• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekáme v prosinci 2010

31. října 2011 
@lenulkak nám pouštěli video na kurzu a dá se říct, že to byl "hezký" porod :sweat_smile: Zvládli to i naše polovičky. Doma se dobrovolně raději na takové videa nekoukám :wink:
Já dnes byla u dr. a řekli mi, že si mám dávat druhou večeři :grinning: No je fakt, že já večer jím naposledy mezi 17-18hod., tak si dnes ještě něco dám ... Ale když já nemám hlad .. :sweat_smile:
3. lis 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. lis 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak je tam slyšet srdíčko a když se hýbe tak šustění :grinning:
3. lis 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka začnem po porodu studovat!
3. lis 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukáte na TV NOva na zprávy?
3. lis 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Jeee to je super, uz se tesim :slight_smile: Pristi tyden jdu naposledy na gyndu, tak me pak predaji.

Jinak ten kocarek uz dosel :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak už máš kočárek??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tuliberka Doma jeste ne, jdem pro nej s mamkou o vikendu (= vanocni darek)
3. lis 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě že me hodně známých chlapů říkali , že když uviděli ten porod a dítě ,tak to pro ně byl ně byl nejkrásnější okamžik v životě... i ty ženy si pak víc váží a obdivují co vydržela .... ale je pravda, že na někoho to může mít i negatyvní pocity - když vidí jak žena trpí ...Já osobně přítele nenutím , on chce tam být ale nebudu se zlobit když třeba odejde za dveře... lepší než aby to s ním fláklo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. lis 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak no paráda!!! Tak už na vás čeká!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Vidíš, že ses dočkala :wink:
3. lis 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 :slight_smile:)) přesně tak, hlavně pohodlí.. :slight_smile: no zmákla jsem to sama a dneska dokonce bez zadýchání.. :slight_smile:))))))))))))))))))
3. lis 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terak no uvidíme podle situace, nejdřív musím zvládnout porod, potom šestinedělí a pak se uvidí.. :slight_smile:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
3. lis 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jsem si psala dotaz na gynekologa na TN.cz a on se na mě vyprdl... :frowning2: ..to jsou služby...
3. lis 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Ten je drzej. Ale asi nevedel odpoved. :grinning:
4. lis 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. lis 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jsou všichni dneska?přece venku není tak pěkně.... :frowning2:
4. lis 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 No jo, take me to prekvapilo. Jsem cekala neco jako vcera, ze to tu budu hodinu cist a ono nic. Venku fuci, tak se mi tam ani nechce. Babicka mi prinesla vetrnik, tak si ho prave davam s kafickem. :slight_smile: A rano jsem vlastne mela od mamky 2 koblihy s pudinkem. Dneska to teda vedu.
4. lis 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haluci já dneska ani moc hlad nemám, ani jsem neobědvala...asi trpím depresí :cry: ...byla sem chvilku se psem venku a mám nafoukaný akorát dutiny...v televizi nic... :frowning2: to je teda den.... :rolling_eyes: a neusnu a neusnu....
4. lis 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
bych tak něco nakupovala ....máš webkameru?..já zrovna vybírám nějakou na vánoce a nevím kterou vybrat...naši bydlí 40km ode mě...a tak to chcu pro sebe i pro ně na vánoce...tak aby sme se viděli v tom šestinedělí taky :confounded:
4. lis 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Nemej depresi. A radsi se najez, udela se ti pak lepe. Ja jsem si koupila casopis Maminka a je tak tlusty, ze nevim kdy to doctu. Tak si ho take porid, jestli uz ho nemas. A take tam jsou poukazky na slevy, a tam urcite vyuziji na nakup pres net www.odlitek.cz se slevou 10%. At je pak nejaka pamatka. Chtela bych to pak udelat i pro mamku...
Webkameru nemam. Ale je to dobry napad, kdyz mas rodice dal od domova. Ja jsem take nevedela co, tak jsem jim pres aukro koupila pobyt v laznich na 3 dny. Letos ani na dovce nebyli, tak alespon takhle kratky pobyt by jim mohl udelat dobre. A muzou si vybrat termin kdy chteji... A jeste potrebuji neco vymyslet pro brachu, ale vubec me nic nenapada. :unamused:
4. lis 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haluci no já včera taky koukala na nějaké procedury v Priessnitzových lázních v Jeseníku...a kam to mají?...
4. lis 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monthy7 Frantiskovy lazne... A jsou v tom nejake procedury a je to s polopenzi.
4. lis 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, do alba jsem čerstvě přidala slíbených pár foteček ze včerejšího těhuplavča :grinning: . Schválně, kdo tam má největší panděro ? @monthy7 - třeba Tě to trochu pobaví a rozveselí :grinning:
Já dneska oběd koupila v Globusu, právě pojídám šunkofleky, celkem dobrý. Tam jsem slupla mrkvový salát s ananasem, ten teda můžu ale su líná si ho doma udělat :unamused:

@haluci "odlitek " jsem si už pořídila, zatím jsme otiskli tlapky Nelinky, ještě nějakou fotku musím vytisknout a skompletovat. Ale nedovedu si představit do toho otiskovat končetiny mimina, to ho tak jedině něčím omámit a potom snad... :slight_smile: A každý měsíc si kupuju maminovský čtení, mám to naházený u postele a čtu, abych byla " v obraze " . Ale někdy jsou tam celkem nespolehlivé informace.
4. lis 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen Super fotky. Slusi ti to. A zavidim tu aktivitu. To ja jen tak posedavam, polehavam... :unamused: A na mrkvovy salat jsi mi udelala chute. Asi si ho vecer udelam take. :slight_smile:
A ten odlitek je lepsi udelat nozicku nebo rucicku?
4. lis 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haluci - No, kdybys viděla, jak se při některých cvicích v bazénu plácám a topím, tak by ses pobavila :grinning: . ALe je fakt, že jakmile si tam to panděro nadlehčím,je mi mnohem lím. Ale doma jsem těžkopádná a sotva se koulím.
Já koupila jen na otisky - dají se ještě dělat odlitky ale to mi přišlo složité :unamused: . Mám trojrámeček - je to na dva otisky - udělaly jsme ruku i nohu - a uprostřed bude fotka.
4. lis 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen :grinning: Ale musi to byt fajn. Jsi aktivni a jeste se u toho nasmejes. Ja bohuzel kvuli tomu blbemu ekzemu do bazenu nemuzu, aby se mi to nezhorsovalo tim chlorem.
Aha, tak to ja jsem jeste nezkoumala jak moc to je slozite. Jen jsem to nekde videla na fotce, tak se mi to moc libilo.
4. lis 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@velrybous mě tanga nevaděj, tím, jak jsou pod pupek. Naopak. A právě sem nechtěla ani to těhu prádlo přes pupek. Mám kalhoty s pasem, dlouhý trika, i ty pasy samotný, tak sem to v prádle už nechtěla.
@terak no sprchovat se ve vaně vestoje pro mě ztrácí ten pocit luxusu :slight_smile: . Taky si tu vanu občas napustím. Ale to madlo určo pořídím. Někdo se mě ptal "a to už to ten měsíc nevydržíš?". Asi nechápe, že čím blíž k porodu, tím hůř se vstává. Vždyť kdo by si to nechal montovat v 3.měsíci?
@terak ohledně ozev- to co popisuješ, pouštění srdce nahlas, vůbec neznám. Ale jednou sem šla k sestře a na lůžku u ní seděla mamina, pupek obnaženej, na něm takový pásy (popruhy) a bylo to celý připojený na krabici, prostě na monitor (obrazovku). A tam jela taková sinusoida nebo kýhošlaka křivka, asi jaký rytmus to srdce mimča má. A bylo to slyšet.
monthy7 jen sem to teda slyšela, ale prý ženská nemenstruuje po dobu, co kojí (takže klidně přes rok). Tak když nemenstruuje, tak by teoreticky neměla otěhotnět, ne? (ad. ta antikoncepce)
@haluci snad prý stačí obyč. nafukovací kruh, tak ten stojí pár kaček, tak si ho asi koupím a rovnou vezmu do porodnice. Teda pokud na to nezapomenu, to už je tolik drobností, na který nesmím zapomenout, jako třeba ty jednorázové podložky...
@lenulkak tak sice je jasný, že manžela nepostaví před můj rozkrok, ale že by byl u hlavy a nic neviděl. Přesto ho tam NECHCI. Chci, aby mě psychicky podporoval před a po, ale během "vypuzovací fáze" chci, aby počkal na chodbě. Prostě bych se cítila blbě, kdyby tam byl.
@tuliberka na všech kurzech, kde mají předtočená videa, si myslím, že mají schválně natočené "ukázkové porody". Ženská ani nehlesne, dítě je snad do půl minuty na 3 zatlačení venku, všichni se tváří šťastně a vyrovnaně. Asi nechtějí strašit předem
@madelen to je dobrý, jak vám tam všem vykukují pupíky z vody :grinning: , ale musí to být úžasně relaxační. Já tady u nás nějak plavčo pro těhule neobjevila, ale možná sem se málo pídila. Jinak s otisky- ségra poprvý dělala ruku. No jednak malá "neposeděla", takže to byl boj a pak se jim při tom vyklápění oddělily prstíčky od ručičky, tak to byl takový morbidně vypadající otisk, ale chechtali sme se. Podruhé jí odlévala nohu ve spánku.

Jinak koncert dobrý, přežili sme oba bez úhony, žádné mega decibely se nekonaly, jen trochu kosa- na staďáku, měla sem si vzít něco pod zadek.
4. lis 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madelen super fotky....to ti teda závidím, že můžeš na bazén!!!...asi jsem Melichara(krycí název) naštvala, protože mě kope do čípku...půjdu ho ukojit asi taky tím mrkvovým salátem :sunglasses: ...s jablkama....hm...ananas nemám:frowning2:
4. lis 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katcha. myslím, že vyčerpávající.... :sunglasses: ...
4. lis 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek