• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme mimi v únoru/březnu 2013

12. listopadu 2012 
Ahoj holky,už se nám to krátí.poslední 3 měsíce a hurááá :wink:
7. lis 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj to ti řeknu nějak to uteklo
8. lis 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, je to fofr:slight_smile:
8. lis 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
až je mi líto, že to za chvíli skončít. Těhotenství je super! :slight_smile:
8. lis 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky si to užívám,hlavně ten II.trimestr je krásný :sunglasses: Ikdyž,díkybohu,já měla celkem i zacátek těhulkování celkem v pohodě,až na nevolnosti a únavu :dizzy_face:
9. lis 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky
@lrg taky mi začíná být líto že to za pár měsíců skončí :frowning2: je to moje poslední těhu,ale holky až bude na přelomu 8-9měsíce tak budem rádi že to budem mít za pár

@hmonika mě bylo do 4 měsíce zle hnusný nechutenství fuj naštěstí únava se mi vyhla se starří dcerou jsem spala pořád
9. lis 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@akzeret1 tak to musí být nepříjemný,když je člověku hodně zle :cry: já šla od začátku na rizikový,tak jsem si mohla odpočívat,jak se mi chtělo,jinak bych to asi nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hmonika můžu se zeptat proč na rizikovým?
10. lis 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pracuju jako zdr.sestra na septickým odděleni,takže radši,abych tam něco nechytila,dlouho jsme se o mimi snažili a už mi je 31 let,tak proto.Jinak žádné problémy jsem díkybohu neměla :slight_smile:
10. lis 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, no utíká to strašně rychle...hlavně teď ten 2. trimestr, první se mi strašně táhnul, bylo mi špatně a trpěla jsem nechutenstvím, byla jsem bez energie, ale teď jedu víceméně jako před těhu a jsem v poho. I když už začínám cítit, že ta pohoda dlouho trvat nebude, začínám pěkně hekat když se musím ohnout, schody nesnáším, zase začínám být unavenější atd.
10. lis 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akzeret1 tak to jo hlavně že je to takhle

@sarkar kdy máš termín?mě taky vadí so ohýbat,spaní taky stojí za prd,chut k jídlu mam ted jsem snědla 3chleby s tuňákovou pomazánkou :astonished: :grinning: a na to pár kousků tvarohový buchty :grinning:

holky co máte nakoupeno pro mimčo?
10. lis 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Jsem na tom stejně jako vy:slight_smile:

@akzeret1 tunakova pomazanka je u mě tohle těhotenství velký hit:wink:. A takové matjesy s cibuli:slight_smile:, no polykám už sliny:slight_smile:
Mne taky bylo až do 4 mesice dost špatně. Teď zas často tlačí žaludek. A neskutečné mě už boli trisla:wink:
10. lis 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akzeret1 a nakoupen nemám absolutne nic:slight_smile:
10. lis 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem ráda že se to tady rozjíždí :slight_smile:

@kett vítej :slight_smile: ted jsem tu žranici završila bikmekem :grinning: no dneska prasknu :grinning: já ti měla do 4měsíce nechutenství a vůbec jsem nesnášela jakejkoliv druh vody štávy čaje vše mi chutnalo chvilku,ty už čekáš 3mimčo to máš asi spoustu hadříků kočárek atd co
10. lis 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akzeret1 mne v prvnim trimestru zas nechutnalo maso. Jedine na co jsem z masa mela celkem chut, byl biftek:wink:. Ted zadne zasadni chute nemam, ale rybi pomazanky, kysele ryby a okurky, to muzu, to je fakt:slight_smile:.
Je pravda, ze veci mam po detech dost, kor na prvniho chlapecka jsem kupovala dost, takze pro tohohle druheho obleceni bude. Uvidime jen, jak to bude sedet podle rocniho obdobi. Prvni je v rijnu, druha v cervnu, ted konec unora:slight_smile:. Kocarek porad mame a asi nebudu resit jiny. Jen jsme koupili jine golfky, ale bazarove, i kdyz pouzivane jen 2 mesice, takze super stav.
Jednine, co bych koupila, jsou nejake latkove pleny a dudliky. Ale zatim jsou porad jina vydani:wink:
10. lis 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj , ja sa k vam pridam , tiez mam termin zaciatkom unora . Toto tehotenstvo nejak ani nevnimam , asi to bude tym ze mame doma prave 10 mes. dcerku :slight_smile:
10. lis 2012 v 17:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olusik87 to mate krasny odstup mezi detmi:slight_smile:. Ja si myslela, ze si treti tehu uziju, dlouho jsme se snazili a ted mi to leti tak, za to ani nestiham:wink:
10. lis 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ja som sa tesila ze si tretie uzijem a asi tiez nie ked to tak citam :slight_smile:) No uvidime , to nebudem este planovat , zatial budu stacit tie dva . Beriem to tak ze zijeme na samote , tak nemozme mat jedinacka , aspon sa zabavia , len prvy rok bude asi dost narocny , ale dufam ze to zvladneme
10. lis 2012 v 17:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olusik87 u me je to ted hlavne proto, ze jsme se roku a pul o treti snazili, moc to neslo, zacala jsem pracovat, k tomu jsem rozjela sve podnikani a ejhle, povedlo se. Takze dve prace, tehu a dve deti, casu nejak moc neni:wink:. ALe moc si uzivam pohyby maleho, to je super:slight_smile:
10. lis 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olusik87 ahoj bude to náročné ale děti budou partáci :wink:

@kett mi se taky docela dlouho snažili přesně rok,máš můj obdiv si pracant to bych nedala,pohyby si taky užívam u nás je to naposledy :frowning2:
10. lis 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akzeret1 ze zdravotnich duvodu? nebo uz dalsi proste ne? Ja si taky myslela, ze skoncime u dvou:wink:
10. lis 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kett nn mě bude v době porodu 36 a to už je dost ale nikdy neříkej nikdy :wink:
10. lis 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@akzeret1 Mám termín 25.2 , dneska jsem 24+6. Jinak těhu chutě nemám ani víc nejím, mám nahoře zatím 1,5 kg.

Nakoupený mám základní oblečení, většinou z bazárku, předpokládám, že toho ještě hodně dostanu. Mám kočárek, postýlku i s matrací, autosedačku ke kočárku a pak ještě jednu, fusaky už mám taky dva no a pak pár hraček po dětech šéfa (spíš hromadu než pár). A od kámošky dostanu hrací deku a od ségry kolotoč nad postýlku. Ještě budu chtít takový to lehátko, ale to možná koupím taky přes bazárek a asi budu chtít nějakou manducu nebo podobný nosítko, ale to budu řešit až po porodu asi..
11. lis 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkar já jsem dnes 27+2 hrozně to letí,teda 1,5kg to je paráda já už mam 6kg :unamused: a to ještě nejsem u konce,jakej máš kočár?
11. lis 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akzeret1 Kočár mám Icoo, design Esprit - Little rebel. Sice je určenej spíš pro kluky (je na něm modrý lem), ale je parádní. A hlavně zadarmo :grinning:
12. lis 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkar I´coo mam taky:slight_smile:. Super kocarek. A neni jich moc videt:slight_smile:

Mne je dneska blbe:frowning2:. Posledni dobou me desne tlaci zaludek, minimalne obden zvracim. A tak desne me boli trisla, ze obcas mam problemy chodit a zvedat se. At zije nekrasnejsi obdobi: tehotenstvi:slight_smile::wink:
12. lis 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kett Fakt? Já jsem z něj úplně nadšená, jak je krásně stabilní...i na kočičích hlavách se s ním krásně jezdí :slight_smile:
12. lis 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame I´coo Peak 3, mame ho tedy od prvniho ditete, takze ted uz to bude 6. rok, az se mimi narodi. Potrebuje trochu servis, ale jinak je super.
12. lis 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kett to je mi líto že je ti zle,mě taky tlačí žaludek ale jinak to jde,jo a taky se mi blbě chodí a noci mam křeče do lýtek jo a pořád hodně jim jak nezavřená se nacpu a neni mi ani těžko a za chvilku mam hlad :astonished: já mam xlander těch je až až ale měla jsem u dcery a byla jsem spokojená
12. lis 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek