• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
taky mi holky ukažte bříška ať to můžu porovnat!!!!
29. říj 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm...takže nic...:frowning2:..
Pokud trpíte například výtokem, masáž neprovádějte. Mohlo by dojít ke zhoršení.
29. říj 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 mas krasne male brisko, slusi ti to :wink:
29. říj 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojte holky, pijete už některá maliníkový čajík ??
29. říj 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka jdu 11.11. na kontrolu k dr a pak zacnu.
29. říj 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Tak to zkusim.Kdyz ja nevim jak to mas ty, ale ja uz ani na zadech nemuzu moc lezet. To me hned zacne hrozne busit srdce a nemuzu dychat. Takze spim jen na boku a asi proto mam uz nefunkcni kycel. Takze si ten polstar dam spise pod nohy... No ale uz to je relativne kratka doba. Doufejme, ze se pak vsechno nejak zlepsi. :slight_smile:
A chodite nekdo na teh. masaze? Jsem slysela, ze to je fajn. Jenze u nas v malomeste to tady nikdo nedela, takze smula. :confounded:
Brisko ukazat nemuzu, jeste nemam zadnou fotku. Chystam se na to prave po prestehovani az bude lepsi prostredi a tak. Takhle se mi do toho moc nechtelo. :wink: Snad me manza pak vyfoti.
29. říj 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka Zatim nepiju. Chtela bych se na to nejdrive zeptat doktorky, radsi. Na kontrolu jdu 9.11., takze pak uvidim...
29. říj 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haluci no pod nohama to nemá cenu, musíš zvednout pánev by jsi ulehčila čípku...já na zádech můžu ležet, asi proto, že to břicho mám tak malý, ale na boku tojde taky, tak zkus...se divím, že ti to doktor neřekll...když jdeš do nemocnice, tak tě dají automaticky na "špalky"...což je právě to že zvednou nohy postele nejmíň o 10cm aby to mímo tam ještě vydrželo...
@kaaatinka já ho piju 1x denně hrnek, má se pít 2x denně..nemá vedlejší účinky, takže podle mě ti nemůže ublížit....piju ho už týden.
29. říj 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Ok, tak to zkusim. Ty se máš, že máš na spaní 3 polohy!! To bych brala. :slight_smile:
29. říj 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haluci nojo....ale když jsem na zádech, tak se zase nevyspí manžel...chrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :grinning: :rolling_eyes:
29. říj 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. říj 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haluci budu na tebe zítra myslet, hlavně se šetři a nic netahej....jestli se otevřeš víc, tak jsi v nemocnici na antibiotikách, jak moje kamaráka, ta čekala dvojky a ve 30 tt se otevřela a do 36tt byla na antibiotikách v nemocnici....tak opatrně a večer napiš jestli budeš moct, jak to dopadlo.... :frowning2:
29. říj 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. říj 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 já si dala dneska první hrníček :slight_smile: jsem zatím 33tt tak ještě to nebudu hrotit :slight_smile:
29. říj 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Jo jo, dekuji. Tahat nic nebudu, ale bude to neprijemne, ze si to nemuzu zarizovat sama... Do nemocnice fakt nechci a antibiotika take ne. Ale uz se tesim. Konecne ve svem a uz si pripravim pak rovnou tasku do porodnice a muzu postupne pripravovat veci pro mimco. :slight_smile:
29. říj 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haluci stěhujete jo? mě to taky čeká, jen nevím přesně kdy to bude, jestli to stihnu před porodem nebo to bude po. Záleží to na bratrovi... takže bud budu stěhovat s pupkem a nebo s kočárkem :grinning: :grinning:
29. říj 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ten maliník zatím nepiju, ani nevím, zda budu či kde se prodává. Já začnu od příštího týdne epinovat.
@monthy7 občas sleduju něco podobného na http://www.naseporodnice.cz/tehotenstvi/35-tyden-tehotenstvi.php
29. říj 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka malinik nema vubec vliv na termin porodu, ale na jeho prubeh. Je doporucene ho pit klidne cele tehotenstvi a dokonce i po porodu. Ja ho piju tak jeden dva pullitrove hrnecky denne. Aspon se mi zvysi objem tekutin :slight_smile:
29. říj 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. v lékárně :wink:
29. říj 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak jo? to slyším prvně...mě ho u dcerky dr. zakázala pít, prý až ke konci... tak nevím
29. říj 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka Tak to radsi stehujte pred. :slight_smile: At uz pak mas klid a muzes se venovat mimcu. Ale lehce se to rika, take jsme to planovali pred ctvrt rokem... :sunglasses:
29. říj 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haluci no já bych se klido stěhovala hned...jenže to nezáleží na mě ale právě na bratrovi :confounded: :confounded: :confounded:
29. říj 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. .....taky dobrý :wink: zase jiný info :slight_smile:
29. říj 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
co děláte holky?.... :sweat_smile:
29. říj 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka No jo to je blby...
29. říj 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 já koukám na bazárek co pěknýho ještě pořídím :sunglasses:
29. říj 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Ted si jdu sednout k tv a jen tak cucet. Mrnos se zase nejak protahuje, tak me vsude stoucha. :sweat_smile: Co delas ty? :grinning:
29. říj 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haluci No, to je asi to stejné, jako některý gynekolog nedoporučí epino :slight_smile: Malinik pomaha pri druhe dobe porodni, ne pri prvni dobe porodni. Takze nema vliv na otevirani porodnich cest, ale pak na uvolneni hladkeho svalstva, ktere miminko "vypudi" ven. Ale jako u vseho, dej na sebe a svuj dobry pocit, ne na cizi rady :slight_smile: Ja malinik piju dva tydny, to same lnene seminko a epinuju uz 3 tydny. Tedy velmi nepravidelne, tak 1x tydne, ale ja radsi pomalicku, nez abych pak musela kazdy den, protoze vim, ze to bych se nedonutila.

@katcha. Kdekoli ve zdrave vyzive, maji jich tam xx druhů :slight_smile:
29. říj 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,máte koupený chůvičky?...jak jste spokojené, já pořád váhám a nevím jestli koupit nebo nekoupit... :unamused:
30. říj 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 já si je teda určo koupím , ale nevim jak ten minitor dechu tan asi ne......????
30. říj 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek