• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@velrybous tak to jo. Tak mu to rekni, ze bys brala neco jineho.
2. lis 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulla no jsem mu to naznačovala.. :slight_smile:)))
2. lis 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous muzsky mozek nebere naznacovani, ale primou rec :grinning: :grinning:
2. lis 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. lis 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous urcite, zakladni pravidlo diety, cim min pijes, tim vic vody telo zadrzuje. A ani nemusis byt otekla. Schvalne si to zkus par dni hlidat a uvidis, ze ti to trosku sleze. Ale k tomu seminku fakt hodne pij, at nemas problemy s travenim :unamused: Snad ti bude chutnat :slight_smile: Asi jsem magor, ale me to docela chutna, jim toho polivkovou lzici denne, vecer, vzdycky to rozkousu. Ale musi se ti tam udelat takovy ten sliz. Je to trosku nechutny, ale co :grinning:

@wendulla Fakt me neuklidnujete :fearful: Ale zatim ta teutonka prisla kazdemu, tak snad nebudu vyjimka. Uvidis, odpoledne mi urcite zavolaji :D Jinak jo, s hubnutim mas pravdu. Ja myslim, ze kdybych se fakt hlidala, tak ani tolik behem tehotenstvi nepriberu. Ale me se nechtelo se hlidat :slight_smile:

2. lis 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak no pokusím se...musím si připravit všude lahve s pitím, jinak je to na nic..jj chci si udělat odvar..mě takovýhle věci nevadí.. :slight_smile:)))
2. lis 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous S odvarem zkusenost nemam, to jsem nikdy nedelala :slight_smile: A s tim pitim, ja se to snazim delat tak, ze piju prubezne, ale navic si hlidam, abych vypila min. 3 pullitraky s vodou. Ten si napustim a rovnou na ex vypiju. Ale ted sebou tu lahev taham porad, mam problemy s nizkym tlakem a kdyz nepiju, tak je mi zle a mota se mi hlava :frowning2:
2. lis 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. No jo, foto mi zmizelo samo... :confounded:
2. lis 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak jj to já mám taky, sem tam ...ale jak jsem doma, tak nepiju skoro vůbec..a při kojení je potřeba taky hodně pít, tak to musím natrénovat
2. lis 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 No já měla minule tlak 140/90, dr. se taky nějak nadšeně netvářil. Doufám, že to nebude stoupat. Nad tuto hranici už je to prý podezřelé ale u Nelinky jsem měla taky 145/95 a přežila jsem......
@velrybous s pitím mám taky teď celkem problém ale při kojení to zmizí. Minule jsem dala malou k prsu a okamžitě se projevovala obrovská žízeň. U každého koja jsem musela mít nachystaný půllitr vody a jen to zasyčelo :grinning:

Já nemám kam pro obědy chodit, asi před rokem jsem zkoušela rozvážené obědy až do domu ale nedalo se to jíst, byl to samý škrob a mouka a celkem hnus. A to nejsu náročná. Tak jsem občas zašla do hospody pro menu a teď si plácám obědy doma - vždy tak na 3 dny. TAky su ujetá na sladký, studentskou pečeť na posezení není problém, zákusky, zmrzlina, oplatky........Dneska musím jít nakoupit, tak mám strach, co zase dotáhnu domů, určo aspoň 1 čokoládu ale to by byl úspěch, asi toho bude víc :confounded: . V sobotu máme zabíjačku ( prasete :grinning: ), tak musím nakoupit koření apod. Už se těším, to zase bude zdravá strava. Máme to u známé a berem si s kamoškou prase na 1/2. Ale jim tam moc nepomůžu, pouze konzumovat :grinning:
2. lis 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen Ehm ... ja vcera dala cele tofifee :grinning: A te zabijacce bych se taky nebranila, ale tohle jsou takove dobroty, ze bych se neovladla a asi bych se strasne prezrala. Tak ti budu drzet palce, at to prezijes se cti.

2. lis 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen ..tak to je nářez...začínám pozorovat, že mám strašnou chuť na prdelačaku...krvavá polévka s kroupama:grinning:...a s tím sladkým to mám to samé, včera mě manžel spražil, když jsem po něm chtěla kousek čokolády student.pečetě, tak mi řekl, že mi nic nedá, že budu jak tank.,....tak mě přešla chuť....nechcete někdo půjčit mýho manžela?...pořád mě prudí :grinning:
2. lis 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak Toffife taky miluju....a všechnu čokoládku....
@madelen ....doufám, že z toho tlaku nechytnu infarkt.... :unamused: ..to by mě před porodem mrzelo.... :frowning2:
2. lis 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 já teda taky jím, když mám chuť, ale třeba pro čokoládu si vyloženě nejdu, ale manžel mi jí vždycky strčí pod nos a ví, že neodolám :angry:
2. lis 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak @monthy7 @katcha. tak já taky čokoládu extra kupovat nejdu ale dnešního nákupu se děsím :grinning: . Toffife taky můžu, prostě čokoládu téměř všechnu. A když je nouze, zvládnu i oplatky,vyjde to levněji :sunglasses: . A když je nejhůř, mám tady med....... Manžel se jen s obdivem dívá ale nic mi nevyčítá :wink: . Já bych ho stejně neposlechla a o to víc bych si schválně dala. Včera večer jsem hledala Nutelu ale pak mi došlo, že jsem ji sežrala hned, že mi nic nezbylo :frowning2: . Byla to taková ta dobrá a " zdravá " z DMka :grinning: . Tělo to prostě potřebuje :grinning: tak si, holky, dopřejme :wink: .
Za chvíli musím pro malou do školky a pak na ten nákup na zabijačku ( a nejen na zabijačku :wink: ) a pak má malá logoped. kroužek. Jak na ni budu čekat, zřejmě si budu čas krátit pojídáním nakoupených dobrot, už se těším :grinning: . A na prdelačku se taky moc těším, jé, to mi bude blbě.....Nesmím to přehánět. Jen mě mrzí, že si k tomu nebudu moct vypít něco piva, to já ráda. Si koupím aspoň nealkopívo .
2. lis 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si rikala, ze se mi zatim vyhybaji vsechny neduhy tehotenstvi a pred chvilkou jsem se podivala na sve kotniky a skoro jsem je nenasla....zacinaji pekne otykat.... :rolling_eyes:
2. lis 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen no jelikotž mám 15kilo nahoře a zvýšený cukr po přijmu cukru, tak jsem aji manželovi vděčká, jinak nevím jak bych dopadla...asi by manžel byl bez čokolády :zipper_mouth: ...pořád závidím zabijačku :wink: !!!
2. lis 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen Tak to ja jsem byla ve meste a to tofiffee jsem si byla koupit zcela zamerne. Ale cenove vyjdou lepe polomacene susenky :grinning: :grinning: :grinning: Jinak manzel se nediva ani obdivne, ani pohorsene, ale rovnou mi to bere a schovava po baraku :grinning: :grinning: :grinning:

@wendulla No onehda jsem je taky hledala :( A nenasla jsem ani lytka ... ale co me trapi vic, tak ze mi odchazi kycle. Nejsem schopna se treba postavit na jednu nohu, abych si oblikla ponozku. Musim si sedat nebo se o neco oprit. A hrozne me to poboliva. A vubec me posledni dobou tak nejak divne poboliva ta spodni oblast. Nejde to nijak definovat, ale rekla bych, ze to budou poslicci.

2. lis 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak to nejsou poslíšci, to jsou ty vazy co ti to drží, to mám taky...jak se to mimino zvětšuje a taky tím tlakem a zvětšující se děloha, tak se vazy a svaly napínají, já jsem s tím byla i u doktora, že se asi otvírám a on mi říkal že je to tímto...mo to bolí teď pořád a hlavně to pozoruju, když se mi zase zvětší břicho...
2. lis 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 @terak Take to takhle mam. A na kycel nemuzu tak od 5 mesice. Take problem stat na jedne noze pri oblekani nebo kdyz vecer lezu do postele a jak si jakoby kleknu, tak ta kycel take silene boli. A pri chozeni ani nemluvim. :confused: Takze pokud to po porodu neodezni, tak hura k ortopedovi. :wink:
2. lis 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky teda zase štěbetáte o stošect co?

@madalen pobavilo mě jak jsi psala že máš v podstatě termín celý prosinec,to mi taky tak u mě připadá,protože podle MS je prcek +- o 2dny a podle velikosti je věčí,tak taky nevím kdy se narodí ale také bych chtěla dřív to je jasný :wink: já ještě s tím termínem 18.12 100% budu na Vánoce v nemocnici a já bych tak chtěla být už s prckem doma :dizzy_face:

holky jsem prostě na nás děsně zvědavá která to tu porodní štafetu zahájí :slight_smile:

@wendulla Sofie je krásné jméno,jmenuje se tek moje sestřenice a úplně to k ní sedí je blondýnka kudrnatá a modrooká a opravdu je to jméno k ní vyšité.My čekáme kluka,váháme mezi Lukášem a Matějem manža ale spíš chce Lukáše tak uvidíme,jinak se mi líbí i Adámek
2. lis 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem dneska měla takové jakoby křeče (ale slabé v podbříšku) pak ale takový tlak dole no divný pocit ale přestalo to a je to ok,ale bála jsem se člověk neví jestli jet pak do nemocnice aby na mě nekoukali jak na blba co plaší no prostě fakt se asi děsně hlídám :confused:
2. lis 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já tu kritizuju manžela, že mi podstrkuje sladké a teď mi tchán přivezl borůvkovou a meruňkovou buchtu a 2 čokolády !! :angry:
2. lis 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. To je zdrave. Same ovoce. :grinning:
2. lis 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka taky jsem chtěla Adámka ale budem mít Adélku .o))) :slight_smile:
2. lis 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. náhodou bud ráda že se tchán o tebe tak stará!

@zuya já adámka mít nemůžu už mě přeběhla sousedka měla to vymyšleno dřív,tak to bude asi lukášek :dizzy_face:
2. lis 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 No to je pravda, me se to taky deje, kdyz se citim takova nafouklejsi :rolling_eyes: Ach jo... asi s tim nic neudelam co?

@haluci No ja doufam, ze to snad proboha odezni. Treba kdyz sedim na gauci a chci si lehnout, tak u toho hekam jak stara koza, jak to strasne boli. Je to des :grinning: Ale kamaradka mi dnes psala, 9 dni po porodu ma -14 kilo. To by se mi tuze libilo :slight_smile:

@katcha. Jezis tak ty buchty, to je mor. Jak mam buchtu, tak bez ohledu na velikost, z ni nezbude behem dne ani kousek. Tak dobrou chut, dej si za nas
2. lis 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen mňam zabijačka, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:...no tak jsem to s tím pitím dneska vzdala..nebylo kdy..šli jsme do kina a teda nevím to bylo asi naposledy..kroutila jsem se tam přesedávala ze strany na stranu, malej mě tlačil a dneska se celej den tak nějak mele..doufám, že se mu nechce ven :fearful: ještě má času dost
2. lis 2010 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak buchty byly moc dobré :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska jedem na Satrianiho, tak snad to nebude moc nářez :grinning:
3. lis 2010 v 05:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek