, je to super. Obec koupila lavičky, prolejzačky a podobně a chlapi to všechno udělali v rámci brigády 😉
A hřiště v Golčáku je kapitola sama pro sebe. Už tam kdysi petice proběhla, dokonce se MÚ uvolit pustit nějakou tu kačku, ale ve finále se na to maminy normálně vykašlaly a z hřiště je velký kulový. Přeci jen je GJ maloměsto a lidi si tam spíš hrabou na svém písečku, než aby něco udělali pro někoho jiného.
Barke - a vy chodíte ve Vílémově na to hřiště u rybníka? To je docela fajn co? Akorát pro vás trošku z ruky.
MC Kopretina v Čáslavi je super i to hřiště je tam bezva.
Pavlin - bordel jako po výbuchu? Tak vítej do klubu. U nás je to to samé 😃 😃
barke
26. kvě 2008
Baruš, jo jo, chodíme na to hřišťátko, ale jen občas. Ale až trošku povyroste, tak tam budem asi častěji.

Do toho MC do Čáslavi, bych chtěla s malim časem začít jezdit.

A jako po výbuchu to u nás vypadá neustále 😞 a já mám tak ráda uklizeno.... škoda, že úklid neni mým koníčkem :-p 😃
pavlinautor
26. kvě 2008
To by jsme si měly přejmenovat téma na "BORDEL".Já jsem dneska už hotová.Celý den uklízim-budem se stěhovat o patro výš po ségře než si doděláme barák-a ještě jsme letěli dávat do kup seno 8-( .Jsem grogy 8-( 8-( 8-(
majka07
27. kvě 2008
ahojky
dneska to vypadá na další krásný slunný den.

Jinak taky hlásím, že tu mám bordel nad bordel, děs běs :-|

barke, tak to se přidávám do klubu, úklid zrovna není mým koníčkem 😃
pipetula
27. kvě 2008
Ahojky já jsem z horek u Čáslavi. Jsem tu celkem nová (bydlíme tu teprve od ledna). Jinak mám 11 měsíční holčičku petrušku 😃
barke
27. kvě 2008
Ahoj Pipetulo, Horkama jsme dneska dvakrát projížděli. A okud jsi původně ?
pipetula
27. kvě 2008
Já jsem původně z Prahy. Jinka to ste jeli tedy přímo kolem nás. My totiž máme ten žlutý baráček hned vedle parkoviště u benzínky 😉
pavlinautor
27. kvě 2008
Ahojky,tady to je samá pražanda x-) Máš pěknou fotku pipetulo 😃 😃 😃