Čekáme v prosinci 2010

Ahojda, s přítelem čekáme miminko na prosinec 2010, je na tom někdo stejně? :-N
wendulla
27. srp 2010
a navic jsem chtela s rucni brzdou, protoze manzel se chysta vyvazet Sofii na koleckove brusle a tenhle proste prosel 😃 Libil se mi i jane, ale prijde mi, ze ma korbicku hrozne nizko a navic je hodne drahy..... :-|
velrybous
27. srp 2010
@lenik_87 já si myslím, že je jedno v jakém týdnu...no spíš asi pojedem do té Mladé Boleslavi...
lenik_87autor
27. srp 2010
@velrybous nevím, takhle mi to do telefonu řekli, že jen mezi 25 a 26tt, proč, nemám tušení a v MB to třeba dělají zase jinak. A jak tam mají cenu, nevíš?

@wendulla no já uvidím, kočár začneme víc řešit až po svatbě, až budou zase nějaký penízky 😉
wendulla
27. srp 2010
@lenik_87 musim priznat, ze jsem rada, ze jsem sehnala super kocarek z bazaru, protoze ceny kocarku jsou silene. Nejsem blazen, abych dala za kocarek 20 000,-- mam rada kvailtni veci, ale tohle je trosku moc. Muj pozadavek byl trojkombinace, aby bylo vsechno v jednom.
lenik_87autor
27. srp 2010
@wendulla http://www.detskyraj.cz/zbozi/8012-espiro-enzo-... když koukneš na tehle, tak to není zas tak hrozná cena a je nový. Jen bohužel ještě nevím, jak vypadá v realu, pak už se mi třeba tolik líbit nebude. Rozhodně chci taky trojkombinaci a max do 10.000,- a pokud by se sehnal levnější, jedině dobře pro náš rozpočet 😃
velrybous
27. srp 2010
@lenik_87 přeposílám info od kamarádky co byla v MB
3D UTZ - v HK v Sanusu je opravdu nic moc, kamarádka na něm byla před měsícem a má 5 fotek a 7 videí o trvání pár vteřin vše na DVD a platila cca 1250Kč. Výhodou může být, že tady objednají i na víkend.
My jsme na doporučení kamarádky jeli do Ml. Boleslavi, platili jsme 1450Kč za 5 fotek tištěných a cca 20minutové video. Nabízejí tam verzi v černobílé (levnější) a nebo barevné (takové ty sépiově zabarvené, v teplých odstínech, což je lépe vidět) a rozdíl je tedy v ceně videa i fotek a i kvalitě. Nevýhoda je, že se mimoušek nemusí chtít ukázat, já tam asi půl hodiny musela štrádit po chodbě a do schodů 😃 Výhoda je, že pan doktor udělal i klasický UTZ s popisem (je na tom DVD také), tady je nosánek, tady ručička, tady srdíčko, pindík...atd.....a psal to do záznamu, prost vše komplet s kontrolou, zda je mimísek v pořádku a vše tak, jak má být.
Kontakt na Boleslav: MUDr Čepelík 326813537, Škodovácká poliklinika Mladá Boleslav
Stačí zavolat, domluvit se na termínu, sestřička ochotně poradí. My byli v 23tt tuším, aby se mimísek vešel na obrazovku. Ale když je větší, zase jde hezky zachytit obličejík.
lenik_87autor
27. srp 2010
někdo tu psal o tom chiccu S3 nebo tak nějak, našla jsem ho tu v bazárku za 7.000.-

@wendulla když já nevím s těmi bazarovými věcmi, ono je hezké ušetřit, ale aby to bylo na správném místě a člověk nenaletěl :-|
lenik_87autor
27. srp 2010
@velrybous no vidíš to, je teda rozdíl i v ceně, ale jak píše, tak i v kavlitě. Tak na druhý mimčo půjdem do MB 😃 Jiank děkuji za info 😉
velrybous
27. srp 2010
@lenik_87 jj to je...no ono asi taky záleží na koho v sanusu narazíš.. nemáš za co.. 🙂
lenik_87autor
27. srp 2010
@velrybous to jo, všechno je to hrozně o lidech :-| a v dnešní době jsou lidi čim dál horší :-S mě při schánění šatů paní v půjčovně řekla, že ať si uvědomím, že jsem tlustá a že takových šatů moc není :-S v 6. měsíci těhu 😃
velrybous
27. srp 2010
@lenik_87 cože? tak to je pěkná............................. bych jí něco řekla
lenik_87autor
27. srp 2010
@velrybous já jsem se musela smát, přitom jsem jí hned říkala, že jsem těhu a tak to věděla, ale prostě jsem tlustá 😃 😃 😃 nad lidskou hloupostí se člověk musí jen usmát :-N
velrybous
27. srp 2010
@lenik_87 to je pravda... 🙂 nebo jít jinam.. 🙂
lenik_87autor
27. srp 2010
@velrybous tak tak, však jsem ji asi naštvala ještě víc, když jsem si nic nevybrala a ona se tak "snažila" 😃
wendulla
27. srp 2010
@lenik_87 ja vim, ale musim zaklepat, ze jsem zatim mela stesti. Mam hodne veci z bazaru, hodne nakupuju na mimibazaru.
vrtule83
27. srp 2010
@wendulla já mám taky spoustu věcí po někom a i kočár jsem chtěla použitý, tady v bazárku jsem ty inzeráty na s3 viděla, ale když vezmu kolik teď stojí nový, tak to velký rozdíl není. Ale mám nabídku u nás ve městě na kočárek co jsem chtěla původně, tak ho minimálně omrkneme. Některý ženský se o věci starají moc dobře, ale moc jich není a člověk si musí vše pořádně prohlídnout.
wendulla
27. srp 2010
@vrtule83 my jsme ho sehnali za hodne dobrou cenu. Ale mas pravdu v tom, ze ho treba nekdo prodava i za 7 000,-- a to je jasne, ze uz je lepsi si priplatit a zaplatit si novy. V tom s tebou souhlasim.
terezkamal
27. srp 2010
tak to je síla s tím roztrzením.Chápu,že jsi pro nástřih. 🙂 Tohle zažít,tak nebudu mít jiný názor....Nevíš,jaká značka kočárku je nejlepší?Myslím tím,jak v cenové relaci,tak aby to byla 4kolka s nafukovacími kolečky,protože jinak se to mimčo prý vydrncá,takže bych chtěla jak do města,tak ven do přírody.Také mi přijde,že dělají ted nějaké malé korbičky ,takže bych nerada,aby mi mimčo z kočárku rychle vyrostlo a já musela kupovat jiný.Tak jestli má náhodou někdo doby nápad,tak mi poradte.díky 🙂
velrybous
27. srp 2010
@lenik_87 🙂 jj přesně..tak jsem objednaná na 3d do MB na 10.9. už se těším.. 🙂
velrybous
27. srp 2010
@wendulla taky nakupuju na mimibazaru.. 🙂
nicoleta3
27. srp 2010
@terezkamal ... se čtyřkolkou taky moc neporadím, já mám Chicco tříkolku s korbičkou, sedačkou a sportákem...vše se dá sundat a připnout na chicco golfáč...takže úžasné na nákupy. Tříkolka má zase velká kola a u nás bývá hodně sněhu, tak s tím nemám problémy. Jinak korbičky se asi malé dělají, nicméně dcera v ní byla skoro 3/4 roku. Pak jak už sedala stejně tam nechtěla být 😉 U těch plastových korbiček s uchem jsem mooooc ocenila, že jsou výborně tepelně izolující...neprofouknou....prostě mimčo je 100 % chráněné...navíc odepneš z kočárku chyneš za ucho a odneseš kam potřebuješ 😉 No a co se ceny týče, tak moc přehled nemám...chicco je poměrně drahé, ale zase můžu garantovat kvalitu a taky není sebemenší problém s reklamacemi 😉 Já tenkrát udělala průzkum po obchodech...potřebovala jsem aby se sedačka dala naklapnout na kočárek a nemusela bych ji tahat v rukách....teď už se to dělá běžně....výběr je fakt velký....snad poradí některá z holek 😉
vrtule83
27. srp 2010
@nicoleta3 koukám další spokojená s Chiccem, včera mi psala i kamarádka co ho používala a jdeme do něj. Mám i golfáče chicco multiway, ale netuším jestli se sem dá přidělat z trojkolky sedačka.
vrtule83
27. srp 2010
@terezkamal já myslím, že žádná značka není nejlepší. U každé se nějaké minus najde. Hlavně každý má jiné požadavky. Projet si net, něco si vyhlídnout zjistit z diskuzí a od známích zkušenosti a hlavně vidět naživo. Já bych volila známější značku a pozor na kočárky polských značek, ale najdou se výjimky.
terezkamal
28. srp 2010
Díky moc holky 🙂 musíme to s manžílkem omrknout a vyzkoušet v krámu.Hezký víkend 🙂
monushka88
28. srp 2010
Ahoj holky, mohla bych se přidat k vám do diskuze? Podle UZ ve 12. týdnu mám termín porodu 29.12. a podle PM 7.1.2011, tak jsem zvědavá, kdy se ten náš budulínek nakonec rozhodne přijít na svět 🙂
nicoleta3
29. srp 2010
@vrtule83 ...ne na ten multiwai to nejde jen na golfáč enjoy 😉
vrtule83
30. srp 2010
@nicoleta3 já jsem si říkala, že to nemůže jít. 😉 každopádně tento týden kočár objednám
nicoleta3
31. srp 2010
@vrtule83 ...tak jsem se dívala na stránky chicca...ten golfáč jsem si pro nové miminko chtěla objednat nový,malá ho celkem užila(tříkolka s korbičkou i autosedačkou jsou jako nové) ....nicméně jak koukám asi končí s výrobou či co...ten golfáč Enjoy je tam už jen v červené barvě a navíc není na skladu 😉...no co mi to dělají? 😉))))
vrtule83
31. srp 2010
@nicoleta3 oni chystají od září novou kolekci, tak si počkej. Teď doprodávají tu letošní, proto není výběr a jsou nižší ceny. Taky mě štve, že ten náš je už jen ve 2 barvách, ale červená mi pro chlapce nepřijde špatná. Nebo koukni v e-shopech, tam jsem ten náš našla levněji než na stránkách výrobce. Jsem zvědavá jak bude vypadat ta nová kolekce, ale většinou moc velké změny nebývají.
vrtule83
31. srp 2010
Ahojky, dnes jsem byla u dr. na kontrole a vše ok. Chtěla jsem jestli nám koukne na pindíka a opět ho nemůže 100% potvrdit, ale já ho tam viděla :-p Nemá tak kvalitní utz asi. Tak pevně doufám, že dr. na kardiu se nespletl. Začala jsem vyřazovat růžové věcičky po malé, abych toho pak nelitovala.
Navíc jsem od zítra nezaměstnaná, v práci byli rychlý a už mám výpověď ve zkušebce. Vedoucí o tom ani nevěděla. Ale nijak mě to nepřekvapilo a čekala jsem to, jen mám pocit, že by mi ji poslali i kdybych marodit nešla.

Začni psát odpověď...

Odešli