• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@malicka25 já jsem byla v pátek na kontrole a zapomněla jsem říct, že mě to taky bolí jak jsem byla vytočená z dr. a taky bydlím ve 4. bez výtahu :slight_smile:...jdu na kontrolní utz v říjnu a na 3d se tento týden objednám.. :slight_smile: je dobře, že je vše ok..
23. srp 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky těhulky :slight_smile: :slight_smile: Tak si říkám,že už je také čas popovidat si s nějakou budouci maminkou a sdílet s Vámi slasti i strasti v těhotenstvi :slight_smile: Zítra jdu na test kv.těhotenske cukrovce,tak mi držte palce,abych měla testy negativní :slight_smile: Jinak odebírají 2x krev,tak doufam,že mi nebude špatně,jako vždy při odběru :slight_smile: :slight_smile: se s Vámi musim poradit o kočárku....Jinak bříško roste,sem tam nějaké střevní potíže a tlačení žaludku,ale to je pry normální,tak to moc neřeším.Jen se zbytečně nervuju porodem,jestli epidural,snad mě nenastříhnou-i když u prvorodiček je to skoro pravidlem,jak zvladnu 6tinedelí a tak........Tak přeji dobrou noc bez chození na wc,jak je u mě běžné a klidné spaní :slight_smile:
23. srp 2010 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous budeš se objednávat do Sanusu? já jsem objednaná na 7.9. napiš až budeš objednaná. Třeba tě dají dřív, chtěla bych pak vědět, jaký to je :slight_smile: slyšela jsem, že je to úžasný :slight_smile:
24. srp 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25 nevím buď do sanusu nebo do mladé boleslavi...v sanusu prý nic moc video a fotky, tak ti nevím...zatím jsem na to neměla čas
24. srp 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezkamal ..neboj vše bude v pohodě :wink:))...i to šestinedělí :wink:))...příroda to tak už zařídila, že maminy vydržej nemožné :wink:))...opravdu je to tak :wink:
25. srp 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous ...mám takovýto dotaz, na ten 3D ultrazvuk (předpokládám, že ho proplácí pojišťovna stejně jako ty první dva :wink:....máš od dr. nějakou žádanku, nebo je možné tohle vyřídit i bez ní? :wink:
25. srp 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezkamal ahoj já jdu na těhotenskou cukrovku 8.9. podle toho popisu, co mi dali, to bude asi síla :slight_smile: musím se přiznat, že z porodu mám hrozný strach, ale zase si na druhou stranu říkám, že tolik ženských to zvládlo - zvládnu to taky. Čím rychleji se to přibližuje, tím je to horší.... jinak nevím, jak ty, ale já chodím za noc asi tak 3 na záchod:slight_smile:
25. srp 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25 ...i já celé noci bloumám na záchod a do kuchyně se napít :wink:)))..už jsem si zvykla :wink:))
25. srp 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 ahojda, tak to předpokládáš špatně..stojí to asi 1200 tuším..každopádně se to platí..je to jen na tobě jestli na něj půjdeš nebo ne..takže bez žádanky..
25. srp 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Tak já na krev kvůli cukrovce už byla. Krev brali 2x, ale malinko. Horší bylo, že se nemůže jíst ani pít kromě toho cukerného roztoku, co vám tam dají. Takže první normální jídlo a pití si dáte nejdřív za 2 hodiny po prvním odběru. Z toho mi bylo víc blbě než ze samotného odběru. Jinak já naštěstí v noci zatím spím celkem dobře a na záchod chodím jen když večer moc piju. Takže se převážně budím až těsně nad ránem. Tak se holky držte.
26. srp 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prcek86 -ahojky já jsem byla ve 13týdnu na GT a bylo to v pohodě.Brali mě krev a pak jsem šla k paní doktorce a ultrazvuk a ukazala mě poprvě miminko......Byla jsem štastná když jsem ho uviděla na monitoru.Dostala jsem i fotečku....Nic to není tak se neboj te holky.
26. srp 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25 -ahojky na cukrovce jsem byla a co tam píšou na tom papíru tak to umě bylo v pohodě,vemou ti krev a pak za pul hodky ti řeknou vysledky,pak pujdeš si lehnout na 2h lehnout a předtím vypiješ sladkou štavu,během toho ležení mužeš spát či odpočívat až uběhnou ty 2hodky tak ti vezmou opět krev a mužeš jít už domu...výsledky se dozvíš jak pujdeš do poradny.....to vše....
26. srp 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_87 -ahojky taky čekám s přítelem miminko první termin jsem měla 8.12 a ted mám 7.12 tak mám dojem že se to narodí na Mikuláša.....
26. srp 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka561983 ahojda, tak to jsme na tom stejně, taky mám 7. 12. :slight_smile:)))))))))))))))))))) a na těhu cukrovku se chystám asi zítra..
26. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous ---tak to zvladni je to v pohodě až na tu dobu no.....a už víš co to bude
26. srp 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,já byla taky na cukrovce a nic mě taky nebylo.Pro mě byl nejhorší ten hlad a to 3-hodinové sezení v klidu.O půl sedmé mě hned vzali krev,pak za hodinu jsem vypila tu glukózu a potom za 2 hoďky mě brali další krev .Pak jsem mohla domů.Výsledky se dozvím až v poradně.Se spaním je to horší nějak nemůžu spát ,ale ne kvůli čůrání,to jdu 1-2x za noc.K ránu už mě bolí zada ,tak radši brzo vstávám.
26. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka561983 měl by to být kluk, teda já s tím už počítám.. :slight_smile: ale ještě jsem nebyla na 3d :slight_smile:
26. srp 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda, tak já mám ten termín o den déle :grinning: Jinak test na cukrovku je docela masakr, to musím říct, ale už ho máme úspěšně za sebou :wink: Díky bohu. :sweat_smile:
Jinak u nás doma je teď pěkný shon, protože jsme si ještě k miminku vymysleli svatbu a naše psí slečna čeká štěňátka :grinning:
26. srp 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na mě jdou dost často mdloby, tak se tam snad nesložím..a ještě 2 hodiny čekat..
26. srp 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka561983 To máme skoro stejně.Já mám termín 8.12.,ale upřesní mě to za měsíc až půjdu na velký UTZ.Už teď si ale říkám ,že to bude čertisko,podle toho jak mě pořád kope.Ale jsem za to ráda,protože ji pořád cítím.
26. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@velrybous pokus se to zvládnout, mě teda donutili celé dvě hodiny sedět a nesměla jsem skoro ani na wc, jak mě hlídali. Spíš se mi udělalo asi zle z toho nápoje, to byl teda utrejch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivavka -no já už jsem to tušila poprve co jsem byla na ultrazvuku,,nechtěl se otočit a tak jsem chodila po chodbě apak už byl tak jak měl a podruhě opět zlobíl,pak mě řekl doktor že to bude kluk tak jsem byla štastná ikdyž všichni chtěli holčičku ale já jsem to cítila jinak....už aby to bylo nasvětě....:slight_smile:)
26. srp 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_87 no právě...a jéje...už jsem si koupila větrník dle instrukcí, no uvidím dneska mi je od rána nic moc, přinejhorším to odložím na pondělí
26. srp 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@velrybous pokud ti nebude dobře a odložit to lze, určo bych to odložila. Protože pokud tu vodu vyzvrátíš, budeš muset jít stejně znova :frowning2: Ale to zvládneš :wink:
26. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, taky cekame v prosinci, jeden termin mam 12/12 a druhy 28/11, hold je ta nase holka trosku vic akcnejsi :slight_smile: na tehotenske cukrovce jsem jeste nebyla, jdu 6. zari. Vubec se netesim na to preslazene piti, brrr :unamused:
26. srp 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_87 no mě řekla na info, že se objednávat nemusím, tak je asi jedno kdy přijdu, jen musím dodržet tu "dietu" :slight_smile:)))))))))))))))))
26. srp 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@velrybous jj, dietka, já žrout a měla jsem do rána nejíst a potom dvě hodiny po tom pitíčku, mazec :grinning: ale jo, zvldánout se to dá, nesmíš na to moc myslet :slight_smile:
holky, už máte kočárky?? :confused:
26. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_87 to zmáknu :slight_smile: nejsem žádný béčko.. :slight_smile: já jo...už asi 14 dní.. :slight_smile:
26. srp 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@velrybous však jo, zvládnout se to dá :wink: po prvních 45 minutách už to utíkalo rychle a v pohodě :grinning:
Aha, no my ještě ne a nějak ani nemáme vybráno a tím že teď řešíme svatbu, jde mimi stranou :unamused:
26. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz ho mam taky, prisel nam tento tyden, zatim ho mame doma a o vikendu se prestehuje k budouci babicce.
26. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek