Čáslav - Golčův Jeníkov

Jsem z malé vesnice a je tu trochu nuda :-|
andy80
27. kvě 2008
Ahojky Pipetulo. Taky jste se přistěhovali z Prahy? Kde v Praze si předtím bydlela. Já jsem původně taky z Prahy.

Jinak holky s tím bordelem. Přijďte se podívat k nám 😃 nějak teď nestíhám a hlavně, když je venku tak hezky, tak komu by se něco chtělo dělat že? :-N :-N :-N :-N :-N
baruna
27. kvě 2008
Pipetulo - no to jsem ráda, že jsi tu. Jasně jsem to já z MMB, Barča je jen moje přezdívka 😉
Jinak se hlásím do klubu nepřátel úklidu. Nesnáším uklízení, navíc u nás snad uklidit ani nejde. Tím jak je pořád něco rozkopaný a něco se předělává, tak to prostě uklidit na čisto nejde.
A nejhorší jsou u nás okna. Jsou hrozně oplácaný od Rozárky 😃
Jo a já taky dneska jela přes Horky, byli jsme v Čáslavi na trhu pro sadbu, celý večer jsem makala na zahrádce.
barke
27. kvě 2008
Pipetulo, taky jsem z Prahy, ze Strašnic. Tady jsem od konce srpna min. roku 🙂

BArčo, my byli taky dneska v Čáslavi. Pro nějakou sadbu jsem se taky chtěla stavit na náměstí, ale pak už jsem na to neměla financ. Nejdřív jsme byli na rehabilitaci a pak jsme šli do svatebního salonu, kvůli šatům pro Vendu. Půjde na bráchovu svatbu za družičku. Ale pani měla zavřeno, tak jsem Vendu překecala, ať se nechá ostříhat vedle v kadeřnictví. Tak je z mikáda na krátko. Na léto to bude mít dobrý a celkem jí to sluší, vypadá jinak, musim si zvyknout. A Lukáška jsem nechala rovnou taky ostříhat. Jen já mám teď vlasy děsný. Něco mezi Molavcovou a kokršpanělem :-p 8-( 😃 už s tim budu muset něco udělat.
andy80
28. kvě 2008
Baru, koukám, že všichni makaj na zahrádce. Mi tam byli včera zase celý odpoledne manža sekal a sekal a já hrabala a hrabala, páč je tam ta tráva tak vysoká, že to s košem už nešlo. Dneska odpol mě čeká plení záhonků. Jsou zarostlý to je síla.

Barke, taky mám vlasy jak vodník česílko. Jsem u kadeřnice nebyla ani nepamatuju. Nějak mi nezbývá čas. Jiříka si stříhám doma sama strojkem. To má na léto nejlepší.
pipetula
28. kvě 2008
Ahojky no já jsem původně z prahy 4 chodov a ten můj taky sice z jiný částli chodova, ale je. Jinak já zahráce moc neholduju a úklidu také ne. Ono se to taky po ty naší piňďě moc nedá. hračky to zvedám furt a když jí dám sušenku tak škoda mluvit to bych lezla po čtyřech furt s vysavačel nejlépe tak 4x denně!! :-p 😃
andy80
28. kvě 2008
Tak koukám, že za chvílí bude celá Praha bydlet tady :-N . No ono pořídit domek tady a v Praze je rozdíl. Jinak já jsem z Újezda nad Lesy a manža je z Libuše. S tím úklidem je to fakt síla. Jiříkovi jsou sice už 3, ale drobků tady je tady taky pořád že bysme tady uživili stádo slepic.
pavlinautor
28. kvě 2008
Ahojky pražandy 🙂
Tak teda nevim,ale asi jsem tě andy zase viděla 😕 Dneka v jeníkově po 7h u spořitelny.Přijížděla jsem na parkoviště a ty si šla k autu.čučela jsem na tebe(teda jestlis to byla ty)jako tele na nový vrata. :-N
andy80
28. kvě 2008
Ahoj pavlin, tak to sem dneska nebyla já, mi jsme po 7h byli ještě v posteli :-N
pavlinautor
28. kvě 2008
Tak to si ta pani o ně asi musela myslet,že jsem nějavá vadná =-) :-N :-N
mě se nechce nic dělat-pořád tady mám ten bordel-malá nechce usnout a já bych spala hned 🙂 😃 😃
majka07
28. kvě 2008
ahojky

koukám, že se sešly skoro samé holky z Prahy. Jen tak pro zajímavost, proč zrovna Golčův Jeníkov nebo okolí? Předpokládám, že zde máte nějaké známé.

Pipe to si žlutý baráček prohlédnu až pojedu k mamce 😉
baruna
28. kvě 2008
Barke - no vidíš, obě jsme byli v Čáslavi a nepotkali se 😃 Ty jo, to až teď potkám Vendu, tak jí vůbec nepoznám co?
Pavlin - já taky pořád čumím, jestli některou z vás nepotkám. Ale vzhledem k tomu, že jsem slepá jak poleno, tak byste do mě museli vrazit, nebo mě přejet autem, abych si všimla :-p
Majko - já bych řekla, že GJ proto - je tu levné bydlení a do Prahy kousek 😉
pipetula
28. kvě 2008
NO my jsme prostě jiný dobrý baráček nesehnali. tady máme mini zahrádkua pro toho mýho velekj betonovej dvorek s dvěma garážema aby si měl kam vzrstvit ty svý auta!!🙂) 😃
barke
28. kvě 2008
Nazdárek 🙂
Pipet, pěkný fotečky, malá je moc rostomilá x-) 😉

Baruš, já jí taky skoro nepoznávám, až když začne zlobit, tak vim, že je to ona 😃 😃 , ba né.... |-| 😃

U nás to byla s koupí baráku spíš náhoda. Měli jsme realitní noviny a manžovi padl do oka zrovna tenhle. Koukli jsme do mapy a zjistili, že je to zhruba na půl cesty mezi Brnem a Prahou. Manža je z Již. Moravy, kus pod Brnem. On v Praze v žádnym případě zůstat nechtěl. Já mám občas cuky, že bych ráda bydlela v Praze a sem jezdila na výkendy a prázdniny, ale na to bohužel nemáme :-|
pipetula
28. kvě 2008
Moc děkuju, je kouzelná, ale občas bych jí nejradší někomu půjčila je to hroznej živel a občat už sem na zhroucení. tem můj dělá v Praze a moc domů nejezdí, když pracuje dýl tak zůstává u rodičů tak sem tu na ní vlastně úplně sama. :-S
majka07
28. kvě 2008
pipet koukala jsem, že Petruška je kouzelná holčička a je skoro stejně stará jak ta naša 😉
barke
28. kvě 2008
Pepit, můj manža je taky přes tejden v Praze, sem jezdí jen na víkendy, takže jseme na tom stejě. V Praze bydlí u nás, teda u mojí mamky. Ale řiká, že to tam dlouho nevydrží, přistěhoval se tam i můj děda, kterýmu je skoro devadesát a má řeči, když si Peťa třeba zapálí na záchodě. Přitom tam je okno, který je dokořán, ale děda to musí komentovat... 8-(
pipetula
28. kvě 2008
Tak to te můj třeba obden jezdí domů, ale záleží to na práci a na tom jestli je na benzín. Bydlí tam u svých rodičů. Je to hrozný. Byli jsem spolu denně a teď nám to trochu skřípe co se nevidíme. Holt nějaký údajný kamarádky a tak... 😢
barke
28. kvě 2008
Hmm, tak to ti nezávidim. Já jsem celkem dost žárlivá. Ale Petrovi na 99,99 % věřim, že je mi věrnej. Ale u chlapa člověk nikdy neví, co se může stát. Ale od tý doby,co nepije (už to budou tři roky), mu věřim asi už absolutně.
barke
28. kvě 2008
A co dělá za práci ? Petr je klempíř, tak kdyby někdo něco potřeboval, tak se stačí ozvat. I když maji teď dost práce v Praze, tak bych ho měla aspoň chvíli doma, kdyby pracoval tady.
pipetula
28. kvě 2008
No víš já sem taky strašně žárlivá, ale ve vztahu už sme nevěru měli a přetrpěli a jábohužel vím, že sem si vzala nevěrníka. věděla jsem t předtíma vím to i teď už sem se s tím srovnala. Mě spíše ničí že není doma. Jinka on dělá řidiče náklaďáku. Teď se saží sehnat si něco tady a nebo půjde jezdit vena to bude taky hustý!!🙂)

Jéé můj kocourek mě přešel zahřejvat záda. Leží za mnou na židli a tulí se ke mě!!🙂)
barke
29. kvě 2008
Dobré ránko, tak jsem teď shlídla předpověď počasí a jsem nadšená x-)
andy80
29. kvě 2008
Ahojky holky. Tak to můj manža si hned po přestěhování našel práci v Kutný hoře. Má to asi půl hoďky cesty. Já bych to nevydejchala, kdyby měl dojíždět do Prahy. Ono stačí, když má odpolední, tak jsme tady skoro celý den s dětma sami a to mi stačí a už je mi po něm smutno. Představa, že je přes týden v Praze a jen na víkend doma je šílená.
Pipetulo, já myslím, že jako řidič náklaďáku by si tady určitě práci našel. A možná jsem hrozná, ale já bych nevěre nevydýchala. I když jsem si taky na 99,99% jistá, že by mě manža nikdy nepodvedl (teda aspoň doufám :-N )
baruna
29. kvě 2008
Hm a ten můj je policajt 😃 😃 😃 Dělá na směny, takže někdy je doma hodně, někdy skoro vůbec. Ale miluju když má noční. To je doma hroznej klídek - většinou pak krafu s kámošku přes skype a můžu čumět v TV na co chci a nikdo mi to nepřepíná :-p
A žárlivá já nejsem téměř vůbec - ale k tomu jsem tak nějak dorostla. U nás by žárlivost asi asi nešla, protože já třeba jezdím na potápko jen se samejma chlapama 😉
andy80
29. kvě 2008
Baru, tak to tě obdivuju. Já bych nechtěla, aby manža dělal noční. Bych se doma sama bála 😃. Jsem hrozná co? Nj, ale já z toho asi nikdy nevyrostu. A to máme doma vlčici.
pipetula
29. kvě 2008
No práci by tu sice našel, už sme hledali, ale nikde mu nedaj ty peníze co má v Praze a to my kvůli hypošce potřebujem. Platíme totiž hypošklu a ještě do toho dost vysoký alimenty. tak potřebujeme aby měl alespoň přes 30000,-.
andy80
29. kvě 2008
Tý jo, tak to je síla alimenty a ještě hypo. Mi platíme jen hypo a leasing na auto a máme toho nad hlavu. Ale nám stačí, když má manža kolem 15000. Nemáme tu hypotéku velkou naštěstí.
pipetula
29. kvě 2008
My máme 12000,- hypošku (i když teď platíme jn 8000,-) 4200,- alíky a ještě platíme půjčku 3500,- když přičteš benzín mobily, internet tak je to fakt ranec!! 8-(
pipetula
29. kvě 2008
Andy 80 máš krásný detičky mrkla sem ti do albíčka. Herle kde si rodila že si měla tak krásnej pokoj?? Já jsem rodila v Praze v podolí a bylo to tam super teda ty sály jinka zbytek stojí za prd, ale stejně sem si celej porod užila doma a díky tomu že mě z porodníice 3x vrátili domů tak sem pak porodila až na poslední chvíli!!🙂)
andy80
29. kvě 2008
No tak to je síla. Mi máme splátku hypo 3000 a leasing taky 3000. Pak teda inkaso. Ale i tak jsme celkem v pohodě. I když teď jsme měli krušný 3 měsíce. Od února do teď jsem měla mateřskou jen 3800. Po narození Anežky budu mít zase 7600 tak už to bude zase dobrý.
andy80
29. kvě 2008
Pipet, díky za pochvalu dětiček. První jsem rodila v Praze u Apolináře, ale tyhle fotky jsou z druhého porodu z Havlíčkova Brodu. Bylo to tam naprosto luxusní. Myslela jsem, že Apolinář je nejlepší porodnice, ale když jsem vyděla ten brod, tak se to s tím nedá srovnat.

Začni psát odpověď...

Odešli