• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@denousek Ahojda, koukám, že máš Vojtíška, u nás zatím tohle jméno vede, ani nevím jak mě napadlo.. :slight_smile:))
2. říj 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj máme vojtíška a já taky nevim jak me to napadlo :grinning: jeste v srpnu to byl filípek a pak to nejak přesedlalo :sweat_smile: ale nemáme Vojtěch ale Vojta :wink:
2. říj 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek on je Vojta v kalendáři??? to jsem asi nezaregistrovala..:slight_smile:
2. říj 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to čtu, tak mě celkem uklidnilo, že nejsem sama :grinning: . I když bych raději , kdyby nás takové neduhy milnuly a mohly jsem si psát, jakje nám úžasně dobře :wink: . Dneska po delší době mě v noci břicho netvrdlo, tak nevím, jestli je to hořčíkem co pojídám nebo jestli se tělo umoudřilo.....Uvidíme, co bude dál :slight_smile: Zatím mě malej většinou vytrvale dloube někam dozadu dolů.
Už se taky těším k dr., jsem zvědavá, jestli bude dělat velký UZ nebo až ve 32tt. Teď už to bude rychleji ubíhat. Začala jsem chystat hadříky, už mám něco vyžehleného, koupili jsme kombinézku a zimní čepičku jen nevím, na jaké velikosti startovat, asi 56.A ještě jsem si objednala podložku z pravého beránka do kočárku, to se mu bude hajat :wink: Prý bude větší než byla malá takže menšího oblečení by moc neužil.
2. říj 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: @velrybous nene ojta neni v klendáři :grinning: jen Vojtech ale Vojta je povolený tak jsme dali Vojtu .-) slavíme na Vojtěcha
2. říj 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen já mám většinu 62 a 68, v 56 toho moc nemám.. :slight_smile:
2. říj 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek fakt je to povolený? to se musím podívat někam.. :slight_smile: no ono totiž to jméno nejde až zas tak k příjmení... :frowning2:((
2. říj 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek ahoj, no ona i dcerka je Vánoční...nějak se nám to sešlo :grinning:
2. říj 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby jsem meli kluka, byl by to taky Vojtech :grinning:

abych pravdu rekla, nevim presne jake velikost mam, ale tech nejmensich bodycek 50 a 56 mam asi jenom tri. Uz musim zacit prat a zehlit, asi tak pristi tyden... :slight_smile:
2. říj 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen já mám i 52, u malé mi všechno vyselo takže mám i pár takových hoodně malinkých věciček. Jinak fusak s beránkem mi došel včera a nádhera..úplně něco jinýho než před těmi 6 lety. Vůbec se toho za 6 let změnilo dost, připadám si zase jako prvnička :wink: :slight_smile:
2. říj 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem koupila fusak lodger, moooc se mi libil a hlavne se da pouzit po cely rok, coz jsem videla jako velke plus.
2. říj 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla fusak na léto?? :fearful:
2. říj 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, muzes pouzit jenom vnitrni vlozku misto deky.
2. říj 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka je mi jasne, ze v lete pri 30C ho pouzivat nebudu.... :confused:
2. říj 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla aha, tak to jo :slight_smile: no právě no :D ale tak třeba večer když měkde budete a nebude takový pařák tak proč ne.. :slight_smile:
2. říj 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka presne tak jsem to mysela :wink: a je opravdu hodne velky, takze nam vydrzi do pristi zimy do sportaku.
2. říj 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
je fajn že je tato diskuse a všechny máme termín v prosinci!
holky a kolik jste nabrali kg?já zatím 9kg ale ve středu mě čeká kontrola tak jsem zvědavá jeslti zase něco přibylo,já se rači ani doma nevážím :grinning:

Jsem i zvědavá co malej v břichu,kolik váží atd!zatím chodím na kontroly po 4týdnech,myslíte že už budu chodit častěji?a hoky od kdy s enahrávají ozvy??,
2. říj 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute holky. No k tomu oblečení... Já mam nachystane věcičky 56 a 62. Kdyby se náhodou narodil prcek, tak mám 2 bodyčka velikosti 50. Ale myslím, že to neužiju, protože podle utz mimčo roste předpisově. No ale jistota je jistota.
Jinak já jsem začla prát dneska. Myslím, že věci jako jsou peřinky a povlečení na ně s prostěradlem už klidně můžu mít nachystané. Na oblečky se chystám až jak budu mít mateřskou. Přece jenom to bude mít mimi přímo na tělíčku, tak ať je to vážně čerstvě nachystané.
A já jsem přibrala 12 kg. Ale dr. mi říkal, že mám malé bříško, že se mu to nezdá. Chtěl dělat jen ozvy, ale pro jistotu si mě vzal i na utz a vše bylo o.k.. Tak jde mi to víc do zadku a stehen jak do bříska. Ale naštěstí nemám žádné problémy jako vy, že by mě něco bolelo, nebo tvrdlo břicho. To je mi vás fakt líto, že máte takové problémy. Ale myslím, že mě to taky ještě čeká. Tak uvidíme.
2. říj 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,to tvrdnutí břich a bych poznala žé?to mě asi zatím netvrdne-naštěstí!
Mě ještě ozvy nedělali,ve středu mám kontorlu budu 30týden tak uvidím jestli mi je už udělá,docela se na to těším,tak pak dám vědět!asi to je ale u každého gyn jinak,protože známé to myslím natáčeli až kolem 34týdne!
Já mám taky nakoupeno s té velikosti 50 tak 2body jinak spíš nakupuju ty věčí!prát ještě neperu na to je ještě snad čas,ale ráda se v těch hadříkách přehrabuju :grinning:
2. říj 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já taky nabrala 12 kilo, vážila jsem se včera :slight_smile:
věcy všechny vyprané nemám, jen pár a t y mi vyprala mamka. Mě to zatím připadá zbytečné pač se v tom taky stále přehrabuju navíc mě čeká stěhování a abych to všechno prala znovu mi příjde zbytečné. Snad se teda nenarodí dřív než ten přesun proběhne tobych byla v pasti :grinning: :grinning:
2. říj 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
četla jsem, že ozvy se měří až nějak kolem 34 týdne..mě to nedělali..přibrala jsem asi 10 kg, břicho mi vyrostlo asi kvůli tomu nadbytku plodové vody, jinak jsem všude stejná, zatím.. :slight_smile:
mě tady dneska žehlila mamka, a ještě kupa mě čeká..pak si proberu velikosti a uvidím jak na tom budu..ale myslím, že toho máme fakt dost.. :slight_smile:
postýlka je připravená, dneska jsem to vyžehlila a povlíkla..a už vím jak tam budu mít komody, koupím si na přebalování jen podložku a bude..uvidím jak mi to bude vyhovovat, ale přijde mi zbytečné teď kupovat skříň i když věci bude mít ještě u nás, do dvou komod to nenarvu..
a plíny chci používat látkovky a kalhotkové..
2. říj 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě no...rvat to všechno do skříní když během 3 týdnů z půlky vyroste... ze začátku je to fofr, pamatuju jak jsme se těšila že malou budu fintit a jak budem oblečkovat a prd..půlku těch malinkých věcí neměla vůbec na sobě jak to letělo
2. říj 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka no to si taky říkám, proto se snažím kupovat větší.. :slight_smile: ale někdy prostě neodolám...:slight_smile:))))))))))))))))))
2. říj 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous nj ony jsou ty oblečky tak nádherný... :wink: :slight_smile:
malá byla jak panenka a tohle bude raubíř. úplně se těším že už to nebude samá růžová barva :grinning: :grinning:
2. říj 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka no právě a na holčičky vůbec..ale na chlapečky je toho taky dost..viz. naše hromady doma.. :slight_smile:))))))))))))))))))))))))))))))))
2. říj 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous já mám doma asi 3 kabele hader na prcka :grinning: a malá má celou skříň pro sebe...na mě zbyly jen dvě usmolený poličky :grinning: :grinning: ale toho do čeho se ještě vlezu není moc takže mi to nevadí :grinning: :grinning: a až se malej narodí budem už v novým a tam bude skříní plno takže pak at má třeba těch kabel 20 :grinning: :grinning:
2. říj 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka no přesně..a to máš ještě věci v komoře, ještě, že ji máme, mám pocit, že máme malý byt.. :slight_smile: někdy časem bych chtěla do většího nebo do baráčku, ale to si ještě asi počkáme..
3. říj 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek :grinning: díky :wink: snad to vyjde...nachystaného toho prozatím moc není, dcera je od pátku v nemocnici, tak tu máme trošku chaos...ale už se do toho brzy pustím..je nejvyšší čas! :wink:))
3. říj 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous můžeš mi hodit link, jak vypadají ty jednorázové dětské podložky do porodnice? Záda mě bolí nejvíc při dlouhodobé poloze- po dlouhém sezení v práci (to spíš žebra zezadu), po dlouhé vycházce ve stoje (kříž)....anebo sem se tuhle vrhla na návštěvě, že umeju nádobí a ten postoj být nahnutá k dřezu (bedra)- musela sem to po chvíli předat jinému adeptovi. Jinak občas, když jdu právě takhle na vycházku, a pak si chci nohama sundat boty, tak jak zaberu, bolí mě třísla.
@madelen já beru magnesium snad od 5.měsíce, možná ještě dýl. Mudra mi ho napsala v šumákách a mám ho brát každý večer. Samozřejmě to flákám...
@sukubka Ahój, taky čekáme kluka :slight_smile:
@wendulla sem ráda, že nabídku košilek a prádla obecně vidíme stejně :wink: . Přitom vidím v knížkách hezké obrázky, ale kde to sehnat?
4. říj 2010 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. ahoj, s tim spodnim pradlem je to spatny, nic nemuzu najit, ale dneska jsem objevila tohle a nevypada zase tak spatne http://www.astratex.cz/podprsenka-mama210/doprodej
4. říj 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek