• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@dencula
Hezké miminko :wink:
23. čer 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivavka: jo to je dost možné, že budeme mít mikulášky. :slight_smile: budeme soutěžit kdo dříve :grinning:
já zatím přibrala jen kilo a tři před tím schodila tři, nebylo mi dobře a navíc lítačka kolem Dominička( bude mu rok a půl) mi zatím nějaké přírůstky nedovolí :slight_smile:
23. čer 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj budoucí maminky:slight_smile:. Taky čekáme mímo v prosinci. Zatím máme termín 10.12., tak dofám, že to do ježíška domů stihneme.
24. čer 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky bych to chtěla stihnout do Vánoc a dát si mimíska pod stromeček. Já už mám bříško malé, jsem silnější postavy, takže je to vidět dřív :slight_smile:. Jinak občas cítím lechtání, ale stejně se nemůžu dočkat pořádných kopanců. Už aby to bylo. :wink:
24. čer 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivavka Děkuji :slight_smile:
24. čer 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem si vzpomněla - doktor mi upravil termín z 30. 12. 2010 na 26. 12. 2010. Prý jsem byla ve středu již 13+3. Tak jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne :grinning: Buď budu mít dítko vánoční a nebo novoroční :grinning:
24. čer 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat? termín máme 15.12, - čekáme první a jsme happy :grinning:
24. čer 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonik23 Ahoj, máme úplně stejný termín, to je super :slight_smile:
24. čer 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jsem ráda že se někdo připojil :grinning:
s tím termínem je to teda dost dobrý :wink:
24. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no pěkně se rozrůstáme to bude prosinčátek a to je prý letos málo porodů, no my to asi ke konci roku doženeme :grinning:
Tak už mi taky leze břicho, že to poznají i ostatní, na konci prázdnin budu opět jak velryba :slight_smile:
28. čer 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jojo, je nás dost, to je dobře, miminka jsou kouzelná, už se nemůžu dočkat až mě začne pořádně kopat. Občas něco cítím, ale zatím nic moc. Včera jsem byla na testech na vývojové vady a za dva týdny do poradny. Jen ty horka mi hrozně vadí, včera mi šíleně bolela hlava, díky bohu jsem se z toho vyspala.
29. čer 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holky,dnes jsem byla v poradně všechno je Ok :slight_smile: ,miminko roste a 19.7. jedu na velký UTZ ve 20 tt.Za měsíc jsem přibrala 1,5 kg.Bříško už taky neschovám.Pohyby zatím necítím žádné,doktorka říkala ,že mám ještě 3 týdny čas.
29. čer 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda, smím se ještě přidat??? :grinning:
29. čer 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_87 Jasně, že můžeš :slight_smile:. Jak se vede a jak probíhá těhu?
30. čer 2010 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda, děkuji, zatím se vede dobře a těhu probíhá bez větších obtíží, teď mám jen bolesti v pravém podbřišku, ale včera jsem četla, že je to normánlí stav - roztahování vazů :sweat_smile:
A jak se daří vám? Už sháníte nějakou výbavičku? :grinning:
30. čer 2010 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_87 Výbavičku pomalu nakupuji, aby toho potom nebylo moc, podívej se do mého fotoblogu. Nakupuji většinou u Vietnamců, mají levné hadříky a kvalitní, ty samé mají v kamenném obchodě, ale o 50% dražší. Jinak toho mám dost po manželovi a i po mě. Do porodnice jsem si koupila něco dražšího, ale ty ceny jsou fakt šílený. Jinak se mi daří skvěle, přestala mi večerní únava, tak vydržím déle vzhůru. :slight_smile:. Jinak zdravotně zatím vše OK, bříško už vykukuje ven, ale pohyby ještě nic.
30. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
koukám že se to troxhu rozjíždí, mě teda bříško narostlo pěkně, už se to teda utajit nedá :wink:
dneska jsem si konečně koupila riflíky a šatovku, ty vedra jsou teda děsná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukulinka
v albíčku máš super retro dupajdy - fakt pěkné
30. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonik23 Díky moc, jsou super na zimu, pletené, to už se dnes jen tak nevidí. Já mám taky těhu gatě a šaty, co jsem nosila normálně jdou nosit. Jinak jsem si koupila legíny, jsou volné přes bříško a k tomu mám tuniku. Jak přibíráte? Mě to vyskočilo během dvou dní o kilo :frowning2:, ale nevadí, zatím jsem na skoro +4kg, tj. za měsíc kilo nahoře, to jde. :slight_smile:
1. črc 2010 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moc hezké kousky máš v albíčku, mimčo bude frája :wink:
No já všeho všudy přibrala jen 1 kg, což je pro mě zatím dobré, uvidíme co dál :grinning:
Já si koupila 2 kalhoty, takové spíše tepláky a k tomu kupuji tuniky a volná trika :slight_smile:
1. črc 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_87 jé jen 1kilo? já asi kila, toš snad to půjde pomalu

jinak ohledně tunik - docela jsem se bavila v Kiku - nakupovala jsem tuniky - v dětském oddělení velikost 176 :grinning: jsou super, akorát teda nechápu že ty děti tak dneska rostou :grinning:
holky jak jste velké??? já 164cm
1. črc 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
2kila :grinning:
1. črc 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem dneska taky po poradně, vše o.k., 28.7. jedeme do Ostravy na velký usg ve 20. týdnu.
Dneska jsem potrápila dr., měla jsem pocit, že naše miminko nemá obličej, žádný profil, ale prý má, ukazoval mi horní i dolní čelist, orbitu..nic jsem tam nepoznala, ale si mi nezbude, než mu věřit :slight_smile: .
Podle váhy mám 1 kg nahoře, břicho jsem měla vždycky, takže nepoznám, co je špek a co těhotenství, pohyby - na ty máme čas.
Oblečení? Katastrofa, všechno drahé, moc se mi to nelíbí, takže tepláky bederky a trička, občas sukně, ale fakt jen výjimečně.
Jo, měřím 177 / to je taky problém např. s tričkama /, vážím 74,5 kg. :slight_smile:
1. črc 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jo, zatím jen jedno kilo, všichni ostatní mají mnohem více, ale mě to kilo stačí, normálně jsem takový buřtíček drobek :grinning: a mám 167 cm.
No jo, sehnat hezké a hlavně levné oblečení je problém :confounded:
1. črc 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky nikdy nebyla drobeček, při té výšce to ani nejde :grinning: . Ale pan doktor mi dneska řekl, že jsem krásně štíhlá / panebože :slight_smile: /.
S tím oblečením je to fakt masakr. Ale moje sestra koupila u Vietnamců těh. rifle za 200 Kč. Tady u nás není nic, sestra bydlí 250 od nás na Vysočině.
1. črc 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Taky čekáme v prosinci mimčo. Tak doufáme, že všechno bude o.k. Jinak Všem gratuluji a přeju, ať vše dobře probihá a hlavně ať to všechno dobře dopadne.
1. črc 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já Vám závidím, já měla dva roky před otěhotněním 115kg na 68cm, takže obezita až moc, shodila jsem za rok na 85kg a rok to držela s malým výkyvem a ted tři kila a něco nahoře. Jím zdravě, zeleninu, ovoce, maso, sladkosti moc ne, ale také si dám. Bojím se, že si to tělo pamatuje a chce jít zpět.:frowning2:. Takže se vážím jako magor každý den a pak jsem z toho ve stresu.
2. črc 2010 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kukulinko, vykašli se ted´na váhu, pokud jíš zdravě, jak píšeš, stejně to asi moc neolvlivníš, navíc pokud si tělo o něco řekne a ty dostaneš chut´, dej si, pokud si to budeš odpírat, budeš ve stressu :slight_smile: .
Přibírání v těhotenství je normální.
Já jsem měla problémy s jídlem / ment. anor. / a můžu ti říct, že strach nemám ani trochu. Přiberu, to je jasné, ale neřeším to, chtěla jsem dítě a to je ted´moje priorita. Jím, na co mám chut´, ale já jím tak nějak přirozeně zdravě, ale sladkosti si dám, to zase jo :grinning: .
Já jsem třeba včera měla návštěvu - kolegyni z práce - a ta mi řekla, že jsem škaredá, že čekám holku určitě.
Je jediná, kdo mi to řekl, jinak mi všichni říkají, že jsem hezká. Měla jsem místy pocit, že si do mě chtěla píchnout. Nestojí mi to za to.
2. črc 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Máš asi pravdu, nebudu to řešit :slight_smile:. Mě zatím nikdo nic neřekl, jen, že mi to sluší :slight_smile:. ale pleť mám tedy hroznou, to prý bude holka, ale kamarádka měla taky hroznou pleť a má dva kluky :slight_smile:. Takže na pověry nevěřím. Stejně pohlaví vědět nechceme, bude to překvápko :slight_smile:
2. črc 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky hroznou plet´, nejsem na to zvyklá, vždycky jsem měla plet´jak broskev, sice pihy, ale jinak čistou a hladkou.
Ted´jsem osypaná ja v pubertě a díky tomu teplu, co je ted´, se to nechce ztrácet, ale taky to neřeším nijak podstatně.
A dneska mi říkala moje teta, že vůbec nejsem škaredá, že vypadám furt stejně :slight_smile: .

Já jsem totiž hrozně vděčná za to, že jsem těhotná a že zatím jsme bez komplikací, snad to tak bude i nadále, nic jiného si ani nepřeju!!
2. črc 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek