• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
Ahojda, s přítelem čekáme miminko na prosinec 2010, je na tom někdo stejně? :sweat_smile:
6. dub 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lenik - no já jsem našla v sobotu na testu // a podle ovulky bych měla mít předpokládaný termín porodu 16.12.2010. Nicméně nevím, jak to Dr. spočítá, protože ovulace byla až 28DC - tedy kdyby to počítal od poslední MS, tak vycházím na listopad.. Jo a ještě k němu nejsem ani objednaná. Kdy ty jsi šla k Dr?
7. dub 2010 v 05:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak jsem si vás tu našla a doufám, že se budu moct co nejdřív připojit :wink: Jestli tohle je teda to téma, cos myslela, Sim :wink:
10. dub 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, podle všeho se taky můžu přidat :slight_smile:
11. dub 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, stal se mi malý zázrak - jsem těhotná (přirozeně), předtím 3 neúspěšné IVF, jen jeden vejcovod a ještě téměř neprůchodný..Nicméně jsem 5tt4d, HCG 20460, termín porodu (pokud vše bude OK) 23.12.2010 - takže Ježíšek :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, holky jsem v 6tt, musím jít na genetické testy. jdete taky nějaká?
28. dub 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki holky,tak se muzu i ja kvam pridat...pred 3dny pritel koupil tri testy :sunglasses: a vsechny vysli pozitivne...ale porad tomu neveril..vcera jsem teda jela na gynekologii a pan doktor mi to potvrdil jsem v 6tt a 14.5 jdu znovu at mi potvrdi jestli tam je jedno nebo vic..tak jsme strasne zvedavi..jedno detatko uz doma mam a 16.5 mu budou dva roky je to chlapecek Daniel pekne zlobidloo tak jsem zvedava jak to budu vse zvladat,cely prubeh tehotenstvi,pritel pracuje od rana do vecera tak ten mi asi moc nepomuze jinak bych mela mit termin kolem 22.12.2010...mejte se krasne tehulky:slight_smile: :astonished:
1. kvě 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
alena36: tak to mooooc gratuluji jsme na tom skoro stejne taky mam termin na vanoce:slight_smile: :astonished:
1. kvě 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já se k Vám přidávám mi čekáme druhého prcka 8.prosince.
2. kvě 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mám dotaz, pro ty které již byli v poradně. Dnes mi Dr. předal ceník vyšetření v těhotenství a já jsem se málem sesunula k zemi. Za vyšetření nad rámec si vyúčtují 5300 Kč. Samozřejmě žádná vyšetření nad rámec nepotřebuji, ale v ceníku je zahrnut i UTZ ve 12.tém týdnu (1100 Kč), což je podle mě běžné vyšetření, kterým projdou všechny maminy nebo sdělení pohlaví dítěte za 600 Kč. Máté vy nějaké podobné zkušenosti? Maminy kolem mě mi říkají, že kromě fotek z UTZ nic neplatili. Děkuji za info.
3. kvě 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlinkaj: Také to slyším poprvé s prvním jsme za nic takového neplatily a ani teď doktor nic neříkal, platit budeme jen za fotky nebo když budeme chtít tak za dvd, ale za nic jiného ne.
3. kvě 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky, maminky,
ráda bych Vám nabídla věci po našich dětech. Nejvíce toho mám od narození do 0-18 měsíců. Holka, kluk. Věci jsou pěkné, značkové, nošené i jako nové. Pokud máte zájem, ráda přepošlu nabídku na email. Máme toho hodně a místa málo, na ceně se domluvíme. Čím víc věcí, tím to bude levnější:slight_smile:
Zdraví Irča
EMAIL: irena.wasserbauerova@seznam.cz
3. kvě 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ HOLKY MŮŽU TAKY K VAM.Čekame jednoho mimíska po ivf :slight_smile:
3. kvě 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodlinkaj:ahojki tak to ja taky slysim poprve jak jsem cekala maleho nic jsem neplatila jn jak tady rikaji holky tak za fotecky ale za zadne vysetreni ne a uz vubec ne takove castky...je to nejake zvlastni...:slight_smile: papa
4. kvě 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nana.76: ahojki tak to moooc gratuluji a kdy mas termin???:slight_smile: :wink:
4. kvě 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tehulko termin mi vychazí na 25prosince a koukem že tobě o den dříve to bude ale krasny ježíšek. :slight_smile: Chci se zeptat jak se cítíš?už je ti zle nebo tak něco? :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nana.76:to teda bude krasny jezisek:slight_smile:...citim se tak vselijak,nekdy to je lepsi a nekdy zase ne...ranni nevolnosti mam jen sem tam spis mam strasne chute dokazu zeli zapit mlikem:grinning: atd...nejak rychle mi roste brisko za tyden jdu na kontrolu:slight_smile: jak ja mela rada treba pivo..tak ted si ho nemuzu ani dat prooze ho nemuzu ani citit:slight_smile: natahuje me snej....a jake ty mas pocity?kdy jsi zjistila ze stebe bude mamca??? :slight_smile:
4. kvě 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, muzu se pridat? Ten prosinec je, ale krasny mesic, co? :grinning:
5. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
wendulla: ahojki jasne ze se muzes pridat:slight_smile: a ty cekas taky mimi v prosinci jo??je to krasny mesic to mas teda pravdu:slight_smile: :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, v prosinci, podle PM mam termin 12/12/2010. Krasny datum :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tehulka ja taky měla strašně rada pivečko a ted na něj nemam vubec chut :slight_smile: ja jsem byla na Ivf tak jsem se snažila věřit že to vyjde :slight_smile:
wendulko zdravím tě :slight_smile: maš pravdu s tím krasnym prosincem :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam termin podle PM 9.12 a podle toho ultrazvuku 25.12 ale podle te PM to moc brat nemůžu když jsem byla na umělym.Jianak mam dceru a ta se narodila 11.12 ,ale už ji bude 13let :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju za privitani. Me tak posledni tyden boli pernamentne zaludek a misto normalnich porci snesu jenom polovicni. Ani na kavicku nemam vubec chut :unamused: a tu mam tak rada. Pivo jsem jeste nemela :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nana: ty blaho takovy velky rozdil v terminu, to jsem teda zveda na sebe. Na kontrolu jdu 13.5.
5. kvě 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si jen to pivko představím a je mi fuj :slight_smile: ja jdu až 31.5 byla jsem ted v 9tydnu a vypadalo to že je vše v pořadku srdíčko bilo jako zvon :slight_smile: ty maš kontrolu už brzy to se maš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uz se nemuzu dockat, protoze dr. bude poprve poslouchat srdicko, uz to chci mit za sebou a vedet, ze je vsechno v poradku.
5. kvě 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendi to věřím jsou to nervíky jestli je vše v pořadku.taky jsem byla strašně nervozni měla jsem pocit že na tu kozu ani nevylezu jak se mi klepali kolena :slight_smile:
5. kvě 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak letos k nám na Vánoce nepřijde Ježíšek, ale přiletí čáp...no snad cestou nezmrze! :wink:))24.12. se budeme těšit!!! :wink:
5. kvě 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nebude lepší jít za nám na prosincovou diskuzi - není nás tam zas tak moc :slight_smile: a je skoro zbytečné jich mít víc...
5. kvě 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fialinka klidně mě to nevadí :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek