Čekáme v prosinci 2010

Ahojda, s přítelem čekáme miminko na prosinec 2010, je na tom někdo stejně? :-N
katcha.
3. lis 2010
@monthy7 hele, já jdu v pátek, tak uvidím 😉
velrybous
3. lis 2010
@katcha. přesně, vše si hážu do oblíbených, už tam toho mám dost..🙂) přesně..jsem přetažená, tak snad to půjde, když tak do sebe hodí skleničku vína.. 🙂 nebo meduňkový čaj
katcha.
3. lis 2010
@sukubka jenže to nesmím říkat před manželem "tiky". On si pak myslí, že mimču něco je a narodí se divné 8-(
sukubka
3. lis 2010
holky vidím že to máme stejné.jinak s ozvama já jdu na kontorlu až v 36týdnu a to mi už ozvi budou dělat můj gynekolog je dělá od 35týdne
monthy7
3. lis 2010
@velrybous meduňka tě ještě utlumí...já jsem pro víno 😉
sukubka
3. lis 2010
@katcha7 a co myslíš že to teda je?
velrybous
3. lis 2010
@sukubka no právě..já chodím normálně spát po půlnoci, v poslední době tak v 1..ale docela se vyspím..jen se trošku převaluju, ale včera to bylo a dneska to pokračuje, jsem mu říkala, že chce maminku odrovnat 🙂))...jsem si říkala, že snad už chce ven.. 🙂)))))))))))
velrybous
3. lis 2010
@monthy7 no to potřebuju, utlumit a spát.. 🙂 a k tomu si pustit nějakou relaxační hudbu...a to má dneska přijít návštěva..🙂)) jako naschvál..jsem si naplánovala, že vyrazím do města atd a prd...
monthy7
3. lis 2010
já šla dnes spát v 21:30...pak jsem se vzbudila v 00:24...pak v 4:00..no a jsem jak kdybych nespala....takže výborný...jenže ted nezaberu....a všem kteří zaberou gratuluju a závidím.... ]-(
katcha.
3. lis 2010
@velrybous o meduňkovém čaji sem naposled uvažovala asi před týdnem 😃 . Sem si chtěla udělat radost a koupila si prádlo. Doma sem ta tanga ze sebe sundala a strašně se mi zašmodrchaly tak, že sem ty (uzoučké) šňůrky ZABOHA nemohla rozmotat. Jak sem rozmotávala jednu stranu, zamotávala se mi ta druhá (nebo i třetí). Už sem vzteky myslela, že udělám jedno velké ŠKUB a roztrhnu je vejpůl ]-( . Tak sem právě mrkala na ten meduňkový čaj, jestli si ho nedám pro uklidnění. Ale nakonec sem se k tomu odpoledne vrátila, logicky se nad tím zamyslela a rozmotala. 🙂
sukubka
3. lis 2010
holky já vám zavidím ten 36týden že jste dál než já.Taky bych to brala nejraději bych už rodila x-)
monthy7
3. lis 2010
@velrybous ...tak já v dnešním stavu teda nedojdu nikam...jestli nakonec vyrazíš tak držm palce ať dojdeš...
monthy7
3. lis 2010
@katcha. 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
monthy7
3. lis 2010
@katcha. skoro jak hlavolam!...to si máš nechat na noc až nebudeš moct usnout....
katcha.
3. lis 2010
@sukubka podle mě jsou to tiky, ale spíš bych věřila něčemu jinému, ale nic mě nenapadá. Je to tak slabé, že mi to prostě jako škytavka nepřijde
A nezáviď, není co 😃 Já teda se na porod ani moc netěšim a ani na to, že už budu mít po těhu. Kdyby nebyly ty zdravotní obtíže, tak si to těhu docela užívám. Že mám v sobě něco, co komunikuje jen se mnou, že jsou ke mně všichni hodní a obskakují mě... 😃
monthy7
3. lis 2010
@sukubka neboj, taky tam dojdeš...
katcha.
3. lis 2010
@monthy7 dobrej nápad, no, pozdě 😉
monthy7
3. lis 2010
@katcha. ke mě teda nikdo hodnej nenní, spíš mě všichni stresujou.... 😢
velrybous
3. lis 2010
@monthy7 nevyrazím, maximálně si dojdu pro oběd a to jdu s přítelem, dneska pracuje z domu.. 🙂 takže kdyby něco, tak mě bude jistit a na zádech donese do 4. patra.. 🙂
katcha.
3. lis 2010
dámy, zatím se loučím, jedu si pro žvanec a pak si schrupnout. Jestli přežiju ten koncert, tak zas zítra 😉
velrybous
3. lis 2010
@katcha. tanga??? tak to já teď vůbec nenosím..nosím pohodlný bavlněný bombarďáky.. 🙂
monthy7
3. lis 2010
za půl hoďky tam bude sama doma, koukáte se na to některá?...někdy tam mívají dobré nápady..
sukubka
3. lis 2010
mě to bříško bude taky děsně chybět.Já se šíleně těším na to ježdění s kočárkem.Včera jsem byla u kamarádky má 5měsíčního chlapečka a je k sežrání už pěkně drží hlavičku a je s ním sranda pořád se na mě chlámal a říkala jsem si že bych už chtěla mít toho mého prcka taky u sebe
monthy7
3. lis 2010
@velrybous ..nápodobně, jsou úžasně pohodlný... 😃 a hlavně mě to je v této chvíli docela jedno...jak moje BIG zadnice vypadá 😃 ...hlavně že mě to nikde nedře a nestahuje.....na zádech tě nemůže nýst, budeš mít spláclý bicho, pěkně na rukách
sukubka
3. lis 2010
já teda taky občas nosím ještě tanga ale přednost dám taky raději bombardákům x-)
@monthy7 na sama doma koukám taky ale jen někdy
sukubka
3. lis 2010
já si půjdu udělat nějakej pěknej věnec na dveře,ale přemýšlím jak ho tam připevním hřebík a kladivo asi neklapne to by mě manža zabil,takjedině vlasec? =-) no uvidím
monthy7
3. lis 2010
@sukubka přilep to izolepou....
sukubka
3. lis 2010
@monthy7 to je dobrej nápad 😉
madelen
3. lis 2010
@katcha. Jo, ty tiky - pravidelné malé záškuby, to je škytání. Prcek to má teď taky nějak častěji. Hned ráno jsem to cítila. Taky to mám dole, asi jak škube hrudníčkem.
@terak - dovču bych ráda plánovala do Turecka, už jsme tam byli minulý rok a nadchlo mě prostředí a zázemí pro děti. Takže bychom jeli asi na týden někdy koncem srpna. MAlá už půjde do školy, tak dovča v září nehrozí. Uvidíme, řešit to budu zjara. Letadlem to bude od nás nejjednodušší, letěli bychom z Brna - to máme 20 min. na letiště z domu.

@karmenina - já např. mám nahoře už 15 kg, a uvidím, až se zase zvážím. Moc na váhu nelezu, jen před poradnou, když se doktor ptá. Kazilo by mi to chuť čokolády apod. 😃 .Sice s oblečením už je to špatné, mám hodně omezený šatník ale to nevadí 😃 . U lacláčů mi zbývá ještě jeden knoflík na povolení,pak budu muset porodit 😃
@monthy7 - na ozvy bych měla začít chodit od 37tt
zuya
3. lis 2010
@sukubka Ale zas kdybys dala adámka tak má narozky, svátek a vánoce a mikuláše v jeden měsíc 😉 tak Lukášek je taky pěkný jméno

Začni psát odpověď...

Odešli