Čekáme v prosinci 2010

Ahojda, s přítelem čekáme miminko na prosinec 2010, je na tom někdo stejně? :-N
aleks
2. črc 2010
Čauky, také čekáme prosinec 2010, měli bychom dostat mimi pod stromeček 🙂
aleks
2. črc 2010
Na podobných stránkách jsem poprvé, což je vlastně škoda, nikdy jsem přes net nekomunikovala. Ale vzhledem k tomu, že moje povolání je sociální pracovnice na oddělení péče o děti a největší díl je práce v terénu, kdy chodím do sociálně slabých a nepřizpůsobivých rodin (infekční nemoci, nepořádek, uživatelé drog apod.), bála jsem se o zdraví své i miminka. S přítelem jsme se snažili 8 měsíců, kdy jsem pak měla gynekologické problémy a lékaři nám dávali jen malou šanci na vlastní miminko. Po operaci se to ale povedlo, jsem stejně jako vy ta nejšťastnější maminka a doufám, že se tady dozvím nějaké rady a vychytávky a tak
sonik23
3. črc 2010
@kukulinka tý brďo, to tleskám žes to pěkně zvládla, ale teď váhu uručitě neřeš 😉
sonik23
3. črc 2010
jinak ohledně pleti děs děs děs - já sice nikdy neměla pleť krásnou, ale jak jsem vysadila antikoncepci jsem jako puboška 😃
co se týče pohlaví tak to moc neřešíme, já popichuju manžu že to bude holka, manža zase mě že to bude kluk 😃 ale v podstatě je to fuk, hlavně ať je to zdravé 😃
kukulinka
4. črc 2010
@sonik23 Asi jí nebudu moc řešit, jak říkám, nemám velké výčitky svědomí, že bych se něčím cpala, ale v těhlech vedrech to snad na mě skáče za pochodu, budu si o tom muset popovídat s doktorem, aby mě uklidnil, že je vše ok a nárůst váhy je v normě. Toi víš, bojím se, abych zase nešla přes stovku před porodem, to bych nechtěla.
sonik23
4. črc 2010
@kukulinka jasně to chápu, ale snad bude vše ok 😉
já jdu na kontrolku až 16.7. ale snad už by mohlo být vidět co to bude 😃

holky chcete vědět pohlaví?
kukulinka
4. črc 2010
My jdeme na kontrolu 12.7., to už budu vědět výsledek genet.vad. Já pohlaví prvotně vědět nechci, ale když ho tam sama uvidím, nevadí mi to 🙂. Výbavičku nakupuji neutrální barvy, růžová mě láká, ale zatím jsem nic nekoupila. Tak uvidíme 🙂
nicoleta3
7. črc 2010
Dobré ráno děvčata, tak já jsem na pohlaví zvědavá už kvůli taťkovi, protože on tvdí, že zasadil dalšího samce 😃 😃 😃 ...aby byl poměr pohlaví v naší rodině vyrovnaný 😉...ale jak to zatím vypadá, asi sázel špatně 😃 😃 😃 ...ale my dámy jsme z této varianty nadšené neboť růůůžových krásných oblečků tu máme hafol!!! 😃 😃 😃 😃 Konečný verdikt zazní snad za měsíc, tak se necháme překvapit 😉)))
kinsen
7. črc 2010
Ahoj holky, tak u nás by byl praktičtější chlapeček, protože máme všechno modré i kočárek a navíc jsem naučená se starat o chlapečka, ale holčička by nebyla také na škodu mohla bych ji pořádně parádit 🙂 takže je mi celkem jedno co to bude hlavně když to bude zdravé, už máme jména pro obojí a 28.7. se to dozvíme už se těším až tomu budu moci říkat jménem. 🙂
Už cítím pohyby asi dva týdny, občas jasné čutnutí, začala jsem je cítit dříve než u prvního, ale to je prý normální.
Jinak já druhé těhu, nějak extra neprožívám, se synem na to nemám moc čas 😃
kinsen
7. črc 2010
nicoleto3: čtvrté dítě, jak to prosím tě všechno zvládáš? 🙂
nicoleta3
7. črc 2010
@kinsen - 4 děti...tedy zatím jen 3, mám rozděleny na etapy...tedy dvě a následně dvě 😉))...ti první dva vyrůstali spolu, jsou od sebe 3 roky, báječně si rozuměli....ale jsou už velcí.....no a teď máme ještě malou Nicol...takový náš malý jedináček 😉)))...protože ti dva starší už mají své aktivity a jsou celý den někde v trapu, jsem doma s malou pořád sama a mám pocit, že opravdu začíná vyrůstat jako jedináček 😉 Ovšem těhotenství jsem si řádně užila a vychutnala až s Nicol a taky tohle si užívám....když už je poslední 😉))) ..ono asi čím je člověk starší, tím bere věci trošku jinak. No a zvládat tolik dětí...je to otázkou organizace, ale asi i financí. To druhé máme naštěstí vyřešené, tak mohu klidně spát s vědomím, že kdyby se mi něco stalo, děti hlady neumřou 😉)) Ale je fakt, že ve školním roce je to docela zápřah, máme hodně aktivit, s malou chodím do kroužků, velké děti dělají závodně sporty a taky mají hodně kroužků, tak mi moc nepomůžou 😉 Ani to od nich moc neočekávám, nemůžu svoje povinnosti házet na ně...to by myslím nebylo fér 😉 No shrnu-li to, zatím si nestěžuji,....co udělá s naším zaběhlým rodinným životem nový prcek zatím netuším, ale věřím, že záhy zapadne do koloběhu a nebudou větší problémy...snad!....;+))))))))
sonik23
8. črc 2010
Ahoj holky, tak jak se daří? Pomalu nám opět stoupají teploty co?
kinsen
8. črc 2010
nikoleto3: smekám klobouk 😉
sonik23: máš pravdu, ale je to super, Domi může řádit v bazénku a já se u něj opaluju, mám ráda teplo i když teď v těhu nevydržím na slunci tak dlouho 🙂
katka_mel
9. črc 2010
No já z těch teplot moc velkou radost nemám. Ještě štěstí, že aspoň doma je chládek, jinak bych se asi vážně vyvrátila. Ven chodim jen po ránu a večer. Dokud je trošku chladněji. To horko přes den je nesnesitelné. Ale aspoň mají děti vydařené prázdniny. 🙂
zuya
9. črc 2010
Ahoj holky, čekáme s přítelem mimčo a vychází nám to na 14.prosince 🙂
aleks
11. črc 2010
@zuya Ahoj, začala jsem taky tady, ale přijde mi, že se to tu moc nehýbe. Jestli ti smím doporučit, zkus přesedlat do sekce Vánoce 2010 a nový rok 2011. Pokud čekáš první mimi, leccos se tam dozvíš 😉
sonik23
11. črc 2010
@zuya Ahojky, vítám
no trochu mrtvo tu je, je třeba to rozhýbat ne?
Jinak zítra to asi bude masakt, skoro celý víkend jsem byla v chládku a zítra zas do práce, jsem sice v kanceláři, nemám těžkou práci, ale stejně ven se musí že? no na to se netěším :-p
katka_mel
13. črc 2010
Ahoj holky. Tak jak vám v těch vedrech je? Já stále očekávám nějakou tu spršku s ochlazením, ale spíše si myslím, že to příjde až zítra, protože jdu na kontrolu a je zákon scválnosti, že určitě bude lít jako z konve.
kukulinka
13. črc 2010
Ahoj holky, musím se s Vámi podělit o zážitky, i když ne pozitivní. Včera mi v poradně řekli, že vyšel pozitivní skríning, Downův syndrom 1:100,hned na genetiku, ubrečená, nervní, z genetiky na utz, kde se mimi krásně hýbalo a dokonce nám i zamávalo, drbalo se na hlavě. A dnes ráni mi oděbírali plodovou vodu na zjištění, jestli je to opravdu Down nebo není, za dva dny budou výsledky, budou to nejhorší dva dny v mém životě. Jinak amniocentéza vůbec nebolí a dá se to vydržet, před hodinkou mi pustili a nechala jsem si vystavit neschopenku, musí se hodně odpočívat, je tam riziko potratu. No, nemám já štěstí? Furt jsem řešila, že dost přibírám a teď už fakt nebudu nic řešit, jen mít zdravé miminko.
sonik23
13. črc 2010
@kukulinka ahojky, zatím nevěš hlavu, vím že se to asi blbě čte, ale ještě to může být úplně jinak ne? určitě budeš mít miminko zdravé, držím palečky
jinak já jdu v pátek na výsledky genetiky tak trnu
sonik23
13. črc 2010
jinak hlásím že vedro je neúnosné, do práce dojíždím vlakem a to co zažívám odpoledne je masakr zaživa, pojízdná konzerva :-p :-p :-p
sonik23
13. črc 2010
@katka_mel držím palce ať všechno dobře dopadne 😉
ivavka
14. črc 2010
Kukulinka,držím pěsti, aby všechno dobře dopadlo a miminko bylo v pořádku.A věřím, že to určitě bude všechno OK. 😉
dencula
14. črc 2010
@kukulinka Držím moc palce, určitě to dobře dopadne! 🙂
kukulinka
14. črc 2010
Holky, jsme zdraví!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Já jsem tak moc šťastná, že se z toho asi radostí zcvoknu. Ty nervy byly hrozný, ale určitě doporučuji amniocentézu, kdo se bojí, ať jde a hned bude všechno vědět na 100%.Díky za podporu 🙂
lucieg
14. črc 2010
Ahoj kukulinko, gratuluju moc! Taky jsme amniocentezu podstoupili a cekame zdraveho chlapecka. Takovy strach o mimise bych neprala nikomu prozit. Chvili mi trvalo, nez ten stres opadl a ja tu uzasnou pozitivni informaci vstrebala. Tak se opatruj, nech manzela, at te ted chvili "obskakuje" a klidny zbytek tehu 😉
sonik23
14. črc 2010
@kukulinka tak to je super, perfektní gratuluju x-)
kukulinka
14. črc 2010
Taky čekáme chlapečka, nechala jsem si to říct z té amniocentézy, to je jasné na 100%.Manžel je moc šťastný a já taky, že je vše v pořádku. 😉
sonik23
14. črc 2010
@kukulinka téda super, já už to chci taky vědět, snad se v pátek ukáže
zuya
14. črc 2010
@kukulinka tak to máš krásný , já jdu na amnio 21.7 , vyšlo mi to 1 : 240 tak to snad dobře dopadne 🙂 doufám, docela mám strach z te injekce , abych sebou nějak necukla...

Začni psát odpověď...

Odešli