• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@sukubka poptej se, s tím přepsáním to nějak jde ale taky nevím podrobnosti.

@lenulkak Bojím bojím :fearful: , já su srágora. Nesměli by mě o tom říkat :confused:

Jinak zprávy ze dneška : přád 2 v 1 , můj plán je středa - to se ještě nějak stihnu vykurýrovat, sotva mluvím a škrábe mě na průduškách, co vykašlávám, to ani nebudu psát.
A pokud neporodím do středy, ve čtvrtek jdu na vyvolávačku - mají obavy z velikosti mimina. Škoda, že nejde nějak přesně zvážit, třeba bych mohla příp. ještě počkat, snad to nebude nějakej obr.
@silerovav - a co Ty, jak držíš a jak to vidíš se sebou ? Už nás tady moc nezbývá :slight_smile:
@terak - co malej, už cucá líp ?
20. pro 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen Fakt neni ceho, to neboli. Mne to prislo jako kdyz ti nesetrne vysetri cipek, nic vic. Navic ti to tak urychli porod, ze budes vdecna o kolik kontrakci driv to bude hotove.
20. pro 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už to mám holky taky za sebou :slight_smile: 15.12. indukce a v 11:59 přišla na svět Emminka :slight_smile: 51 cm a 3560 g
20. pro 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak i my to máme za sebou.12.12. se narodila Peťulka císařem.Veliký jsme byly 3,600kg a 51 cm.
20. pro 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivavka veká gratulace!!!!! pěkně velký mimoušek§:wink: tak ať se daří!!!:wink:)
20. pro 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laloona tak jsem si početla o Tvém půběhu porodu.....To byl fofr, až závidím :fearful: Moc gratuluju, je to krásná slečna.
Pokud budu podstupovat indukci, doufám, že to půjde taky takto rychle.

@ivavka taky gratuluju, holky, ať se daří. Krásné datum - plánované ? :slight_smile:
20. pro 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen Ahoj, kojeni jsme nejak zvladli, prsa neboli, takze si z nich bere co jde. Ale asi mam malo mlika, protoze rve hlady a musime dokrmovat tim nutrilonem. Dneska jsem si rekla, ze to zkusim bez nej. Rano jsem dokrmila mlikem, co jsem odstrikala vcera, tak dobry. Dopoledne v pohode, kojeni ve dve skoncilo zase revem, kdy uz nechtel ani me, 2x jsem kontrolovala jestli neni pocuranej, chovala, uspavala atd. pak jsem s totalne hysterickym mimcem v naruci udelala nutrilon, ze zoufalstvi jsem mu to supla z flasky, protoze injekce pres malicek by teda nesla ani omylem. Pomalicku jsem ho krmila a behem toho se mi posral ale tak brutalne, ze to slo z plinky a pres dve vrstvy obleceni :grinning: Ale je to dobra zprava, protoze naposledy kadil v patek vecer. Do toho jsem nic nepila, musela jsem ho rvouciho supnout do postele, protoze by mi jinak praskl mocak a pes je vydesenej, ze se boji vylezt z pelechu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Skoncili jsme pred chvilkou. Ja chci byt zase tehotna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen Hamiltona si urcite nechej dat, neni to vubec nic strasneho, uplne to samy, jako vysetreni cipku, jak psala lenulkak. Jen se musis vyklidnit a uvolnit. Boli asi jen to, kdyz jsi v kreci a ten doktor se tam snazi dostat. Dej si ruce v pest, vraz je pod zadek a dychej :slight_smile: A bude to dobry
20. pro 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Jestli budu jako Ty, tak budu na Hamiltony jezdit celý svátky, ne ? :grinning: :grinning:
S kojením já tydle trable nezažila. Jen ty šíleně blestivý začátky a pak se to rozjelo suprově. Ale jestli ti kouci nejsou z trošku jinýho světa :confused: Líní a pohodlní - bez námahy si nacpat panděro :wink: Su zvědavá na toho svojeho broučka. Taky mi bude po břichu smutno ale su totálně k ničemu, boty si sotva zavážu, tak mi je zavazuje manžel když je doma. Ale teď se ven nehnu, musím toho bacila nějak vypudit z těla a pokyud nepojedu rodit, tak až ve středu na monitor vystčím čumák z domu.
20. pro 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulkak ..ahojky, tak jsem se dnes odhodla a použít rourku, a hleď ho co se vysunulo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
..jinak my máme taky podloženou postýlku knihami, aspoň budou chytří mimina jedny...
super rady, vydím, že máme všechny stejný problémy.. :confounded:
20. pro 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laloona
@ivavka
..holky gratujuji k miminkům!
@terak ...no a já tě obdivovala, že to kojení zvládáš.....teď přijde koupě el. odsávačky...a pak zjistíš, že je to nejlepší, protože mímo je spokojený a ty budeš taky...já jedu.....svoje mlíko......Nutrillon.......svoje mlíko......Nutrilon......bohužel tolik mléka taky nemám a ob kojení se to pěkně aspoň nastřádá.....a doktor mi to posvětil...samozřejmě po kojení ještě odstříkávám ať má třeba do zásoby....
20. pro 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď když si vás čtu, tak zrovna odstříkávám....Mikeš spí a tak mám spoustu času nachystat papání tatínkovi na noc..a já si půjdu hajnout:slight_smile:
20. pro 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to tak čtu, tak z nedobytných pevností se postupně stávají dojnice :fearful: :sweat_smile: . Nejpozději ve čtvrtek opustím staduim nedobytné pevnosti a pak se zřejmě přidám k dojnicím :grinning: . Odsávajdu mám ještě z minula - mám ruční AVENTku a byla jsem s ní max. spokojená. Ale až tak moc jsem ji nevyužila, malá si cucala sama.
20. pro 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen ..tak ty jsi nachytsaná i s prsama, co?..už jsi psala, že má prsa s objemem pro 2 děti?..aspoň ti nebude strádat tak jak nám prvničkám:frowning2:
20. pro 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 No nevím, jak to bude tentokrát - já pořád doufám, že to půjde jako minule - a naopak ještě líp ale člověk nikdy neví......Já už mám v záloze všechny varianty, toto těhu bylo samá překážka, tak nechci být zklamaná. Jen si přeju, ať je malej zdravej a já to zvládnu a jestli budu kojit nebo dojit, už mi je celkem fuk. Stejně jako kdyby byl akutní císař..... Každopádně tentokrát má ňadra vypadají celkem dobře k účelu kojení ale uvidíme po porodu......Však pak napíšu a vy už budete zkušeně odpovídat :slight_smile:
20. pro 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen tak to hlavně zvládněte ve zdraví oba dva a stím kojením-dojením máš naprostou pravdu!! :angry:
20. pro 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ..kolik ti toho tak malej vypije?
mě se zdá, že já budu mít otesánka....už jsme na 120ml pi jednom krmení :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

20. pro 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
s takovou budu mít MAXI mimino!
:frowning2:
20. pro 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už to máme za sebou. Dnes v noci se nám narodila Hanička.
21. pro 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. pro 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka Velka gratulace k miminku :slight_smile:... Hodne zdravicka vam obema :slight_smile:.
21. pro 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Jak to poznas, ze ji tolik? Vazis? Nebo odstrikavas a davas alternativnim dokrmem?
Ja mam ploche bradavky a mala navic neumi dobre sat a kouse me i pres kloboucky tak, ze se neda kojit. Takze odsavam a davam v lahvi a vypije mi 60-80 kazde 3 hodny. Anezka je o 3 dny mladsi
21. pro 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka gratulace ooobrovská a zavidíme :wink: :grinning: :grinning:
21. pro 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to čtu tak už to máte vesměs všechny za sebou a já furt nic :unamused: zítra jdem na kontrolu do porodky ale tipuju to na 25. stejně jako Naty :grinning: :grinning: poslední dva dny vůbec nespím jak mě všechno bolí ale nějaký poslíčci nebo něco tomu podobného to není. Jen mě prostě bolí stále pánev a kyčle. Asi budem přenášet do jara s takovou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak @madelen si tech hamiltonu uz moc neuzije. Dnes rano se ji narodil chlapecek Daniel. 56 cm a 4,1 kila
21. pro 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak teeda taky velikán...tak že gratulace veliká
21. pro 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsem moc gratuluji k narozeni miminka. Nejak to tady rychle frci a ja to nestiham cist. :slight_smile:
Jinak kojim pres kloboucek, protoze to jinak neslo. A jsem spokojena, protoze me vubec neboli bradavky jak si ostatni stezuji. Ale je fakt, ze uz me to pomalu prestava bavit. Mezi krmenim skoro nic neudelam. A to pry po sestinedeli chteji jist casteji. To si nechci ani predstavovat. Takhle nic nestiham. :slight_smile:
21. pro 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haluci Ja kojim pres kloboucky a boli me to i tak. To se mas. Ja byla vcera na kontrole kycli a asi 3 maminky tam v cekarne kojily a ja si pripadala strasne, ze jsem male dala lahev. Asi si vsichni mysleli ze je v tom umela vyziva. Odstrikavam a davam ji to z lahve. Vcera jsem zase zkousela dat k prsu pres kloboucek a slo to, ale za 20 minut se nezvladla najist a musela jsem ji dat jeste 30 z lahve. (Laktacni poradkyne mi rekla nekojit vic nez 15-20 min jinak mi ty bradavky odrovna.) Takze nakonec krmeni pres hodinu.
21. pro 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulkak Aha, tak to je blbe. No ja se vzdycky snazim, aby to mela narvane co nejvice v puse a pak to neboli. Nekdy me spatne chytne a boli to jak das, takze hned davam malicek do pusy, aby se pustila a davam ji to znova a kojim az kdyz to neboli.
A na ostatni se vybodni. Ty vis, ze ji davas z lahve svoje mleko a i kdyby to byla umela vyziva, tak do toho nikomu nic neni. To bych neresila. Horsi by bylo, kdybys mimco nechala hladovet. :sunglasses:
21. pro 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mas pravdu. Ostatni by mi meli byt ukradeni :slight_smile:
Jake mas kloboucky? Avent nebo Medela? Ja mam Avent, ty mensi. Kdyz ji to das do pusinky, ma opreny nos a tvare o prs jako kdybys kojila normalne, nebo ne? U mne nos ne.
21. pro 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek