• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@hamika no teda.....takovej výrobek jsem ještě neviděla...aby to ale fungovalo :frowning2:
3. lis 2010 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@monthy7 prosim te, ted jako naprosty deb...jaky je rozdil mezi nitr. deliskem a injekcemi? A kolik to stoji?
3. lis 2010 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@monthy7 já o něm vím tak 2 roky, taky jsem neměla tušení, že něco takového existuje a důvěru jsem nabyla až po přečtení diskusí :slight_smile: Vím, není to moc dlouhá doba, zkoušeli jsme to jen půl roku (mezi vysazením prášků a početí mimča) a nestalo se nic. Naopak hned poprvé, co jsme si řekli, že už je čas na mimino, tak se podařilo :slight_smile: Takže za sebe, já tomu věřím, ale ne každému to musí vyhovovat a už vůbec ne těm, kteří další mimčo neplánují, řešila bych to takhle jen přechodně.
3. lis 2010 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
3. lis 2010 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@hamika My budeme mit zatim postylku v loznici, ale pokojicek budeme mit na prebalovani, ukladani veci a tak a casem tam male prestehujeme. Do loznice bysme asi vsechny detske veci nedali. Ja uz mam vyprano a vyzehleno, hodne mi pomohla moje mamka. Jinak bych se s tim lopotila jeste ted. Je zlata.
3. lis 2010 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, jak jste snasely vysazeni antikoncepce? fakt byste sly znova do prasku nebo jinych forem hormonu?
3. lis 2010 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@monthy7 Nevim, jak na tom ty injekce a implantaty jsou ted, ale vim ze byly klinicke studie, asi pred tremi lety a zjistilo se, ze po peti letech uzivani ty trubicky pod kuzi zpusouji ridnuti kosti.

Holky a vas by neznervoznovalo, ze nekolik let nemate menstuaci? Me to prijde takove neprirozene :frowning2:
3. lis 2010 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
I kdyz, my teda uz nevime jak s druhy ditetem, kvuli financim atd. tak polykat 30 let prasky se mi taky nechce :grinning:
3. lis 2010 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@terak no právě že taky neplánuju další miminko, i když jsem chtěla celej život holčičku, ale už asi ne...a co se týče menstruace, tak mi to těch 8měsíců bez ní velmi vyhovuje :wink:
3. lis 2010 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@monthy7 To mas vlastne taky pravdu .... co budu delat se svym menstruacnim kaliskem??? :grinning: :grinning:
3. lis 2010 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@terak schováš si ho na "pak"..... :grinning:
3. lis 2010 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@monthy7
@terak
taky neplanujeme hned druhe miminko, a kdyz tak az tak za 5 let. Musim si precist ty odkazy, dekuju :wink:
3. lis 2010 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
a to telisko je na jak dlouho?
3. lis 2010 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
uz to vim, na 5 let :slight_smile: asi o nem budu premyslet.
3. lis 2010 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem mela ted co delat. Tolik jste toho napsali,jen tu clovek chvilku neni. :grinning:
Take o dalsim mimcu neuvazuji a chtela bych mit trochu jistotu, ze se nic nestane...ale antikoncepci nesnesu kvuli hormonum (mam jeste problemy se stitnou zlazou), takze budeme muset zustat asi u kondomu.
A budete si kupovat ten kruh na sezeni do porodnice (kdyby neco) nebo vam ho pripadne pak nekdo dokoupi? Nevim jestli si ho mam poridit...
3. lis 2010 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@haluci kupovat ho urcite nebudu, pripadne reknu Michalovi at mi ho dojde koupit, ale dopredu si myslim, ze to nema smysl.
3. lis 2010 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ja si ho nekupuju, pockam jestli bune nastrih nebo ne........pripadne ho priveze manzel

3. lis 2010 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska jsem se divala na internetu na nejaka videa porodu a trochu vaham, jestli by to manzel mel videt. Dohodli jsme se, ze pujde k porodu, ale po dnesku trochu vaham. Jedine, kdyz se bude venovat mne a nevidi vsechno.... vite jak to myslim. Jak jste na tom vy?
3. lis 2010 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenulkak u nas je to tak, ze tam se mnou bude, ale jeslti se mnou pujde i na sal, to nevim, spis ne...nemusi videt vsechno a pak jak sam rekl, chce videt Sofii az hezkou, umytou.
3. lis 2010 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@wendulla @lenulkak Tak s tim tedy take pockam az jak to pak dopadne... Uz aby to bylo za nama. Takhle si muzu jen domyslet co se muze stat. :confounded:
3. lis 2010 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@wendulla já mám stejnej názor, že chlap nemusí vidět všechno...možná ještě I.dobu porodní, ale přímo porod asi ne...
3. lis 2010 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@haluci nic nedomýšlej, nakonec je to stejně vždycky jinak :sweat_smile:
3. lis 2010 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@monthy7 :grinning: asi jo. Ja jen ted stale premyslim o tom,jak mam v tehotenstvi ekzem a ta kuze uz je tak krehka a praska, tak nechci myslet na to, jak to bude tam dole... se toho dost bojim.
3. lis 2010 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@haluci V porodnicich ho maji, pujci ti ho a kdyztak se da sehnat potom, jak pisou holky.

@lenulkak Jirka se mnou chce jit. Ja si myslim, ze na prvni dobu porodni je to vic nez vhodne. Muze to trvat nekolik hodin a budes rada, ze ti nekdo pomuze do sprchy, donese piti, namasiruje zada. Ale na finale ho asi vykopnu. Nejen ze si myslim, ze to nemusi videt, ale me by asi rozciloval. Kdyz me neco boli, nebo je mi zle, tak nesnesu, kdyz na me nekdo saha a jsem docela hnusna. Taky si myslim, ze by me rusil, ze bych treba mela zabrany se pred nim uvolnit. Takze na tech deset dvacet minut ho proste vyhodim za dvere :slight_smile:

Ale pokud to pujde, chci praktikovat bonding, takze budu vlastne hodinu s neumytym miminkem na porodnim sale. Pak chci, aby na novorozenecke sel on, az tam maleho omyji a osetri, tak podepise, ze ho prebira do pece a vezme ho zpatky na porodni sal.

3. lis 2010 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda holky ja budu mit po dnesku asi tri kila navrch, to je strasny, co jsem zase sezrala :confounded:
3. lis 2010 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@terak já myslím že to je 100% něco jiného,mě dělá na každé kontorle toto na té posteli gynekolog poslech srdíčka ale po 35 týdnu tam maminy leží na jiné posteli dají jim na pupík takový lepky a leží tam 30minut a pak se doktor koukne na graf jestli je vše ok!tak to teda dělá můj doktor!

@monthy7 Adam s emi děsně líbí ale bude to asi Lukáš to chce úplně moc manža
3. lis 2010 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@sukubka jj to vim, ale jak holky psaly, ze jeste neslysely miminko, tak jestli z toho monitoru se ozyvaji jeste nejake jine zvuky, bez co bylo pri normalnim ultrazvuku, kdyz ti pustili srdicko.
3. lis 2010 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, bacha na to! Vyroste nám mozek: http://www.osel.cz/index.php?clanek=5372 :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
3. lis 2010 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@tuliberka Tak ja budu cekat, zatim mi vyrostl jen zadek :grinning:
3. lis 2010 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek