• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@sukubka Ja teda nevim, jak je to ve vasi porodnici, ale v te co jsem si vybrala ja, tak tam by to "pry" melo byt automaticky, na sestinedeli. Ale i tak se tam sestry treba zeptej, myslim, ze ti to kdokoli ukaze. Jinak bych rekla, ze opravdu 99,9% z tech poplachu nejsou plane, ale stava se pry bezne, ze mimco jakoby zapomene dychat. A ten ulek z poplachu ho probere. Takze toto opravdu nebudes muset resit, ale mas pravdu, je lepsi vedet, co s tim udelat.

S taskou do porodnice bud v klidu, to nabalis za den :slight_smile: Ale co mam rikat ja, ja uz to mam za par :grinning: :grinning: :grinning: A zatim mam jen nahazene nejake veci v kufru, ktery mi stejne stacit nebude. Balim se normalne jak na nejakou dovolenou :sunglasses:
31. říj 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka nemělo být 16.října?? já mám I. termín 24.12. a druhý 19.12. ono je to jen o pár metrů do vedlejšího baráku a jen krabice s oblečením a nádobí, spotřebiče atd. žádné skříně...a to mám sehnanou už partu kamarádů že pomohou :slight_smile:
31. říj 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haluci s tím monitorem mám stejný názor.o)
31. říj 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka ano spletla jsem datum 16 října :grinning:
1. lis 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. lis 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka to máte dobrý když to je jen kousek, my stěhovali od půl desáté do tří odpoledne a pak jsem týden uklízela jen z krabic,vůbec to neubejvalo, naštěstí už jen pár drobností, ale furt člověk vytírá jak trubička jak se přidělávají skříňky atd. a jsou dodělávky, někdy je to na palici :rolling_eyes:
1. lis 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka jj znám znám :slight_smile: :slight_smile: no já uvidím no.. ale tak myslím že tak týden - dva a bude to v pohodě. Mi ten zbývající čas do porodu dobře uteče :grinning: :grinning:
1. lis 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka to máš pravdu taky nějak na ten konec moc nemyslím a až včera tak nějak jsme s manželem říkali, že to hrozně uteklo a už jen pár týdnu a máme naší malou doma :wink:
1. lis 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka to joo. uteklo to jako blázen... ale ten konec bývá nejnáročnější a "nejdelší"
1. lis 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím, že tady mám dodělávek dost aby mi to utíkalo, a už na sobě pozoruju jak tak rychle nestíhám jak před měsícem, jsem častěji utahaná, takže si myslím, že než to tu dám ještě pořádně do pucu pojedu najednou do porodnice :grinning:
1. lis 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka jj no u mě to bude to samé :slight_smile: ale je to super to zútulňování ne? :wink:
1. lis 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka To mam stejny pocit.Nic uz nejde tak rychle jak bych si predstavovala.
1. lis 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,máte tady maminky někdo termín 3.prosince?
1. lis 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
@zuya s tím porodným v příštím roce mají holky pravdu, že pouze prvorodičky s příjmem do 2,4 násobku živ. minima, ale hlavně se to sčítá z osob v domácnosti. Takže když nedosahuješ těchto příjmů ty, ale s manželem/ přítelem/ matkou... ano, tak porodné nedostaneš :frowning2:
@sukubka já bych mimino chytla za nohy a klepla do zad :confused: my máme ten monitor na klip a vydává i vibrace, které by měly díte přimět k akci
@karolina20 já sem 2.12.
1. lis 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. jéé tak jsem zvědavá jestli i tak vyjde...
1. lis 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karolina20 Já mám termín 17. 12. ale 3. 12. budu 38tt. Doktoři říkají, že se narodí dříve než v termínu, tak třeba se trefí do 3. 12. :grinning:
1. lis 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://sk.aukro.cz/listing.php/search?string=sada+do+autosedacky&category=0&sg=0

Ahoj pokud by nekdo chtěl mrknout a měl zájem...
takovou sadu do autosedačky jsme si vyrobila pro moji dcerku, bo na trhu jsem nic takového nenašla a tak jsem si musela vyrobit...a hodně maminek se mě ptalo,kde jsem to pořídila...takže jsme se pustila ve volných chvílích do vyrábění...takže pokud by nekdo měl zájem, budu ráda
Ahoj a díky..
1. lis 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen By me zajimalo jak to poznaji, ze bude drive? Jestli podle vahy a miry? Take bych radsi drive. :sweat_smile:
1. lis 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haluci tak to mě by taky zajímalo :grinning: . Asi dle velikosti. Mimčo mám dle UZ větší cca o 10 dní než dle MS. Ale dle mých propočtů může být starší jen o 5 dní dle MS. Tak já vůbec nevím, kdy se narodí :grinning: . V podstatě mám termín asi celý prosinec :slight_smile: . U malé mi zase doktor tvrdil, že kdo ví, kdy se narodí, že to na porod vůbec nevypadá a byla přesně v termínu. Bez poslíčků a nějakých předzvěstí se prostě porod ráno rozjel " naostro " a večer byla malá na světě.
1. lis 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen Aha, tak to jo. Proste prekvapeni. Jestli se mimcu bude chtit nebo jeste ne. :grinning:
1. lis 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haluci Jo jo, úderem prosince budu připravená :wink: . ALe abych tady ještě na Silvestra nepsala, že ještě nic :fearful: . Ale to asi ne, podle toho pupína co mi narostlo a dle UZ bych měla být prý do Vánoc doma z porodnice. Pak už bych se asi neunesla :grinning: .
1. lis 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen Take bych chtela byt do vanoc doma. Hlavne at to neni dele. 2 zname to takhle mely 12 dni po terminu... to musi byt na prasky... :sunglasses:
1. lis 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, jak ja bych brala, kdyby mi doktorka rekla, ze to bude driv...chtela bych taky byt na Vanoce doma, no uvidime. Podle pohybu mam termin 28/11 a podle MS 12/12. Libilo by se mi rodit nekdy v pulce :grinning: hlavne to stihnout do 12/12 :grinning:
1. lis 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla Jsem na nas zvedava, kdyz mame stejny termin. Ktera bude drive. :grinning:
1. lis 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla To mas docela rozdil teda ... me to podle ms vychazi na 6.12. podle screeningu ve 12tt to vychazi na 8.12. Tak jsem taky zvedava. Ale mamka me i segru prenasela dva tydny, tak to budu hlasit v porodnici, at zbytecne necekame :grinning: :grinning:
1. lis 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madalen a jak to že říkají že se bobek narodí dříve?to já bych taky potřebovala at jsem na vánoce doma :dizzy_face:
1. lis 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ja se v tom vubec nevyznam :unamused: Nekde jsem cetla, ze termin podle pohybu je uz zastaraly a spise orientacni. Pamatuji si, ze utz ve 12tt jsem mela ukazkovy a Sofie byla velka uplne presne jako podle MS, utz ve 20tt byla mensi o 6 dni a ted ve 33tt byla snad o tyden mensi :sweat_smile: Byla bych stastna, kdybych neprenasela...
1. lis 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla No nejpresnejsi je ten UTZ ve 12 tt. Ty dalsi uz jsou spis jen orientacni, ale neridila bych se podle nich. Protoze cim vetsi to mimco je, tim hur se logicky meri. Tak bych to vzala asi nekde mezi tim terminem podle ms a terminem podle utz ve 12tt
1. lis 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak snad to do toho 12/12 vyjde, taky bych ji neprala, aby mela narozeniny hodne blizko Stedreho dne, at ma alespon par dni mezi.
1. lis 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla To chapu, no taky budu skakat ze schodu :slight_smile: Ja zas nechci, at to ma chudacek na Mikulase. Jsme si tu breznovou ovulaci taky mohly zaridit lip co? :angry:
1. lis 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek