• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@vrtule83 věř instinktu, určitě to bude kluk :slight_smile: taky v to doufám :slight_smile: pokud ne, tak bude holčička v modrém, modrá sluší každému :slight_smile:
31. srp 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicoleta3 hm, tak jsem zjistila, že kočár už nemá ani dodavatel :rolling_eyes: tak zkusím kde ho mají ještě skladem, ale bojím se případných reklamací, když ho budu objednávat přes e-shop, u nás ho ještě asi mají, ale za jinou cenu a jsem ráda za každou korunu navíc. No nevím co teď :confused:
31. srp 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, také čekám mimčo v prosinci. Můžu se zeptat jak to máte s pohyby mimča? Dříve dovádělo tak 3x denně a pak klid, ale včera skoro celý den a i v noci. Tak mám takový divný pocit. Nevim jestli to je normální. Jak to máte vy?
1. zář 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haluci ahojda...já to mám taky tak, dneska je v klidu, ale jsou dny, kdy sebou mele přes den a v noci mám pocit pořád.. :slight_smile:
1. zář 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous Moc děkuji za odpověď. Už jsem z toho byla nervozní. Je mi divné, že skoro vůbec nespí. :slight_smile:
1. zář 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haluci v chytrých knihách to píší.. :slight_smile: když mi chceme spát, tak mimi ne.. :slight_smile:
1. zář 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haluci ahoj, hrozně moc jsem se těšila až mimčo začne kopat :slight_smile: teďka musím říct, že je to pěknej čipera, kope pořád, ráno, přes den a i v noci. Říkám si, že je dobře, že o sobě dává vědět, aspoň vím, že je v pořádku.
1. zář 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25 jo jo to je pravda. Mně to jen překvapilo, když jsem byla zvyklá na jiný režim. Max 3x denně a vždy jen chvilenku a najednou se rozdovádělo a žádný klid. :slight_smile:
1. zář 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haluci už od začátku těhotenství mě p. doktorka tvrdila, že to bude pěknej čipera - a trefila se :slight_smile: jsem zvědavá jakej bude až vyleze ven :slight_smile: a jak je to u vás s pohlavím? :slight_smile:
1. zář 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25 Nj. uz zjistuji, ze se bude vrtet asi cele dny a noci. Nejak uz nechce byt v klidu jako drive. :grinning: Take jsem ted zvedava jak to bude po porodu. To se asi nevyspime. Moje kamaradka ma 2 deti a obe hodne a skoro stale spi. Tak to asi nebude pak nas pripad. :wink: Pohlavi jsem chtela vedet uz 2x, ale nebylo to poznat. Jednou bylo otocene a podruhe tam litalo a doktorka moc nestihala. Tak jsme si rekli, ze budeme mit radsi prekvapeni. :sunglasses:
2. zář 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak já jsem byla včera na kontrole a vše je v pořádku. Mela jsem obavy, aby mi vyšel dobře test na cukrovku a i ta byla v pořádku. Akorát pohlaví zatím také nevíme. Ale moc mi to nevadí. Hlavně že je mimi zdravé a na tom záleží. To je hlavní. Jinak pohyby cítím tak nějak míň. Možná si to tolik neuvědomuju jako na začátku. Ale pan doktor říkal, že to nevadí. Tak vám přeju hodně štěstí, ať se vám podaří si odpočinout.
2. zář 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda, tak nám se pohyby oproti začátku taky uklidnily, chystám se to říci doktorovi na kontrole, uvidíme, co mi řekne, ale snad bude vše OK a malej bude v pořádku. Jen lenivější :grinning: po mamince :grinning:
Jak to máte s kočárkama? Já pořád nevím, jaký si vybrat, když si nějaký vyberu, tak mě od něj vždy někdo zrazuje, že má špatné zkušenosti a tak. Sháním kombinovanou klasiku na 4 kolečkách, máte někdo tip? :sweat_smile:
2. zář 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdy se dela test na cukrovku? Mam jit na kontrolu v polovine zari a ani mi nic nerikali, ze bych mela neco takoveho absolvovat?
Jinak ja ted mam objednany kocarek na 4 koleckach kombinovany x-lander pres aukro cca 10 tis, novy. A plno veci k tomu je a doprava zdarma. Je tam i dost barev, ale vybrala jsem si bilou. :wink:
2. zář 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_mel to je dobře, že je vše ok, já na výsledky testu čekám..doufám, že to bude ok..jinak pohyby taky cítím přes den méně, ale zato v noci si to vynahrazuje.. :slight_smile:
2. zář 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem ráda, že mám kočárek z krku, ale mám tříkolku..jsem z toho zešedivěla než jsem ho vybrala.. :slight_smile: a ideální stejně neexistuje..na každém se něco najde..
začala jsem včera studovat porodnice a mám z toho hlavu ............
2. zář 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haluci Jak který doktor tě pošle. Znám holky, které byly už v 1. trimestru a taky jednu, která šla až ve 3. Asi se to různí. Ale myslím, že Tě tam určitě pošle. Když tak se zeptej. A dr Ti poví, co a jak. Já byla na tu cukrovku před 2týdny a výsledky jsem se dozvěděla až na kontrole.
2. zář 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, já jdu na cukrovku až za měsíc, ale když koukám na vaše týdny, tak to odpovídá.
Dneska nám přišel kočárek, jsem nečekala tak rychlé dodání, jsem ho v úterý v noci objednala z netu a už s ním trandím po bytě. Vůbec nás nezklamal, jen jsme měli problémy se stupátkem pro starší, nakonec padlo, ale tip top.
Mi teď absolvujeme zvykačku ve školce a malá to zatím zvládá na jedničku, tak klepy klepy klep ať to vydrží.
Mě mimčo kope jakmile si sednu nebo lehnu, už vidím jak budu potom muset pořád houpat atd. vypadá, že se mu to moc líbí.
2. zář 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haluci bylo mi řečeno, že na ten test ohledně cukrovky se chodí automaticky po dosažení věku 25 let. Zkus se na to zeptat u svého doktora...
2. zář 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo, az pujdu na kontrolu tak se urcite zeptam. At mam jistotu, ze je vse ok. Vzhledem k tomu ze uz mi je pres 30, tak bych to asi mela take absolvovat...
2. zář 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haluci hmmm to asi ano :slight_smile:
2. zář 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, vrta mi ted v hlave jedna otazka....mozna mi poradite mam dva terminy jeden 12/12/10 podle ms a druhy 28/11/10, ted ale premyslim nad tim, ktery se bere na nastup na materskou, myslim si ze ten podle ms, ale nejsem si jista. K dr jdu az 16. a stve me, ze na to neznam odpoved. Nemate nekdo zkusenost? Dekuji.
3. zář 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtule83 a mate nakonec teda chicco? Pokud ano jsem rada, ze jsi spokojena. Mne se taky moc libi, hlavne ma velkou korbicku a na zimu idealni :wink:
3. zář 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Hledám nějakou termínovou diskuzi pro výměnu informací, tak sem si našla vás :slight_smile:. Doufám, že tu pochytím nějaká moudra. Jak jste na tom s přípravami? Snad dočtu těch 14 stran.....
3. zář 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla Podle mně se bere termín podle ms. Takže to vychazi na 1.11. :slight_smile: A kdy jsi mela prvni pohyby? Predpokladam, ze podle toho ti vypocitali ten druhy termin. Ja mam totiz take termin podle ms 12.12., ale jiny datum uz mi nerekli.
3. zář 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla jo jo chicco, za tu cenu jsme ho museli vzít. Jen poblíž už byl vyprodanej, tak ho máme z Prahy. Musíme ho ale brzy odvézt z bytu, jelikož si z něj začíná malá dělat kočár pro panenky a večně leze po stupátku, které jsme koupili rovnou s kočárem. Jsem zkoušela jestli jde korba nasadit obráceně a jde, jenže nešla vůbec sundat, tak jsem tu slušně plašila. Nakonec jsem ji sundala za malé pomoci šroubováku. Už raději nic nezkoušim. Jen mě mrzí, že u sporťáku ta bouda nejde hodně překlopit, pokud je opěrka vleže. Kámoška tu boudu nějak nastavila, tak to musim omrknout. Jen poslouchám narážky, že máme pro kluka červený kočár, ale já říkám, že je to jak ferrari pro chlapa. :grinning: :grinning:
Termin by měl být platný podle ms. Už se má dávat jen jeden termín, ale někteří dr. jedou stále podle dřívějšku. Druhý termín by se měl dávat podle utz, pokud stáří plodu s ms nesedí. Já to tak měla při prvním těhu, měla jsem asi rozhozenou ovu a otěhotněla v cyklu později než bývá.
3. zář 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haluci taky si to myslim, ale tenhle tyden se me v praci ptali snad 5x a uz jsem sama na sebe byla nastvana, ze nemam spravnou odpoved... :angry:

Pohyby jsem zacala citit zacatkem cervence, takze ten druhy termin mam 28/11. Ale se Sofii jsem domluvena na tom, ze 30/11 jeste upeceme pernicky na stromecek a pak si muze delat do 12/12 co chce. Hlavne ji rikam, ze ne dele, protoze chci byt brzo doma :wink: :grinning:
4. zář 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla Mne by zase zajimalo, jak se pocita termin podle pohybu. :slight_smile: Jinak bych si take prala, aby se to pak moc neprotahovalo a mohli jsme byt pred stedrym dnem doma. :slight_smile:
5. zář 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrtule83 taky jsme zkusili dat korbicku proti smeru jizdy a pak jsme museil pouzit sroubovak :confounded: proste to nejde....sportovni verzi jsem nejak moc nestudovala, to se musim priznat :confused:

Neposlouchej narazky, je to jenom vase rozhodnuti, jakou barvu jste si vybrali a nikomu do toho nic neni....navic cervena barva pro kluka neni vubec spatna... :wink:
6. zář 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fiallinka a kde ji najdu? Dej nam se primo odkaz, at ji nemusime hledat :sweat_smile: dekuji
7. zář 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejiz marja, ja jsem po ranu nejaka zmatena, na co jsem to odpovedela.....

faflinka: omlouvam se..... :fearful:
7. zář 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek