• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@katcha. No s tema oknama, to muze byt dost nebezpecne, protoze kdyz zvedas ruce, tak je pravdepodobne, ze se omota pupecni snura kolem krku. Jinak mas pravdu ... manzel to dostal dovnitr, tak musi pomoct dostat to ven :grinning:
2. lis 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. to umývaj každý víkend jo :grinning: :grinning: :grinning: tak to já radši budu sexovat než totok :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak mas pravdu, musim byt psychicky v pohode. Malinik jsem si koupila, zacnu ho pit od pristiho tydne a seminko si taky koupim.

@katcha. dobra informace :grinning:
2. lis 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla Ja mam hlavne nejvetsi strach z toho, ze se nedokazu uvolnit a budu ty svaly zatahovat. Myslis, ze na to pomaha nejake cviceni? Asi me napada jen joga a relaxace :frowning2:
2. lis 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ja vubec nevim, mozna posilovani panevniho dna....opravdu nevim....
2. lis 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 jee, to je mi lito, snad tam mimo jeste cvhilku vydrzi :wink:
2. lis 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dneska zjistila, že jsem za týden přibrala skoro 3 kg, mazec..v pátek mám jít na kontrolu, tak s tím musím něco udělat..a to mě čeká skoro ještě 5 týdnů..říkala jsem si 15kg navíc max, takhle z toho bude snad 20 :unamused: :frowning2:
2. lis 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous ja se dneska taky vazila a mam taky 3 kg navic, nic si z toho nedelej. Posledni dobou mam chut na sladke, to se neda nic delat. Rekla bych, ze se neprejidam, ze si telo rika samo a tak to taky beru, to se neda nic delat.
2. lis 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous za týden je to dost---ale celekm 15kilo je pohodička :slight_smile: a 20 se taky dá :wink:
2. lis 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haluci, @velrybous : holky, sundaly ste si ikonky samy nebo vam zmizly? Me totiz zmizla, ale dala sem si tam tu samou :wink:
2. lis 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla no právě, ty sladkosti..já ani taky ne..ale za týden to je dost...no teď už mám pomalu těch 15 :frowning2:
@kaaatinka no jsem zvědavá kdo to bude shazovat.. :slight_smile:)))))
@katcha. mě taky zmizela, ale právě jsem si tam dala tu samou...
@velrybous koukám, že už jí tam máš. Jestli to dělají admini? Ale ať si trhnou, žádnou z občanky sem dávat nebudu :grinning:
2. lis 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne nic nezmyzelo :fearful:

@velrybous tak az pujdes na kontrolu tak se zeptej dr, jestli je to normalni nebo ne. A neotykaji ti nohy? Ze bys nabirala z toho otykani...
2. lis 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. jj já myslím, že admini..i když si stáhnu fotku z netu, kde je vodotisk, tak to smažou a nemám fakt sílu to upravovat..už takhle to sezení u pc je docela náročný.. :slight_smile:
2. lis 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla no včera poprvé jsem je měla jak železo, zeptat se nemůžu, protože mi řekla, že mám držet dietu, hlavně co se týká sladkostí..:slight_smile:))) jenže to prostě nejde..jsem to dr říkala..
2. lis 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já na monitoru ještě nebyla, dr. mám v porodce, tak monitor jen o patro výš. K mé dr. jdu ve čtvrtek, tak uvidím ...

@terak jj, už dorazila. Je krááásná, těš se! :dizzy_face: My objednávali 10.9.2010, tak jsme vás nějak předběhli. :sweat_smile: No nečekala jsem, že dorazí tak "brzo". :wink: Ale neboj, určitě se dočkáš.
Mám tmavě šedou s tyrkysovou :slight_smile:

@katcha. mě zrovna dnes meje okna mamka, do toho bych nešla. I když jinak tady celkem blázním s úklidem :wink:
2. lis 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous a proc do admini delaji? To nechapu....?

je mi jasne, ze to ted s dietou moc nejde, parkrat jsem se vecer nenajedla, protoze jsem nemela moc hlad a v noci me Sofule probudila, ze ma hlad, uplne jsem to citila :grinning: takze se radsi najist a klidne spat :grinning:
2. lis 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. profilovky mažou admini, pokud nesplňují pravidla. Bohužel myslím, že vám je vezmou znovu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla jak píše tuliberka..nesplňují pravidla..
no já jím víc večer než přes den...no uvidím v pátek ráno na váze.. :slight_smile: zkusím s tím za 3 dny něco udělat..dneska mám k obědu svíčkovou, dobrej začátek.. :slight_smile:
2. lis 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak sem včera absolvovala s mužem jakýsi předporodní kurz v nemocnici. Tak prý gyndaři se mohou těhulí oficiálně zbavit od 36.týdne, že pak chodí po týdnu rovnou do nemocnice, ale že to zatím nikdo nedělá (to sem ráda). Ale jakmile je termín porodu a nic, tak už se opravdu nechodí ke gyndaři, ale obden na monitory a nějaká vyšetření do nemocnice. Od 10.dne po termínu většinou vyvolávají porod uměle.
Byla tam taká skoro babča, ale správná, prý že při odchodu hlenové zátky už zažila, že se ženské děsily, že jim něco odpadává zevnitř, třeba kus jater :grinning: Tak to sme se docela gebili.
2. lis 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous mňam svíčková, to máš nějaké hody, né? :grinning:
2. lis 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous ja mam plnene bramborove knedliky :grinning:

vecer moc jist nemuzu, protoze kdyz si lehnu vraci se mi jidlo a je mi na zvraceni.
2. lis 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. lis 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka ne... :slight_smile: normálka...chodím k nám do restaurace sem tam pro jídlo..a dneska je svíčková.. :slight_smile:
2. lis 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla mňam..to já můžu a dost..:slight_smile:))
2. lis 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous já měla svíčkovou v sobotu i v něděli...a mamina mi naložila 3 knedlíky........a já je všechny SEŽRALA :confounded: :confounded:
ale to nešlo jinak..ona vaří skvěle. Já teda žeru sladký jak protržená od začátku a nabrala jsem zatím jen 13 kg. I když je fakt že ted jsem se nevážila.... umřela mi váha takže bude až šok u doktorky za 14dní :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si chodim do skoli jidelny, je to fajn nemuset kazdy den varit. Az se narodi Sofie budu tam chodit taky. Budu rada, ze za 5 minut mam obed doma.
2. lis 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka nalozila 3 knedliky :grinning: :grinning: to je jak pro vrabce :grinning: kdyby jsi napsala 6 knedliku, to by bylo neco jineho :grinning:
2. lis 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek