• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@terak no ja zacnu skakat hned 1. :grinning: a ty dlouhe prochazky s Ajsou :grinning:

Mne se prosinec libi, znam hodne prosincovych lidi, se kterymi dobre vychazim, takze proc ne. Ve znameni jsem Lev a Strelec k nemu jde docela dobre, takze proc ne :slight_smile: akorat je toho v prosince trosku vic, no :confounded:

Kdyby jsme cekali kluka chtela jsem hrozne Ondreje a manzel Vojtu, nakonec jsem rada za Sofii, protoze Ondru uz nemusim resit, myslim ze bych do posledniho dne s tim bojovala, ze chci Ondru a ne Vojtu. A to by byl teprve chudak, narozeniny, svatek, Vanoce, Silvestr, vsechno dohromady.
1. lis 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla My jsme chteli puvodne Adamka :frowning2: Tak to mam teprve smolik pacholik :grinning: :grinning: Mikulas, narozky, vanoce, svatek a to behem jednoho mesice ...
1. lis 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak no tak to sakra :grinning:
1. lis 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ale Tomas je taky moc pekne jmeno, libi se mi :wink:

1. lis 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla A jinak s tou materskou ... souhlasim. Ja uz mam jen 35 dni a tak nejak mi to nedochazi. Hrozne rychle to uteklo vid? :(
1. lis 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak uteklo to strasne rychle. Zrovna dneska jsem o tom s Michalem mluvili. Kdyz si clovek uvedomi, ze uz klidne tady Sofie za 30 dni muze byt....ufff.

Na druhou stranu, uz aby to bylo za mnou, protoze tim, ze jsem jeste nikdy nerodila mam samozrejme obavy jake to bude, jestli to vsechno dopadne dobre....ven musi, to je mi jasne, ale ted jde o to jak pujde ven :sweat_smile:
1. lis 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak Natálie je 21.12. a narozeniny má 25.12. a Tobis má 2.11. a narozky budou dle PM 24.12. a dle UTZ 19.12. To že bych chtěla at to příjde dřív psat ani nebudu pač to je jasná věc :grinning: :grinning:

@wendulla já mám taky hodně kamarádů zimních... sama jsem 2.2. a přítel teda březňák ale jinak všichni v zimě :slight_smile:
1. lis 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka teda vy toho budete mit taky v prosinci celkem dost :grinning:
1. lis 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla no ani nemluv :grinning: ale mě to zas tak netrápí, už jsem si zvykla u Naty a máme to ošefovaný ...
Vánoce jsme prostě doma, 25. jedem k mé mamce, 26. si bere Naty její tatka a 27. přijede můj otec. Letos je to posunuté pač Naty jede s tatínkem na hory od 26.-2.1. takže narozeniny oslavíme až se vrátí. :slight_smile:
1. lis 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka to jo baví mě to ale nejvíc se těším až za rok budeme dělat malý pokojíček, zatím bude mít koutek u nás v ložnici ale pak se pořádně vyřádím :grinning:
1. lis 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla moje mimi je taky o týden menší na uz byla ve 31 + 1 a vážila 1450g ...

1. lis 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy jak se těšíte na porod.Mě už se to pomalu blíží,už si pomalu chystám věci do porodnice...snad to bude brzo.Už mě to nebaví pořád chození na zachod,v noci nespavost,vše mě bolí otoky na nohách.....ale to nejsem asi sama že maminy.Tak se měj te pěkně a co to maj za par tak držím palečky at to zvládnete...:slight_smile:
1. lis 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zase po nějaké době nakukuju do jiné prosincové diskuze. :slight_smile:
No jo, je fakt, že se nám to sakra krátí :sweat_smile:
Já dnes začala prát mimivěci, no zatím povlečení, prostěradla a nějaké pleny. Nemám tolik místa na sušení :grinning: Takže zítra pokračování. :slight_smile: Už se těším, jak to vše bude připravené :dizzy_face:
1. lis 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lordicka jo no na to se právě taky strašně těším. Budem dělat pokojík děckám společný, prvně teda budu mít malýho v ložnici ale zařizovat budem už společný.
Budu dělat růžovo-zelený. Malá postel s baldachýnem, na zdi Hello Kitty a vymalováno tak nějak půl zdi na růžovo a zbytek nechám bílej. No a strana malého bude zelená (překvapivě :D ) a na zeď ještě nevím co mu dáme, zatím jsem na nic nenarazila :slight_smile:
1. lis 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla Ven to pujde neboj, jde jen o to, abys byla ty v pohode. Abys nestresovala, ze jsi neco nestihla nebo tak. Taky myslim, ze hodne pomuze malinik, seminka, epino a vsechny podobne blbosti, ktere nas na porod psychicky pripravi. Ale at to bude jak to bude ... i kdyby se to nastokrat zkomplikovalo, tak pri porodu ti potom pujde jen o jedno, aby bylo miminko v poradku. Takze na sebe si ani nevzpomenes :slight_smile: Myslim, ze ta priroda si to nejak zaridi :slight_smile: Ale uz se taky tesim, az bude venku, jen se obavam ze to, co nastane potom, bude 100x horsi nez porod :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak pěkně si to napsala :grinning: :grinning: :grinning:

Nám dnes dorazil kočárek, tak jsme testovali :slight_smile: Je bezva, asi budu často kočárkovat po bytě :grinning:
1. lis 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem byla na kontrole,no nic moc, měla jsem nějak moc vysokej tlak 138/99...a ještě k tomu jsem otevřená na špičku prstu, doktor mě upozornil, že musím vydržet ještě 10dni než se vyvinou plíce...pak prej už si můžu rodit...
1. lis 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Tak to jsme na tom stejne. Musime se jeste drzet a radsi opravdu polehavat. Ten tlak mas teda vysoky - a mas i otoky?
1. lis 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haluci nemám, ani takovej tlak jsem nikdy neměla, sem myslela že se vyvrátím... :frowning2:
1. lis 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haluci a co ty?...už jsi na tom dnes líp? kdy jdeš zase na kontrolu? já už se mámjít příští týden nahlásit na ozvy do porodnice...
1. lis 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Hm, tak snad to budes mit priste lepsi. Treba jsi byla jen nejak rozrusena nebo ulitana...
Na kontrolu jdu 9.11. a na sepsani porodopisu do porodnice 11.11. O ozvach mi doktorka zatim nic nerikala. Ale nekde jsem cetla, ze se chodi mesic pred. A termin mam za mesic a pul...
1. lis 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda já nevim jestli to je normální , ale celej den chodim a nevim už co bych do ty pusy strčila ...asi na mě ted přišli těhotenský chutě :slight_smile:
1. lis 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haluci na monitor by se mělo chodit cca od 36 týdne... ale každá dr. to má asi trošku jinak. Třeba u Naty jsem vůbec nechodila na monitor do porodky ale až do termínu na gyndu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka Tak to jsem zvedava jak to bude u nas. Do porodnice bych musela dojizdet, takze nic moc. Navic to ted mam dalku pesky i na bus...
1. lis 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haluci a někdo kdo by tě vzal autem není?
1. lis 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka To bohuzel neni. Manzel pracuje 90 km od domova. Jsem takovy chodec vsude...proto mam plno tenisek. :sunglasses:
1. lis 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haluci no tedaa... a to denně dojíždí??
1. lis 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka jo jo, cely den pryc. Vidim ho az vecer. :confounded:
1. lis 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka Luci ty uz mas teutonku doma? Ach jo, zavidim :frowning2: Ja ji objednavala 5.8. a porad nic. Supaci! Asi tam na ne vlitnu :angry: A jake mas barvy?
2. lis 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla, @terak : na cvíču vždycky ženské říkají, jak myli o víkendu okna. Instruktorka se ptá proč proboha, tak prý, že už chtějí rodit. A ona je vždy utře, jakože houby okna, jedině sex :grinning:
2. lis 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek