• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@velrybous no já už dokina raději nechodím, asi bych tam nevydržela. Chodily jsme s malou na 3D pohádky, teď byla s tatínkem na nějakém 3D filmu o sovách, muselo to být hezký....

Dneska jsem nevěděla, jak si lehnout, nějak mě pobolíval podbřišek - asi se zase natahují vazy. Břicho mě zavazí, už si ani nedovedu představit, že to za měsíc může zmizet :grinning: .

@monthy7 - já byla minule v porodnici zklamaná co se týkalo přístupu ke kojení. Nějak moc mi neporadili, měla jsem celkem dost " atypický " prsa - pevné, malé, nepoddajné a tvrdé. Takže nacpat to malé do pusy byl problém.Navíc jsem nemohla ani kojit vleže. Pak šíleně bolely bradavky, měla jsem je rozedřené. Pomohl mi až silikonový klobouček, který jsem měla jako adaptér ( ten mi dali v porodnici až když jsem pořád otravovala, že nevím co dál ). A měli mi to dát hned. Tentokrát jedu vyzbrojená i touto pomůckou ale myslím, že prsa povolila a ´vypadají jinak než minule :grinning: . KAždopádně doporučuju vzít utěrky nebo menší ručníky na obklady. Půjčovali nám v porodce i chladící gelové pytlíky.

@katcha. - jsem ráda, že Ti chutnalo, doufám, že jsi spapala všechno aby se to nezkazilo :grinning: :grinning:

Já si z včerejšího nákupu dovezla 2x Tofiffe, pak nějaké velké čokoládové vánoční bonbony Milka - mimochodem VYNIKAJÍCÍ :wink: a takové plněné kapsy s brusinkovou nápní z listového těsta posypané hrubým cukrem. A 2 čokoládové koblížky.Ty brusinkové jsou ale super, ta kyselá chuť se sladkou........ Včera mi manžel dokonce řekl, ať tak nežeru :angry: . Ale to je závist, záviděl mi tu výnikající čokoládou Milka s různými náplněmi :grinning: . Kdyby chtěl,jeden bych mu dala :grinning: Je mi úplně jedno, kolik ještě přiberu,hlavně že mi to dělá dobře :grinning: .
3. lis 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki zdravim vsechny...muzu se k vam jeste pridat??Termin mam 23.12 a cekame chlapecka... :slight_smile: ted posledni mesic a pul pred porodem me maličkej strasne mooc tlaci:frowning2: unava je taky hrozna ....nekdy si rikam ze to az do toho prosince nevydrzim,ze to prijde driv:frowning2: manzel porad strachuje atd....a jak jste na tom vy??? :slight_smile:
3. lis 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tehulka8888 ahoj, já si zatím nestěžuju, obtíže cítím, ale zvykla sem si na ně. V noci moc nespím, přes den mě bolí záda, unavená sem permanentně :slight_smile:
3. lis 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, s úsměvem čtu, jak si pěkně papáte :grinning: . Můžu se zeptat, kolik jste přibraly? Já jsem ve 30. týdnu, tudíž termín mám až v lednu. Mimi vypadá o 14 dnů starší, tak nám to vychází na 4.1. Na poslední kontrole mě dr. seřval, že moc přibírám. Mám totiž už 12 kg navíc. Snažím se hlídat, jíst zdravě. Občas tedy ujedu, ale jen malinko.
Tečou mi sliny když čtu ty koblížky a milka čokolády. Jen bych se na to podívala, tak mám asi 5 kg nahoře..... :angry:
3. lis 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska to byla noc, spala jsem všehovšudy asi 3 hodiny, jsem ko..to se mi už dlouho nestalo, malej sebou házel přes den i v noci a to prostě nešlo..tak dneska si dám chrupíka po obědě a opět žehlení a spol se přesouvá na nevím kdy...
3. lis 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen Teda ty se nesetris :grinning: :grinning: :grinning: No mam co mluvit, asi ve 22:15 jsem sezrala oblozeny rohlik, mela jsem strasny hlad. A dneska naopak trpim naprostym nechutenstvim. Musela jsem si koupit jidlo asi na 4 dny, protoze manzel odjizdi pryc a bere si auto, tak abych mela co jist. No skoncila jsem s kilem jablek, dvema mlikama a sunkou. Pak jsem to musela teda objet jeste jednou a s naprostou nechuti jsem tam pridavala i nejake dalsi suroviny, ktere jsem jeste ochotna jist.

@tehulka8888 No ja posledni dobou hrozne otikam, nejvic v obliceji a vcera jsem marne hledala kotniky. A jak se mi uvolnuji vazy, tak nejsem schopna sedet, lezet, polohovat se. Je to jako kdyz mas narazou kostrc, ale citis to v celem spodku. Hnus velebnosti.... hekam u kazdeho pohybu jak stara babka. Docela by me zajimalo, jestli letos jeste zaziju sex :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tehulka8888, @katcha. Ahoj holky, taky mě přes den hodně bolí záda, docela už se těším, jak půjdu na mateřskou (huráá, už v úterý) :slight_smile: Únava je zatím v pohodě, ale na dlouhé procházky a uklízení už to taky není. Udělaly jste mi tady chutě, tak se po obědě právě cpu Marlenkou :slight_smile: Co máte dnes dobrého vy?
3. lis 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky planujete nejakou dovcu pristi rok? Kdy, kam, na jak dlouho???
3. lis 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenina já dnes začínám 34. týden a mám 15 kg nahoře, takže se nemyslím, že Tvých 12 kg je nějaká katastrofa :slight_smile:
3. lis 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak já bych nejradši k moři, ale nechci se mi s tak malým mimčem letět, tak uvidíme, možná chorvatsko autem a když ne, tak asi Lipno, bylo jsme tam letos a dá se tam dělat spousta věcí a ubytování je super..:slight_smile:))
3. lis 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 zajímavé články, takové rady si ukládám do PC jako pozdější návod :wink:
@velrybous já sem taky dneska ho.no naspala a vidim to za chvíli, že to tu zabalím a pojedu si regulerně schrupnout aspoň na 2 hoďky
@terak já prožívám jedny z nejnemotornějších chvilek v naší vaně. Máme klasickou úzkou, žádnou rohovku. Takže se přidržím stran, spadnu tam jak hruška. Pak furt hekám, pač jak se mám umýt někde, kam buď nedošáhnu anebo je mi prostě ta vana malá a nedovedu se správně otočit. No a nakonec vylézání= důchodce hadr. Ještě pořád silně zvažuju pořídit to madlo pro invalidy... :zipper_mouth:
@hamika tak já už sem si ráno zahřešila nějakou nugátovou taštičkou z benzinky. A k obědu ještě nevím, něco si koupím po cestě s sebou (nějakou "dietní" hotovku) :wink:
3. lis 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak s dovčou zatím vůůůbec netuším. Podle situace.
3. lis 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tehulka8888 ..přesně tak jak píše katcha....postupem času si člověk zvykne na všechno, jen si neumím představit až to bude venku a nic mě nebude kopat...asi budu nesvá, žádný břicho, žádné tvrdnutí, žáné kopání a škytání jak dnes ve 4hodiny...spíš si to uživám.... :sunglasses:
3. lis 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. ty jsi vtipálek, já do vany už nesedám, ale sprchuju se ve stoje...naproti vaně máme velké zrcadlo, tak si ten břich vždycky pořádně prohlídnu jak mi zase vyrost za 24hodin...horší je to když lezu ven a nedošáhnu si na špičky abych si je utřela, tak to tam pošmudlám a spokojenost... :grinning:
3. lis 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 ty hele, vím, že ste tady to škytání řešily. Nevím, zda se bavíme o tom samém, ale jsou to jakoby takové tiky? Takové nepříliš intenzivní rytmické kopání třeba půl hodiny? Cítím občas takové slabé záškuby, spíš někde dole vevnitř, nedokážu to identifikovat, ale jako škytavka mi to nepřijde, spíš jak nějaké tiky...???
3. lis 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak ...léto asi někam na tůry, máme aktivního psa...tak jsem si říkala, jestli něco v Alpách...mimi hodíme na záda a vyrazíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale kdo ví jak co bude...
3. lis 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. mě to přijde jako normální škytání v břichu....a mám to v levo pod pupíkem, takže tam kde by měla být hlavička nebo něco tomu podobného....ale ty záškuby jsem taky řešila ...protože mi to přišlo takové divné, jak kdyby tiky...ty mývám, ale není to tak dlouho...
3. lis 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 velké zrcadlo nemáme vyloženě naproti vaně, ale nedaleko, tak se taky každý den zkoumám a udivuju sama sebe, kam až to může dorůst
3. lis 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. lis 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry den, maminky....moc se omlouvam, ze jsem vam sem takhle vpadla, ale mohla bych vas poprosit o hlasek pro naseho filipka? zkousime stesti vyhrat pokojicek :slight_smile: zatim to moc nejde :-P za pripadne hlasy vam predem moooooc dekujeme :slight_smile:
3. lis 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. s tou vanou jako bys popisovala mě :slight_smile: Je to den ode dne horší :frowning2:
@terak na dovču bychom chtěli autem do Chorvatska :slight_smile:
3. lis 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. už chodíš na ozvy?
@monthy7 zrovinka jsem myslela na to jak mrnouse v zimě oblékat hlavně ze začátk.Jestli se teda vůbec ze začátku ven dostaneme pokud bude mrznout jak hrom!

@velrybous tak to sme s tím spaním na tom podobně já v noci spala spat 4hodky malej sebeou mlel jak hrom a mele i tedka jak čertík.Já sem přes den pak úplně nepoužitelná jak jsem unavená,asi si půjdu taky natáhnout,nejhorší je že pak už v noci nezaberu vůbec protože jsem vyspaná přes den :angry:
3. lis 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 ještě ne, ale teď začínám chodit po týdnu, tak mě to asi čeká, dám vědět po příští kontrole
@hamika a to nemluvím o tom, že si nikam nevidím.
3. lis 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka proto tady přez den sedím s krvavýma očima abych večer nehleděla do stropu, protože jsem to tak jednou udělala a pak jsem od 2hodin nespala a poslouchala manžela jak chrápe....to raději přežiju den u TV a v 23hodin zalehávám unavená... :pensive:
3. lis 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka moje chvíle je od večerních zpráv. Obvykle se najím během Simpsonů, pak se natáhnu na gauč a u zpráv zaberu. Kdyby byl ten gauč pohodlnější a ta televize tišší, věřím, že bych spala až do rána. Ale jakmile se 22,30 (když manžel dokouká film, na který sme chtěli koukat spolu) přesunu do ložnice, nezatáhnu a nezatáhnu
3. lis 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. o je divný, mě už na ozvy poslali...jsem objednaná na úterý...
3. lis 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha.já to mám asi nějak jako ty mám to třeba půl hodinky a jsou to takoví tiky jak píšeš,napřed jsem si myslela jestli to necítím srdíčko pořád nad tím taky dumu!
3. lis 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek