• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@sukubka já doufám, že teď v pátek si ho konečně poslechnu, ale chodím do fakultky do rizikové poradny a tam je to takový no prostě jiný...
3. lis 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous Tak koukam, ze mame stejne plany :slight_smile: My chceme chorvatsko nebo italie autem. Bereme i psa, takze letadlo nepada v uvahu. A optimalne nekam na dva tydny :slight_smile: Chteli jsme na jare jet do adrspachu, ale nevim, jak s tim malym mimcem, celodenni tury. Tahnes dite, psa, prebalovaci tasku, batoh. No nevim nevim....

@katcha. Teda tak ja jsem zrovna rano manzelovi rikala, ze jsem vdecna za to sedatko ve vane. Mame takovou tu napul rohovou se sedatkem a mozna se mi budes smat, ale ja jsem si tam to duchodcovske madlo nechala udelat ;) A ted jsem za to vdecna, protoze kdyz se koupu, tak bych bez toho nevylezla. Ona je to teda primo soucast vany, tak to neni tak videt, ale kdyby to nebylo, tak si to asi necham navrtat do kachlicek. A nemuzes se uz jen sprchovat ve stoje? Abys treba pri vstavani neuklouzla a neco si neudelala....

@monthy7 Na špičky? Vtipálek jsi ty, já se utírám už jenom po stehna a co je níž, tak to nechám odkapat :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka Oboustranna lepici paska? Takova ta kobercovka .... ta ti to udrzi a ze dveri to pak jde sundat.
3. lis 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuya právě adámek je 24.12 což je blbý chudákmůj malej ošizenej :dizzy_face:
3. lis 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ještě bobka neslyšela ještě mi ozvy nedělaly :rolling_eyes:
3. lis 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka A jsou ty ozvy neco jineho, nez kdyz ti na ultrazvuku pousteli srdicko nahlas? To je to same ne?
3. lis 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, muzu se pridat do diskuse?
3. lis 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak tak to jsem ještě atletka.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak je to to samé, akorát tam ležíš cca 30minut a z přístroje leze graf, kde jsou vidět pohyby a třeba i stahy.....
3. lis 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukubka ty chceš taky Adama?...no já taky... :rolling_eyes:
3. lis 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jiné jméno se mi k Janík moc nehodí :cry: ješt ě mám Matyáše a nebo Mikuláše.....sem zvědavá co jim teda na tom porodním sále řeknu...že asi nevím...
3. lis 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to je nahoda, taky jsem chtela Adama, ale presne uvazuju, ze by nebylo nejlepsi aby mel svatek a nrozeniny a vanoce v jeden mesic. Jaka mate dasi jmena?
3. lis 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
manžel chtěl Matěje....ale to mi taky nesedí k přijmení...
3. lis 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
vím, že je ještě relativně brzo, ale už jste přemýšlely nad antikoncepcí?...
3. lis 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Premyslela a nic si nebudu kupovat. Obavam se, ze ani po sestinedeli to nebude tak, jak pred tim. Co vim od kamaradek, tak treba 2* max 3* mesicne a to je jeste zazrak. Takze na to asi kaslu a budeme pouzivat kondomy. A pokud by mi to prece jen chybelo, tak naplasti.
3. lis 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 hlavně by v případě Matěje jméno končilo a příjmení začínalo na stejnou hlásku a to by se mu určitě špatně vyslovovalo, ten Adam je perfektní, aspoň podle mě :slight_smile:
Jinak co se týče antikoncepce, určitě Pharmatex, vyhovoval :slight_smile:
3. lis 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
muj manzel chce Vitka, ale mne se to moc nelibi
radsi bych aby se jmnenoval kluk po nem, Michal
pro holcicku mame Anezku
3. lis 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulkak mně se Vítek líbí, máme ho i v rodině, líbí se mi i to, že není tak obvyklé :slight_smile:
3. lis 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale zase kdyby to byl chlap jak hora, tak k nemu ten Vitek moc nepujde, co myslite?
3. lis 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulkak oslovovala bych ho Vít (teda Víte) nebo Víťo, nepřijde mi, že by se to pro velkého chlapa nehodilo :slight_smile: Je tady hodně možností, jak ho oslovovat, od maličkého až po velkého (pro malého se mi líbí Víťulko nebo Víťánku), ale je to o zvyku, mně to jde přes pusu, protože jsem na to od mala zvyklá :slight_smile:
3. lis 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ted se pekne rozkopalo :slight_smile:. Asi vi ze a nem mluvim :slight_smile:
3. lis 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz jste vsechny doma na materske?
3. lis 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulkak no jo, to oni se umí ozvat, jakoby věděli, že se o nich mluví :slight_smile:
Já nastupuji na mateřskou v úterý a už se moc těším :slight_smile:
3. lis 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem doma tyden a musim rict, ze mam vic prace, nez v praci. Tolik veci co clovek vidi ze je treba udelat......:slight_smile:. Ale aspon ze si clovek muze chvili lehnout a odpocinout si.
3. lis 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak, moct si odpočinout, kdy člověk potřebuje, hlavně ulevit zádům, to mě trápí nejvíc. Ze začátku myslím, že budu mít pořád co na práci, ještě doprat malému věci a toho žehlení.... Taky mám v plánu co nejdříve, dokud se ještě jakžtakž hýbu, obejít obchody a donakupovat vánoční dárky, ať pak nestresuju :slight_smile:
3. lis 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No presne. Taky musim jeste obehat darky. Ale sily uz na to nemam. Strasne me boli zebra a uz nemam vydrz. Taky dodelavam pokojicek, uklid atd..
3. lis 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani se nedivím, že už nemáš sílu a výdrž, vždyť jsi ještě o 3 týdny přede mnou. V nejhorším to pomůže vyřešit internet, to aspoň člověk nemusí běhat :slight_smile: A jsi dobrá, že ještě doděláváš pokojíček...my zatím budeme mít pro malého jen koutek v ložnici, máme malý byt, pokojíček bude mít až v domečku :slight_smile:
3. lis 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vy jste toho nabrebentily :slight_smile:

dala jsem si odpoledni siestu, jako kazdy den. V noci uz taky moc nespim, takze to dohanim takhle odpoledne. Nejhorsi je, kdyz se vzbudim na zachod, to mi potom trva dlouho znova zabrat, stesti je kdyz se na zachod nevzbudim, to pak spim celou noc.

Spala jsem od dvanacti a jeste bych na chvilku klidne sla :rolling_eyes: ale ta nase koza Ajsa se uz nudi...
3. lis 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 o antikoncepci jsem uz uvazovala, chtela bych si nejakou nechat napsat hned po sestinedeli. Pred tim jsem brala Lindynette, ale mela jsem z nich cas od casu depresivni stavy, takze to musim mudr rict, aby se to uz nestavalo.
3. lis 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já antik. nebeu už 4roky, tak nevím co si nechat napsat, protože do prášků se mi nechce a když jsem měla náplat, tak to pro mě bylo hormonálně slabé, tak uvažuju buď nitr. tělsko a nebo pod kůži to svinstvo a nebo injekce.... :confused:
3. lis 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek