• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
já chodila na gyndu do kutné hory ale moje gyndařka byla hrozná tak jsem přestoupila .pipetula odkud jsi přesně.
11. čer 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla gyndaře taky v praze, ale platil se tam roční poplatek, letos jsem tam ještě nebyla a asi už ani nepůjdu. ChtělA bych k tomu Provazníkovi , když ho Barča tak chválí :slight_smile:
11. čer 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já teda nevím ale co říkal K jeho manželka :slight_smile: lumpar tak Provazník odchází i Provazníková
11. čer 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nensy - ahoj tady.
A Provazníková odchází proto, že mají mít každým dnem miminko - tedy pokud už ho nemají :wink:
Provazník by měl mít tady někde svoji ordinaci - alespoň podle šeptandy, co tu běží. Jinak ordinuje v Pardubicíh v Salusu a je fakt super. Já si ho opravdu nemůžu vynachválit :wink:
V Čáslavi na gyndě je to prý teď hrozný, protože je tam málo dr a tak se tam dlouho čeká - a to fakt není nic pro mě.
Pipetulo - my snad na ten trh dneska nepojedeme, protože Rozule pořád ještě spí. Jako nechápu, ona normálně vstává v 6 hodin :sunglasses:
12. čer 2008 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě já jsem slyšela že odchází .no já si myslím že ta už to bude mít já když jsem rodila tak ona už byla těhu asi ve třetím tobych ale kecala nevím to přesně.no já teda nevím já teda chodím k primaři a nikdy jsem tam nečekala dlou ba naopak u něj jsem hotová hned.já jsem sním teda spokojená.
12. čer 2008 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Julča už má chlapečka, 4kg 51 cm, jmenuje se po tatínkovi Ctibor a rodila císařským řezem. :grinning:
Primář je teď Klumpar? Toho já už vůbec neznám. Když já rodila, byl tam ještě Svoboda.
Kafe - holky mě by se to taky hodilo kolem 2 odpoledne. To už je Rozárka i vzhůru a najedená. Jen nevím, jestli mě to kafe nechá vypít :angry:
12. čer 2008 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo primař je ted Klumpar.a je dobrej nám hodně pomohl .mě taky dělal císaře :grinning:
12. čer 2008 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. No já bych to kafe viděla taky tak kolem 2 až 3 protože Jiřík mi taky spí po obědě a vstává někdy ve dvě, někdy v půl třetí.
12. čer 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě je jedno v kolik přizpůsobim se.
Nensy já jsem původem z Prahy 4 a teď bydlím v HOrkách u čáslavi.

Barke no u toho mýho se platí 500 ročně, ale je strašně příjemnej a milej, takže si to radši předplatim a má soukromou ordinaci a moc příjemný prostředí tak se mi ho moc měnit nechce. :sunglasses:

A to kafčo spácháme někdy příští ttýden?? Já že zítra totiž nemůžu přijde mi opravář montovat a nastavit satelit
12. čer 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak na Horkách mám kamarádku
12. čer 2008 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kafčo - příští týden klidně. Jen nemůžu příští pátek, jedeme na celý víkend na takový soukromý moto-sraz. Budeme tam spát v chatkách, tak jsem zvědavá na Rozuli,jak to zvládne.

A dneska jsme snad měla zástavu srdce či co :confused: Uklízím po bytě, Rozárka si leze za mnou a tak vůbec normálně šmejdí. Tak jsem hodila prádlo do pračky a jdu do kuchyně a fakt to se mnou málem seklo. Ona seděla v židličce a jedla jahodu a hrozně se na mě křenila. Máme židličku fábulu a měla jsem jí nejvýš co to jde a fakt z tý naší horolezkyně nechápu. Ani nechci domyslet, kdyby spadla dolů. A pak mi ještě venku vylezla na schůdky od bazénu (jsou vyndané) a přes vysokou židli na stůl.
Ona vlastně ani chodit nepotřebuje, horolezectví je lepší :grinning: :grinning:
12. čer 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě si musím postěžovat. Vydražila jsem si na MMA úplně skvělý nextový kalhoty a oni mi jsou velký :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Jsem fakt naštvaná, už jsem je teda zase hodila do prodeje na MMB, ale byla bych radši, kdyby mi byli.
12. čer 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, já taky příští pátek nemůžu, jedeme do Prahy. Já jdu na sraz ze střední školy po 10ti letech :sweat_smile: . Jsem zvědavá, jak to mamina zvládne s malou. Ale já tam chci jít jen na chvilku. Přeci jenom, Anežka je ještě maličká. Teda, Rozárka je horolezec :grinning: , taky by ve mě asi hrklo. A těch kalhot je mi líto. Jsou ti hodně velký, nešlo by to spíš nějak upravit než to prodávat?
13. čer 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO já taky příští pátek nemůžu jedeme na sraz ford sierra klubu a budemem tam přes víkend. Tak to by ve mě tak hrklo, kdybych Petrušku někde našla hahoře, já jí spíš vždycky najdu dole!!=))

Nensy no já tady na Horkách nikoho neznám. Jen dvě maminy, ale spíše jen od vidění prohodili jsem jen pár slov když tu byli čarodky.
13. čer 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se ještě budu objednávat s malou na kontrolu kyčlí v 6ti týdnech, takže příští týden. Tak podle toho na kdy mě objednají tak se pak domluvíme na to kafčo.
13. čer 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak se hlásím po dlouhé odmlce.Stěhovali jsme se do patra.Už to skoro je,ale ještě nás čeká nastěhovat pokojík pro děti.
Na kafíčko se taky hlásim :slight_smile: Můžu kdykoliv krom úterka,to jdem s Terezkou na technickou :rolling_eyes:
13. čer 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Právě před chvilkou se Terezka sama postavila v postýlce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. čer 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme byli od včerejška v Praze na tý bráchový svatbě. Před chvílí jsme se vrátili a jen přespíme a frčíme na sobotu a neděli na Moravu ke tchánovcům, jsou tam slavnosti, tak se i těšim :slight_smile:

NA kafe můžeme dorazit mimo čtvrteka a pátku, to jedeme zas do Prahy.

Barčo, ty kalhoty by mě teda naštvaly :unamused: , člověk bojuje v aukci, pak se nemůže dočkat, až to přijde poštou a ve finále zjistit, že to nesedí....... :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Gratulujeme Terezce k postavení :dizzy_face:
13. čer 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkujem :slight_smile: .To nám to už brzy nastane...kam jí dám,tam jí už nenajdu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. čer 2008 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin, ale zase se pobavíš těma kouskama co buce dělat?? Naše malá mi vždycky něco přinese v puse jako pejsek!!=))
15. čer 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: To už skoro nosí.Vždycky si sezve ponožku a narve si jí do pusinky :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Musim jít,malej má dneska besídku,tak nesmíme chybět.Zatim papa :slight_smile:
15. čer 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek :slight_smile:
před rokem touhle dobou jsem byla pár hodin po porodu a byla jsem šťasná, že to mám úsěšně za sebou. Doufám, že to byl poslední porod v mim životě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. čer 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Barke. Tak to Lukáškovi přeju hodně štěstíčka a zdravíčka k prvním narozeninám. Doufám, že to náležitě oslavíte.
16. čer 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barke taky přeju moc moc stěstíčka a zdravíčka a ještě spouuuustu takových let!!=)

Holky tak co to kafíčku kdypak to spácháme??
16. čer 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipet, já zítra budu volat na kyčle. Jsem se tam dneska nedovolala, tak uvidím na kdy mě objednají. Zítra písnu, kdy spácháme kafíčko.
16. čer 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za přáníčka :slight_smile:
Holky, já můžu jedině středu, tak kdyby to nevyhovovalo, nenecháme to na příští týden ?
16. čer 2008 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já bych klidně byla i pro tu středu. Příští týden zatím nic v plánu nemám tak je to jedno
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,Všechno nej.Lukáškovi k narozeninám.Hodně štěstíčka,zdravíčka a dárečků :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Příští středu na kafíčko můž.......teda jestli můžu.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. čer 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak to necháme na příští středu. Zítra jedeme s Anežkou do Kutné hory na kyčle.
17. čer 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek