• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
a navic jsem chtela s rucni brzdou, protoze manzel se chysta vyvazet Sofii na koleckove brusle a tenhle proste prosel :grinning: Libil se mi i jane, ale prijde mi, ze ma korbicku hrozne nizko a navic je hodne drahy..... :unamused:
27. srp 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_87 já si myslím, že je jedno v jakém týdnu...no spíš asi pojedem do té Mladé Boleslavi...
27. srp 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@velrybous nevím, takhle mi to do telefonu řekli, že jen mezi 25 a 26tt, proč, nemám tušení a v MB to třeba dělají zase jinak. A jak tam mají cenu, nevíš?

@wendulla no já uvidím, kočár začneme víc řešit až po svatbě, až budou zase nějaký penízky :wink:
27. srp 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_87 musim priznat, ze jsem rada, ze jsem sehnala super kocarek z bazaru, protoze ceny kocarku jsou silene. Nejsem blazen, abych dala za kocarek 20 000,-- mam rada kvailtni veci, ale tohle je trosku moc. Muj pozadavek byl trojkombinace, aby bylo vsechno v jednom.
27. srp 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@wendulla http://www.detskyraj.cz/zbozi/8012-espiro-enzo-2010-+-autosedacka-neo-s-adaptery když koukneš na tehle, tak to není zas tak hrozná cena a je nový. Jen bohužel ještě nevím, jak vypadá v realu, pak už se mi třeba tolik líbit nebude. Rozhodně chci taky trojkombinaci a max do 10.000,- a pokud by se sehnal levnější, jedině dobře pro náš rozpočet :grinning:
27. srp 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_87 přeposílám info od kamarádky co byla v MB
3D UTZ - v HK v Sanusu je opravdu nic moc, kamarádka na něm byla před měsícem a má 5 fotek a 7 videí o trvání pár vteřin vše na DVD a platila cca 1250Kč. Výhodou může být, že tady objednají i na víkend.
My jsme na doporučení kamarádky jeli do Ml. Boleslavi, platili jsme 1450Kč za 5 fotek tištěných a cca 20minutové video. Nabízejí tam verzi v černobílé (levnější) a nebo barevné (takové ty sépiově zabarvené, v teplých odstínech, což je lépe vidět) a rozdíl je tedy v ceně videa i fotek a i kvalitě. Nevýhoda je, že se mimoušek nemusí chtít ukázat, já tam asi půl hodiny musela štrádit po chodbě a do schodů :grinning: Výhoda je, že pan doktor udělal i klasický UTZ s popisem (je na tom DVD také), tady je nosánek, tady ručička, tady srdíčko, pindík...atd.....a psal to do záznamu, prost vše komplet s kontrolou, zda je mimísek v pořádku a vše tak, jak má být.
Kontakt na Boleslav: MUDr Čepelík 326813537, Škodovácká poliklinika Mladá Boleslav
Stačí zavolat, domluvit se na termínu, sestřička ochotně poradí. My byli v 23tt tuším, aby se mimísek vešel na obrazovku. Ale když je větší, zase jde hezky zachytit obličejík.
27. srp 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
někdo tu psal o tom chiccu S3 nebo tak nějak, našla jsem ho tu v bazárku za 7.000.-

@wendulla když já nevím s těmi bazarovými věcmi, ono je hezké ušetřit, ale aby to bylo na správném místě a člověk nenaletěl :unamused:
27. srp 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@velrybous no vidíš to, je teda rozdíl i v ceně, ale jak píše, tak i v kavlitě. Tak na druhý mimčo půjdem do MB :grinning: Jiank děkuji za info :wink:
27. srp 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_87 jj to je...no ono asi taky záleží na koho v sanusu narazíš.. nemáš za co.. :slight_smile:
27. srp 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@velrybous to jo, všechno je to hrozně o lidech :unamused: a v dnešní době jsou lidi čim dál horší :confounded: mě při schánění šatů paní v půjčovně řekla, že ať si uvědomím, že jsem tlustá a že takových šatů moc není :confounded: v 6. měsíci těhu :grinning:
27. srp 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_87 cože? tak to je pěkná............................. bych jí něco řekla
27. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@velrybous já jsem se musela smát, přitom jsem jí hned říkala, že jsem těhu a tak to věděla, ale prostě jsem tlustá :grinning: :grinning: :grinning: nad lidskou hloupostí se člověk musí jen usmát :sweat_smile:
27. srp 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_87 to je pravda... :slight_smile: nebo jít jinam.. :slight_smile:
27. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@velrybous tak tak, však jsem ji asi naštvala ještě víc, když jsem si nic nevybrala a ona se tak "snažila" :grinning:
27. srp 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_87 ja vim, ale musim zaklepat, ze jsem zatim mela stesti. Mam hodne veci z bazaru, hodne nakupuju na mimibazaru.
27. srp 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla já mám taky spoustu věcí po někom a i kočár jsem chtěla použitý, tady v bazárku jsem ty inzeráty na s3 viděla, ale když vezmu kolik teď stojí nový, tak to velký rozdíl není. Ale mám nabídku u nás ve městě na kočárek co jsem chtěla původně, tak ho minimálně omrkneme. Některý ženský se o věci starají moc dobře, ale moc jich není a člověk si musí vše pořádně prohlídnout.
27. srp 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtule83 my jsme ho sehnali za hodne dobrou cenu. Ale mas pravdu v tom, ze ho treba nekdo prodava i za 7 000,-- a to je jasne, ze uz je lepsi si priplatit a zaplatit si novy. V tom s tebou souhlasim.
27. srp 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je síla s tím roztrzením.Chápu,že jsi pro nástřih. :slight_smile: Tohle zažít,tak nebudu mít jiný názor....Nevíš,jaká značka kočárku je nejlepší?Myslím tím,jak v cenové relaci,tak aby to byla 4kolka s nafukovacími kolečky,protože jinak se to mimčo prý vydrncá,takže bych chtěla jak do města,tak ven do přírody.Také mi přijde,že dělají ted nějaké malé korbičky ,takže bych nerada,aby mi mimčo z kočárku rychle vyrostlo a já musela kupovat jiný.Tak jestli má náhodou někdo doby nápad,tak mi poradte.díky :slight_smile:
27. srp 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_87 :slight_smile: jj přesně..tak jsem objednaná na 3d do MB na 10.9. už se těším.. :slight_smile:
27. srp 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla taky nakupuju na mimibazaru.. :slight_smile:
27. srp 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezkamal ... se čtyřkolkou taky moc neporadím, já mám Chicco tříkolku s korbičkou, sedačkou a sportákem...vše se dá sundat a připnout na chicco golfáč...takže úžasné na nákupy. Tříkolka má zase velká kola a u nás bývá hodně sněhu, tak s tím nemám problémy. Jinak korbičky se asi malé dělají, nicméně dcera v ní byla skoro 3/4 roku. Pak jak už sedala stejně tam nechtěla být :wink: U těch plastových korbiček s uchem jsem mooooc ocenila, že jsou výborně tepelně izolující...neprofouknou....prostě mimčo je 100 % chráněné...navíc odepneš z kočárku chyneš za ucho a odneseš kam potřebuješ :wink: No a co se ceny týče, tak moc přehled nemám...chicco je poměrně drahé, ale zase můžu garantovat kvalitu a taky není sebemenší problém s reklamacemi :wink: Já tenkrát udělala průzkum po obchodech...potřebovala jsem aby se sedačka dala naklapnout na kočárek a nemusela bych ji tahat v rukách....teď už se to dělá běžně....výběr je fakt velký....snad poradí některá z holek :wink:
27. srp 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 koukám další spokojená s Chiccem, včera mi psala i kamarádka co ho používala a jdeme do něj. Mám i golfáče chicco multiway, ale netuším jestli se sem dá přidělat z trojkolky sedačka.
27. srp 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezkamal já myslím, že žádná značka není nejlepší. U každé se nějaké minus najde. Hlavně každý má jiné požadavky. Projet si net, něco si vyhlídnout zjistit z diskuzí a od známích zkušenosti a hlavně vidět naživo. Já bych volila známější značku a pozor na kočárky polských značek, ale najdou se výjimky.
27. srp 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc holky :slight_smile: musíme to s manžílkem omrknout a vyzkoušet v krámu.Hezký víkend :slight_smile:
28. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohla bych se přidat k vám do diskuze? Podle UZ ve 12. týdnu mám termín porodu 29.12. a podle PM 7.1.2011, tak jsem zvědavá, kdy se ten náš budulínek nakonec rozhodne přijít na svět :slight_smile:
28. srp 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtule83 ...ne na ten multiwai to nejde jen na golfáč enjoy :wink:
29. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 já jsem si říkala, že to nemůže jít. :wink: každopádně tento týden kočár objednám
30. srp 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtule83 ...tak jsem se dívala na stránky chicca...ten golfáč jsem si pro nové miminko chtěla objednat nový,malá ho celkem užila(tříkolka s korbičkou i autosedačkou jsou jako nové) ....nicméně jak koukám asi končí s výrobou či co...ten golfáč Enjoy je tam už jen v červené barvě a navíc není na skladu :wink:...no co mi to dělají? :wink:))))
31. srp 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 oni chystají od září novou kolekci, tak si počkej. Teď doprodávají tu letošní, proto není výběr a jsou nižší ceny. Taky mě štve, že ten náš je už jen ve 2 barvách, ale červená mi pro chlapce nepřijde špatná. Nebo koukni v e-shopech, tam jsem ten náš našla levněji než na stránkách výrobce. Jsem zvědavá jak bude vypadat ta nová kolekce, ale většinou moc velké změny nebývají.
31. srp 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dnes jsem byla u dr. na kontrole a vše ok. Chtěla jsem jestli nám koukne na pindíka a opět ho nemůže 100% potvrdit, ale já ho tam viděla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nemá tak kvalitní utz asi. Tak pevně doufám, že dr. na kardiu se nespletl. Začala jsem vyřazovat růžové věcičky po malé, abych toho pak nelitovala.
Navíc jsem od zítra nezaměstnaná, v práci byli rychlý a už mám výpověď ve zkušebce. Vedoucí o tom ani nevěděla. Ale nijak mě to nepřekvapilo a čekala jsem to, jen mám pocit, že by mi ji poslali i kdybych marodit nešla.
31. srp 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek