• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
Ahoj vespolek.
@velrybous taky řeším porodnice. Nemáš třeba link na nějaké chytré stránky, kde by se psalo, jaké požadavky by měla nemocnice splňovat nebo co maminy hodně oceňují? Chci tento či příští týden zavítat do dvou nemocnic tady v kraji a jaksi nevím, na co se ptát. Jako třeba jestli má žena volbu nástřihu, jestli má nemocnice to a to, jaké používají metody tady na to a támhle na to, ceny standardních a nadstandardních zákroků, co je vlastně už nadstandard... Je to jako s mou mudrou- nevím, na co se ptát, ona sama nic moc neříká. Pak si něco někde zjistím, ale buď se zapomenu zeptat, nebo mi odpověď nestačí. Potřebovala bych asi nějaké manuály :grinning: . V knížkách jsem toho moc nenašla.
@lenik_87 my obhlíželi krámy, e-shopy a rady zkušenějších a nakonec šli do x-landeru, loňský model, 3-kombinace. Vypadá bytelně, je lehoučký a hrozně dobře ovladatelný, má spoustu příslušenství, hlubokou korbu teda asi o 6 cm kratší než třeba DorJan, ale tak máme mimčo na zimu, že, takže ve fusaku bude malinké a až se oteplí bude bez fusaku a pak už třeba nasadíme sportovní korbu. Ale jinak bacha, DorJan je taky polská značka a rozhodně bych neřekla, že je nějak nekvalitní, slyším na něj samou chválu. Jen my si prostě už vybrali.
8. zář 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. ahojda, dívala jsem se sem www.aperio.cz; www.ferovanemocnice.cz; www.duly.cz; www.pdcap.cz;
www.azrodina.cz; www.babinet.cz; www.babyweb.cz
všechno si najdeš na netu, zadala jsem si třeba porodnice hradec králové nebo porodní sál hradec králové a vyjelo mi veškeré info co a jak a taky jsem našla diskuze na MK. :slight_smile:, mě dr neřekne vůbec nic..a začala jsem chodit na PP kurz, ale spíš asi jen tak, protože všechno vím odsud.. :slight_smile: a půjdeme se podívat přímo do porodnice, já pokud budu rodit v HK, tak jedině asi s porodním plánem..
8. zář 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsem úspěšně přežila zubaře, ale bylo to jen tak tak a v pátek mě čeká 3d utz, už nemůžu dočkat.. :slight_smile: v předporodním kurzu je to sranda, nic nového nevím, vše znám z MK... :slight_smile:
8. zář 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všichni, včera jsme byli na 3D ultrazvuku - jsem z toho hrozně nadšená. Je fakt boží :slight_smile: vy, které se chystáte, máte se na co těšit :slight_smile:
8. zář 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky včera jsem byla na kontrole v poradně a vše je jak má být,poslouchala jsem jak tlučou ozvy u měho Štěpánka a byla jsem rada žeje v pořádku.....Jsem v 28tt a za 3týdny mě čeká opět kontrola to budu v 31tt a to už mě bude brát i krev paní doktora.
8. zář 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. --ahoj nejsi sama kdo si nemuže vybrat kočarek.Já jsem byla všude v obchode s kočárky a taky jsem jela i do Českýho Těšina kde mě padl krásnej kočárek do oka abyl i docela levny do 6000kč.Jenomže když se ti stím něco stane tak nebudeš moc to reklamovat.Tak jsem od toho ustoupila,koukala jsem i na internet a našla jsem si ho stojí teda 8350kč je to 3kombinace ale háček byl že já jsem z Brna a ten obchod leží v Plzni a proto jsme se tam vydali a prohledli jsme si ho,vyzkoušela jsem si ho a brala jsem ho(je to na objednávku teda).....
Tak snad pořídíš tak jak já.... :slight_smile:
8. zář 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25 takže sanus dobrý??? :slight_smile: no už se těším na pátek.. :slight_smile:
8. zář 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous já jsem spokojená a přítel taky, malej docela pěkně pózoval, takže máme krásné fotečky :slight_smile:
přeji, aby se vám to taky tak líbilo a aby malej ukázal vše, co chcete vidět.
8. zář 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25 děkuju, v pátek dám vědět.. :slight_smile:
8. zář 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka561983 díky, ale já psala, že už máme koupeno (x-lander) :slight_smile:
@velrybous díky za tipy, prostuduju
9. zář 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. jj nemáš za co.. :slight_smile:
9. zář 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. zář 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda, holky už poamlu přemýšlím o tom, co do porodky, už některá začínáte taky bláznit a pomalu balíte? Já chci mít vše připravené, kdyby se cokoliv dělo :sweat_smile:
10. zář 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_87 Já už taky začínám bláznit a shánět informace co všechno sebou a pomalu si to připravovat.Jsem prvorodička, tak se musím poptávat jiných maminek a info sháním taky netu.Prý mě dají, ale seznam co sebou si vzít přímo v porodnici kde budu rodit.
10. zář 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivavka jj, to by v porodnici měli dát, jenže mě jde o to, co kdyby se něco schrulo a já musela jet třeba dřív, tak abych měla připravené věci :wink: tak jsem alespoň ráda, že nejsem jediná kdo takhle "blázní" :grinning:
10. zář 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_87 já blázním průběžně. Info hledám na netu, neb nejsem z těch, které chtějí poslouchat "rady starších" :slight_smile: . Sehnala jsem jak seznam věcí do porodnice, tak přehled co vše pořídit pro 1.mimi, i třeba tabulku velikostí. Kdybyste některá chtěla, ráda se podělím.
10. zář 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katcha. určo budeme rády, já za ten seznam co pro mimi i co do porodnice :slight_smile: předem moc děkuji :grinning: já výbavičku více méně mám, jen oblečení do porodnice a potom kosmetiku a tak podobně :wink:
10. zář 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_87 Tak seznam do porodnice třeba tady: http://www.apolinar.cz/porodnice/index.htm, jinak to mám i vzadu v těhu průkazce, pokusím se sem hodit obrázek, ale asi nebude čitelný. Tak jedině mailem.
Seznam co do zákl. výbavy pro mimi třeba tady: http://www.naseporodnice.cz/vybavicka-pro-miminko.php nebo tady: http://www.hracky-vybavicky.cz/64-vybavicka-pro-miminko-seznam/
10. zář 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím vás takhle při pátku a dovolím si přidat se :slight_smile: Taky čekám prosinče.
10. zář 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ahojky vitáj.a jakej máš termín...:slight_smile:
12. zář 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já blázním taky, seznamů na výbavičku mám asi deset, tak z toho chci udělat jeden a mám pořád pocit, že mám všeho málo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:....
12. zář 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous ahoj, byla jsi už na tom 3D ultrazvuku?
12. zář 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malicka25 ahojda, jj byla v pátek, fotku mám v albu, jinak jsem byla nadšená.. :slight_smile: je to krásný.. :slight_smile:
12. zář 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já se rozhodla 3D UTZ nepodstoupit, snad nebudu litovat. Třeba příště. V pátek sem byla docela zklamaná ze zjištění ohledně nemocnic. Obvolala sem si 2 v kraji, jedna pořádá prohlídky každých 14 dní za 200 Kč. Druhá (krajská!) nepořádá nic!! Jen mi bylo suše oznámeno, že 28tt je nejzazší k objednání předporodního kurzu s manželem, pokud ho chci mít u porodu. Zkusím tam ještě zajít osobně, pač ani na netu jsem nic nenašla. A ráda bych prostě věděla, do čeho jdu, tak si je chci obě obhlídnout a teprve pak se rozhodnout. Nejsme v Praze, takže registrace u nás není nutná. Kámoška z okr. HK mi zas řekla co plaším, že ona prostě na žádný kurz nechodila, manžela u porodu stejně měla a nikde nic nesháněla ani nevyplňovala, ani se nikde neobjednávala.Tak nevím. A jaké aktuální "problémy" řešítě vy?
13. zář 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. no tak to je síla, já sice do kurzu chodím, ale ne od FN, a samozřejmě, že chce být přítel u porodu, to si i zaplatíme..máme se jít podívat na sály a tak 7.10. ale já bych šla nejradši už teď...ať vím co a jak..
já začínám řešit výbavičku, respektive seznam, musím to dát dokupy a začít objednávat zbytek věcí..no je pořád co dělat.. :slight_smile:
13. zář 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. Ahoj, ja jsem byla taky na 100% rozhodnuta tam nejit, ale toto rozhodnuti se v sobotu zmenilo v naprosto silenou touhu tam jit :D Ale uz je to teda na posledni chvili, takze me objednali jeste na zitra na vecer.

Jsem zvedava, jestli bude malý spolupracovat, je to totiž pěkný sabotér ;)
13. zář 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Tak hoď fotečku, jak vám to vyšlo
14. zář 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. Vyrazim tam za pul hodiny, tak uvidime. Nicmene byla jsem odpo na gynde a maly se pretocil hlavickou nahoru. Asi se tesi na foceni a chce byt videt :D To je totiz poprve, co je hlavou nahoru.
14. zář 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. Tak máme zase houby ... nevím po kom to dítě je, ale měsíc je hlavičkou dolu. Dnes? Dnes se otočil hlavičkou nahoru. A navíc měl před obličejem pupeční šňůru, obě ručičky a aby to bylo super překvapení, tak tam vrazil i obě nožičky :angry:
14. zář 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak To naštve. Takže z 3D UTZ ste neměli krom účtenky nic?
14. zář 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek