Čekáme v prosinci 2010

Ahojda, s přítelem čekáme miminko na prosinec 2010, je na tom někdo stejně? :-N
monthy7
17. pro 2010
@nicoleta3 ..gratuluji k miminku, my sme se potkali ve Šternberku, znám se s manželem z práce, možná se zmínil, že jsme tam byla...ty jsi zrovna vyplňovala asi porodní věci....
a jak jsi byla spokojená se sestrama na šestinedělí?
madelen
17. pro 2010
@nicoleta3 Já už se lekla, že jsi taky přenašečka dle podpisu dole ale už máš mimíska doma, to se máš 🙂
@silerovav - doufám, že ta váha bude spíše - než +, počítám s tím, že to není nějak přesné ale přesto měto trochu děsí, byla jsem více v klidu než jsem to věděla. Mám pocit, že budu jako @terak - nedobytná pevnost - a na hamiltona nemám zatím odvahu |-| Dneska se cítím úplně skvěle - zatím - tak mám hodně věcí v plánu. Asi vyrazím s koněm na špacír do lesa, vezmu psa a půjdu se kochat zimní krajinou. Škoda, že na něj nevylezu, bych se podrncala a pak by to třeba bylo rychlejší :-p Pak převleču postele, zítra pojedeme po monitoru nakoupit.......Musím hodně plánovat, třeba skončím v porodnici 😃
Abysme tu po víkendu netrčely obě - ale Ty máš ještě týden čas 😉
nicoleta3
17. pro 2010
@monthy7 😃 😃 😃 😃 ...no vůbec jsem netušila 😃 😃 😃

tentokrát jsem byla s porodnicí dost zklamaná...hodně se změnilo nebo jsem zkrátka narazila na špatné lidi 😢...porod fiasko, přestal fungovat zvonek, tak rodil manžel 😉)))...doktorka nám vynadala...a zůstal ve mě kus placenty...takže pocity rozporuplné.... :-S
monthy7
17. pro 2010
@nicoleta3 ..no ve mě taky zůstal kus placenty...ale s tím asi doktoři nic nenadělají, ne?...jako myslím, že když se neodloupne celá....
s tím, že pak na to přišli náhodou, tak o tom jako ani nemluvím.... :-S
lordicka
17. pro 2010
Ahojky, tak v nemocnici malá je v pohodě, ale ven se jí furt nechce 😞 v neděli máme nástup v 15hod a v pondělí ráno začnou vyvolávat. Uf tak teď jdu venčit psa
nicoleta3
17. pro 2010
@madelen ..musím to opravit 😉)))
nicoleta3
17. pro 2010
@monthy7 ...no mě placenta hned při porodu neod, tak byly komplikace, myslím, že kdyby ta mladá doktorka nezmatkovla a napíchala hned oxitocin, mohlo se vše vyřešit v klidu na sále..ne až o několik dní později 😢
monthy7
17. pro 2010
@nicoleta3 ....a doktora jsi tam žádnýho neměla...ta mladá je porodní asistentka....já ta měla ju, dr. Mohlnára a ještě jednu co mimino pak odebrala a zvážila atd...no a jak ze mě vyjela placenta, tak nad tím stáli a nevěděli jestli jo nebo ne....a pak že teda asi jo....no a vidíš, stejně jsem byla pod narkózou na výškrabu....ale až po týdnu, kdy se to náhodou zjistilo tím, že jsem začla strašně krvácet....a ta doktorka na šestinedělí mi říkala, že je to v pořádku.....
nicoleta3
17. pro 2010
@monthy7 ...primář mi zavedl tabletu do čípku a pak přišel pustit vodu, pak se střídaly směny a byla tam nějaká studentka a magistra. když už mimčo mělo hlavičku venku a nikde nikdo nebyl tak musel manžel volat a přiběhla za nimi i ta mladá černovlasá doktorka....chovala se velmi nepříjemně 😢

Co se krvácení týče, nahoře na oddělení ze mě vyletěl obrovský kus a poměrně hodně krvácím pořád...snad to přejde a komplikace nebudou 😉
monthy7
17. pro 2010
@nicoleta3 ...hm..tak to sis teda zažila.....to se ti ani nedivím, že máš takovej názor... 😞 ..no snad budeš už OK.
nicoleta3
17. pro 2010
@monthy7 ...nic jiného mi nezbývá 😃 😃 😃 ...a jak jsi to řešila s miminkem po dobu té revize? a kde ti ji dělali?
monthy7
17. pro 2010
@nicoleta3 ...hlídal manžel, brali mě o půl 11 a v 11 už jsem byla na pokoji, dělali mi to ve Šternberku, mám to tady 10minut cesty...no a ve 4hodiny už mě manžel zase vyzvedával....Mikulu krmíme i z flašky, tak jsem měla odstříkán a manžel nacpal nejdřív mým mlíkem a pak Nutrilonem....někdy není špatný když se dítko krmí z flašky 😉
zuya
17. pro 2010
čau holky tak se vám hlásím z nemocnice ,.... dnes mi dály test na oxitoxin... jestli mi na něj děloha bude regovat kontrakcema a reaguje... takže mi večer začnou zavádět tablety, tak už tu malou přísavku snad ze mě dostanou 😃 😃 😃
silerovav
17. pro 2010
Čaute...
@madelen jaká byla procházka? Já jsem dneska hotová - už fakt nevím, jestli mám záda nějak skříplý, nebo je malá prostě už tak težká, ale jediný co dnes zvládám, je sedět na balonu. Každej krok je bolest jak prase.... :-S

Holky a jaké byly vaše pocity třeba týden před termínem? u mě se hrozně střídá taková nějaká euforie s depkama....asi takhle... 😃 ....... 😞 ....... =-)
nicoleta3
17. pro 2010
@monthy7 ...tak to koukám, nevím jestli by tohle taťka zvládl§ 😉 no hlavně, že je to dobrý 😉
silerovav
17. pro 2010
@monthy7, @nicoleta3 -teda vy jste si užily...s placentama. Ať je to všechno už jen ok!
nicoleta3
17. pro 2010
@monthy7 ...a při odchodu z porodnice na tom ultrazvuku nic neviděli? =-)
silerovav
17. pro 2010
@zuya - super, že se aspoň ozývá... Ať je to rychlý - a oni Ti to začnou vyvolávat večer? To je zajímavý, já myslela, že doktoři vždycky hrajou na ráno....i když asi nechtějí, aby se ty kontra úplně uklidnily, ne?
nicoleta3
17. pro 2010
@silerovav ...no mám z komplikací dosti strach, při odchodu jsem tam měla ještě nějakou sraženinu. Kamarádka mi tu barvitě líčila, jak se to může zkomplikovat...teploty, křeče...no mám bobana 😉))))
@monthy7 ...u tebe se to projevilo jenom krvácením, jak moc velkým?
silerovav
17. pro 2010
@nicoleta3 no kdyby náhodou i jen trochu stoupla teplota, hned tam frč! To fakt není žádná prd..! Teď ještě přemýšlím, někde se dělá ultrazvuk při propouštění? I když nejsou komplikace? Mě ho nikdo nedělal...
lenulkak
17. pro 2010
Ahoj holky, tak koukam, ze jsem jako jedna z mala mela pomerne rychly porod bez komplikaci 🙂. Jedine snad ten nastrih asi na tri stehy, ale rychle se to hoji, takze dnes (15 dnu po porodu) uz docela dobre sedim 🙂.
madelen
17. pro 2010
@silerovav Procházka super, bylo krásně, prošli jsme se s koněm asi něco málo přes hodinku. Mám pocit, že se cítím čím dál líp - snad klídek před porodem 😉 Manžel spal dnes semnou v ložnici a ráno lamentoval, že se nevyspal, že sem pořád hekala a mrčela a on se chystal na odvoz do porodnice. Ujistila jsem ho, že moje zvuk, jsou běžné a kdyby tam spal pravidelně, už by si dávno zvykl 😃 TAk dneska prý půjde spát zase do svýho brlohu , srab jeden 8-( 😃
madelen
17. pro 2010
@lenulkak A jak jsi to měla s termínem, trefila ses do vypočítaného datumu aspoň nějak přibližně ? Já mám pocit, že jsme tady opravdu dost nedobytné pevnosti. NApřed jsme se třepaly, abychom to nějak zdárně donosily a teď zase aby už seprďolové narodili 🙂
@zuya takže mi ten dnešní termín vyfoukneš, jo ? :-p Dneska jsem měla být na řadě já !!!!!!! 😃 Ale nevadí, já si počkám třeba na zítřek 😉 Á´T Ti to dobře a hlavně rychle dopadne...
lenulkak
17. pro 2010
@madelen Ja rodila presne 40+0 od jedne rano. Nase slecna si to vypocitala, ze k nam prijde presne. Presna jako hodinky po tatinkovi 🙂. Ale je fakt, ze jsem pila bylinne caje, ktere harmonizuji telo na konci tehotenstvi a melo by to mit vliv na termin porodu, aby se neprenaselo a zroven to nebylo brzy.
lordicka
17. pro 2010
@terak na facebooku jsem viděla malého je krásnej a kolik má vlásků, to už se nedivím,že mu to trvalo tak dlouho, se musel na vás načesat 😃
lordicka
17. pro 2010
@silerovav no já mám takovou střídavou náladu někdy jsem veselá, někdy hrozně rejpavá, ale zatím si manžel nestěžuje 😎
lordicka
17. pro 2010
@zuya já jdu na řadu v neděli a v pondělí budu malou už taky v náručí, jen se obávám aby nás na vánoce pustili domu 😉
lordicka
17. pro 2010
@madelen tak jsem teda zvědavá jestli mě třeba do toho pondělí nepředstihneš 😃
silerovav
17. pro 2010
@madelen závidím Ti ten stav - cítit se tak krásně... 🙂 Máte oddělené ložnice, jo? To já bych manžu nepustila...dokonce když byla Domi maličká, tak vydržel dobrovolně všechny probrečené noci... x-)
silerovav
17. pro 2010
@lordicka u mě si taky nikdo nestěžuje, možná to ani navenek nedávám najevo, spíš je to o tom jak se cítím vnitřně... Tobě už se to taky krátí, to je paráda! V úterý je prý úplněk, jsem na měsíc nějaká citlivá, tak třeba ještě maličká vykoukne...

Začni psát odpověď...

Odešli