• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
Čauky, také čekáme prosinec 2010, měli bychom dostat mimi pod stromeček :slight_smile:
2. črc 2010 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Na podobných stránkách jsem poprvé, což je vlastně škoda, nikdy jsem přes net nekomunikovala. Ale vzhledem k tomu, že moje povolání je sociální pracovnice na oddělení péče o děti a největší díl je práce v terénu, kdy chodím do sociálně slabých a nepřizpůsobivých rodin (infekční nemoci, nepořádek, uživatelé drog apod.), bála jsem se o zdraví své i miminka. S přítelem jsme se snažili 8 měsíců, kdy jsem pak měla gynekologické problémy a lékaři nám dávali jen malou šanci na vlastní miminko. Po operaci se to ale povedlo, jsem stejně jako vy ta nejšťastnější maminka a doufám, že se tady dozvím nějaké rady a vychytávky a tak
2. črc 2010 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukulinka tý brďo, to tleskám žes to pěkně zvládla, ale teď váhu uručitě neřeš :wink:
3. črc 2010 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak ohledně pleti děs děs děs - já sice nikdy neměla pleť krásnou, ale jak jsem vysadila antikoncepci jsem jako puboška :grinning:
co se týče pohlaví tak to moc neřešíme, já popichuju manžu že to bude holka, manža zase mě že to bude kluk :grinning: ale v podstatě je to fuk, hlavně ať je to zdravé :grinning:
3. črc 2010 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@sonik23 Asi jí nebudu moc řešit, jak říkám, nemám velké výčitky svědomí, že bych se něčím cpala, ale v těhlech vedrech to snad na mě skáče za pochodu, budu si o tom muset popovídat s doktorem, aby mě uklidnil, že je vše ok a nárůst váhy je v normě. Toi víš, bojím se, abych zase nešla přes stovku před porodem, to bych nechtěla.
4. črc 2010 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukulinka jasně to chápu, ale snad bude vše ok :wink:
já jdu na kontrolku až 16.7. ale snad už by mohlo být vidět co to bude :grinning:

holky chcete vědět pohlaví?
4. črc 2010 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
My jdeme na kontrolu 12.7., to už budu vědět výsledek genet.vad. Já pohlaví prvotně vědět nechci, ale když ho tam sama uvidím, nevadí mi to :slight_smile:. Výbavičku nakupuji neutrální barvy, růžová mě láká, ale zatím jsem nic nekoupila. Tak uvidíme :slight_smile:
4. črc 2010 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno děvčata, tak já jsem na pohlaví zvědavá už kvůli taťkovi, protože on tvdí, že zasadil dalšího samce :grinning: :grinning: :grinning: ...aby byl poměr pohlaví v naší rodině vyrovnaný :wink:...ale jak to zatím vypadá, asi sázel špatně :grinning: :grinning: :grinning: ...ale my dámy jsme z této varianty nadšené neboť růůůžových krásných oblečků tu máme hafol!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Konečný verdikt zazní snad za měsíc, tak se necháme překvapit :wink:)))
7. črc 2010 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak u nás by byl praktičtější chlapeček, protože máme všechno modré i kočárek a navíc jsem naučená se starat o chlapečka, ale holčička by nebyla také na škodu mohla bych ji pořádně parádit :slight_smile: takže je mi celkem jedno co to bude hlavně když to bude zdravé, už máme jména pro obojí a 28.7. se to dozvíme už se těším až tomu budu moci říkat jménem. :slight_smile:
Už cítím pohyby asi dva týdny, občas jasné čutnutí, začala jsem je cítit dříve než u prvního, ale to je prý normální.
Jinak já druhé těhu, nějak extra neprožívám, se synem na to nemám moc čas :grinning:
7. črc 2010 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
nicoleto3: čtvrté dítě, jak to prosím tě všechno zvládáš? :slight_smile:
7. črc 2010 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@kinsen - 4 děti...tedy zatím jen 3, mám rozděleny na etapy...tedy dvě a následně dvě :wink:))...ti první dva vyrůstali spolu, jsou od sebe 3 roky, báječně si rozuměli....ale jsou už velcí.....no a teď máme ještě malou Nicol...takový náš malý jedináček :wink:)))...protože ti dva starší už mají své aktivity a jsou celý den někde v trapu, jsem doma s malou pořád sama a mám pocit, že opravdu začíná vyrůstat jako jedináček :wink: Ovšem těhotenství jsem si řádně užila a vychutnala až s Nicol a taky tohle si užívám....když už je poslední :wink:))) ..ono asi čím je člověk starší, tím bere věci trošku jinak. No a zvládat tolik dětí...je to otázkou organizace, ale asi i financí. To druhé máme naštěstí vyřešené, tak mohu klidně spát s vědomím, že kdyby se mi něco stalo, děti hlady neumřou :wink:)) Ale je fakt, že ve školním roce je to docela zápřah, máme hodně aktivit, s malou chodím do kroužků, velké děti dělají závodně sporty a taky mají hodně kroužků, tak mi moc nepomůžou :wink: Ani to od nich moc neočekávám, nemůžu svoje povinnosti házet na ně...to by myslím nebylo fér :wink: No shrnu-li to, zatím si nestěžuji,....co udělá s naším zaběhlým rodinným životem nový prcek zatím netuším, ale věřím, že záhy zapadne do koloběhu a nebudou větší problémy...snad!....;+))))))))
7. črc 2010 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak se daří? Pomalu nám opět stoupají teploty co?
8. črc 2010 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
nikoleto3: smekám klobouk :wink:
sonik23: máš pravdu, ale je to super, Domi může řádit v bazénku a já se u něj opaluju, mám ráda teplo i když teď v těhu nevydržím na slunci tak dlouho :slight_smile:
8. črc 2010 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
No já z těch teplot moc velkou radost nemám. Ještě štěstí, že aspoň doma je chládek, jinak bych se asi vážně vyvrátila. Ven chodim jen po ránu a večer. Dokud je trošku chladněji. To horko přes den je nesnesitelné. Ale aspoň mají děti vydařené prázdniny. :slight_smile:
9. črc 2010 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, čekáme s přítelem mimčo a vychází nám to na 14.prosince :slight_smile:
9. črc 2010 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuya Ahoj, začala jsem taky tady, ale přijde mi, že se to tu moc nehýbe. Jestli ti smím doporučit, zkus přesedlat do sekce Vánoce 2010 a nový rok 2011. Pokud čekáš první mimi, leccos se tam dozvíš :wink:
11. črc 2010 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuya Ahojky, vítám
no trochu mrtvo tu je, je třeba to rozhýbat ne?
Jinak zítra to asi bude masakt, skoro celý víkend jsem byla v chládku a zítra zas do práce, jsem sice v kanceláři, nemám těžkou práci, ale stejně ven se musí že? no na to se netěším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2010 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Tak jak vám v těch vedrech je? Já stále očekávám nějakou tu spršku s ochlazením, ale spíše si myslím, že to příjde až zítra, protože jdu na kontrolu a je zákon scválnosti, že určitě bude lít jako z konve.
13. črc 2010 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, musím se s Vámi podělit o zážitky, i když ne pozitivní. Včera mi v poradně řekli, že vyšel pozitivní skríning, Downův syndrom 1:100,hned na genetiku, ubrečená, nervní, z genetiky na utz, kde se mimi krásně hýbalo a dokonce nám i zamávalo, drbalo se na hlavě. A dnes ráni mi oděbírali plodovou vodu na zjištění, jestli je to opravdu Down nebo není, za dva dny budou výsledky, budou to nejhorší dva dny v mém životě. Jinak amniocentéza vůbec nebolí a dá se to vydržet, před hodinkou mi pustili a nechala jsem si vystavit neschopenku, musí se hodně odpočívat, je tam riziko potratu. No, nemám já štěstí? Furt jsem řešila, že dost přibírám a teď už fakt nebudu nic řešit, jen mít zdravé miminko.
13. črc 2010 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukulinka ahojky, zatím nevěš hlavu, vím že se to asi blbě čte, ale ještě to může být úplně jinak ne? určitě budeš mít miminko zdravé, držím palečky
jinak já jdu v pátek na výsledky genetiky tak trnu
13. črc 2010 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak hlásím že vedro je neúnosné, do práce dojíždím vlakem a to co zažívám odpoledne je masakr zaživa, pojízdná konzerva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2010 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@katka_mel držím palce ať všechno dobře dopadne :wink:
13. črc 2010 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Kukulinka,držím pěsti, aby všechno dobře dopadlo a miminko bylo v pořádku.A věřím, že to určitě bude všechno OK. :wink:
14. črc 2010 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukulinka Držím moc palce, určitě to dobře dopadne! :slight_smile:
14. črc 2010 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, jsme zdraví!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Já jsem tak moc šťastná, že se z toho asi radostí zcvoknu. Ty nervy byly hrozný, ale určitě doporučuji amniocentézu, kdo se bojí, ať jde a hned bude všechno vědět na 100%.Díky za podporu :slight_smile:
14. črc 2010 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kukulinko, gratuluju moc! Taky jsme amniocentezu podstoupili a cekame zdraveho chlapecka. Takovy strach o mimise bych neprala nikomu prozit. Chvili mi trvalo, nez ten stres opadl a ja tu uzasnou pozitivni informaci vstrebala. Tak se opatruj, nech manzela, at te ted chvili "obskakuje" a klidny zbytek tehu :wink:
14. črc 2010 v 17:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukulinka tak to je super, perfektní gratuluju :dizzy_face:
14. črc 2010 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky čekáme chlapečka, nechala jsem si to říct z té amniocentézy, to je jasné na 100%.Manžel je moc šťastný a já taky, že je vše v pořádku. :wink:
14. črc 2010 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukulinka téda super, já už to chci taky vědět, snad se v pátek ukáže
14. črc 2010 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukulinka tak to máš krásný , já jdu na amnio 21.7 , vyšlo mi to 1 : 240 tak to snad dobře dopadne :slight_smile: doufám, docela mám strach z te injekce , abych sebou nějak necukla...
14. črc 2010 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek