• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
Jo, holky poraďte - JE V JENÍKOVĚ NĚKDE OPRAVNA OBUVI ? Vendě se rozlepily sandály a zrovna tyhle jsem jí chtěla dát v pátek na bráchovu svatbu :unamused: dík
6. čer 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem našla nějakou firmu, která snad opravuje i boty, tak tam zavolám.
6. čer 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tééééééééda tady to jede :grinning:
Barke - v GJ opravna obuvi není, alespoň co já vím. Byla v Čáslavi, ale jestli tam ještě je to ti nepovím. Hele a nejedete zítra do Hostovlic na dětský den?
My se tam určitě ukážeme, je to od 1 hodiny, ale my pojedeme určitě až dýl, protože Rozárka přes poledne spí.
Pipetulo - k tomu vašemu baráčku patří i ta ohromná zahrada dozadu?
Andy - doufám, že už je líp. :wink:

Já pořád makám na zahradě, nebo někde lítáme s malou. Ve středu a ve čtvrtek jsme byli na plavání, dostali jsme i video a Rozule na to pořád čučí a hrozně se jí to líbí. Mě teda taky, protože u toho vydrží chvíli v klidu :grinning:

Včera se malá naučila dělat vařila myšička kašičku. Normálně u toho učůrávám smíchy :grinning: Je s ní fakt den ode dne větší sranda.
Jo a už taky sem tam chodí na nočník :wink:
6. čer 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
barčo, do těch Hostovlic nevim, jestli dorazíme, Vendu bolí už od úterý břicho, asi má nějakou infekci ve střevech. Uvidíme jak jí bude a jaký bude počasí. Kdyby bylo moc vedro, tak na to prdim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
7. čer 2008 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Rozárka je teda šikulka. Hlavně s tim nočníčkovánim :slight_smile: :slight_smile:
7. čer 2008 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne ne ta velká zahrada naše není jen kousíček za dvokem je náš, ale nám to stačí. Ta velká mohla bejt naše, ale než se vyřídili formality kolem koupě baráku tak už byla prodaná. :angry:
7. čer 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak je rozárka stará že už chodíte na nočníček naší malý bude rok a ještě jsem ani nezačali. :astonished:
7. čer 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipet, když si najedeš na fotku v profilu, tak se ti tam vše objeví :wink:
Nám zas sousedi nechtěj prodat ani cm z jejich mega zahrady. Prej máme počkat, až babička umře, protože ona na tom hodně lpí , jenže babičce je 70, tak to tu může bejt klidně ještě 15 let :stuck_out_tongue_closed_eyes: já jí to přeju, ale nám zas přeju ten kousek zahrady :sweat_smile: , my by jsme chtěli jen třímetrovej proužek. Navíc tu nikdo z nich nebydlí, jen jednou za čas přijedou posekat trávu a tak... :rolling_eyes:
7. čer 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipetulo - možná buď ráda, vždyť je to zahrada jako prase a bylo by kolem toho spousta práce. A Rozárce je 14 měsíců a já teda myslím, že s nočníkem je to asi tak, že když jí odchytnu, tak se vykadí na nočník, ale říct si ještě neumí.
Barke - a vy tam máte nějakou zahrádku? Jsem si nějak nikdy nevšimla

A byli jsem na tom dětském dni, bylo to fakt docela fajn, jen škoda, že pršelo. Protože jsem Rozárku nemohla vypustit na zem. Ale ona tam byla fakt spokojená, nějakému chlapečkovi sežrala kus palačinky a na kámošce vysomrovala kus párku :grinning:
7. čer 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO my máme jen malej kousk a teď sem si vybralůa bazén co mi ho skoro celj zaplní!!=)) (jenže bazén bude až budou penízky takže asi nikdy!!=)) No já chci akorát začít kupovat nočník tak budemme zkoušet!!=))
8. čer 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak už mi je celkem dobře, krom rýmy, tu snad budu mít celý rok :confounded: . Holky mi nemáme zahradu vůbec. Máme jen zahrádku v zahrádkářské kolonii a to není ono :frowning2:. Ale aspoň mám kam jít s dětma. Ale zahrada u baráku je zahrada u baráku.

Holky s nočníkama si nedělejte hlavu. Male začal být bez plen ve dvou letech přes den a ve dvou a půl i přes noc. Dřív si myslím, že si to stejně děti neuvědomí, že se jim chce čůrat nebo kakat. Jo zkoušet posazovat je můžete, aby si na nočníček zvykli.
9. čer 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek :slight_smile:
Barčo, my máme takovou menší zahrádku do L, kolem baráku. Je to dohromady 300m2. Taková, že se tam snad vejde jakštakš všechno, co budeme chtít a nepředřem se na ní. Ale pár metrů navíc by nám bodlo :slight_smile:

Andy, to je dobře, že je ti už líp...., hele, do čeho oblíkáš teď malou ? Vozíš jí v zavince nebo normál oblíknutou ? Já jen, že tu mám po Lukáškovi kraťásky, co nosil loni a teď už mu jsou malý. Jsou to Next, tmavě modro- bílý, jemě proužkatý, vel. newborn. Tak kdybys chtěla, tak jsou tvoje. Já je dostala zdarma jako dárek k objednávce na MMB. Jsou moc hezký, tak je chci poslat dál a jiný malý mimčo v okolí neznám...

Pipet, dneska jsem jela dvakrát kolem vás, vždycky koukám, jestli tě nezahlídnu... ale byly zatažený dveře roletou, tak jste asi nebyli doma, že jo....
9. čer 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ Dneska jsem byla v Praze v ZOO. Jinka když pojdedeš kolem tak klidně zkus zazvonit!!=)) To platí pro všechny!!=)) :wink:
9. čer 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, ale já jezdim autobusem... leda, že bych řekla řidiči, ať chvíli počká, že si skočim na kafe :grinning:
A jak bylo v ZOO ? My tam byli nedávno, ale mraky lidí..., My jedem do Prahy ve čtvrtek, brácha má v pátek svatbu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

Andy, mrkla jsm ti do albíka, Anežka je moc hezoučká a veliká, vůbec bych neřekla, že je jí jen měsíc :dizzy_face:
9. čer 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a prosim tě Pipet, u koho jezdí tvůj manža ? Jestli to teda neni tajný :slight_smile: :slight_smile: Brácha je taky řidič, ale potřeboval by slušně placený místo, což teď zrovna nemá ... :unamused:
9. čer 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

nějak vůbec nestíhám, doma je pořád co dělat. Holky, já jsem se tak nacpala jahod ze zahrádky a vůbec sem si neuvědomila, že je nemůžu. Anežka se dneska ráno vzbudila a je celá opupínkovaná. Vždycky kojíme jen trošku a dokrmujeme flaškou a včera mi zrovna večer vysela na prsou hodinu a nechtěla je dát a takhle to dopadlo. Tak nevím, co s tím. Mám tady ještě Zirtec co bral Jiřík když se mi opupínkoval, ale nevím, jestli jí ho mám dát nebo radši neskočit k doktorovi. Když to by zas byla přednáška.

Barke, díky za pochvalu Anežky, taky se mi zdá, že se nám povedla :sweat_smile: . No, ale máš pravdu, že nevypadá na 1 měsíc. Přijde mi skoro jako tříměsíční miminko. A je to navíc kočička hodná. Dneska spala v noci od 1 do 7 do rána. Už se nám podruhé povedlo v noci spát 6 hodin.

Barke, kraťásky pro malou bych brala. Mám jen dvoje a když si občas ublinkne, tak pak jí nemám co oblíknout. Jo ještě mám jedny šaty, ale ty jsou na ramínka u musí být jooo teplo. Malou vozím v kočárku jen tak bez zavinovačky. Jen když se trochu ochladí, tak na ní hodím peřinku, deku nebo když se ochladí mírně, tak plínu.
10. čer 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, já bych ty pupínky nechala, oni zmizí samy. Kdyžtak to jen trochu zasyp pudrem...Zirtec bych asi nedávala, je ještě maličká...A jak se domluvíme na ty kraťásky ? Chceš je poslat pštou ? Nebo se sejdeme v Jeníkově ? Jak budeš chtít.
10. čer 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brke no on jezdí v Praze u stavební formy, není to zas tak špatně placený, ale je to hroznej vojeb a občas se z vejplaou docela hodně spozděj. On už si hledá místo někde tady.
10. čer 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barke, mě ten Zyrtec předepsala doktorka, když byli Jiříkovi 2 týdny. Měl alergii z dětský kosmetiky Johnson baby, tak mi to tenkrát napsala, aby chudák netrpěl a nesvědilo ho to. Ale ještě počkám. Zkusím jí to potřít černým čajem, to by se mělo taky sklidnit. K doktorovi se mi s tím moc nechce. Vždyť se jen osypala.
Jinak ty kraťásky bych nechala na osobním předání, škoda pošty. Já bych ti aspoň za to dala pro děti čokoládu nebo tak něco. Příští týden má manža odpolední, takže budu zase celý dni sama doma, tak kdybys měla cestu, mohli bysme se sejít a jít třeba do Lanette na zahrádku na kafčo nebo tak něco.
10. čer 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, Barke - já chci jít taky na kafe :grinning: :grinning:
Pipetulo - okolo pojedu ve čtvrtek - jedu do Čáslavi na trh ještě pro nějakou zeleninu. Jo kdybyste některá chtěla jet se mnou, stačí písnout a já vás někde cestou naberu :grinning:
Andy - já bych se Zyrtecem klidně počkala. Třeba už to bude mít zítra lepší a nebudeš do ní muset zbytečně cpát nějaké prášky.
Jinak Rozárka naštěstí byla na tohle imunní. Já od začátku jedla všechno a jediné co jí vadilo byli nektrarinky. Ale těch jsem tenkrát sežrala snad kilo na posezení, takže se ani nedivím
10. čer 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, no tak to je jasný, že když se domluvíme, tak půjdeme na kafe všichni :sunglasses:

Já jí ten Zyrtec nedám, sem právě říkala že počkám, ale je mi jí líto. Vždycky na chvilku usne a pak se vzbudí a vzlyká. Musí jí to pěkně svědět. Já myslím, že jsem to s těma jahodama taky přehnala. Taky jí jinak nikdy nic nevadilo.
10. čer 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a můžu se na to kafe taky přidat? Já bych třeba přijela k vám do jeníkova, když mi řeknete kde se tam dá parkovat. v životě sem tam nebyla.

Baruna tak se pak můžš stavit na Kafčo já sem stejně furt doma.
10. čer 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipet, to by bylo super. Zaparkovat se dá přímo na náměstí u autobusovýho nádražíčka je tam parkoviště. A hned naproti tomu je Lanette nekuřácká restaurace se zahrádkou.
10. čer 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to bych snad mohla zvládnou a dkypak to chcete spáchat?? :grinning:
10. čer 2008 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě jede autobus do Jeníkova ve 13,20, takže v půl druhý bych tam mohla bejt. den je mi celkem jedno. Jeden den teda pojedeme s V. do Čáslavi na rehab., ale to ještě nevim kdy.
10. čer 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a Andy, nic mi za ty kraťasy, prosimtě, nedávej :sweat_smile: :wink:
10. čer 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky já jsem Kutnohoračka a ted jsme si pronajmuli chatu Golčuv Jeníkov.koukala jsem jak je v Jeníkově pěkný náměstí :grinning:
11. čer 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Nensy, jak často jezdíte do G.J. ? Náměstí je tam hezký a celkem dobře se tam dá nakoupit.
11. čer 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jezdíme tam na víkendy .jinak já jezdím do čáslavi na gyndu ke klumparovi i jsem tam rodila tady ted zrušili uplně dětský a porodnici tak asi budeme muset jezdit do čáslavi do kolína se mi teda nechce :grinning:
11. čer 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to já sem si nechala gynekologa v praze. Je dobrej a mě se ho nějak nechce měnit. Zas tak často se tam nejezdí!!=))
11. čer 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek