• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@monthy7 no je dobrý jít na kurz, občas řeknou i dobré nápady.. :slight_smile:
25. říj 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous no to já bohužel nemůžu, musím ležet, jinak mě čeká nemocnice....už 2 měsíce ležím....
25. říj 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 a jéje, tak to ti vůbec nezávidím, ale taky bych radši ležela..no já mám taky od začátku rizikové a chodila jsem do srpna do práce..teď už se snažím nepřepínat a odpočívat a spát pokud to jde..beru magnesium, tak se i vyspím, ale mám na to ještě týden, pak už nemůžu..a představa, že za 6 týdnů rodím možná i dříve to je mazec.. :slight_smile: nemám spoustu věcí.. :frowning2:
25. říj 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 koukám, jaké máš jména pro mrňouska..už jste to zredukovali? já ještě pořád nevím.. :slight_smile:
25. říj 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous taky jsem koukala, že máme stejné typy...no ještě ne, ale v rodině vyhrává Adam...u nás v práci už jsou 2 Adamové..a tak se mi do toho vůbec nechce...:frowning2:
no já jelikož jsem teda měla milión času, tak nestačila pošťačka dovážet balíčky:slight_smile:ale není nad internet, už mám všechno nachystané teda kromě teď těch Nutridrinků...nj, ale Nutridrink je jako jedno hlavní jídlo, ne?..není tam pak riziko nějaké nadměrné výživové hodnoty?
25. říj 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 no u nás to je zatím Vojtěch, Šimon, Matěj nebo Matyáš a vzadu Jakub, Jan, dokonce jsem si udělala numerologický rozbor podle jména na netu.. :slight_smile:
no stejně nemůžeš asi hodně pít, tak ten jeden nevadí.. :slight_smile:
no taky jsem objednávala přes net.. :slight_smile: ale spíš oblečení a tak..chybí mi hlavně plíny.. :slight_smile:
25. říj 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous plýny mám jednorázovky, segra říkala, že ten začátek je hroznej, ne ze sebe vydolá tu smolku, nebo co to je...takže se přebaluje snad každou hodinu...ale na později se mi ty látkový leny taky líbí....
25. říj 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 do porodnice si beru jednorázovky, ale pak chci používat látkové.. :slight_smile:
25. říj 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous tak tak... :sweat_smile:
25. říj 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky čekáš až tak "pozdě" miminko, že?
25. říj 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 pozdě myslíš věk??? :slight_smile:
25. říj 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous jo...mě bude v únou taky 31l
a myslím si že kdybych to měla ve 20 tak s tím takové problémy nemám...
25. říj 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 no mě bude za 14 dní 32 :slight_smile:, kdybych neměla problémy, tak bych ještě chvilku počkala, ale vím, že v těch 25ti je to ideální na první dítě.. :slight_smile:
25. říj 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to si taky myslím, nám to s manželem trvalo 4roky...pak už nás chtěli poslat na umělé a já říkala, ýe nikam nejdu a ono ejhle...najednou sem otěhotněla...sem se na to vykašlala a bylo....
Já kdybych počkala, tak už to mimi asi chtít nebudu...takže to přišlov pravou chvíli:slight_smile:
25. říj 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy uz mate sbaleno do porodnice? :fearful: ja jeste vubec, rikala jsem si, ze tak v pulce listopadu....
25. říj 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla no jelikož jsem měla na mále kolikrát a manžel mi při vyloučení mimoděložního zapoměl do nemocnice dovézt ty hlavní věci..jako jsou papuče, pyžamo a kartáček...tak se na něho spoléhat nemůžu...snad tu tašku nezapomene...!!!
25. říj 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 aha tak to jo, to je mi jasne :wink:
25. říj 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla a když nemáš žádené problémy a těhu je oK, tak proč předbíhat, že?
25. říj 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 jj, v tom mas pravdu. Kdyz jsem si to precetla tak jsem se malinko zalekla....Jdu 11.11. na kontrolu a pak uz si veci zabalim take :wink:
25. říj 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous musim rict, ze te obdivuju, ze chces pouzivat latkovky...odmacet, prat, zehlit....klobouk dolu.
25. říj 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla no jsem na sebe zvědavá, klasické pleny žehlit budu, ale ty kalhotky z bambusu atd. se nežehlí.. :slight_smile:
25. říj 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na tu tašku do porodnice nejvyšší čas..ještě musím pár věcí dokoupit a když jsem to hodila do malého kufříku, tak si budu muset vzít asi větší :slight_smile: župan a osuška zaberou dost místa..
25. říj 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous aha, no stejne te obdivuju. Jednou jsem se docela nasmala, kdyz Jan Kraus komentoval pleny a prebalovani jeho starsich synu a toho nejmladsiho Jachyma, hadej co mu prislo lepsi :grinning: jednorazovky u Jachyma :grinning:
25. říj 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik.taky čekam miminko.Termin porodu mam 16.prosince a ma se mi narodit holčička Kačenka:slight_smile: už moc se na ni těším:slight_smile: 12.října jsem byla na ultrazvuku a mala vážila 1650g:slight_smile: jo a jsem ve 33tt..
25. říj 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katushka2602 ahoj, to jsme na to skoro stejne, nase Sofule mela ve 33 tt. 1 660 g, byla jsem na utz 23.10.
25. říj 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla jo je to jednodušší, ale myslím si, že je to lepší pro mimi a hlavně já jsem dost na přírodní věci.. :slight_smile:
25. říj 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous ja jsem si vsimla v tvem bloku :wink:
25. říj 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. říj 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla:tak to je krasny:slight_smile: ono nas čeká ještě více ultrazvuku a vyšetřeni?
25. říj 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katushka2602 no, tri jsou povinne, to mas v tehu prukazce a pak asi az kdyz se chodi na kontroly do porodnice...jsem tehotna poprve, takze taky presne nevim jak to chodi potom, ale tri jsou urcite :wink:
25. říj 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek