• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@velrybous ...koukám na něj...krásněj :wink:
17. srp 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25 :slight_smile: no já jsem šťastná, že to mám z krku.. :slight_smile:
@nicoleta3 :slight_smile: díky...líbí se mi moc...a dobře se s ním jezdí..
@sonik23 děkuju moc...
17. srp 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous ...už jsi zkoušela první projížďky po bytě? :wink:
17. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 zkoušela jsem s ním jezdit venku, kupovala jsem ho přes inzerát.. :slight_smile: a už spí na v pokojíčku u našich pak poputuje na půdu.. :slight_smile:
17. srp 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous ...já si vždycky v obchodě s kočárkem řádně zařádila :wink:)))...a pak si ho koupila na netu :wink:...ale jsem v tomhle měkouš...takže až těsně před porodem :wink:
17. srp 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 já jsem si ho koupila od paní tady, takže jsem se na něj jela podívat..u nás nikde nebyl a hned ho koupila.. :slight_smile:)))))))))))))))))) no já nemyslím na nic negativního, tak nakupuju, zjišťuju a tak..
17. srp 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous :wink: ...užívej, nakupuj :wink:))...kočárek se fakt povedl! :wink: My už máme chicco trojkombinaci v super stavu po malé, tak si se sháněním nemusím dělat vrásky, nicméně po kočárkách stále pokukuji :wink:)))))....když nic tak si k té tříkolce koupím nové golfáče od chicca...mají to propojené a korbička i sedačka z té tříkolky jde přehodit na ten golfáček, tak nemusím tahat vždy velký podvozek....golfáč malá využila hodně, tak už není ťip...ťop :wink:))...nemůžu si ale vybrat barvu potahu...červený už máme....a ostatní vzory jsou spíše pro kluky :wink:))))...no ještě je času dost :wink:))...doufám :wink:))
18. srp 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte ráda bych se k vám přidala. Ode dneška jsem mimo pracovní proces, tak mám čas na net. Koukám, že i nejste moc velké drbalky, tak bych vás stíhala dočítat. Navíc jsme se dnes dozvěděli, že budeme mít chlapečka a máme doma tříletou princeznu.
18. srp 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtule83 ...no tak to je super! :wink: budete mít páreček! :wink:
18. srp 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtule83 gatuluju k malému

@velrybous můžu se zeptat jak vysoko je korbička od země a jak madlo?orientačně?
18. srp 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtule83 ahojda gratuluju k chlapečkovi, můžu se zeptat, proč jsi zůstala doma? nějaký problém?
18. srp 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak děvčata, už jsem tu z Olomouce, srdíčko o.k., pohlaví opět nejasné...a tak to už vypadalo na holčičku :wink:)))
18. srp 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25 Ahojky, díky za gratulace manžel je nadšený. Mimi se nějakou chvíli tlačilo moc hlavičkou dolů, což jsme zjistili při velkém UTZ a dr. nás tam docela vyděsila. Navíc dělám 10h šichty na nohou a dávalo mi to docela zabrat. Tak jsem raději už zůstala doma, vycházky mám celý den tak jsem spokojená, akorát ty lidi mi budou chybět. Naštěstí mimčo už nenaléhá a spokojeně si plave bokem.
Snažím se dočíst co tu probíráte, abych se něčeho chytla, ale vzdávám to a jdu do hajan.
Přípravy ještě moc neřeším, kočárek jsem moc dlouho chtěla x-landera, ale ten si rozmýšlím kvůli malinkaté korbičce.
18. srp 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 gratuluji k výborným výsledkům, mi byli také dnes a vše jak má být. Z pohlaví si nic nedělej, ono se to ukáže. Naše první se neukázalo do osmého měsíce. :wink:
18. srp 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtule83 ..jo jo díky :wink: no já už se tak nějak připravila na holčičku, kterou nám hned v začátku oznámili...ted už ale dvakrát po sobě to tak jednoznačné nebylo...no pokoupila jsem něco krásných kousků v růžové barvičce...tak jestli to neklapne můžete se na ně vrhnout a rozebrat! :wink:))))))
...včera jsem se odměnila botičkami s motivem kraviček...pro jistotu v neutrálu :wink:)))
19. srp 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 tak to moc gratuluju
19. srp 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemáte někdo zkušenosti (třeba od známých) s kočárkem Dor Jan - typ Danny Sport Line 3? Dostali jsme nabídku na tento kočárek... :slight_smile:
19. srp 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtule83 aha, no asi je lepší, že můžeš být doma, aspoň se na to všechno budeš moct připravit. Mě poslední dobou píchá v podbříšku a občas mě malej tlačí dole (je to dost nepříjemný), v pondělí jdu k doktorce, tak jí to všechno musím říct... snad to bude vše v pořádku...
19. srp 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonik23 jé tak to fakt nevím...musela bych poměřit..
19. srp 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu k dr zítra, ode dneška jsem konečně doma, neschopenku teda ještě nemám a mimi mě taky dost tlačí a celý břicho mě tlačí.. :slight_smile: a kojící polštář je na prd..jsem se nevyspala vůbec, nebo s ním neumím spát.. :slight_smile:
19. srp 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous :grinning: :grinning: :grinning: ...jsem si ho právě chtěla objednat!!! :wink:))))))))
19. srp 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 no :slight_smile: asi se s ním budu muset naučit a dívala jsem se, že bych si ubrala kuličky a ono není kde, jedině to rozpárat..mě z toho asi šlehne.. :slight_smile:
19. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous ...aha?...dneska mi tu na koníkovi byl doporučn jeden polštář se sadou k doplnění kuliček a dvěma potahy ...tak předpokládám, že tam snad i nějaká ta díra na doplnění..či odsypání těch kuliček bude??? :wink:))))
No uvidíme....ale smotaná peřina mezi nohama ...to už dlouho nevydržím :wink:))...po dnešním pokousání komárem to musím co nejrychleji vyřešit :wink:)))
19. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 mě taky kamarádka doporučila terrabag, ale přítel mi ho včera chtěl mermomocí kooupit..
no já mám peřinu 200x200 a přítel spí pod malou dekou :grinning: :grinning: :grinning: a ten polštář kojící je právě moc tlustej, nejlepší by byl z dutého vlákna nebo té pěny co se vrací.. :slight_smile:
19. srp 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous ...aha...já zatím uvažovala pouze o tom kuličkovém :wink:...mrknu ještě :wink:
20. srp 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. srp 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25 konkrétně s tímhle zkušenost nemám, ale měla jsem starší typ dorjana a už nechci. Byl strašně těžký a jako sporťák nepraktický, špatné těžiště atd. Nebyl ale zatáčecí, tak proto asi i nemotorný. Co se týče poruchovosti, tak držel, ale skřípal.
20. srp 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vás děvčata v podvečer opět zdravím :wink: Byli jsme v Olomouci na Floře, krásný den :wink:)))...pokoupilijsme hafol květinek, nicméně cesta zpět do Šumperka byla dosti obtížná, neboť byla na kolejích výluka...jak jsme se později dozvěděli, srazil na přejezdu vlak 13.letého kluka na kole...no to jsou prázdninové radosti! :cry:(((....asi to bude i v televizních novinách, tak mrkněte...
20. srp 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25
teda tak roste tak to bude veliký chlapák. Já už jsem jak tak v pořádku akorát sem tam trochu hodně bolí bříško ale jde to vydržet. Tedka pomalu se to vše začíná připravovat. Jinak na mě je to taky trochu vidět. jsem ráda že jste v pořádku :slight_smile:
21. srp 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dneska byla u paní doktorky, říkala jsem jí o těch bolestech v podbříšku a prý se musím šetřit, musím chodit pomalu a vyhýbat se chození do schodů (no to půjde těžko, když bydlíme ve 4.patře bez výtahu :slight_smile: ), jinak jsme úplně v pořádku. V září jsem nás objednala na 3D ultrazvuk, tak jsem zvědavá, jak to naše zlatíčko bude vypadat.
23. srp 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek