• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
Ahojky Pipetulo. Taky jste se přistěhovali z Prahy? Kde v Praze si předtím bydlela. Já jsem původně taky z Prahy.

Jinak holky s tím bordelem. Přijďte se podívat k nám :grinning: nějak teď nestíhám a hlavně, když je venku tak hezky, tak komu by se něco chtělo dělat že? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. kvě 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipetulo - no to jsem ráda, že jsi tu. Jasně jsem to já z MMB, Barča je jen moje přezdívka :wink:
Jinak se hlásím do klubu nepřátel úklidu. Nesnáším uklízení, navíc u nás snad uklidit ani nejde. Tím jak je pořád něco rozkopaný a něco se předělává, tak to prostě uklidit na čisto nejde.
A nejhorší jsou u nás okna. Jsou hrozně oplácaný od Rozárky :grinning:
Jo a já taky dneska jela přes Horky, byli jsme v Čáslavi na trhu pro sadbu, celý večer jsem makala na zahrádce.
27. kvě 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipetulo, taky jsem z Prahy, ze Strašnic. Tady jsem od konce srpna min. roku :slight_smile:

BArčo, my byli taky dneska v Čáslavi. Pro nějakou sadbu jsem se taky chtěla stavit na náměstí, ale pak už jsem na to neměla financ. Nejdřív jsme byli na rehabilitaci a pak jsme šli do svatebního salonu, kvůli šatům pro Vendu. Půjde na bráchovu svatbu za družičku. Ale pani měla zavřeno, tak jsem Vendu překecala, ať se nechá ostříhat vedle v kadeřnictví. Tak je z mikáda na krátko. Na léto to bude mít dobrý a celkem jí to sluší, vypadá jinak, musim si zvyknout. A Lukáška jsem nechala rovnou taky ostříhat. Jen já mám teď vlasy děsný. Něco mezi Molavcovou a kokršpanělem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :grinning: už s tim budu muset něco udělat.
27. kvě 2008 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, koukám, že všichni makaj na zahrádce. Mi tam byli včera zase celý odpoledne manža sekal a sekal a já hrabala a hrabala, páč je tam ta tráva tak vysoká, že to s košem už nešlo. Dneska odpol mě čeká plení záhonků. Jsou zarostlý to je síla.

Barke, taky mám vlasy jak vodník česílko. Jsem u kadeřnice nebyla ani nepamatuju. Nějak mi nezbývá čas. Jiříka si stříhám doma sama strojkem. To má na léto nejlepší.
28. kvě 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky no já jsem původně z prahy 4 chodov a ten můj taky sice z jiný částli chodova, ale je. Jinak já zahráce moc neholduju a úklidu také ne. Ono se to taky po ty naší piňďě moc nedá. hračky to zvedám furt a když jí dám sušenku tak škoda mluvit to bych lezla po čtyřech furt s vysavačel nejlépe tak 4x denně!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. kvě 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že za chvílí bude celá Praha bydlet tady :sweat_smile: . No ono pořídit domek tady a v Praze je rozdíl. Jinak já jsem z Újezda nad Lesy a manža je z Libuše. S tím úklidem je to fakt síla. Jiříkovi jsou sice už 3, ale drobků tady je tady taky pořád že bysme tady uživili stádo slepic.
28. kvě 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky pražandy :slight_smile:
Tak teda nevim,ale asi jsem tě andy zase viděla :fearful: Dneka v jeníkově po 7h u spořitelny.Přijížděla jsem na parkoviště a ty si šla k autu.čučela jsem na tebe(teda jestlis to byla ty)jako tele na nový vrata. :sweat_smile:
28. kvě 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj pavlin, tak to sem dneska nebyla já, mi jsme po 7h byli ještě v posteli :sweat_smile:
28. kvě 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to si ta pani o ně asi musela myslet,že jsem nějavá vadná :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
mě se nechce nic dělat-pořád tady mám ten bordel-malá nechce usnout a já bych spala hned :slight_smile: :grinning: :grinning:
28. kvě 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

koukám, že se sešly skoro samé holky z Prahy. Jen tak pro zajímavost, proč zrovna Golčův Jeníkov nebo okolí? Předpokládám, že zde máte nějaké známé.

Pipe to si žlutý baráček prohlédnu až pojedu k mamce :wink:
28. kvě 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barke - no vidíš, obě jsme byli v Čáslavi a nepotkali se :grinning: Ty jo, to až teď potkám Vendu, tak jí vůbec nepoznám co?
Pavlin - já taky pořád čumím, jestli některou z vás nepotkám. Ale vzhledem k tomu, že jsem slepá jak poleno, tak byste do mě museli vrazit, nebo mě přejet autem, abych si všimla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Majko - já bych řekla, že GJ proto - je tu levné bydlení a do Prahy kousek :wink:
28. kvě 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO my jsme prostě jiný dobrý baráček nesehnali. tady máme mini zahrádkua pro toho mýho velekj betonovej dvorek s dvěma garážema aby si měl kam vzrstvit ty svý auta!!=)) :grinning:
28. kvě 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek :slight_smile:
Pipet, pěkný fotečky, malá je moc rostomilá :dizzy_face: :wink:

Baruš, já jí taky skoro nepoznávám, až když začne zlobit, tak vim, že je to ona :grinning: :grinning: , ba né.... :pensive: :grinning:

U nás to byla s koupí baráku spíš náhoda. Měli jsme realitní noviny a manžovi padl do oka zrovna tenhle. Koukli jsme do mapy a zjistili, že je to zhruba na půl cesty mezi Brnem a Prahou. Manža je z Již. Moravy, kus pod Brnem. On v Praze v žádnym případě zůstat nechtěl. Já mám občas cuky, že bych ráda bydlela v Praze a sem jezdila na výkendy a prázdniny, ale na to bohužel nemáme :unamused:
28. kvě 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkuju, je kouzelná, ale občas bych jí nejradší někomu půjčila je to hroznej živel a občat už sem na zhroucení. tem můj dělá v Praze a moc domů nejezdí, když pracuje dýl tak zůstává u rodičů tak sem tu na ní vlastně úplně sama. :confounded:
28. kvě 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipet koukala jsem, že Petruška je kouzelná holčička a je skoro stejně stará jak ta naša :wink:
28. kvě 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepit, můj manža je taky přes tejden v Praze, sem jezdí jen na víkendy, takže jseme na tom stejě. V Praze bydlí u nás, teda u mojí mamky. Ale řiká, že to tam dlouho nevydrží, přistěhoval se tam i můj děda, kterýmu je skoro devadesát a má řeči, když si Peťa třeba zapálí na záchodě. Přitom tam je okno, který je dokořán, ale děda to musí komentovat... :rolling_eyes:
28. kvě 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to te můj třeba obden jezdí domů, ale záleží to na práci a na tom jestli je na benzín. Bydlí tam u svých rodičů. Je to hrozný. Byli jsem spolu denně a teď nám to trochu skřípe co se nevidíme. Holt nějaký údajný kamarádky a tak... :cry:
28. kvě 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, tak to ti nezávidim. Já jsem celkem dost žárlivá. Ale Petrovi na 99,99 % věřim, že je mi věrnej. Ale u chlapa člověk nikdy neví, co se může stát. Ale od tý doby,co nepije (už to budou tři roky), mu věřim asi už absolutně.
28. kvě 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co dělá za práci ? Petr je klempíř, tak kdyby někdo něco potřeboval, tak se stačí ozvat. I když maji teď dost práce v Praze, tak bych ho měla aspoň chvíli doma, kdyby pracoval tady.
28. kvě 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No víš já sem taky strašně žárlivá, ale ve vztahu už sme nevěru měli a přetrpěli a jábohužel vím, že sem si vzala nevěrníka. věděla jsem t předtíma vím to i teď už sem se s tím srovnala. Mě spíše ničí že není doma. Jinka on dělá řidiče náklaďáku. Teď se saží sehnat si něco tady a nebo půjde jezdit vena to bude taky hustý!!=))

Jéé můj kocourek mě přešel zahřejvat záda. Leží za mnou na židli a tulí se ke mě!!=))
28. kvě 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak jsem teď shlídla předpověď počasí a jsem nadšená :dizzy_face:
29. kvě 2008 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Tak to můj manža si hned po přestěhování našel práci v Kutný hoře. Má to asi půl hoďky cesty. Já bych to nevydejchala, kdyby měl dojíždět do Prahy. Ono stačí, když má odpolední, tak jsme tady skoro celý den s dětma sami a to mi stačí a už je mi po něm smutno. Představa, že je přes týden v Praze a jen na víkend doma je šílená.
Pipetulo, já myslím, že jako řidič náklaďáku by si tady určitě práci našel. A možná jsem hrozná, ale já bych nevěre nevydýchala. I když jsem si taky na 99,99% jistá, že by mě manža nikdy nepodvedl (teda aspoň doufám :sweat_smile: )
29. kvě 2008 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm a ten můj je policajt :grinning: :grinning: :grinning: Dělá na směny, takže někdy je doma hodně, někdy skoro vůbec. Ale miluju když má noční. To je doma hroznej klídek - většinou pak krafu s kámošku přes skype a můžu čumět v TV na co chci a nikdo mi to nepřepíná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A žárlivá já nejsem téměř vůbec - ale k tomu jsem tak nějak dorostla. U nás by žárlivost asi asi nešla, protože já třeba jezdím na potápko jen se samejma chlapama :wink:
29. kvě 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, tak to tě obdivuju. Já bych nechtěla, aby manža dělal noční. Bych se doma sama bála :grinning:. Jsem hrozná co? Nj, ale já z toho asi nikdy nevyrostu. A to máme doma vlčici.
29. kvě 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No práci by tu sice našel, už sme hledali, ale nikde mu nedaj ty peníze co má v Praze a to my kvůli hypošce potřebujem. Platíme totiž hypošklu a ještě do toho dost vysoký alimenty. tak potřebujeme aby měl alespoň přes 30000,-.
29. kvě 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, tak to je síla alimenty a ještě hypo. Mi platíme jen hypo a leasing na auto a máme toho nad hlavu. Ale nám stačí, když má manža kolem 15000. Nemáme tu hypotéku velkou naštěstí.
29. kvě 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme 12000,- hypošku (i když teď platíme jn 8000,-) 4200,- alíky a ještě platíme půjčku 3500,- když přičteš benzín mobily, internet tak je to fakt ranec!! :rolling_eyes:
29. kvě 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy 80 máš krásný detičky mrkla sem ti do albíčka. Herle kde si rodila že si měla tak krásnej pokoj?? Já jsem rodila v Praze v podolí a bylo to tam super teda ty sály jinka zbytek stojí za prd, ale stejně sem si celej porod užila doma a díky tomu že mě z porodníice 3x vrátili domů tak sem pak porodila až na poslední chvíli!!=))
29. kvě 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je síla. Mi máme splátku hypo 3000 a leasing taky 3000. Pak teda inkaso. Ale i tak jsme celkem v pohodě. I když teď jsme měli krušný 3 měsíce. Od února do teď jsem měla mateřskou jen 3800. Po narození Anežky budu mít zase 7600 tak už to bude zase dobrý.
29. kvě 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipet, díky za pochvalu dětiček. První jsem rodila v Praze u Apolináře, ale tyhle fotky jsou z druhého porodu z Havlíčkova Brodu. Bylo to tam naprosto luxusní. Myslela jsem, že Apolinář je nejlepší porodnice, ale když jsem vyděla ten brod, tak se to s tím nedá srovnat.
29. kvě 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek