• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
Ahoj holky, píšu zase po delší době...teda pravidelně vás čtu, jen nestíhám psát... Všem co už jste porodily moooc gratuluji, prcci jsou krásní a vy šikulky.
@kaaatinka - jak to u Tebe vypadá? Já už chodím na kontroly k Milosrdným a v pondělí to vypadalo, že by to i pomalu mohlo jít a dneska mi děloha stávkovala. Naprostej klid. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prý mám ještě čípek - na prst, takže to nevypadá. Vyvolávat nechtějí (popravdě i já bych se toho trošku bála před termínem bez důvodu), takže pokud se nechystáš dřív, strávíme Vánoce společně! :grinning:
15. pro 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen přemýšlím, jestli bych pět chlapů ve svým okolí našla....teda asi jooo, ale jakou "účinnost" může mít třeba šedesátiletej chlap?? :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka tady nemuzes mluvit o odvaze, byla jsem zfetovana a kontrakce jsem po epiduralu necitila. Statecny jsou y holky, co rodi bez epiduralu. Ja vcera zjistila, ze mezi ne nepatrim a vuuubec mi to nevadi :D
15. pro 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ...JAK SEM VŮBEC píšeš příspěvky?ty máš sebou noťas?
15. pro 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak jaké bylo zavádění epidurálu? Já ho při prvním porodu neměla, ale teď bych možná ráda... :sweat_smile:
15. pro 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silerovav - :grinning: - ono asi nezáleží na věku chlapa ale na kvalitě spermatu :grinning: Nebo jestli tento hormon je u všech stejný :confounded: A věřím tomu, že pánové by určitě rádi posloužili, myslím, že na takové věci se přemlouvat nemusí :grinning:
Jen v mém případě nevím, jak bych to přežila s jedním, natož s 5ti :grinning:
15. pro 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ten epidurál by mě taky zajímal -bolí to píchnutí a jak to pak funguje - to máš pořád něco píchlého v zádech nebo to je jen injekce ? Já su děsná posera v tomto, minule jsem raději trpěla jako týrané zvíře.......A co prcek, jak se mu na světě líbí ?
15. pro 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen to byl jen vtípek....já bych jim taky moc neposloužila - fůůůj! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jen trošku škoda, že já nemůžu přemluvit ani toho svýho....už i doktorka dnes řekla, ať si pomůžeme s manželem sami! :slight_smile: Ty myslíš, že budeš na Vánoce doma?
15. pro 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím že je to celou dobu píchnutý, jen pak přidávají dávku, ne? :confused: Mě ho u první holčičky dát nestihli...než se udělaly rozbory krve, otevřela jsem se z 5 na 9 cm (během asi 20 minut!) Kéž bych teď přijela do porodky už třeba na těch 5 otevřená....
15. pro 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silerovav Já to jako vtípek myslím a beru :grinning: Ale je to zajímavý téma - já na tento dotaz u Kouckého narazila náhodou včera a zrovna se sem jeho odpověď hodila :grinning:
Jestli budu na Vánoce doma - to vůbec netuším. Doktoři říkají že jo......Včera jsem měla pocit, že porodím každou chvíli a dneska jsem se zase jaksi rozhejbala. Termín dle UZ mám v pátek, zítra jdu na kontrolu - jsem zvědavá, co mi řeknou. Dle MS mám termín 27. 12. Ale malej už pěkně tlačí na spodek. Někdy musím rychle akutně čůrat a je to jen pár kapek. U malé to bylo taky bez poslíčků a nějakých předzvěstí - jestli i tentokrát ..... A jak se cítíš Ty ? Hodláš strávit Štědrý den na porodním sále ? :wink:
15. pro 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vubec nestiham docitat...jak to do prcic delate, ze to stihate???? :grinning:
15. pro 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla No jo,my břichatky už na nic jinýho nemáme než vysedávat u PC - aspoň teda já :grinning: . Někdo se " válí " v porodnici jako např. @terak :grinning: A někdo občas stíhá.....ALe až se nám narodí všem mrňata, tak už to asi tady nebude tak žhavý....
15. pro 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla to bude tím, že většina z nás ještě není s prckem v tom každodenním kolotoči - neboj, ono to potom poleví :wink:
@madelen tak to máš termíny docela daleko od sebe, co? Pro nás to bude taky překvápko, ale tipuju, že se malá do jednoho z termínů trefí - mám 23. a 24. už se s tím tak nějak vnitřně smiřuju a říkám si, že to třeba bude docela zábava....no a kdo to má? Štědrej večer třeba až 28. prosince? :sunglasses: Mě samotné by to bylo jedno, ale kvůli Domči mě to trošku mrzí... :frowning2: Ale stejně už vím i ze zkušeností jiných maminek, že i když to jeden den k porodu nevypadá, může to přijít každou chvilku.
@madelen já poslíkuju už týden, fakt to někdy fest bolí, nemůžu chodit, jen se kroutím a je to třeba i pravidelný....pak to ale po třteba dvou hoďkách ustane... jeden den mě nehorázně bolel celej spodek, hlavně ty kosti, včera zase nehorázně záda a dnes je to celkem ok....prostě střídavě....
15. pro 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamika tobě to teda budou vyvolávat?
15. pro 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silerovav zatím právě nevím, zítra v 9 jdu do nemocnice, kde se rozhodne... Jsem docela napnutá. Tebe taky bolí kosti? Já teda poslíčky nemám, ale bolest těch kostí dole je někdy hrozná, myslela jsem, že kosti snad ani bolet nemůžou a přece... :unamused:
15. pro 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silerovav No, já su právě taky z minulevyučená, že doktoři zase tak vševědocí nejsou. U Nelči mě tvrdil, že to vůbec na porod nevypadá a kdo ví, kdy se narodí.....a bla bla bla a byla přesně termínová.....Tak teď jen nevím, kterej termín si prcek vybere :slight_smile: ale už jsem ve střehu a počítám se vším kdykoliv. A su zvědavá, jestli taky ty posly zažiju nebo to pak přijde opět naostro.... A když budu na 24.12. v porodnici, vadit mi to nebude, aspoň se bude malá dýl těšit na Ježíška a pak si tam ještě šupneme toho nového človíčka jako dáreček . HLavněať jsou zdraví a sami se rozhodnou, kdy dozráli a jsou odhodlaní vykouknout na svět :wink: A manžel s Nelou za mnou můžou přijít, plánuju nadstandard, tak si chybět nebudeme.
@hamika Já jdu do špitálu zítra na 11.30h a pak zrovna navštívit kamarádku, porodila v úterý. Třeba mě to naladí a už tam zůstanu :grinning:
KOsti mě taky bolí, asi pánevní . Když ležím dýl na boku, tak je to hrozný, musím se pravidelně otáčet :grinning: . A když se vzbudím vyvalená na zádech, tak mě zase bolí břicho na bocích. Tak pochoduju po baráku a rozcházím to......Vždycky se těším na ráno. Kdybych musela ležet ve špitále na těch jejich postelích, asi bych to nezvládla. A chůze je taky taková zajímavá :grinning:
15. pro 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen tak si budeme zítra vzájemně držet palce :slight_smile: Taky mě to bolí, když ležím dlouho na boku, tak se musím stále rožnit jak pečínka.... O chůzi ani nemluv, když dlouho sedím, tak si pak připadám jako něco mezi kačenou a tučňákem (prý to tak i vypadá) :unamused:
15. pro 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamika @madelen joo, ty kosti...říkám manžovi, že se mi snad rozpůlí.... :sweat_smile: A když v noci ležím a chce se mi na malou, tak vstávám s heknutím nebo nadáváním...pak taky chodím po bytě, přikryju Domdu a zase se svalím vedle manži...ale třeba jak některé holky říkají, že mají v posledních týdnech chuť na sex, tak to si já vůbec nedovedu představit....

Jinak s tím pobytem to vidím naprosto stejně jako ty... taky bych chtěla nadstandart, už jsme si tady o tom psaly, pamatuješ? :wink: No a u Milosrdných je sice jen jeden, ale kdyby náhodou vyšel, tak stojí jen 700, to by manža prý klidně obětoval....pomalu ho zpracovávám. Jen mi vrtá hlavou, kdy nazdobit stromeček....?
15. pro 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky vám budu držet palce, holky. Ozvěte se pak, jak to s váma vypadá, jo? @hamika, ono je to prostě pro tělo asi nehoráznej záhul, takový macek mimčo...já se taky kolíbám, tentokrát to vnímám hodně intenzivně. Myslím že to může být i tím, že jsem tentokrát přibrala 11 kg a ta "konstrukce" prostě není tak pevná jak v prvním těhu, kdy jsem to z 50 zvládla na 74! :sweat_smile: :rolling_eyes:
15. pro 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamika pečínka......kačena, tučnák a ještě bych přidala vorvaně :grinning: přesně takový pocity mám :grinning: Zítra si napíšeme, jak to s náma vypadá :wink:
@silerovav MOje cesta taky vede do pokojíku přikrýt Nelu :grinning: ,pak záchod, někdy mrknu na činčily a pak se zase skácím do postele a přemýšlím, jakou polohu zvolím :grinning:
Stromeček asi nazdobíme v pondělí - pokud budu ještě doma. My ho stejně zdobíme cca 1-2 dny předem, tak teď to bude ještě o něco dřív. A Nela se na to těší, tak bude zdobit a já jen budu přicmrndovat :slight_smile:
Sex si v tomto stavu nedovedu představit vůbec, asi bych se pak už nenarovnala a asi bych se u toho smála, připadala bych si šíleně směšně, navíc su ráda, že vůbec chodím a ještě tohle... :grinning:
A Ty jsi přibrala jen 11 kg :fearful: Já už mám 20 a je to hodně znát. ALe nikdo mi to číslo nevěří :confused:
Já se modlím,aby nadstandard byl, ať mám svůj klid a můžou za mnou návštěvy a já u toho můžu ležet.....Prostě proč si to nedopřát, nerodíme každej rok, ne ? A beru to jako odměnu za dobře odvedenou vyčerpávající práci :slight_smile: U Milošů je nadstandart pěknej, tenkrát jsem se tam byla taky dívat - v Bohunicích je to docela malý ale to neva, hlavně ať je volnej....
15. pro 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen já to valím naopak - záchod a pak pokojík. :grinning: Já jsem si říkala, že asi počkám do té středy do kontroly. Pokud nebudu rovnou rodit, ozdobíme ho ve středu večer. Malá má za to, že i stromeček nosí Ježíšek. Budem ho tady mít trošku dřív a ty dárky už jsou pak maličkost.
Joo, jen jedenáct - jsem moc ráda, cítím se asi tak stokrát líp než s malou. Ale ty jsi vysoká, ne?(šmírovala jsem fotky... :sweat_smile: :confused: Já mám jen 163...
A jak to teď v Bohunicích vypadá? Pořád moc mamin? Já jsem u těch Milosrdných nadšená - objednají mě na 9 a fakt v 9 jdu. Dneska jsme "čekali" na vyšetření 20 minut a já už jsem si říkala co se děje...pak jsem si vzpomněla na Bohunice ve 32. týdnu a tříhodinové čekání a rychle se uklidnila! :slight_smile:
15. pro 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silerovav Já měřím asi 172, tak su o kousek vyšší ale stejně je těch 20 kg navíc síla :fearful:
A teď nevím, jak to noční " kolečko " dělám, ale asi taky jdu napřed na WC a pak mrknout na Nelu, protože mě budí čůrání a asi to je přednější než přikrývání :grinning:
V Bohunicích jsem byla minule na monitoru a na vyšetření úplně poprvé a šla jsem na řadu v podstatě hned. Uvidím zítra, s čekáním počítám - ale kdyžtak se zatím stavím za tou kamoškou na 6ti nedělí a pak bych došla dolů až by měli čas. Předpokládám, že už tam jdu na monitor naposledy. A teď mě napadá, asi se bere taky ranní moč, ne ? Já tam minule byla odpoledne narychlo kvůli tomu tlaku a bílkovině, tak mi veškeré tekutiny odebírali tam.
JInak je tam prý pořád nátřesk na všechno. Doufám, že si malej vybere na narození klidnější den, ať na nás zbyde ten nadstandard :confused: A po termínu porodu se pak chodí na monitory častěji, ne ? Nevíš jak často ?
15. pro 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, já když jsem tam byla sama, tak mi to čekání taky nevadilo, kafčo z automatu, časopis a trošku pohodlnější židle a bylo to ok. U Milosrdných berou po termínu myslím obden - teda aspoň před dvěma lety to taky bylo... do té doby asi po týdnu. Moč si s sebou beru, úplně ranní asi být nemusí...spíš abys neexla litr vody a to jim tam pak nepředala.... :wink:
Malej si určitě vybere ten nej den, jako naše gaunerka! :wink:
Už jsi tam natrefila na Aliho Amiri? teda jmenuje se asi Al Awar, nebo tak nějak, ale je to nějaký arabský doktor, docela vtipný když mluví...
15. pro 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen jméno tajíte, nebo jsem ho někde přehlídla?
15. pro 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silerovav Zatím je to Daniel - mimochodem má v pátek svátek :grinning: Ale moc to nechci jméno propagovat, neb Nela byla taky hodně dlouho Alžběta :grinning: Ale tady u tohoto prcka to vypadá, že DAnielem zůstane :slight_smile:
Jak jsem psala, já byla v BOhunicích minulý týden poprve a na araba jsem naštěstí štěstí neměla. Jejda, to teda nevím, jestli bych to zvládla - ale co by mi zbylo, že ? A má být dobrej a hodnej nebo nic moc ? Při mé smůle.....Zítra poreferuju.
Moč vezmu, vyhodit se to může vždycky, hlavně abych nezapomněla, musím si nachystat zkumavku k záchodu, já su hlava děravá.
Tak jo, jdu nacpat Nelu do postele, jak byla marod, má úplně přehozený režim - chudinka bude po mně - v noci ne a ne spát a dopoledne chrápat.
15. pro 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silerovav teda, jen 11 kg, to je paráda! Já mám 18 :frowning2:
@madelen mně taky říkají, že to není vidět, ta kila, nemůže to být tím, že držíme hodně vody? Já teda určitě, jsem docela oteklá, nejdříve to začala rukama a teď už i nohy. Jasan, zítra si dáme vědět. Já jdu ještě pocvičit s Epinem, třeba už je to naposled...
15. pro 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 ne, mam iphone s pripojenim na net :slight_smile:

15. pro 2010 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silerovav @madelen jako boli neboli ... asi podle toho jak dlouho a jak silne mas kontrakce :D je to spis hodne neprijemne nez aby to bolelo. Vlastne musis vyhrbenou pateri zatlacit proti jednomu mistu. Nevim cim to napichavaji, ale pak tam zavedou uzkou hadicku. Takze jehlunebo neco takoveho tam nemas. Hadicku tivytahnou pres zada nahoru ke klicni kosti, tam se to odpojuje, kdyz jdes na zachod. Tu hadickunapoji na pristroj, ktery automaticky davkuje. Da se to vypnout, odpojit, jit na zachod atd. Jen myslim pak uz do sprchy nemuzes, ale to je ve fazi kdy to ani nepotrebujes. Musis rodit na luzku, pokud te treba pred tim neodpoji a asi vyhradmne v pozici na boku, aby sis tu trubicku nevytrhla.

Jinak v pateri to nijak necitis, necitis tam totiznic!!! :slight_smile:
15. pro 2010 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek