• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@nicoleta3 ..gratuluji k miminku, my sme se potkali ve Šternberku, znám se s manželem z práce, možná se zmínil, že jsme tam byla...ty jsi zrovna vyplňovala asi porodní věci....
a jak jsi byla spokojená se sestrama na šestinedělí?
17. pro 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 Já už se lekla, že jsi taky přenašečka dle podpisu dole ale už máš mimíska doma, to se máš :slight_smile:
@silerovav - doufám, že ta váha bude spíše - než +, počítám s tím, že to není nějak přesné ale přesto měto trochu děsí, byla jsem více v klidu než jsem to věděla. Mám pocit, že budu jako @terak - nedobytná pevnost - a na hamiltona nemám zatím odvahu :pensive: Dneska se cítím úplně skvěle - zatím - tak mám hodně věcí v plánu. Asi vyrazím s koněm na špacír do lesa, vezmu psa a půjdu se kochat zimní krajinou. Škoda, že na něj nevylezu, bych se podrncala a pak by to třeba bylo rychlejší :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak převleču postele, zítra pojedeme po monitoru nakoupit.......Musím hodně plánovat, třeba skončím v porodnici :grinning:
Abysme tu po víkendu netrčely obě - ale Ty máš ještě týden čas :wink:
17. pro 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...no vůbec jsem netušila :grinning: :grinning: :grinning:

tentokrát jsem byla s porodnicí dost zklamaná...hodně se změnilo nebo jsem zkrátka narazila na špatné lidi :cry:...porod fiasko, přestal fungovat zvonek, tak rodil manžel :wink:)))...doktorka nám vynadala...a zůstal ve mě kus placenty...takže pocity rozporuplné.... :confounded:
17. pro 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 ..no ve mě taky zůstal kus placenty...ale s tím asi doktoři nic nenadělají, ne?...jako myslím, že když se neodloupne celá....
s tím, že pak na to přišli náhodou, tak o tom jako ani nemluvím.... :confounded:
17. pro 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak v nemocnici malá je v pohodě, ale ven se jí furt nechce :frowning2: v neděli máme nástup v 15hod a v pondělí ráno začnou vyvolávat. Uf tak teď jdu venčit psa
17. pro 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen ..musím to opravit :wink:)))
17. pro 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 ...no mě placenta hned při porodu neod, tak byly komplikace, myslím, že kdyby ta mladá doktorka nezmatkovla a napíchala hned oxitocin, mohlo se vše vyřešit v klidu na sále..ne až o několik dní později :cry:
17. pro 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 ....a doktora jsi tam žádnýho neměla...ta mladá je porodní asistentka....já ta měla ju, dr. Mohlnára a ještě jednu co mimino pak odebrala a zvážila atd...no a jak ze mě vyjela placenta, tak nad tím stáli a nevěděli jestli jo nebo ne....a pak že teda asi jo....no a vidíš, stejně jsem byla pod narkózou na výškrabu....ale až po týdnu, kdy se to náhodou zjistilo tím, že jsem začla strašně krvácet....a ta doktorka na šestinedělí mi říkala, že je to v pořádku.....
17. pro 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 ...primář mi zavedl tabletu do čípku a pak přišel pustit vodu, pak se střídaly směny a byla tam nějaká studentka a magistra. když už mimčo mělo hlavičku venku a nikde nikdo nebyl tak musel manžel volat a přiběhla za nimi i ta mladá černovlasá doktorka....chovala se velmi nepříjemně :cry:

Co se krvácení týče, nahoře na oddělení ze mě vyletěl obrovský kus a poměrně hodně krvácím pořád...snad to přejde a komplikace nebudou :wink:
17. pro 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 ...hm..tak to sis teda zažila.....to se ti ani nedivím, že máš takovej názor... :frowning2: ..no snad budeš už OK.
17. pro 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 ...nic jiného mi nezbývá :grinning: :grinning: :grinning: ...a jak jsi to řešila s miminkem po dobu té revize? a kde ti ji dělali?
17. pro 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 ...hlídal manžel, brali mě o půl 11 a v 11 už jsem byla na pokoji, dělali mi to ve Šternberku, mám to tady 10minut cesty...no a ve 4hodiny už mě manžel zase vyzvedával....Mikulu krmíme i z flašky, tak jsem měla odstříkán a manžel nacpal nejdřív mým mlíkem a pak Nutrilonem....někdy není špatný když se dítko krmí z flašky :wink:
17. pro 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky tak se vám hlásím z nemocnice ,.... dnes mi dály test na oxitoxin... jestli mi na něj děloha bude regovat kontrakcema a reaguje... takže mi večer začnou zavádět tablety, tak už tu malou přísavku snad ze mě dostanou :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute...
@madelen jaká byla procházka? Já jsem dneska hotová - už fakt nevím, jestli mám záda nějak skříplý, nebo je malá prostě už tak težká, ale jediný co dnes zvládám, je sedět na balonu. Každej krok je bolest jak prase.... :confounded:

Holky a jaké byly vaše pocity třeba týden před termínem? u mě se hrozně střídá taková nějaká euforie s depkama....asi takhle... :grinning: ....... :frowning2: ....... :confused:
17. pro 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 ...tak to koukám, nevím jestli by tohle taťka zvládl§ :wink: no hlavně, že je to dobrý :wink:
17. pro 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7, @nicoleta3 -teda vy jste si užily...s placentama. Ať je to všechno už jen ok!
17. pro 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 ...a při odchodu z porodnice na tom ultrazvuku nic neviděli? :confused:
17. pro 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya - super, že se aspoň ozývá... Ať je to rychlý - a oni Ti to začnou vyvolávat večer? To je zajímavý, já myslela, že doktoři vždycky hrajou na ráno....i když asi nechtějí, aby se ty kontra úplně uklidnily, ne?
17. pro 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silerovav ...no mám z komplikací dosti strach, při odchodu jsem tam měla ještě nějakou sraženinu. Kamarádka mi tu barvitě líčila, jak se to může zkomplikovat...teploty, křeče...no mám bobana :wink:))))
@monthy7 ...u tebe se to projevilo jenom krvácením, jak moc velkým?
17. pro 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 no kdyby náhodou i jen trochu stoupla teplota, hned tam frč! To fakt není žádná prd..! Teď ještě přemýšlím, někde se dělá ultrazvuk při propouštění? I když nejsou komplikace? Mě ho nikdo nedělal...
17. pro 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak koukam, ze jsem jako jedna z mala mela pomerne rychly porod bez komplikaci :slight_smile:. Jedine snad ten nastrih asi na tri stehy, ale rychle se to hoji, takze dnes (15 dnu po porodu) uz docela dobre sedim :slight_smile:.
17. pro 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silerovav Procházka super, bylo krásně, prošli jsme se s koněm asi něco málo přes hodinku. Mám pocit, že se cítím čím dál líp - snad klídek před porodem :wink: Manžel spal dnes semnou v ložnici a ráno lamentoval, že se nevyspal, že sem pořád hekala a mrčela a on se chystal na odvoz do porodnice. Ujistila jsem ho, že moje zvuk, jsou běžné a kdyby tam spal pravidelně, už by si dávno zvykl :grinning: TAk dneska prý půjde spát zase do svýho brlohu , srab jeden :rolling_eyes: :grinning:
17. pro 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulkak A jak jsi to měla s termínem, trefila ses do vypočítaného datumu aspoň nějak přibližně ? Já mám pocit, že jsme tady opravdu dost nedobytné pevnosti. NApřed jsme se třepaly, abychom to nějak zdárně donosily a teď zase aby už seprďolové narodili :slight_smile:
@zuya takže mi ten dnešní termín vyfoukneš, jo ? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska jsem měla být na řadě já !!!!!!! :grinning: Ale nevadí, já si počkám třeba na zítřek :wink: Á´T Ti to dobře a hlavně rychle dopadne...
17. pro 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen Ja rodila presne 40+0 od jedne rano. Nase slecna si to vypocitala, ze k nam prijde presne. Presna jako hodinky po tatinkovi :slight_smile:. Ale je fakt, ze jsem pila bylinne caje, ktere harmonizuji telo na konci tehotenstvi a melo by to mit vliv na termin porodu, aby se neprenaselo a zroven to nebylo brzy.
17. pro 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak na facebooku jsem viděla malého je krásnej a kolik má vlásků, to už se nedivím,že mu to trvalo tak dlouho, se musel na vás načesat :grinning:
17. pro 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silerovav no já mám takovou střídavou náladu někdy jsem veselá, někdy hrozně rejpavá, ale zatím si manžel nestěžuje :sunglasses:
17. pro 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya já jdu na řadu v neděli a v pondělí budu malou už taky v náručí, jen se obávám aby nás na vánoce pustili domu :wink:
17. pro 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen tak jsem teda zvědavá jestli mě třeba do toho pondělí nepředstihneš :grinning:
17. pro 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen závidím Ti ten stav - cítit se tak krásně... :slight_smile: Máte oddělené ložnice, jo? To já bych manžu nepustila...dokonce když byla Domi maličká, tak vydržel dobrovolně všechny probrečené noci... :dizzy_face:
17. pro 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka u mě si taky nikdo nestěžuje, možná to ani navenek nedávám najevo, spíš je to o tom jak se cítím vnitřně... Tobě už se to taky krátí, to je paráda! V úterý je prý úplněk, jsem na měsíc nějaká citlivá, tak třeba ještě maličká vykoukne...
17. pro 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek