• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@zuya jééé, jdu na to :wink:
25. pro 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta je malinká a krásná :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. pro 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, jsem docela prekvapena jaky pristup s tim kojenim vsude maji. Neni jedina z nas, ktera by nemela problemy. Nikde nas to nenaucili. Treti den z porodnice sup domu, kojis nekojis. Nikoho to nezajima. Vsude se propaguje kojeni kojeni kojeni a kdyz to tu ctu......... Ja uz jen odsavam a krmim v te lahvi pro kojene deti. Ale vidim to, ze z prsu uz ne. Mala cim vetsi ma hlad, tim vic obcas kousne a i pres ten kloboucek to nejde vydrzet. Uz neriskuju a jen odsavam. Holt to nejde. Je to vubec mozny, ze se s tim vsechny tak potykame?
@madelen To je sileny, ze Danecka hned naucili na flasku a konec. Je to vubec mozny, ze to takhle udelaj a na nic se naptaj? Vzdyt mohli aspon krmit pres tu strikacku...... Jestli takhle zkazili kojeni tak to je trestuhodny.
25. pro 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulkak ..mě ale ujišťovali, e láhev nemá na kojení vliv...a když vidím, že Mikuláš je schopnej se napít i přímo z prsu,, tak tomu věřím...ty a nekouše tě ta malá ze vzteku? mě Mikuláš minule tak kousl, ale to už jsem ho dala k prsu pozdě, když už byl rozzuřenej a tak mě kousl...ale když ho tam dám v polospánku, tak je to v pohodě...
25. pro 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulkak ..mě malýho nejdřív přikrmovali stříkačkou a pak i normálně z flašky...oni v tom nějaký problém nehledali...a je fatk, že tady není asi žádná normálně kojící žena... :unamused:
25. pro 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja mela v porodnici take problemy. Byla jsem tam tyden a strikackou jsme krmili umelou vyzivou. A az teprve nekde paty den po porodu se mi zacalo tvorit mleko (ostatnim uz treti den). Tak jsem odsavala a tim se mi asi zacalo tvorit normalne a doma uz plne kojim. Ale take jsem z toho ze zacatku mela nervy a byla ve stresu a kdyz jsem se smirila s tim, ze nebudu kojit, tak to najednou slo.
25. pro 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 jojo měla 2660 a to jsem 4 dny přenášela.... jinak teda jdu s malou spát v 22h ve kolem 3h ráno se budí na jídlo a pak chrupe až do půl 10 ráno a to už ji musím vzbudit :grinning: :grinning: :grinning: tak doufám že ji to vydrží... jinak kojení malá vubec nechtěla sát dála si ze mě dudlík a hned usnula....... tak jsem ji to musela odsávat a stříkat do papulky injekcí... ale třetí den zjistila , po mém usilovném týrýní a zkoušení že z toho prsu něco teče tak se chytla, ale zatim ořes klobouček, ale už to zkouším i bez a už je vidět snaha tak to snad dopadne....kolik jste shodily kyl porodem?já 10kg a to malá neměla ani 3 kylča :grinning: :grinning:
26. pro 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 nejak nemůžu tu novou diskuzi prosincové děti najít :fearful:
27. pro 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
přidala jsem dnes nějaké fotečky do alba. Jsem totálně vyšťavená a snad už se sem zítra aktivně připojím.Nebo už se " jede " na nové diskuzi ? A příp. jak do ní ? Budeme probírat spavce a nespavce a hlavně to propagované kojení ? Budu potřebovat spoustu informací a rad od vás nově zkušených :wink:
27. pro 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya No já jsem tam nechala 5 kg. Malá měla 2,90. Ale pak jsem doma chytla horečky a za 2 dny další 3 kg dole. Teď se raději ani vážit nejdu. Pořád jenom jím, ať mám mléko. :grinning:
28. pro 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_mel Ja ted mam vetsi bricho nez kdyz jsem prisla z porodnice. Stale se cpu a pohyb zadny, tak to je desny...
29. pro 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya Jezis vy jedete duplicitne na dvou diskuzich? :grinning: No ja nechala v porodnici tak 6 kilo, behem prvnich par dni doma letelo dolu dalsich 5. Ted jsem se dost dlouho nestihla zvazit, ale zustalo mi asi jeste 10 nahore :(
29. pro 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
30. pro 2010 v 01:30 • agenturaberuska
@terak já mám nahoře ještě 3 kyla , ale to musí bejt asi v kozách :grinning: :grinning: heled netrápí váš škytavka? malá ji má tak 2x denně, a to si po jidle odříhne snažím se s ní nehejbat a stejně na ni příjde a trvá to tak 15 min než ji to přejde chuděrku
30. pro 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya Taky skoro pokaždém jídle Peťulka škytá.Ptala jsem se na to doktorky a ta mě řekla ,že je to proto jak moc hltavě jí.Tak nevím,mě už hodně škytala, když jsem ji měla v břiše.
30. pro 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivavka to mě taky v břiše škytala :slight_smile: no jo ona když jí ,tak je jak malá piraňka :grinning: :grinning:
30. pro 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky. Tak mě malá taky škytá. A to skoro po každém kojení. Moje sestra mi říkala, že je to proto, že je přepitá. Ale zas tak moc mi nepije, aby musela škytat. Tak asi taky do sebe dostává více vzduchu.
31. pro 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_mel ahoj holky...ohledně škytání.. taky často škytáme ale mi to máme asi z toho že pijem z kloboučku a tam se dostává víc vzduchu takže i prdíky jsou kvůli tomu předpokládám. Dneska úplný překvápko.. malý už spinká. Většinou večery prokřičíme a dnes spinká Ale moc tomu nedávám a brzo se vzbudí
11. led 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to závidím. Už bych taky nejraděj spala. Ale malá stávkuje a nespí a křičí... :frowning2:
11. led 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_mel no normálně malý usíná až kolem půlnoci...dneska je vyjímečná situace
11. led 2011 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já mám,jak to tu čtu pohodu.Mě naše žížalka usne v 20 hod.-21 hod. a spí až do 1 hod někdy do 2 hod rána a pak do 5 hod. takže se vyspím.Mě probrečí zase skoro celé dopoledne.
12. led 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
no dlouho jsem tu nebyla!
Můj malej má taky po každým jídle škytavku a je to opravdu tím že děti hltají a jsou přejedený!má se třeba pak znovu přiložit k prsu aby se napil a malého to vždy přejde!pokud teda není najezen tak že to prso už ano nechce!
Holky kdy začíná miminko tak líp vidět a reagovat na věci?mě malej ještě na štěrchátka když mu štěrchám nereaguje kouká úplně mimo!
13. led 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka to nevím, ale Tobík dneska docela třískal do štěrchátka na lehátku a už si i povídá trošku :slight_smile:
14. led 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pošlete mi odkaz na novou diskuzi!jinak jak čtu tak všechny máme problémy s kojením!mě se malej v noci budí co 1,5h takže děs!přes den vydrží tak 2.5-3h ale dýl ne
14. led 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonik23 Děkujime moc o víš uz bude skoro rok za nami moc to oetí... ale mame zdravou holčičku nikolku....
31. říj 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25 Ahojda, tak rok bude za nami, a jakpak kubiček vše bylo při porodu ok, a copak přitel musi být moc nadčený..... nám se narodila nikolka, a v prosinci ji bude rok, utíká to jako z vody a moc roste, už chodi za ručičku, máme 8zoubku, a jíme a mlsame spolu je šikovná... porod vše super až moc rychli to vše bylo, akorát jsem přenašela asi 5dní... ale pak šlo vše samo... pa pa moc pozdravuj
31. říj 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek