• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
Ahojky, k nam taky letos na Vanoce misto Jeziska zavita cap :grinning: . Termin mam 23.12-26.12. . Az bude decko dospele tak mi asi podekuje :unamused: Je tu nekdo z Brna?
6. kvě 2010 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
tehulka 8888, kinsen... No vzala jsem ceník na průzkumy po okolí a každý se na mě koukal s tím že nic neplatil. Chodím sice rádoby na soukromou kliniku, kterých je v Praze několik - ale soukromá je jen v tom, že dělí pacienty na ty co si zaplatí roční kartu ( podotýkám, že z té karty nevyplívají žádné velké výhody) a na ty, kteří si ji nezaplatí a pak musí platit regulůační poplatky 30 Kč (což snad nikdy nemůže dojít výše roční karty :slight_smile:). Ovšem zaplacení roční karty nemá vůbec žádný vliv na těhotenská vyšetření, takže i s roční kartou v hodnotě 990 Kč si zaplatím UTZ ve 12. tém týdnu 1100 Kč.... rozhodla jsem se, že holt změním doktora. Tyhle peníze mohu investovat i jinak. To samé mi připada scestné, že mi doktor neřekne pohlaví dítěte pokud mu nevysolím 600 Kč... Za fotky se samozřejmě platí všude a s tím také počítám. Zjiš'tovala jsem si vše na zdravotní pojišťovně a tam mi potvrdili, že tyto úkony fakt nehradí a je jen na uvážení doktora, zda si za ně něco vyúčtuje a kolik. Klinika kam chodím si holt vzala vyúčtování k srdci.

Tak dost stěžování (jen mě prostě mrzí, že se někdo snaží vytřískat na těhotných.,... jako kdyby nás i tak nečekali velké výdaje :slight_smile: ) ..... a teď už jen přeji hodně štěstí a hlavně zdraví, jak pro vás, tak i pro ty vaše nastávající prcky :slight_smile:
6. kvě 2010 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj bodlinko: můžu se zeptat kam chodíš...ten screening totiž pojišťovna nehradí a někteří ho ani nenabízí a platí se za něj 1100 - 1500 tak, jako tak. Standartní jsou pouze tripple testy :frowning2:. Mě to vysvětloval doktor, pojišťovny proplácí pouze 3 ultrazvuky za těhotenství, proto ty platby navíc.
6. kvě 2010 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a ten placený screening je o hodně přesnější než proplácené tripply.
6. kvě 2010 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Naataalko, nám vychází termín přesně na Štědrý den... no příroda holt někdy zamíchá kartama :wink:))) Nicméně všechny děti jsem přenášela, tak to vidím spíše na první dítě roku 2011:wink:))...no necháme se překvapit :wink:
6. kvě 2010 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
holky kde jste??????úroc jste sli pryc???
21. kvě 2010 v 00:32  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak jsem tady a mam sposty novinek:slight_smile:
21. kvě 2010 v 00:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, hlásím se taky, jestli můžu :wink: . Termín máme 19.12. podle usg i poslední menstruace.
21. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: ...jsme tadýýýý :wink:))...nebo ne? :wink:
21. kvě 2010 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Vypadá to, že tady nikdo není :frowning2: .
22. kvě 2010 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak já se přidávám :slight_smile:. Podle poslení ms vypadá miminko na 15.12.A jak to všechno zvládáte? Já čekám první miminko a moc se těším :slight_smile:
23. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojek :slight_smile: . Tak já to zvládám celkem dobře, od začátku jsem na namocenské, pracuju jako sestra na int JIP, tudíž místo velmi nebezpečné pro těhotnou. Pracovala jsem skoro 11 let v kuse.
Miminko je to naše první, moc jsme si je přáli, těšíme se moc. Zítra jdu na krev k prvotrimestrálnímu vyš., 8.6. usg v Ostravě. Nemůžu se dočkat! Strašně se mi to táhne, navíc ted´, jak furt pršelo, jsem seděla doma, to je na palici, manžel v práci každý den...
23. kvě 2010 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj můžu se přidat.
Termín mám 3.12 ,a je to mé druhé těhu , doma mám už chlapečka Matýska 3,5 roku. Toto těhu je hodně vymodlené čekali jsme na něj přez dva roky až nám pomohli v centru a zadařilo se nám po IVF ,ICSI a AH
23. kvě 2010 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj můžu se přidat.
Termín mám 3.12 ,a je to mé druhé těhu , doma mám už chlapečka Matýska 3,5 roku. Toto těhu je hodně vymodlené čekali jsme na něj přez dva roky až nám pomohli v centru a zadařilo se nám po IVF ,ICSI a AH :slight_smile:
23. kvě 2010 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
To já chodím do práce necelý rok, jsem po VŠ, ale na mimi se moc těším. Je Vám špatně? Mě někdy po rán až pak celý den, ale nezvracím díky Bohu. Chutě také různé, snažím se jíst zdravě.A 2.6. jdu do první poradny tak jsem zvědavá.
23. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak vás tu holky všechny vítáááám!:wink: Počasí se snad už konečně umoudří a
snad si užijem lééta!!! :wink:...už je na čase! :grinning: :grinning: V pátek jedeme na dovču k moři...tak doufám, že zimní bundy nepotáhnem! :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek všem..... Sem tady nová tak se zatím rozkoukávám :sunglasses: taky čekáme miminko v prosinci
25. kvě 2010 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Nicoleta: ty se máš jet k moři, my museli zrušit svatební cestu do Egypta, prý se tam v těhu nemá vůbec jezdit, takže jsme byli po Čechách. Ale nevadí, ta radost za to stojí. Už se těším až mi dá pan doktor první fotečku mimíska.Jinak v práci mi to nebaví, pořád bych jen spala.
25. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
No jedeme do Chorvatska :wink:)..není to zase tak horká země, tak mám vážné obavy, že po tom co sleduji počasí u nás, budu muset přibalit zimní bundu :wink:)))...no už pomalinku balíme...tak fakt s tím teplým oblečením váhám :wink:))..no necháme se překvapit!
26. kvě 2010 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak dnešní kontrola proběhla v pořádku, mimouš mrskal nohama ...asi budoucí fotbalista :wink:))
26. kvě 2010 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jdu na kontrolu ve středu a dostanu první fotečku, moc se těším, Jak přibíráte na váze? Já před otěhotněním zhubnula 30kg, takže se toho docela děsím, zatím mám necelá dvě kila nahoře, kolísá to.
31. kvě 2010 v 06:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme ve zdraví z dovči zpět, vybalit tašky se mi ale vůbec nechce,a tak tam stále stojí na chodbě :wink:))))
Dneska bych měla zaovlat doktorce kvůli výsledkům krve....pomalu sbírám odvahu :wink:)))
7. čer 2010 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem sem zase po delší době nakoukla, měla jsem to teď trošku nabitější.
No a co se týká mého těhu, konečně jsem začala pomalu přibírat a na uz ve třináctém týdnu bylo vše ok a máme na 90% potvrzeno,že to není dauwnúv syndrom(nevím jak se to píše).
No a poslední prohlídka teď v pátek také dopadla ok, takže to snad bude vše v pořádku.
Před pár týdny jsem měla silný zánět i se špiněním, ale už jsme ho s panem doktorem vyhnali :slight_smile:

Budu končit a všem nově příchozím těhulkám gratuluji
19. čer 2010 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,přidávám se k vám.Termín je 8.12.2010 je to první těhotenství a vymodlené.Zatím je vše Ok,screening ve 13tt vyšel negativní a zatím pořád trpím nevolnostma.
20. čer 2010 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, ja se pridavam. Termin mam 18. prosince. Tehotna podruhe. V listopadu minuleho jsme potratili. Jsem prekvapena jak rychle se nam podarilo zase otehotnet. Vsechny vysetrni jsme meli v poradku a miminko je zdrave. Ziju v zahranici a kontroly se trochu od tech vasich trochu lisi.
20. čer 2010 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, také se k vám přidávám. Termín máme 30. 12. 2010 a je to naše první těhu. Ve středu jsme s manželem pozvaní na náš první společný ultrazvuk. Tak se strašně moc těšíme. Máte už některá bříško? Já pořád netrpělivě čekám, až se mi pod tričkem začne něco rýsovat a pořád nic :slight_smile:

Zatím se mějte a ahoj :slight_smile:
21. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, holky všem gratuluji k bříškům :slight_smile:
denculo: neboj ono vyleze u každého je to jiné, ale v každém případě si pak budeš přát, aby tak velké nebylo :wink:
U prvního mi bříško začalo být vidět malinko tak v pátém a teď u druhého se pomalu začíná něco oběvovat už teď, ale pro nezasvědcené spíš vypadám, že jsem jen trochu přibrala, jsem poměrně dost štíhlá tak to je vidět až za dýl, ale jak už jsem psala u každého je to úplně jiné, jisté je jen to že se se pořádně zvětší a pak bude obrovské :slight_smile:
21. čer 2010 ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ivavko: máme stejný termín :slight_smile:
21. čer 2010 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsme dnes byli na tom ultrazvuku a bylo to náádherný! Dokonce na nás vyplázl jazyk, tak se nám doktor smál:o) Už teď se nemůžu dočkat, až mi mimčo zase ukážou:o)
23. čer 2010 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky všem,Kinsen-to je paráda,že máme termín na stejně ,třeba nám mimča už přinese o něco dřív Mikuláš :slight_smile: .
Já jsem už přibrala 4,5 kg a bříško mě už začíná růst. Teď vypadám jako bych o dost přibrala.Nevolnosti začínají ustupovat, ale trápí mě plynatost.Pohyby zatím taky nic.
23. čer 2010 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek