• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@monthy7 hele, já jdu v pátek, tak uvidím :wink:
3. lis 2010 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@katcha. přesně, vše si hážu do oblíbených, už tam toho mám dost..:slight_smile:) přesně..jsem přetažená, tak snad to půjde, když tak do sebe hodí skleničku vína.. :slight_smile: nebo meduňkový čaj
@sukubka jenže to nesmím říkat před manželem "tiky". On si pak myslí, že mimču něco je a narodí se divné :rolling_eyes:
holky vidím že to máme stejné.jinak s ozvama já jdu na kontorlu až v 36týdnu a to mi už ozvi budou dělat můj gynekolog je dělá od 35týdne
3. lis 2010 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@velrybous meduňka tě ještě utlumí...já jsem pro víno :wink:
@katcha7 a co myslíš že to teda je?
@sukubka no právě..já chodím normálně spát po půlnoci, v poslední době tak v 1..ale docela se vyspím..jen se trošku převaluju, ale včera to bylo a dneska to pokračuje, jsem mu říkala, že chce maminku odrovnat :slight_smile:))...jsem si říkala, že snad už chce ven.. :slight_smile:)))))))))))
3. lis 2010 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@monthy7 no to potřebuju, utlumit a spát.. :slight_smile: a k tomu si pustit nějakou relaxační hudbu...a to má dneska přijít návštěva..:slight_smile:)) jako naschvál..jsem si naplánovala, že vyrazím do města atd a prd...
3. lis 2010 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
já šla dnes spát v 21:30...pak jsem se vzbudila v 00:24...pak v 4:00..no a jsem jak kdybych nespala....takže výborný...jenže ted nezaberu....a všem kteří zaberou gratuluju a závidím.... :angry:
3. lis 2010 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@velrybous o meduňkovém čaji sem naposled uvažovala asi před týdnem :grinning: . Sem si chtěla udělat radost a koupila si prádlo. Doma sem ta tanga ze sebe sundala a strašně se mi zašmodrchaly tak, že sem ty (uzoučké) šňůrky ZABOHA nemohla rozmotat. Jak sem rozmotávala jednu stranu, zamotávala se mi ta druhá (nebo i třetí). Už sem vzteky myslela, že udělám jedno velké ŠKUB a roztrhnu je vejpůl :angry: . Tak sem právě mrkala na ten meduňkový čaj, jestli si ho nedám pro uklidnění. Ale nakonec sem se k tomu odpoledne vrátila, logicky se nad tím zamyslela a rozmotala. :slight_smile:
holky já vám zavidím ten 36týden že jste dál než já.Taky bych to brala nejraději bych už rodila :dizzy_face:
@velrybous ...tak já v dnešním stavu teda nedojdu nikam...jestli nakonec vyrazíš tak držm palce ať dojdeš...
3. lis 2010 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
3. lis 2010 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@katcha. skoro jak hlavolam!...to si máš nechat na noc až nebudeš moct usnout....
3. lis 2010 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@sukubka podle mě jsou to tiky, ale spíš bych věřila něčemu jinému, ale nic mě nenapadá. Je to tak slabé, že mi to prostě jako škytavka nepřijde
A nezáviď, není co :grinning: Já teda se na porod ani moc netěšim a ani na to, že už budu mít po těhu. Kdyby nebyly ty zdravotní obtíže, tak si to těhu docela užívám. Že mám v sobě něco, co komunikuje jen se mnou, že jsou ke mně všichni hodní a obskakují mě... :grinning:
@sukubka neboj, taky tam dojdeš...
@monthy7 dobrej nápad, no, pozdě :wink:
3. lis 2010 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@katcha. ke mě teda nikdo hodnej nenní, spíš mě všichni stresujou.... :cry:
@monthy7 nevyrazím, maximálně si dojdu pro oběd a to jdu s přítelem, dneska pracuje z domu.. :slight_smile: takže kdyby něco, tak mě bude jistit a na zádech donese do 4. patra.. :slight_smile:
dámy, zatím se loučím, jedu si pro žvanec a pak si schrupnout. Jestli přežiju ten koncert, tak zas zítra :wink:
3. lis 2010 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@katcha. tanga??? tak to já teď vůbec nenosím..nosím pohodlný bavlněný bombarďáky.. :slight_smile:
za půl hoďky tam bude sama doma, koukáte se na to některá?...někdy tam mívají dobré nápady..
mě to bříško bude taky děsně chybět.Já se šíleně těším na to ježdění s kočárkem.Včera jsem byla u kamarádky má 5měsíčního chlapečka a je k sežrání už pěkně drží hlavičku a je s ním sranda pořád se na mě chlámal a říkala jsem si že bych už chtěla mít toho mého prcka taky u sebe
3. lis 2010 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@velrybous ..nápodobně, jsou úžasně pohodlný... :grinning: a hlavně mě to je v této chvíli docela jedno...jak moje BIG zadnice vypadá :grinning: ...hlavně že mě to nikde nedře a nestahuje.....na zádech tě nemůže nýst, budeš mít spláclý bicho, pěkně na rukách
3. lis 2010 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
já teda taky občas nosím ještě tanga ale přednost dám taky raději bombardákům :dizzy_face:
@monthy7 na sama doma koukám taky ale jen někdy
3. lis 2010 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
já si půjdu udělat nějakej pěknej věnec na dveře,ale přemýšlím jak ho tam připevním hřebík a kladivo asi neklapne to by mě manža zabil,takjedině vlasec? :confused: no uvidím
3. lis 2010 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@sukubka přilep to izolepou....
3. lis 2010 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@monthy7 to je dobrej nápad :wink:
3. lis 2010 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@katcha. Jo, ty tiky - pravidelné malé záškuby, to je škytání. Prcek to má teď taky nějak častěji. Hned ráno jsem to cítila. Taky to mám dole, asi jak škube hrudníčkem.
@terak - dovču bych ráda plánovala do Turecka, už jsme tam byli minulý rok a nadchlo mě prostředí a zázemí pro děti. Takže bychom jeli asi na týden někdy koncem srpna. MAlá už půjde do školy, tak dovča v září nehrozí. Uvidíme, řešit to budu zjara. Letadlem to bude od nás nejjednodušší, letěli bychom z Brna - to máme 20 min. na letiště z domu.

@karmenina - já např. mám nahoře už 15 kg, a uvidím, až se zase zvážím. Moc na váhu nelezu, jen před poradnou, když se doktor ptá. Kazilo by mi to chuť čokolády apod. :grinning: .Sice s oblečením už je to špatné, mám hodně omezený šatník ale to nevadí :grinning: . U lacláčů mi zbývá ještě jeden knoflík na povolení,pak budu muset porodit :grinning:
@monthy7 - na ozvy bych měla začít chodit od 37tt
3. lis 2010 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@sukubka Ale zas kdybys dala adámka tak má narozky, svátek a vánoce a mikuláše v jeden měsíc :wink: tak Lukášek je taky pěkný jméno
3. lis 2010 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek