Čekáme v prosinci 2010

Ahojda, s přítelem čekáme miminko na prosinec 2010, je na tom někdo stejně? :-N
madelen
20. pro 2010
@sukubka poptej se, s tím přepsáním to nějak jde ale taky nevím podrobnosti.

@lenulkak Bojím bojím 😕 , já su srágora. Nesměli by mě o tom říkat =-)

Jinak zprávy ze dneška : přád 2 v 1 , můj plán je středa - to se ještě nějak stihnu vykurýrovat, sotva mluvím a škrábe mě na průduškách, co vykašlávám, to ani nebudu psát.
A pokud neporodím do středy, ve čtvrtek jdu na vyvolávačku - mají obavy z velikosti mimina. Škoda, že nejde nějak přesně zvážit, třeba bych mohla příp. ještě počkat, snad to nebude nějakej obr.
@silerovav - a co Ty, jak držíš a jak to vidíš se sebou ? Už nás tady moc nezbývá 🙂
@terak - co malej, už cucá líp ?
lenulkak
20. pro 2010
@madelen Fakt neni ceho, to neboli. Mne to prislo jako kdyz ti nesetrne vysetri cipek, nic vic. Navic ti to tak urychli porod, ze budes vdecna o kolik kontrakci driv to bude hotove.
laloona
20. pro 2010
Tak už to mám holky taky za sebou 🙂 15.12. indukce a v 11:59 přišla na svět Emminka 🙂 51 cm a 3560 g
ivavka
20. pro 2010
Tak i my to máme za sebou.12.12. se narodila Peťulka císařem.Veliký jsme byly 3,600kg a 51 cm.
nicoleta3
20. pro 2010
@ivavka veká gratulace!!!!! pěkně velký mimoušek§😉 tak ať se daří!!!😉)
madelen
20. pro 2010
@laloona tak jsem si početla o Tvém půběhu porodu.....To byl fofr, až závidím 😕 Moc gratuluju, je to krásná slečna.
Pokud budu podstupovat indukci, doufám, že to půjde taky takto rychle.

@ivavka taky gratuluju, holky, ať se daří. Krásné datum - plánované ? 🙂
terak
20. pro 2010
@madelen Ahoj, kojeni jsme nejak zvladli, prsa neboli, takze si z nich bere co jde. Ale asi mam malo mlika, protoze rve hlady a musime dokrmovat tim nutrilonem. Dneska jsem si rekla, ze to zkusim bez nej. Rano jsem dokrmila mlikem, co jsem odstrikala vcera, tak dobry. Dopoledne v pohode, kojeni ve dve skoncilo zase revem, kdy uz nechtel ani me, 2x jsem kontrolovala jestli neni pocuranej, chovala, uspavala atd. pak jsem s totalne hysterickym mimcem v naruci udelala nutrilon, ze zoufalstvi jsem mu to supla z flasky, protoze injekce pres malicek by teda nesla ani omylem. Pomalicku jsem ho krmila a behem toho se mi posral ale tak brutalne, ze to slo z plinky a pres dve vrstvy obleceni 😃 Ale je to dobra zprava, protoze naposledy kadil v patek vecer. Do toho jsem nic nepila, musela jsem ho rvouciho supnout do postele, protoze by mi jinak praskl mocak a pes je vydesenej, ze se boji vylezt z pelechu 😃 😃 😃 😃 😃 😃 Skoncili jsme pred chvilkou. Ja chci byt zase tehotna 😃 😃 😃 😃 😃 😃
terak
20. pro 2010
@madelen Hamiltona si urcite nechej dat, neni to vubec nic strasneho, uplne to samy, jako vysetreni cipku, jak psala lenulkak. Jen se musis vyklidnit a uvolnit. Boli asi jen to, kdyz jsi v kreci a ten doktor se tam snazi dostat. Dej si ruce v pest, vraz je pod zadek a dychej 🙂 A bude to dobry
madelen
20. pro 2010
@terak Jestli budu jako Ty, tak budu na Hamiltony jezdit celý svátky, ne ? 😃 😃
S kojením já tydle trable nezažila. Jen ty šíleně blestivý začátky a pak se to rozjelo suprově. Ale jestli ti kouci nejsou z trošku jinýho světa =-) Líní a pohodlní - bez námahy si nacpat panděro 😉 Su zvědavá na toho svojeho broučka. Taky mi bude po břichu smutno ale su totálně k ničemu, boty si sotva zavážu, tak mi je zavazuje manžel když je doma. Ale teď se ven nehnu, musím toho bacila nějak vypudit z těla a pokyud nepojedu rodit, tak až ve středu na monitor vystčím čumák z domu.
monthy7
20. pro 2010
@lenulkak ..ahojky, tak jsem se dnes odhodla a použít rourku, a hleď ho co se vysunulo :-p 😃 😃 😃
..jinak my máme taky podloženou postýlku knihami, aspoň budou chytří mimina jedny...
super rady, vydím, že máme všechny stejný problémy.. :-S
monthy7
20. pro 2010
@laloona
@ivavka
..holky gratujuji k miminkům!
@terak ...no a já tě obdivovala, že to kojení zvládáš.....teď přijde koupě el. odsávačky...a pak zjistíš, že je to nejlepší, protože mímo je spokojený a ty budeš taky...já jedu.....svoje mlíko......Nutrillon.......svoje mlíko......Nutrilon......bohužel tolik mléka taky nemám a ob kojení se to pěkně aspoň nastřádá.....a doktor mi to posvětil...samozřejmě po kojení ještě odstříkávám ať má třeba do zásoby....
monthy7
20. pro 2010
teď když si vás čtu, tak zrovna odstříkávám....Mikeš spí a tak mám spoustu času nachystat papání tatínkovi na noc..a já si půjdu hajnout🙂
madelen
20. pro 2010
Jak to tak čtu, tak z nedobytných pevností se postupně stávají dojnice 😕 :-N . Nejpozději ve čtvrtek opustím staduim nedobytné pevnosti a pak se zřejmě přidám k dojnicím 😃 . Odsávajdu mám ještě z minula - mám ruční AVENTku a byla jsem s ní max. spokojená. Ale až tak moc jsem ji nevyužila, malá si cucala sama.
monthy7
20. pro 2010
@madelen ..tak ty jsi nachytsaná i s prsama, co?..už jsi psala, že má prsa s objemem pro 2 děti?..aspoň ti nebude strádat tak jak nám prvničkám😞
madelen
20. pro 2010
@monthy7 No nevím, jak to bude tentokrát - já pořád doufám, že to půjde jako minule - a naopak ještě líp ale člověk nikdy neví......Já už mám v záloze všechny varianty, toto těhu bylo samá překážka, tak nechci být zklamaná. Jen si přeju, ať je malej zdravej a já to zvládnu a jestli budu kojit nebo dojit, už mi je celkem fuk. Stejně jako kdyby byl akutní císař..... Každopádně tentokrát má ňadra vypadají celkem dobře k účelu kojení ale uvidíme po porodu......Však pak napíšu a vy už budete zkušeně odpovídat 🙂
monthy7
20. pro 2010
@madelen tak to hlavně zvládněte ve zdraví oba dva a stím kojením-dojením máš naprostou pravdu!! ]-(
monthy7
20. pro 2010
@terak ..kolik ti toho tak malej vypije?
mě se zdá, že já budu mít otesánka....už jsme na 120ml pi jednom krmení :-S :-S :-S :-S

monthy7
20. pro 2010
s takovou budu mít MAXI mimino!
😞
lordicka
21. pro 2010
Tak už to máme za sebou. Dnes v noci se nám narodila Hanička.
lordicka
21. pro 2010
lenulkak
21. pro 2010
@lordicka Velka gratulace k miminku 🙂... Hodne zdravicka vam obema 🙂.
lenulkak
21. pro 2010
@monthy7 Jak to poznas, ze ji tolik? Vazis? Nebo odstrikavas a davas alternativnim dokrmem?
Ja mam ploche bradavky a mala navic neumi dobre sat a kouse me i pres kloboucky tak, ze se neda kojit. Takze odsavam a davam v lahvi a vypije mi 60-80 kazde 3 hodny. Anezka je o 3 dny mladsi
kaaatinka
21. pro 2010
@lordicka gratulace ooobrovská a zavidíme 😉 😃 😃
kaaatinka
21. pro 2010
Jak to čtu tak už to máte vesměs všechny za sebou a já furt nic :-| zítra jdem na kontrolu do porodky ale tipuju to na 25. stejně jako Naty 😃 😃 poslední dva dny vůbec nespím jak mě všechno bolí ale nějaký poslíčci nebo něco tomu podobného to není. Jen mě prostě bolí stále pánev a kyčle. Asi budem přenášet do jara s takovou :-p :-p
terak
21. pro 2010
Holky tak @madelen si tech hamiltonu uz moc neuzije. Dnes rano se ji narodil chlapecek Daniel. 56 cm a 4,1 kila
kaaatinka
21. pro 2010
@terak teeda taky velikán...tak že gratulace veliká
haluci
21. pro 2010
Vsem moc gratuluji k narozeni miminka. Nejak to tady rychle frci a ja to nestiham cist. 🙂
Jinak kojim pres kloboucek, protoze to jinak neslo. A jsem spokojena, protoze me vubec neboli bradavky jak si ostatni stezuji. Ale je fakt, ze uz me to pomalu prestava bavit. Mezi krmenim skoro nic neudelam. A to pry po sestinedeli chteji jist casteji. To si nechci ani predstavovat. Takhle nic nestiham. 🙂
lenulkak
21. pro 2010
@haluci Ja kojim pres kloboucky a boli me to i tak. To se mas. Ja byla vcera na kontrole kycli a asi 3 maminky tam v cekarne kojily a ja si pripadala strasne, ze jsem male dala lahev. Asi si vsichni mysleli ze je v tom umela vyziva. Odstrikavam a davam ji to z lahve. Vcera jsem zase zkousela dat k prsu pres kloboucek a slo to, ale za 20 minut se nezvladla najist a musela jsem ji dat jeste 30 z lahve. (Laktacni poradkyne mi rekla nekojit vic nez 15-20 min jinak mi ty bradavky odrovna.) Takze nakonec krmeni pres hodinu.
haluci
21. pro 2010
@lenulkak Aha, tak to je blbe. No ja se vzdycky snazim, aby to mela narvane co nejvice v puse a pak to neboli. Nekdy me spatne chytne a boli to jak das, takze hned davam malicek do pusy, aby se pustila a davam ji to znova a kojim az kdyz to neboli.
A na ostatni se vybodni. Ty vis, ze ji davas z lahve svoje mleko a i kdyby to byla umela vyziva, tak do toho nikomu nic neni. To bych neresila. Horsi by bylo, kdybys mimco nechala hladovet. 😎
lenulkak
21. pro 2010
Mas pravdu. Ostatni by mi meli byt ukradeni 🙂
Jake mas kloboucky? Avent nebo Medela? Ja mam Avent, ty mensi. Kdyz ji to das do pusinky, ma opreny nos a tvare o prs jako kdybys kojila normalne, nebo ne? U mne nos ne.

Začni psát odpověď...

Odešli