• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@terak Moc blahopřeju :slight_smile: ! A změň si údaje v pase, mamino! :wink: Tomáškovi i tobě přejeme zdavíčko, ať můžeš kojit pokud chceš, ať Tomáška netrápí bříško ani nic jinýho... No stručně, ať je zdavý, spavý a žravý :sunglasses:
16. pro 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dneska je krásné slunečné zimní ránko :grinning: tak třeba by se mohla ta naše Haňulka rozhodnout se do tak krásného dne narodit :grinning: :grinning: :grinning: včera jsem zkoušela pálivou polívku až mi tekly slzy ale nic a nic, tak už na to rezignuju a nechám to na to pondělí v nemocnici :unamused:
16. pro 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak závidím, že už to máš za sebou :slight_smile:
16. pro 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medelen tak s tou chůzí to máme stejně se kolíbám jak kačena a vstávání na noční wc je s hekáním a rozhoupáváním abych se vůbec překulila :grinning: s kg už si hlavu nelámu mám nahoře 16kg a jsem vysoká jen 167cm a nějak už to neřeším, protože to stejně už nezměním, ale už se těším až mě přestanou otékat kotníky :unamused: protože v tomhle sněhu se vejdu jen do tenisek a je mi v nich docela zima :angry:
16. pro 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamika tak ti držím palec na tu kontrolu já už mám datum jasnej :slight_smile:
16. pro 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka ahoj, právě jsem se vrátila z nemocnice, taky už mám datum jistý :frowning2: Malý se na svět zatím vůbec nechystá, hlava nesestupuje, odhad do porodu ještě tak 10 dnů, ale váhový odhad 4,2 - 4,3 kg. Prcek by do porodu ještě dost narostl, takže zítra císař :confounded: I když jsem původně měla úplně jinou představu a je mi to líto, tak je fakt, že představa trápení se za týden a víc s 4,5 kg miminem a pak třeba akutní sekce, mě neláká a trochu se mi i ulevilo. Budu na Tebe v pondělí myslet a držet palec a jsem zvědavá, jak na kontrole pořídí @madelen.
@antana123 tak Ti dnes dal doktor za pravdu, bude to císař :frowning2:
16. pro 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamika bud za to ráda rodit takový dítě není o co stát pro měl byl císař vysvobozéní bůh ví jak bychom dopadli oba dva
16. pro 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 díky za podporu. Mi je to teď líto, protože jsem si nezkusila těch x hodin bolestí a stejně nakonec císař, to bych potom mluvila určitě jinak. Tak já valím na příjem, do 14 h tam mám být.
Mějte se tady a všem přeju hodně štěstí.
16. pro 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamika drzim vsech 8 palcu co ted mam k dispozici!!!!!!!!!!
16. pro 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka nebudu ti lhat, na tohle te fakt nikdo nepripravi. Bylo to ta nejtezsi vec v mem zivote a myslim ze i nejbolestivejsi, ale jak mi ho dali na bricho, tak bylo vsechno zapomenuto a byl to ten nejhezci okamzik, diky kteremu jsem si rekla, jo sla bych do toho klidne znovu. Ten malej tvorecek vazne stoji za vsechny ty komplikace, nepohodli a bolest. Je to proste uzasny :slight_smile:
16. pro 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamika Ahoj, tak jsem přifuněla ze špitálu. Tlak opět trošku vyšší ale nic strašnýho. Přeměřili mě malýho ale docela jsem byla šokovaná - odhadovaná váha 3,7- 3,8 kg :fearful: Takže se budu modlit, aby se rozhodl na svět co nejdříve - prý je vše připraveno a může to být kdykoliv. Zítra máme termínek :wink:

Pokud neporodím, tak na monitor zase v sobotu a pak v pondělí na monitor + vyšetření. Vyvolávačku zatím neplánujem.

@terak jsi dobrá, že jsi zapomněla na bolest. Já si to teda pamatuju velice dobře ale kvůli miminku to jsem ochotná ještě jednou absolvovat.
16. pro 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamika A jinak držím palce, ať to vše proběhne co nejlehčeji a oba jste bryo fit :slight_smile:
16. pro 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamika tak ti přeju hodně štěstí a mysli na to,že miminko bude za chvilku u tebe :wink: držíme pěstičky aby vše bylo v pořádku
16. pro 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak vím, že to není žádnej med, hlavně vyvolaný porody bývají prý o hodně delší, vzhledem k tomu,že mi teď nic nezabírá, jsem zvědavá kolikátá tabletka mi zabere :angry: ale hlavně jsem ráda,že od rána tam semnou může být manžel, ta sestra co mi řekla,že ne tak pěkně kecala, dnes jsem si to ověřila a může, tak aspoň tam budu mít podporu a nebudu tam funět sama, uf je teprve čtvrtek a já už jsem nervózní ale zase kdyby Hanička šla ven v pondělí tak to není špatnej datum 20.12.2010 :wink:
16. pro 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen no vidíš, já myslím,že ty budeš taky jedna z mála která bude mít přirozenej porod :wink:
16. pro 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peču bábovku :slight_smile: :slight_smile:
16. pro 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka doufám, že nebudou vyvolávat - teď mě straší jen ta váha mimina . Nelinka měla jen 3kg a tohle bude třeba o 1 kg více.
Třeba to budeš mít rychlovku, kamarádka měla vyvolávanej teď v úterý a trvalo to cca 4 hod.
Já uklízím kuchyň, už to tady bylo děsný, kdybych teda náhodou jela zítra do porodnice, ať to tady vyadá jako u lidí :grinning: Ale už se fakt sotva hejbu :slight_smile:
16. pro 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teď vyšla 20x8 schodů k naším dveřím, jsem zadejchaná jak ježek :stuck_out_tongue_closed_eyes: bábovka je upečená, a s uklízením jsem teď ta nejlepší hospodinka, každý 3 den uklízím, tak naklizeno jak mám tenhle rok a spíš těhle 14dní jsem snad ještě neměla :grinning: takže k ježíšku bych si možná i něco zasloužila a to třeba do neděle porodit malou :grinning: :grinning: :grinning: ale to jsem asi měla napsat za okno co ? :sunglasses:
16. pro 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky, jste hodné :slight_smile:
@madelen omlouvám se, že jsem si sebrala Tvé datum porodu :wink: Třeba to malý do zítřka taky zvládne, přála bych Ti to, taky to bude pěkný kousek chlapa :slight_smile: A neboj, takhle hmotnost (pokud je reálná a finální) nebude u Tebe jako druhorodičky žádný problém :wink:
@lordicka bezva, že tam s Tebou může být manžel. O bábovce radši moc nemluv, tady se roznášela večeře a já slintala i nad tím chlebem s máslem a mlékem, no co už, musím vydržet :angry:
16. pro 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky me ten malej zvirak zase vytuhl na prsu. Nejhorsi je, ze ho nemuzu sundat :slight_smile:))) kdyz to zkusim tak se zakousne. Ale uz zvladame 4 kojici polohy a u toho jeste prdet a psat na konika :D jsme multifunkcni!!!

Nezalozime si pomalu nove tema?

@hamika ty jsi teda uz v porodnici a cekas? V kolik jdete na vec? Budu moc drzet palce, ale zkusim na tebe nemyslet, abys neskytala. Drz se, za chvilku to bude :slight_smile:
16. pro 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak :grinning: malej zvířák :grinning: Myslím, že nové téma už by to pomalu chtělo :slight_smile: Ale já myslím, že se dá pokračovat i v tomto, ne? Jojo, už jsem v porodnici a trpím, bo holky dostaly druhou večeři :slight_smile: V půl 6 vstávám a začnou mě připravovat, v 8 jdu pod nůž....
16. pro 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak multifunkční :grinning: ty si s těma slovíčkama fak vyhraješ :grinning: :grinning: :grinning: ještě počkejte s tím tématem do příštího týdne ať tam jsme komplet všechny :sunglasses:
16. pro 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamika promiň nedošlo mi že už jsi v nemocnici :confused: no zítra jdu zas do nemocnice na ko a tam mi řeknou v kolik v neděli se mám dostavit

Přeji Vám snad klidnou noc a nám co jsme ještě neporodili rodící noc :grinning:
16. pro 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka to neva :slight_smile: V duchu jsem si představila, jak je ta Tvá bábovka výborná :slight_smile: Zítra dej vědět, jak jsi dopadla, já teda asi fungovat nebudu, ale v sobotu už snad jo a pokusím se sem dát fotku našeho "zvířáka" :slight_smile:
16. pro 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamika a v 8:30 uz budes mit maleho u sebe a zacne to :slight_smile: prebalit, namazat, nakojit, odbrknout, uspat, mamka vycurat a napit a znovu dokola :D

No ja nevim, me ten nas prijde jako zviratko - chlupaty :D bohuzel z toho myho telefonu nejdou nahravat fotky na konika, tak ti ho pak ukazu myslim ze mi das za pravdu :slight_smile:))))
16. pro 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen nakukuju, než zalehnu... manža s malou vytuhli už o půl deváté! :confused: Já jsem zkoukla Ženy a půjdu si ještě číst...
@hamika - držím zítra pěsti štěstí, ať to po říznutí moc nebolí a malého máš brzo u sebe.
@lordicka - třeba Ti v noci vyleze Hanička sama... po takovém běhání a úklidu... já jsem to dneska slušně přepískla, převlíkla postele, vysála celý byt, dodělala včelí úly a celý den jsem se během toho věnovala malé. Teď tady skučím, mám pocit, že se mi pipka rozpůlí a celý záda odpadnou... už na to prdím, budu jen odpočívat!
@madelen - 3,8, to je +-, neboj! Mě řekli před týdnem a půl 3,55 a taky prý +-400 gramů. A prý v posledních týdnech hodně přibírají, ale ať se nebojím....už ji asi radši vážit nebudou. Uff, snad to bude ok.
@terak - má chloupky i na zádičkách a ramínkách? Se mnou byla v porodce holka a ta měla malýho chlupatýho, ale moooc! Bylo to hrozně roztomilý! :dizzy_face: Dík za popis epidurálu, nooo, uvidíme... :confounded:

To už tady zůstanu po víkendu trčet sama....no pokud by vám to nevadilo, připojím se pak do případného nového tématu, až Kristinka vyleze...
16. pro 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silerovav vis co, ja bych jim pro jistotu rekla hned u prijmu ze ho chces. Dodatecne odmitnoutvto muzes asi vzdycky. Me se byla pa ptat sama hodinu pred tim, nez bylo treba ho aplikovat.

Ma male cerne chloupky i ba ouskach a trosku zadicka a raminka. Ale jen trosicku. Nevim po kom tohle muze mit, ale to stejne opada. Ted vypada spis jak z Tarzana :D
17. pro 2010 v 00:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, tak po delší době nakukuju co tu nového :wink:...nás už je o jednoho více, zatím zvládáme naprosto v klidu a pohodě...malá jen spí a kojí...ve strachu z toho copo porodu bude, jsem už radši v předstihu napekla, uklidila...dárky zabalila :wink:)))..teď tu bloumám po bytě a není do čeho píchnout :wink:)))
17. pro 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. pro 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ..musíš pořádně říznout dveřma ať mu to odletí...aspoň víš, jak bude vypadat na stáří, ono totiž to zase v tom důchodcovským věku roste tam kde nemá, to si stěžuje pořád můj tatínek, že místo na hlavě mu to roste všude jinde! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jak jde kojení?..po 2hodinách?...nebo po 3hodinách....??a to ještě mezi tím píšeš na koníka, jo?..hm tak to tě bdivuju, ale uvidíme po 14dnech jak budeš hýřit... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
tak kdo tu ještě zbývá bezdětnej????
17. pro 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek