• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
Taky jsem ti zkoukla fotéčky. Malá je taky moc hezoučká a ten dudlík s těma zubama je supráckej.
29. kvě 2008 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
JJ ten dudlík sem si objednala na mmb jedna mamina je objednává v americe a stál 400,-, ale za tu srandu co dělá to stojí. Jinka fakt mi to přijde Luxusní. sem si říklaa, že příští budu kdyžtak rodit zase v podolí, ale tohle vypadá dobře!!=))
29. kvě 2008 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
No my máme inkaso taky 3000,- (jen záloha za elektriku) s tema penězma je to v háji teď sme přemýšleli že bysme si pořídili druhý, ale bojíme se že to finančeně neuplatíme, když bych ze 7600,- měla živit děti dvě. už takhle je to dost nahnutý :pensive:
29. kvě 2008 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Pipet, tak můžu ti říct, že jsme se toho taky trošku báli, ale ono je jedno jestli živíš jedno nebo dvě. Dokonce uvažujeme o třetím. Nevyskakujeme si, žijeme od výplaty k výplatě, ale dá se to. Oblečení jsem nekupovala žádné, všechno mám po Jiříkovi a pár růžových hadříků nakoupili příbuzní, takže pohoda. Na kočárek jsme dostali od prababičky, no prostě jsme to nějak splácali.
29. kvě 2008 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a jinak inkaso máme víc. 3000 plyn, 1000 elektrika, 500 voda + poplatek za popelinici, televizi, rozhlas. Ale teď nám 10000 budou vracet za plyn a vraceli nám i za vodu a elektriku. Takže pohoda.
29. kvě 2008 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
no my tady plyn nemáme, a vodu máme ze studni přes darling takže se tu platí jen elektriak. jestli to vyjde tak budem letos budovat topení a buide io ten plyn zatím se tu topí elektřinou a krbovkama. No nevím musím to probrat s našima páč máme hypotéku přes ně a oni za nás doplácej ten rozdíl mezi 12000,- a 8000,-. Chtěj nám pomáhat co sem na mateřský tak jak by se tvářili na to že nám budou pomáhat dýl. Jeśtli to vyjde tak se v srpnu zbavíme alespoň tý půjčky a bude to lepší.
29. kvě 2008 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
No, mi ještě rok a půl leasing, pak už to taky bude pohoda a možná příští rok smáznem hypo, tak už to bude úplná pohodička. Takže se chystáme tak za dva roky pracovat na třetím mimču :sweat_smile: . Nj, prostě chceme 3 dětičky.
29. kvě 2008 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a kdyby si se náhodou rozhodla pro druhý, tak Havlíčkův Brod fakt jenom doporučuju.
29. kvě 2008 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
No áleží hlavně na penízkách. Nechci mít druhý dítě pokud budu vědět že mu nebudu moc koupit to co chi a nebudu ho moct zabezpečit
29. kvě 2008 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
jj to chápu. Tak dětičky mi obě spinkají, tak to jdu zalomit taky.
29. kvě 2008 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak co ste dělali dneska holky?? my sme ráno byli chvíli na procházce a pak doma. Manžel opět nedorazí domů tak sem rozladěná a protivná!!=)) :angry:
29. kvě 2008 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Mi jsme byli venku jen chviličku, protože mi malej spal dneska do tří a malá měla ve čtyři jíst. Takže jsme byli jen na krátký procházce a jinak jsme byli sami doma.

Pipet, to je mi tě líto. Být pořád sama s malinkou, to musí být na palici.
29. kvě 2008 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Nikde nikdo, tak já jdu čumět na ordinaci. Anežka mi už spinká a Jiřík půjde za chvilku taky.
29. kvě 2008 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky,to čučim kolik jste toho probraly :confused: Já budu stručná.Měsíčně platíme 12500,-,manžela jsem měla od vánoc doma,teď začal chodi do práce,tak jsem bez auta zavřená v týhle díře a nevěrnej mi snad neni.Naq to ani nemá čas chudák :sweat_smile:.my si tak nějak důvěřujem.

Jde v sobotu do jeníkova na dětský den?my možná jo.Od kolika to je?
29. kvě 2008 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jejda dneska je vensku tak krásnš asi se půjdemem s malou vyvalit ven na deku!=)) :sunglasses:
30. kvě 2008 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
To se máte pipetulo,já ,když malá spí,tak natírám okna. :rolling_eyes: teď jsem sem jen nakoukla a zase mažu.

Ten dětský den je v neděli a né v sobotu.Ale nevim od kolika.Ví to někdo? :slight_smile:
30. kvě 2008 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, jdu jen rychle pozdravit. Mám dneska manžu celý den doma, tak nemám čas na koníka.

Pavlin tady všady vysej plakáty s dětským dnem, tak na to juknu a písnu. Ještě nevím, jestli se tam vypravíme. Možná jo, budu tady mít rodičovstvo na víkend, tak určo budou chtít něco podniknout.

Tak já letím a večer písnu čas dětskýho dnu

Páčko
30. kvě 2008 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, jen prolítávám.
Andy, ty máš v profilu zas tu stejnou fotku ? To ti jí zas admin smaže :zipper_mouth: , na fotce musíš bejt i ty, jinak to mažou :wink:
30. kvě 2008 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak Vás jdu jen v rychlosti pozdravit. Jiřík má od včerejška 39 horečky a celou noc mi zvracel, tka s ním jdu radši k doktorovi, kdyby to bylo něco jako chřipka, tak aby to nechytla malá.

Barke fotku už mi smázli, ty tady maj ale divný pravidla.
2. čer 2008 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky Holky jak je při dnešku copak budete dělat?? Já vůbec nevím
2. čer 2008 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Pipet, já mám o zábavu postaráno. Malej má horečky jak prase chce se chovat, do toho se chce chovat i Anežka, tak nevím, co dřív. Byli jsme u doktora, tak je to prý nějaká virozka, že prý je toho teď plno. Se modlím, aby to nechytla malá.

Tak já zase letím páčko
2. čer 2008 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Andy, to je mi líto, že je malej marodnej. Snad to Anežka nechytí. Přeci jen má protilátky od tebe, tak by nemusela. TAk přeju ať jste brzy fit, posíláme pohlazeníčko.... :slight_smile:

My se chystali na nákup a ještě jsem chtěla malýho nakojit, před odchodem a on vytuhnul u kója. Tak spí na posteli , jsem zvědavá, jestli ptihneme obchod :sweat_smile:
2. čer 2008 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já jela taky nakoupit a na pošku a bohužel sem o pet minut obchod nestihla ach jo autem do čáslavi se mi nechce taknakoupim zejtra Manža stejně nedorazí tak je to jedno.

Andy to mě mrzí že máš malýho nemocnýho. zrovna takhle kdžy je hezky no to te škoda.
2. čer 2008 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Pipet, v Jeníkově jsou i večerky, ty nemaji otevřeno dýl ?
2. čer 2008 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jenže já to v Jeníkově neznám jsem z Horek a jela jsem nakoupit do Potěh páč jsem jela i na poštu víš. taky u nás je obchod asi jen 4 hodiny denně otevřenej a o víkendu vůbec. No, ale nakoupila jsem denska byli jsem v čáslavi a taky sme se tam trochu prošli :wink:
3. čer 2008 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
No, jo....já to spletla. Jsi v Horkách, ne v Jeníkově... :sweat_smile:
3. čer 2008 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky se ráda procházim v Čáslavi. Je mi to město simpatický.
3. čer 2008 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, dneska jsme byli s Anežkou v poradně. Tak už máme 5050g. Je to malej jedlík :sweat_smile:

Jinak já od včerejška od večera pořád polehávám. Mám horečku, bolí mě v krku a sotva lezu. Je to docela záhul při dvou dětech, když mi je tak mizerně. Bojím se, aby to nechytla Anežka. Jiřík už je v pohodě.

Tak jsem Vás jen chtěla pozdravit a zas jdu pokračovat v ležení.

Mějte se holky, páčko
4. čer 2008 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
No já mám na návštěvě svojí nejlepší kámošku, takže drbeme a nemám moc na nic čas no.
6. čer 2008 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Pipet, včera jsme projížděli Horkama, tak jsem koukala a musim říct, že jste koupili na pohled moc pěknej domeček :wink: , je k němu i nějaká zahrádka ?
6. čer 2008 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek