• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@velrybous aháá, tak to jooo :wink: Já se lekla, že si tak vyvařuješ, to bych dojela :grinning: :wink:

Já budu mít smažák a brambory :wink:
2. lis 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tada já s tím jídlem taky nevim , najim se a za hodinu nevim že sem jedla ....hruza :slight_smile:
2. lis 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka :slight_smile:))) no já se vážím doma u dr ne, protože doma se vážím nahá a tam oblečená a navíc se mě vždycky zeptá sestřička na váhu.. :slight_smile:))))... no já mám teď taky tak 13 navíc..nevím totiž kolik jsem vážila přesně před těhu.. :slight_smile:
2. lis 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
do školní jídelny jsem taky chtěla chodit..ale tady mi dávají obrovský porce a vaří výborně a menu stojí jen 50 kč.. :slight_smile:)) jj přesně tak, no to tam bude chodit asi přítel.. :slight_smile: ale mám jen jeden obědník... :slight_smile:
2. lis 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous vzdyt nemas nijak moc...ja mam ted 11 kg.
2. lis 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka no to nehrozí...:slight_smile:)))..mňam to bych si dala, domácí.. :slight_smile:
2. lis 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous za 50 Kc to je super, to bych nemenila :wink: jeste kdyz ti nandaji opravdu hodne a najite se z toho oba dva.
2. lis 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla no je to dost, nejsem typ, který by chodil 3x týdně do posilky, tak jsem zvědavá jak to budu dávat dolů a po třicítce to jde dost blbě.. :slight_smile:
2. lis 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla no když mu něco nechám.. :slight_smile: ne je toho fakt hodně a dobrý..jsem docela koukala a mám to za rohem.. :slight_smile:
2. lis 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous neboj, vyrazis 2x denne s kocarem ven, parkrat se v noci nevyspis a bude to dole :wink:
2. lis 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla no v mrazech asi moc s kočárem lítat nebudu.. :slight_smile: no doufám..a doufám, že nebudu případ, který kojením tloustne.. :slight_smile:
2. lis 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous to ja asi budu, mame zlateho retrivra Ajsu a ta je na nas vzdycky hooodne nastvana, kdyz ji nevezmeme 2x denne ven :grinning:

Pockej, kojenim se taky tloustne?!
2. lis 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous Jsem na tom stejne, rikala jsem si ze 15 kilo max a uz mam 17 :grinning: Ber to tak, 30 to nebude :grinning: :grinning: :grinning:

@tuliberka Ach jo, ja tam na ne fakt asi vlitnu. Ja vim ze se dockam, ale ..... uz cekam tri mesice!!!! :( To fakt nechavaji na posledni chvili nebo co. A to jsem ani nemela zadnou kombinaci barev, jen jednobarevnou fialovou. :rolling_eyes: A jestli s tim kocarem treba neco bude, tak me fakt asi svihne ...

2. lis 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla no včera jsem si četla zrovna článek o kojení.. :slight_smile: tak to jo, to budeš muset..jedině že bych se šla vyvětrat sama.. :slight_smile:)))
2. lis 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak no abych se nedivila.. :slight_smile: :slight_smile: a to jeslti dostanu k narozkám 7kg marcipánový dort, tak jsem jasná... :slight_smile:))) a mám takový tušení, že to dort bude a těhu co jsem objevila na netu..jen mi ho tuším vyhodili admini z alba.. :frowning2:((((
2. lis 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ty ještě nemáš kočárek????
2. lis 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous Nerozciluj me :grinning: :grinning: :grinning: Objednavala jsem ho na zacatku srpna, vazne jsem necekala, ze mi ho dodaji pod stromecek :wink:

Admini me v tomto lehce vytaci ... mela jsem spoustu fotek, ktere mi promazali, protoze jsem tam mela odkaz. Ale ty byly pro me, protoze jsem nasla nejnizsi ceny v eshopech, tak abych si to pak mohla objednat. Ne ze by smazli treba jen ty odkazy, nebo varovali predem. Proste mi jen napsali, ze ty fotky byly smazane. Chapu, ze je treba udrzovat poradek, ale v mnoha pripadech mi prijde, ze jim to trosku leze na mozek.

Sedmikilovy dort? Covece tak to bych ti mozna ani neprala :grinning: :grinning: :grinning:

@wendulla

Kojenim se tloustne, kdyz zeres :grinning: Jinak je to proces, ktery ti pomuze spotrebovat nejakych xx tisic kilojoulu denne, takze pokud si hlidas stravu (hodne ovoce, zelenina - vynechat nadymave a exoticke, hodne polivky a mlecne produkty, obecne takova lehci strava) a nepreziras se, tak úproste nemuzes tloustnout.

Ty holky co tloustnou, tak si neudelaji cas na pripravu jidla, neji 5x 6x denne, ale treba 2x a nadlabnou se sladkym, nebo tucnym, nebo proste zbytkama. Zrovna minule jsme to probirali v kurzu a PA mi rekla, ze jeste nevidela zenskou, ktera jezdla zdraveji a pribrala.
2. lis 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka To bude hezký :slight_smile: my máme podkrovní pokojíček tak chytám inspiraci na netu, ale zatím je docela dost času a hlavně musíme našetřit nějáký penízky, teď jsme koupili a předělali ten byt a jsme úúúúplně vybraný ale počítám že v létě by jsme mohli začít :slight_smile:
2. lis 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak :slight_smile: no je to síla, ještě, že mám kočárek už dávno doma.. :slight_smile:)))

jj přesně tak, je to jen pro mě..to mě taky s.......

a ten dort..no doufám, že bude poloviční..musím nenápadně naznačit doma.. :slight_smile:)) snad není akce dort už rozjetá... :slight_smile:

taky se Vás doma ptají co budete chtít za porod??? :slight_smile: já si mám vymyslet narozeniny, porod a vánoce a vůbec nevím..a takové dárky jako boty na lyže a helma mě dostávají... :slight_smile:
2. lis 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous tak to sme na tom stejně, já už mám taky 15klo naví a to jsem se docela hlídala, sem si říkala, že víc jak 15 to nepustím, ale to tělo si taky dělá co chce. Hlavně jsem zjistila že nemám poměr mezi tím co vypiju a tím co vyčůrám, takže se uklidňuju tím, že zadržuju vodu a ne tuky.... :frowning2:
2. lis 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 no já skoro vůbec nepiju, což je průšvih..teď jsem vypila půl hrníčku čaje, pak si dám skleničku mladého ječmene a maliníkový čaj a večer možná čaj..takže s tím musím začít rychle něco dělat..
2. lis 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Ja jsem se sice moc nehlidala, jedla jsem na co byla chut, ale muzu uprimne rict, ze tak zdrave, jak jsem jedla v tehu, jsem nikdy pred tim nejedla. Zbavila jsem se neduhu pracovat dlouho do noci a v 10PM sezrat celou pizzu, fast foody a jine nezdrave veci. Jedine na cem teda ujizdim, je cokolada v jakekoli podobe, skupenstvi a objemu :grinning: Ale spis jsem si vsimla, ze dva tri tydny se vaha drzi a pak to leti temer kilo za tyden, bez ohledu na to, co jim. Ted jen musim nasadi vecer okurky... mozna se pujdu fotit a jsem otekla jak ropucha, tak at trosku splasknu.

@velrybous No neptaji, ale manzelova maminka nam dala nejake penize a moje mamka bude doplacet kocarek a taky si bude kupovat nejakou cestovni postylku k nim domu, za coz jsem strasne vdecna. Asi tam budu dost casto, tak za to nemusim utracet.

Jinak k te vasi svickove ... me se delaji knedliky s merunkama :grinning: :grinning: :grinning: Takze at zije zdrava strava!
2. lis 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous Tak ty kila navic mas uplne jasne zadrzovanou vodu :frowning2: Ja teda vypiju tak tri litry, protoze jim to seminko a kdyz u toho nepijes, tak to konci zacpou :frowning2:
2. lis 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak na semínko se chystám konečně dneska...myslíš??? no já nevím, oteklá nejsem..jen včera jsem měla těžký nohy, jinak nic..a mám teda víc plodové vody..
2. lis 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak :slight_smile:))) já budu mít půjčený košík od kámošky, tak ten si vezmu k našim..i když je tam postýlka po mě, ale košík zabere míň místa a jeden krásnej košík čekám každou chvíli, že dorazí..no já si mám prý vybrat něco pro sebe, že pro mimi jsem toho nakoupila už dost.. :slight_smile:
2. lis 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous nas se neptaji, co bychom chteli, ale tu helmu na lyze bych brala, tu jeste nemam :grinning:

@terak aha, tak je mi to jasne s tim kojenim a tloustnutim, jednoduse recene: Jaky si to udelas, takovy to mas.
S tim kocarkem bych byla hodne nervozni, asi uz bych tam volala. Jsem takova, ze musim mit vsechno dopredu nachystane a tohle by me hodne znervoznovalo :unamused:
2. lis 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
snazim se vypit tak dva litry denne, protoze kdyz nepiju boli me potom hlava a to mi za to nestoji.
2. lis 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla no budu muset něco vymyslet, přítel do mě hučí každý den.. :slight_smile:))), tak aby mě nepřekvapil.. :slight_smile: i když někdy má docela dobré nápady.. :slight_smile:)
2. lis 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous mne to prijde jako docela prakticky darek, hlava uz ti neporoste :grinning: takze ji budes mit na hodne dlouho a nohy taky uz neporostou.
2. lis 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla no jenže lyžování není tak úplně moje krevní skupina.. :slight_smile:))) loni jsem dostala peníze na dovolenou na Lefkadě, ale díky těhu jsme nikam nejeli..spíš bych brala nějaký pobyt v lázních - tam vzniklo naše miminko :slight_smile:) nebo relax víkend... :slight_smile:))
2. lis 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek